Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen SSD-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:03:39

LOGOUT.hu

Milyen SSD-t vegyek? Mielőtt kérdezel, kérünk az összefoglalót olvasd el! Ha ezt végigolvastad, de még mindig nem sikerült dönteni, akkor amikor kérdezel, kérünk, feltétlen tüntesd fel az alábbi adatokat!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77270) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Köszönöm a türelmeteket, megszületett egy megoldás. A Flash topik a továbbiakban SSD kibeszélő néven fog tovább futni, így ott szabadabban lehet az SSD-ket kibeszélni, megosztani pozitívumot és negatívumot is.

Itt most elég sok hsz szüleletett, ami jobb lett volna oda. Ezeket már nem bolygatom, maradni fog, de kérek mindenkit, (a topik tisztasága miatt) hogy ezeket oda írjuk be ha lehet, vagy onnan linkeljük ide ha nagyon muszáj.

Köszi

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#31451) King Unique válasza benvolio (#31450) üzenetére


King Unique
titán

Szép. :K
Bár 500 MB/s írnak gyári értéknek, de gondolom azt csak maga a gyártó tudja pont annyira mérni. :D
Nálam megy később notiba, de elsőként USB 3.0-án akarom tesztelni, illetve, hogy működik-e a TRIM...?

Jól emlékeztem, hogy Crystalban a "0Fill" opciót kell bejelölni a SF vezérlősökhöz és akkor hozzák a gyári értékeket. Vagy Atto. Majd arra leszek kíváncsi, a gyakorlati fájlmásolásnál mit tud majd, pl. írás terén?

(#31452) benvolio válasza King Unique (#31451) üzenetére


benvolio
őstag

Valószínű az AMD sata vezérlő miatt kevesebbek nálam, állítólag az intel jobban kihozza.

(#31453) King Unique válasza benvolio (#31452) üzenetére


King Unique
titán

Ja, értem. Illetve azt is írták, hogy PC-n többet tudnak, laptopon kevesebbet. Kíváncsi leszek. :D

(#31454) artiny


artiny
őstag

Melyik SSD vegyem? :U

Samsung 850 EVO 500GB 205€
Samsung 850 Pro 512GB 271€

B.
esetleg intelt kene vennem? 512GB -t keresek

(#31455) ViZion


ViZion
félisten

Sziasztok!
Erről: 500 GB Samsung 850 EVO SSD meghajtó (MZ-75E500B/EU) vannak már esetleg visszajelzések? Gondoltam, h lecserélem a játékok alól a régi 240-es SSD-met erre... :U Megbízhatóság az elsődleges (mentés van, de ez is fontos nekem), második a sebesség.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#31456) jeni válasza artiny (#31454) üzenetére


jeni
félisten

szerintem az olcsóbbikat

(#31457) Bodor válasza piadex2 (#31446) üzenetére


Bodor
veterán

Szia! Szerintem a normális kérdés feltevés:

Sziasztok!
Használtan szeretnék SSD-t venni , kinéztem az alábbiakat, szerintetek melyik lenne a legjobb?

Ehelyett:
kingston ssdnow v300 vagy ocz agility 3 ?
Kösz.
esetleg: samsung 830?

Ja..és lusta vagyok elolvasni a téma összefoglalót, ahol már választ is kaptam volna a kérdésre... ;]

ráadásul az első két versenyzőmről nincs is szó az első hozzászólásban.

Ahogy a többi jó pár típusról sincs szó, melyek nem ajánlottak ...

Vagy fel kéne sorolni az ajánlottak után az összes többit, hogy azok meg nem?

Az én logikám nem ezt diktálja...

Tehát:

Kingston V300 le van butítva, lassabb mint a többi hasonló árú ajánlott.
OCZ Agility3 nem megbízható. ( Ha ajánlottak lennének, akkor ott lennének a sorban a többi között)

Samsung 830 ajánlott megbízható darab, de használt SSD-nél sokat számít, hogy mennyi garancia van még rá, illetve mennyi a kondíciója ( ez is benne van az összefoglalóban) , ezek függvényében az ár sem mindegy. Te egyikről sem adtál adatot, tehát nehéz így javasolni a még ajánlott Samu 830-ast is.

Ugye nem kell leírnom, megindokolnom, hogy az összes nem ajánlott SSD miért nem az? :)

Egy kis idézet az összefoglalóból: ( Nem csak neked )

Ha ezt a hozzászólást és a benne lévő hivatkozásokon lévő cikkeket végigolvastad, de még mindig nem sikerült dönteni, akkor amikor kérdezel, kérünk, feltétlen tüntesd fel az alábbi adatokat!

1. Mennyi az a maximum ár amennyit szánsz rá?
2. Mekkora SSD-re van szükség?
3. Asztali gép vagy laptop, SATA3 vagy mSata vagy M.2 a csatlakozó?
4. Pontosan milyen alaplappal lesz használva az SSD? (Pontos linket kérünk a gyártó oldalán)
5. Hány év garanciával rendelkezzen az SSD? (3/5/10 ?)
6. Átlagos, vagy professzionális felhasználásra kell-e az SSD?

Sokan szabadidejüket erre áldozva segítik a másikakat a fórumon, ezért jogos kérés, ha ezt a segítséget bárki igénybe szeretné venni, akkor tegye azt egy kicsit felkészülten. Köszönjük!

Szívesen! :C

(#31448) King Unique:

Összefoglalóban le vannak írogatva általánosságban a dolgok + oda van linkelve tengernyi írás, de vsz ezen sem fogja mki átrágni magát.

Nem is kell feltétlen átrágnia magát... Elég lenne már csak az elejét elolvasni, azért van ott a konkrét ajánlás.
Értelmezni, egy kicsit megbízni abban aki összeállította, és utána a kérdezni...

A konkrét ajánlási lista szerinted= le vannak írogatva általánosságban a dolgok?

Bővebb ajánlási lista kell a népnek

9 gyártó 45 típusa van felsorolva, szerinted mennyi kéne még? És minek?
Hidd el elég gondosan lettek kiválogatva...

A kérdésedre azért nem kaptál választ tőlem, mert tudtam, hogy olvastad az összefoglaló ajánlását, és láthattad, hogy nincs benne a V300, ezek után mégis rákérdezel, csak nem tudom, hogy minek. :U

(#31455) ViZion: Szia!

Nincsenek negatív visszajelzések a Samu 850 EVo-val kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#31458) szilagyiakos


szilagyiakos
csendes tag

Sziasztok!

Gigabyte H170-D3HP és i5 6500-ra alapuló új gépembe szeretnék SATA3-as SSD-t. A keret rá 20 ezer forint körül lenne, ebből szeretném a legjobb ár/érték arányú 120gigásat (vagy ha kicsvel több pénzért jobbat tudtok ajánlani akkor azt) megvenni. Alapvetően op. rendszernek lenne és Photoshop ill. Lightroom képszerkesztésre fogom a gépet használni.
Mit ajánlotok?
Köszönöm!

(#31459) ViZion válasza Bodor (#31457) üzenetére


ViZion
félisten

Köszönöm! :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#31460) Kolondrum válasza NyuszyCaster (#31444) üzenetére

Sztem csak elege lett, mert majd én megmondom, lehet utálni, de sok a h kérdés. :))

(#31461) King Unique válasza Bodor (#31457) üzenetére


King Unique
titán

Üdv!

Nyilván igazad van bizonyos dolgokban. Viszont másik oldalról meg kezdjük ott, hogy nem kéne mindenkit ilyen magas lóról osztani. Szerintem... :U Tudom, hogy fárasztó egy idő után ugyanazokra a kérdésekre válaszolgatni, de akkor lehetne az összefoglalót is szájbarágósabbra csinálni, ennek elkerülése végett.

Az ajánlott listával az a picike probléma, hogy sokakat (engem is) elbizonytalanított, hogy a boltokban jóval nagyobb kínálat van, viszont azokra nincs semmilyen formában említés. Igaz nyilván nem lehet mindegyiket végigtesztelni, de akkor már azokat egyáltalán nem is szabad megvenni? Mert az árakat elnézve, akad nem is egy, ami elsőre jó vételnek tűnik.
A táblázatban meg pont az nincs feltüntetve, hogy melyik, mennyire ajánlott, esetleg árak stb. Mi a másik topikban pont ezért kaptuk meg a kritikát az oda látogató fórumtagoktól, hogy szép és jó a sok oszlop és adat, de mégis melyik az igazán ajánlott, melyiket vegyék, vagy épp melyik kevésbé jó, netán kerülendő? Tanultunk belőle és azóta nincs különösebb panasz.

