Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cseneles

    őstag

    válasz AVhelper #31859 üzenetére

    Sziasztok!

    Olyan problémád adódik, hogy Adott ugye a Popcorn VTEN amin 24p filmeket nézek szinte csak, pár koncert van 60hz-n. Na most a beállításokban be van állítva, hogy NTSC,PAL,24p-t váltson automatán de nem teszi, illetve ha megy a film az infó fülön azt írja h 24p, csak ha az erősítőn nézem a HDMI jel információt akkor ott 60hz van illetve a projektor sem vált át :W A Projektorom egy Optoma HD80(tudja a 24p-t) ha manuálisan a Marantz SR6008-on konvertáltatom a jelet 24p-re akkor azt gond nélkül megjeleníti a projektor, halkabb is lesz és folyamatos akadás mentes a filmlejátszás illetve PC-ről is szépen átvált 24p-re. A Vten user manuálban találtam ezt (1080p displayed at 24 frames per second; only applicable on 78Hz, 120Hz, and 240Hz TVs) ha jól értelmezem csak 78hz,120,240hz-es megjelenítőn képes a 24p-re? Érdekel mert a projektor 24hz,25hz,30hz,50hz,60hz amit tud ;) Amikor a vten menüjében manuálisan állítgatom a menünek a felbontását, mindenre átkapcsol csak az 1080p24hz-re nem, felugrik az ablak és számol vissza 20 másodpercről h maradjon-e a beállítás csak éppen nem vált át 24p-re :oops: eléggé bosszantó dolog, eddig azért nem vettem észre mert az info gomb megnyomásánál szépen írja csak éppen nem jeleníti meg és kapcsolja át a vetítőm! Kábelcseréket már próbáltam, firmware is többet....valaki gyorsan orvosolhatná!

    Üdv

    [ Szerkesztve ]

    Runco VX22i-CineGlide prism, Hivilux 2.35:1 gain 1.2, Emotiva XMC-1, XPA5 Gen1, Wharfedale EVO 4.4-CS-4.2, 2 Dayton Audio Ultimax 12-22 DIY, 2 Definityve Technology IW13, Behringern NX4-6000

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés