Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7801) koxes


koxes
tag

hello
az a problémám hogy a számítógépen lejátszott DVD-filmek nagyon halkak, alapból mediplayert használok és olyan programot keresek ami a hangot "felerősíti" ?

tudom hogy winampban van ilyen funkció de az film lejátszásra alkalmatlan.

(#7802) Márton válasza koxes (#7801) üzenetére


Márton
nagyúr

ac3filter-ben van GAIN

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#7803) joe2005 válasza koxes (#7801) üzenetére


joe2005
senior tag

The KMPlayert ajánlom

innen is le lehet szedni

"Have you tried turning it off and on again?"

(#7804) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Tudtok ajánlani egy ingyenes árajánlat készítő progit, amihez lehet excell termékadatbázist csatolni?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#7805) cochy


cochy
tag

Üdv!
Nekem valamilyen merevlemez monitorozó program kellene. Azt szeretném megnézni, hogyan változik a mappák mérete napról napra. Az lenne a lényeg, hogy hálózati meghajtót is tudjak nézni vele.
Lényegében egy fájlszervert kellene monitorozni. Tudni szeretném, hol történt nagyobb fájlművelet (törlés, uj fájlok)
Előre is köszönöm a segítséget.

(#7806) Gergello


Gergello
addikt

Felvettem egy videót, amiből szeretnék kivágni egy bizonyos részt. Nem egy idő intervallumban, hanem szeretném a videó mondjuk jobb szélét levágni és a többit megtartani. (Úgy mintha Photoshopban egy betöltött képnél csökkenteném a Canvas size-t)

(#7807) BigBadPlaYeR válasza jimmy399 (#7788) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

Üdv!

PDF Creator létrehoz egy virtuális nyomtatót és tudsz minden félébe nyomtatni (képformátumok, PDf, stb.). Kinyomtatod PDF-be, benyomod, hogy nem lehet belőle másolni meg amit csak akarsz. Ezt persze aki ért hozzá, vagy ebben a topicban rákérdez, 5 perc alatt feltöri, de sokan nem értenek hozzá.

Szerk.: ja és a cucc ingyenes.

[ Szerkesztve ]

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#7808) BigBadPlaYeR válasza Gergello (#7806) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

VirtualDub a legkisebb energiaigényű progi ilyen szempontból.
A szignómban van egy VideoTutorial hozzá. Filterek közt azt hiszem van olyasmi, amit Te akarsz.
De van saját topicja (VirtualDubhoz segítség vagy ilyesmi) is a proginak itt a PH!-n, ha megakadsz valahol.

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#7809) L3zl13 válasza Gergello (#7806) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Formátum mi?

Ha sima AVI, akkor virtualdubmod.

Video menüben Filters ott hozzáadod (Add) a null transform filtert, utánna aktívvá válik a Cropping, ott be tudod állítani a levágandó részt.

Aki hülye, haljon meg!

(#7810) Gergello válasza L3zl13 (#7809) üzenetére


Gergello
addikt

Kösz a leírásokat. A fájl .MOV formátumú, de szerintem lehet konvertálni, ki is próbálom.

(#7811) jimmy399 válasza BigBadPlaYeR (#7807) üzenetére


jimmy399
senior tag

Csáó!

Köszönöm, megpróbálom.

--- N/A ---

(#7812) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Egy igen érdekes programot keresek, mégpedig egy egértesztelő progit. Amivel pl azt lehetne mérni, hogy rendesen kattint e a bal egérgomb, nem e kontakthibás, vagy hasonló. Tud vki ilyen progit?

(#7813) BigBadPlaYeR válasza Vasinger! (#7812) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

Quake3? ;]

De ha az intézőben kattintgatsz, akkor is látod, hogy kijelöli-e, megnyitja a mappát, stb.

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#7814) PazsitZ válasza Vasinger! (#7812) üzenetére


PazsitZ
addikt

[link] --> [link]

- http://pazsitz.hu -

(#7815) Vasinger! válasza PazsitZ (#7814) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszi a linkeket, bár nem ilyenre gondoltam, de megoldom! :K

(#7816) Medcomp


Medcomp
tag

Sziasztok!

Freewebes tárhelyről kéne egy weboldalt elköltöztetnem, de a TotalCommander csak 1,0 kByte/sec-el tölti le a fájlokat a szerverről.

Nincs valami progi, amivel gyorsabban az egész oldalt kompletten mindennel együtt le tudnám tölteni?

www.medcomp.hu

(#7817) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Sziasztok!

Tud valaki olyan programot, amivel be lehet állíani hogy a hálózatba kötött gépek közül ki mekkora sávszélességet használhat az internet sebességből?

Előre is köszi!!

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#7818) Kombat


Kombat
őstag

Üdv!

Olyan egyszerű kis program kellene nekem amiben megnyitok egy képet és azt el tudom forgatni 3D-ben!
Van ilyen?

(#7819) popular


popular
csendes tag

Egy olyan problémám lenne, van egy áthaladásérzékelő szoftverem. Hogyan lehet megoldani, hogy késés nélkül kapcsolja ki-be az USB vagy valamelyik port érzékelőjét a szoftver?

(#7820) lorant80


lorant80
tag

Szevasztok!

Egy olyan progira volna szükségem, amely megtudja csinálni a következőt:

Wireless internet-hez kellene egy intenet kapcsolat bontó (egy meghatározott időben), majd pedig egy rövid várakozási idő után (15-30 másodperc) vagy akár rögtön is elvégezzen egy újracsatlakozást!
Az a progi, amelyet most használok az nem tudja megcsinálni az újrakapcsolódást, csak a disconnect-et egy meghatározott időben!
Bármilyen megoldás érdekel - csak működjön!

Előre is köszönet a segítségért! :R

S.L

(#7821) Mr X válasza Medcomp (#7816) üzenetére


Mr X
veterán

FTP kapcsolatra én A FileZilla-t használom, eddig nekem nem volt gondom vele. Stabil és gyors.

(#7822) Mr X válasza Dr. Romano (#7817) üzenetére


Mr X
veterán

NetLimiter progit töltsd le, rakd fel mindegyik gépre. Az adott gépen tudod beállítani a korlátokat. Ha jól rémlik, jelszóval le is védheted a beállításokat, hogy ne tudjanak hozzányúlni.

(#7823) Csakénvagyok válasza popular (#7819) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Szóval. Ha a szoftot magad írtad, vagy a forráskód rendelkezésedre áll, próbálkoz a programozási fórumban. Mellesleg az áthaladásérzékelő szoftver így nem világos?? Mire is gondolsz pontosan? És mien érzékelőjét a portnak? Hogy egy csatlakozót bedugtak?? Pici kiegészitést, s talán segíséget is kaphatsz

(#7824) ArchElf válasza Kombat (#7818) üzenetére


ArchElf
addikt

Nem egyszerű, és nem is annyira kicsi; de a Paint.NET-hez van olyan plugin, ami tudja...
Ja, és ingyen van.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#7825) Medcomp válasza Mr X (#7821) üzenetére


Medcomp
tag

Köszi, közben már a TotalCommander letöltötte másfél nap alatt az oldalt. Valószínűleg szerveroldalon van korlátozva az FTP letöltési sebesség.

www.medcomp.hu

(#7826) lorant80


lorant80
tag

Azt nem hiszem el, hogy senki nem tud ajánlani egy progit, amely képes a "#7820"- as hozzászólásban leírtakat megvalósítani!

S.L

(#7827) Mappa


Mappa
addikt

Hi

Egy olyan programot keresek,hogy van egy bármilyen kép és folyamatosan átalakul egy másik képpé pl. van egy 150*150 mosolygó smiley...és átalakul egy 150*150 teszem azt férfi vagy női arcá

ilyenre gondolok

nem kötelező megadni

(#7828) Mr X válasza Mappa (#7827) üzenetére


Mr X
veterán

Advanced GIF Animatort próbáltad?

(#7829) kételkedem válasza Mappa (#7827) üzenetére


kételkedem
addikt

FotoMorph 5.2

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7830) Shono


Shono
aktív tag

Manapság melyik a legkultúráltabb OCR progi, ami tud magyarul?
Régen volt a Recognita, de azt eladták. Azóta mi van?

(#7831) Mappa válasza kételkedem (#7829) üzenetére


Mappa
addikt

ezaz szuper :R köszönöm

nem kötelező megadni

(#7832) anri-ur


anri-ur
tag

Sziasztok!

Olyan progit keresek ami lecserélné a windows-t a wifi kapcsolatok kezeléséről.

Tehát azt szeretném, hogy ne a win konfigurálja a wifit, van erre lehetőség Realtek 8187b kátyám van.

(#7833) BigBadPlaYeR válasza Shono (#7830) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

Én az ABBYY FineReader-t használom, de van még a Read I.R.I.S. is.

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#7834) Gabás válasza BigBadPlaYeR (#7833) üzenetére


Gabás
addikt

+ Omnipage

(#7835) Kombat válasza ArchElf (#7824) üzenetére


Kombat
őstag

Köszi!

Már csak azt kellene megtudni, hogy melyik az a plugin..... :F

(#7836) ArchElf válasza Kombat (#7835) üzenetére


ArchElf
addikt

3d Objects
Bár, ha jól rémlik talán még alapból is tudja a 3d forgatást.

AE

Ja és rossz topic-ot linkeltem az elöbb, nem a developmentet kellett volna... sorry

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#7837) ArchElf válasza ArchElf (#7836) üzenetére


ArchElf
addikt

Layers > Rotate / Zoom

AE

:mod time letelt:

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#7838) Temerti


Temerti
tag

Sziasztok! Abban szeretnék segítséget kérni, hogy tudnátok-e olyan programot mondani, amivel jelszóval tudok levédeni néhány könyvtárat. Előre is köszönöm.

(#7839) Kombat válasza ArchElf (#7836) üzenetére


Kombat
őstag

Tényleg tudja alapból is, pedig nagyjából átnéztem a lehetőségeket, de ez valahogy kimaradt! :B

Nagyon köszi! :R

(#7840) dave93


dave93
őstag

Sziasztok!
Vista-ra kellene nekem olyan program amivel videózhatom az asztalt. Tehát azt amit én a monitoron látok videora szeretném venni. Remélem érthető. Előre is köszi. :R

(#7841) hosszum


hosszum
csendes tag

Hali!
Segítséget szeretnék kérni. Elromlott a laptopomon a dvd meghajtóm. Csere most nem jöhet szóba. Közben újra kellene húznom az XP-t. Hogyan lehet usb-n keresztűl kártyáról, vagy pendrájról bútolni az XP-t?

(#7842) kételkedem válasza Temerti (#7838) üzenetére


kételkedem
addikt

WinGuard Pro

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7843) Csakénvagyok válasza hosszum (#7841) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Beálitod Biosból. Alaplapfüggő.

(#7844) 14adam


14adam
addikt

Hello.olyan progi kéne amivel lehet olasz nyelvet tanulni,vagy gyakorolni.A legjobb az lenne ha ingyen le lehetne szedni valahonan.Előre is köszönöm.

(#7845) Dr. Romano válasza Mr X (#7822) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Köszi :R

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#7846) gardener


gardener
senior tag

.par vagy .par2 fileokat mivel tudok készíteni ill. kezelni?

Régen használtam, de nem ugrik be a neve. :(

(#7847) Temerti válasza dave93 (#7840) üzenetére


Temerti
tag

Szia!
Tudom javasolni esetleg a Tipcam-ot , bár én Xp alatt használom, itt azt írja megy Vista alatt is.

(#7848) gardener válasza gardener (#7846) üzenetére


gardener
senior tag

Eszembe jutott! quickpar :K

(#7849) Csakénvagyok válasza 14adam (#7844) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Google translate. Olasz-angol van rajta

(#7850) 14adam válasza Csakénvagyok (#7849) üzenetére


14adam
addikt

igazából program lenne a jobb,mert olyan gépen lesz amin nincs net

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.