V300 valóban nincs benne, de az nekem sem volt egyértelmű, hogy azért nem, mert nincs róla tapasztalat, vagy azért nem, mert kerülendő? Igaz lehetett volna a topik keresőjét is használni, de van, hogy nincs hozzá türelme az embernek, vagy csak a nagy kapkodásban elkerüli a figyelmét... Illetve ennyi erővel összefoglalóban fel lehetne tüntetni, hogy mik a kerülendő típusok, ezzel is megspórolva a felesleges köröket.
Egyébként meg kérdeztem mást is. :)

:R

[ Szerkesztve ]

(#31462) ViZion válasza King Unique (#31461) üzenetére


ViZion
félisten

Nem akarok beleugatni, de a V300-at kb. 2 éve vettem, akkor volt már botrány, nem is kicsi... fura, h erről nem hallottak sokan. Az első széria még jó volt, majd mittomén fél év múlva (miután minden oldal már tesztelte, jó értékeléseket is kapott) kicserélték a NAND chipeket (ha emlékeim nem csalnak), ÉS ez után pofátlanul a régi dobozban árulták a jóval gyengébb SSD-t. Volt, aki cseréltette ez miatt. Nekem szerencsém van, az első szériában vettem, ezzel nincs baj. Bevett gyakorlat ez amúgy, tápoknál sem szokatlan...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#31463) King Unique válasza ViZion (#31462) üzenetére


King Unique
titán

Nem mki követi végig az SSD híreket és gondolom ezért is jön kérdezni a topikba.
Van aki beslő HDD-hez, van aki külső HDD-khez, és van aki SSD-hez ért jobban és követi nyomon a fejlesztéseket, híreket. Akad olyan, aki viszont memóriakártyákban, pendrive-okban van otthon.
Az már ritka, aki minden területen otthonosan mozog.

[ Szerkesztve ]

(#31464) scabi78


scabi78
senior tag

Sziasztok!
Egy másik fórumon ezt az SSD-t ajánlották, miszerint ez a legolcsóbb „jóvétel” SSD. Vehetek ilyet? köszönöm.

Tiszta Windows, rendes ház!

(#31465) jeni válasza scabi78 (#31464) üzenetére


jeni
félisten

hello
ajánlottak közt szerepel a Fury.

(#31466) Bodor válasza King Unique (#31461) üzenetére


Bodor
veterán

Nem hiszem, hogy magas lóról osztok, csak lehet kicsit nehezen tolerálom az értetlenkedést, a lustaságot, és néhány ember stílusát, vessző és tagolás nélküli mondatait, bizalmatlanságát.
Ok, az már igaz, hogy akkor nem kell reagálnom.
Lehet szájbarágósabbra csinálni az összefoglalót, de minek, mikor úgysem olvassák el?
Ettől függetlenül megfogadom a tanácsod, lesz egy lista a kifejezetten nem ajánlottakról, hogy meg lehessen különböztetni azoktól, amik más okokból ( magas ár, valamelyik szegmensben kisebb teljesítmény, alacsony írási terhelhetőség, tapasztalat hiánya, vagy csak rossz ár/érték arány az ajánlottakhoz képet) nem kerültek be az ajánlottak közé.

(OFF)A táblázatban meg pont az nincs feltüntetve, hogy melyik, mennyire ajánlott, esetleg árak stb. (/OFF)

Nincs olyan, hogy kicsit vagy nagyon ajánlott. Vagy ajánlott vagy nem. Mivel indokolnád, hogy valami kicsit, közepesen vagy nagyon ajánlott? "Kevésbé jót vagy kerülendőt" nem teszek bele az ajánlásba!
Az árak meg állandóan ( és ezen belül webshoponként is) változnak, ezért sincsenek feltüntetve, és hagy ne én keressem már ki a kedves vevő helyett az aktuálisabb legjobb árat az interneten. Meg ne vegyem helyettük? :D

(#31464) scabi78: Milyen alaplapba, milyen felhasználási célra?

Összefoglalót olvastad?

(#31467) King Unique válasza Bodor (#31466) üzenetére


King Unique
titán

Ha nem olvassák el, akkor minek írtatok összefoglalót? Magam bőrén tapasztaltam, hogy márpedig megértőnek, türelmesnek és segítőkésznek kell lenni, ha tanácsokat adsz az egyes topikokban, még ha sokszor fárasztó is. Ha ekkora nyűg, akkor inkább ne válaszolj senkinek és hagyd másra a dolgokat.

Valóban, általánosan vagy ajánlott, vagy nem, de vannak olyan termékek, amiknél nem lehet ennyire konkrétan rávágni. Pl. külső házaknál is vannak előnyös és kevésbé előnyös paraméterek, de xy hiánya miatt, attól még a célnak megfelelhet, működhet problémamentesen. Gondolom SSD-knél, ha vki nem csak az ajánlott listából vásárol, attól még nem feltétlen fog neki 1 hónap után tönkremenni.

Azt megköszönöm a magam és a többiek nevében is, ha az összefoglalóba bekerülnek az említett dolgok. :R

(#31468) ViZion válasza scabi78 (#31464) üzenetére


ViZion
félisten

SCsabítónak csúcs szkájlék lesz, játékos konfig, BF fan és nagy hentes a srác... ;] :DDD

Szerintem a Fura Fury is jó, de a Samsung 850 EVO-t is megnézném, kolléga ezzel szerel, ajánlotta, itt megerősítették...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#31469) Soma01 válasza scabi78 (#31464) üzenetére


Soma01
veterán

Tényleg jó, de ha van rá még plusz 3000 Ft-od, akkor a 850 EVO-val jobban jársz szerintem.

(#31470) scabi78 válasza Bodor (#31466) üzenetére


scabi78
senior tag

Most olvastam el, bocsi! :B

Ezt néztem ki:
INTEL Core i5-6500 3.20GHz 1151 BOX 62.117 Ft
GIGABYTE GA-B150M-D3H 25.311 Ft
HyperX 8GB FURY DDR4 2133MHz CL14 HX421C14FB/8 19.023 Ft
HyperX 240GB FURY SATA3 2,5" SHFS37A/240G 26.532 Ft

A felhasználási cél: napi BF3 és most Hardline, netezés, film, néha photoshop és corel.

Minél olcsóbban szeretném megúszni az SSD-t, de a 180 gigás origin mappa miatt 240-nél kisebbet gondolom nem érdemes megvennem.
köszi

Tiszta Windows, rendes ház!

(#31471) scabi78 válasza ViZion (#31468) üzenetére


scabi78
senior tag

:Y
Igen, olvastam, hogy az EVO jobb, de drágább is és nagyon szívom a fogam :)

Tiszta Windows, rendes ház!

(#31472) Bodor válasza scabi78 (#31470) üzenetére


Bodor
veterán

Veheted a Fury-t is, de +2000-ért tényleg jobb választás lenne a Samsung 850 EVO, igaz ennyiért csak 3 garanciával láttam pár helyen, de ha "szerencséd van", akkor tudod regisztrálni a Samsung oldalán, és akkor kapsz +2 évet rá.

Ha 180 gigás origin mappád van, és még el kell férnie a Windowsnak is, ami idővel hízik is, akkor lehet, hogy a 240-250 GB-os SSD is kevés lesz, mert 10% szabad helyet azért illene szabadon hagyni rajta.

( 240/250 GB-os típusok közül én egyébként most az Adata SX 930-at ajánlanám a legjobban, mert írási limit mentes, és 5 év garanciával adják, 32K-ért)

(#31473) artiny


artiny
őstag

Jók a Samsung 850 EVO 500GB -k? vagy esetleg az intel ssd-k a jobbak?

(#31474) Emperor_ válasza artiny (#31473) üzenetére


Emperor_
addikt

En intel parti vagyok. Ha sikerul 530-ast venned jo aron. Akkor az jo valasztas.
De az 850-es samu is batran veheto.
Irom ezt ugy, hogy nem tudom mire, hova, mennyi garival kell :-D.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#31475) Emperor_ válasza King Unique (#31467) üzenetére


Emperor_
addikt

Megbizhatosag szekcioban benne van egy fontos mondat. A nem ajanlasra vonatkozoan.

A v300 ajanlobol valo kikeruleserol kulon volt "nepszavazas". Bodor kollega megadta a lehetoseget a nyilt vitara.
Csak, hogy lasd mogotte levo gondossagot.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#31476) ViZion válasza scabi78 (#31471) üzenetére


ViZion
félisten

Akkor csináld, amit én csináltam anno: veszel egy 120 GB-ost, arra rendszer, PS, Corel, stb. elfér, a játékok és mezei fájlok nyilván már nem. BF eddig is HDD-ről ment, sokat nem vesztenél vele. Később meg veszel bele egy 240-est a játékoknak.

BF3-ban nekem nem sokat hozott, hogy SSD-re került, morogtam is érte. Fallout, STALKER mintha gyorsabban töltene be, nem mértem. Legtöbbet MWO-val játszom, ott is inkább a szerverek és a netem a limitáló, nem a HDD. Valamelyik SSD topikban volt róla szó, h minek jó nagyon az SSD (Simsre, Starcraftra emléXem, de olyan progikat írtak, amikkel én pont nem játszom). Ha gondolod elugrasz hozzám és meglesed milyen a BF3 SSD-vel :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#31477) NyuszyCaster válasza Kolondrum (#31460) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

nézd én nem utálok senkit főleg olyan embert nem akit nem is ismerek és sosem bántott
kicsit furán érintett a válasza ennyi igaz magánéleti gondok miatt lehet sőt biztosan én is érzékenyebb vagyk. nem taetozik ide de éppen válás előtt álok .ha valaki egy ilyen nagy szktudású ember mint Bodor és gazdája egy ekkora topicnak kicsit máshogy is álhatna az emberekhez néha
de utálatról szó sincs csak kicsit fura volt

HTC desire 500

(#31478) coolpet


coolpet
senior tag

Sziasztok!

Megerkezett a HP Probook 450 G2-es laktokom, es abba szeretnek egy SSD-t

A Transcend Premium 2242 M.2 Sata SSD-t neztem ki 128GB-os kivitelben.

Van rola tapasztalatotok?

Koszi

(#31479) DrJános


DrJános
aktív tag

Sziasztok segítségeteket szeretném kérni. Lesz egy új gép itthon és abba szeretnék SSD-t

SSD esetén van pár dolog amit személy szerint fontosnak tartok. Szeretném ha a vezérlője nem tömörítené az adatokat és a TLC-ben sem bízom igazán.
Szóval az ajánlottak közül olyan érdekelne ami sima MLC, gyors és előreláthatólag megbízható lesz hosszú távon. Ha több ilyen van az sem baj. ;) :D

1, keret akár 20-25
2, méert 120GB
3, asztali gép Sata3
4, ASRock H97M Pro4 [link]
5, 3/5 év gari
6, Általános felhasználás, Win7 megy rá

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

(#31480) Bodor válasza coolpet (#31478) üzenetére


Bodor
veterán

Nincs vele tapasztalat, de attól még jó lehet.

(#31479) DrJános: Adata SX930 vagy OCZ Vector 180 (OCZ ShieldPlus Warranty) az ajánlatom. Nem tömörít a vezérlő, MLC-s, 5 év TBW mentes garancia.

[ Szerkesztve ]

(#31481) DrJános válasza Bodor (#31480) üzenetére


DrJános
aktív tag

Köszönöm szépen a gyors választ. :C :R

OCZ Vector 180 tetszik ő lesz a befutó ;)

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

(#31482) Bodor válasza DrJános (#31481) üzenetére


Bodor
veterán

Szerintem elégedett leszel vele.
Flash SSD topikba várjuk a tapasztalatokat, teszteredményeket!

(#31483) DrJános válasza Bodor (#31482) üzenetére


DrJános
aktív tag

Bár mondjuk egy Samsung 850 PRO is biztos jó, de a 3D V-NAND fene tudja mennyire megbízható.
De túl rossz nem lehet ha mernek rá vállalni 10 évet. :DDD ;]

Az "öcsivel" 840 PRO mondjuk meg vagyok elégedve. :D

[ Szerkesztve ]

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

(#31484) Bodor válasza DrJános (#31483) üzenetére


Bodor
veterán

Az "öcsivel" 840 PRO mondjuk meg vagyok elégedve. :D

Én is, mert nekem is az van, de ezt a Vertex 180-at is bevállalnám.

(#31485) worxland válasza DrJános (#31483) üzenetére


worxland
addikt

Eddig (február óta) tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#31486) artiny válasza Emperor_ (#31474) üzenetére


artiny
őstag

Intel bol 535 set tudnek venni, ilyet: Intel 535 480GB SSD bulk ami árban belefér meg ,nincs nagy kulombseg a samsunghoz kepest.

Melyik a megbizhatobb? othonra kell notebookba amin autocadezek.

(#31487) bosikadu


bosikadu
csendes tag

Sziasztok!

Most találtam ezt az ajánlatot: http://www.bluechip.hu/termek/ssd-sata-iii-2-5--silicon-power-480gb-velox-v70---

Ez valami átverés, félregépelés vagy csapjak le rá azonnal?

(#31488) Bodor válasza bosikadu (#31487) üzenetére


Bodor
veterán

Szerintem tuti elírás. Nem hiszem hogy odaadnák ennyiért, ha megrendeled.

(#31489) artiny


artiny
őstag

Intel vs Samsung ssd meg mindig él.melyiket?

a masik egy ilyet is akarok venni: Samsung SSD T1 externý 500GB - ilyennel valakinek tapasztalata?

(#31490) jeni válasza bosikadu (#31487) üzenetére


jeni
félisten

(#31491) -FreaK- válasza Bodor (#31488) üzenetére


-FreaK-
veterán

Megrendeltem, ki is fizettem. Meglássuk :)

(#31492) Tombi


Tombi
senior tag

Itt is "meglássuk"

:) KP-is játszik remélem ;)

(#31493) ViZion


ViZion
félisten

Rendeltem én is, de pick-pack-ra... hátha mégis, bár volt már ilyen, asszem procit és VGA-t is rendeltem így, más meg monitorokat... Természetesen törölték a rendelést, ezzel is az lesz.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#31494) bosikadu


bosikadu
csendes tag

Én is rendeltem egyet.
Vagy életem biznisze vagy semmi. Majd csak meglássuk mi lesz belőle. :D

(#31495) jeni válasza -FreaK- (#31491) üzenetére


jeni
félisten

előre át lehet utalni és akkor kötelesek kiadni a terméket nem?

ezt kétlem

vagy vissza utalják egyből,esetleg 30 napon belül vagy közlik,hogy le kell vásárolni

(#31496) MrTiba


MrTiba
csendes tag

Helló!
Azt hallottam az 1-2 tb-s ssdkről, hogy képesek megsülni. mennyire kell ettől tartani?
Egy samsung 850 pro 1tb os ssd-t szeretnék venni.

(#31497) bosikadu válasza jeni (#31495) üzenetére


bosikadu
csendes tag

Rosszul nem lehet járni, bármikor lehet azt mondani, hogy kösz mégse kérem. Legalábbis ez motivál.

(#31498) fanti válasza bosikadu (#31494) üzenetére


fanti
addikt

Én is! :))

Pikpakkra

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#31499) jeni válasza bosikadu (#31497) üzenetére


jeni
félisten

ezzel össze lehet vetni itt is 480GB van megadva és mégis az Ipon 120Gb adatként adja el

[link]

(#31500) fanti válasza jeni (#31499) üzenetére


fanti
addikt

Na jó, de csak a kép a 480-as, a leírás már a 120-as az Iponnál.

A Bluechipnél meg a specifikációban is 480GB szerepel....Hátha!
Ja, és a cikkszám is a 480-as!

Viszont törvény van rá, hogy olyan árban kell adja egy bolt a terméket, ahogyan azt feltünteti!

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen SSD-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.