Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) Jofi81


Jofi81
őstag

A WhereIsIt-nek van ingyenes alternatívája?

(#5002) Zenebohoc


Zenebohoc
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
Udvari buliról készítettem videót, de sajnos nagyon sötét lett.
A VirtualDubbal próbáltam javítani (brightness), de nem lett jó-
A felvétel alatt néhány vakus fotó is készsült.
A vaku villanásakor a film kockája is jó lett.
Ennek a néhány kockának rendben van a színegyensúlya.
Tudtok-e olyan progiról, vagy a VirtualDubnak van-e olyan szűrője, amivel ennek a néhány kockának színegyensúlyát alapul véve az egész film helyreállítható?

Várom válaszotokat.
Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

Nincs szebb, mint mikor az alázat csendje zenére lázad....(LGT)

(#5003) Jofi81 válasza Zenebohoc (#5002) üzenetére


Jofi81
őstag

Nam vagyok benne biztos, de esetleg próbáld meg más videoszerkesztővel is, mint például Adobe Premiere, vagy Sony Vegas. Mindkettőnek van próbaverziója.

(#5004) Zenebohoc válasza Jofi81 (#5003) üzenetére


Zenebohoc
tag

Köszi!
Letöltöm és megpróbálom.

Nincs szebb, mint mikor az alázat csendje zenére lázad....(LGT)

(#5005) MaciG válasza Jofi81 (#4991) üzenetére


MaciG
addikt

És mit csináljak vele hogy hangos legyen? Mert a hangfal már üvölt ,de a felvétel alig hallható, szinte nem is :F

BANZAII

(#5006) canniball válasza MaciG (#5005) üzenetére


canniball
nagyúr

Esetleg nézd meg a "csúszkákat" itt: Hangerő->Beállítások->Tulajdonságok->Felvételhez.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#5007) Jofi81 válasza MaciG (#5005) üzenetére


Jofi81
őstag

Miről szeretnél felvenni? Vonali bemenetről, vagy mikrofonról? Így látatlanban nem tudok sokat mondani, nézd át a beállításokat. Én szoktam vele mikrofonról is, meg vonali bemenetről is rögzíteni. Szóval működnie kell valahogy.

(#5008) MaciG válasza Jofi81 (#5007) üzenetére


MaciG
addikt

speciel most találtam egy videót youtube-on és abból szeretnék kivágni egy hangot

BANZAII

(#5009) Jofi81 válasza MaciG (#5008) üzenetére


Jofi81
őstag

Akkor azt egyszerűbb úgy megcsinálni, hogy a videót a Pazera Free FLV to Avi Converter-rel átkonvertálod avi-ba, majd VirtualDub-bal leszeded a hangsávot.

(#5010) MaciG válasza Jofi81 (#5009) üzenetére


MaciG
addikt

nah így már barátságosabb :DDD köszi :R

BANZAII

(#5011) Jofi81 válasza MaciG (#5010) üzenetére


Jofi81
őstag

Örülök! :)

Én pedig megkérdezem újra:

A WhereIsIt-nek van ingyenes alternatívája?

(#5012) Core2duo6600 válasza Jofi81 (#5011) üzenetére


Core2duo6600
veterán

szerintem nincs

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#5013) Jofi81 válasza Core2duo6600 (#5012) üzenetére


Jofi81
őstag

Ettől tartok én is...

(#5014) adalbert1 válasza adalbert1 (#5000) üzenetére


adalbert1
veterán

Ha még valakit érdekel ébresztő program rajtam kívűl, itt egy jó winamp plugin.

(#5015) Fire/SOUL/CD válasza Jofi81 (#5011) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Csak a LITE verzió freeware. [link]

Ha ezzel nem mondtam újat, akkor bocsi.

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#5016) Jofi81 válasza Fire/SOUL/CD (#5015) üzenetére


Jofi81
őstag

Igen, azt tudom. Azért köszi! :)

(#5017) reunion


reunion
csendes tag

Kellene nekem egy olyan progi, ami windows újrainstallálás után visszanyeri a kívánt , elveszettnek vélt adatokat.Dokumentumokról van szó. Amelyek munkahelyi kavarás közben keveredtek rossz helyre, roszs időben. ha valaki tudna segíteni, köszönöm

(#5018) Lenry


Lenry
félisten

olyan freeware program kell, amivel avi-ból menüs DVD-t tudok kreálni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5019) Nortid


Nortid
aktív tag

Üdv

Tudtok olyan programról, aminek ha megadok egy .m3u playlist-et, akkor az abban leírt fájlokat egy mappába másolja, vagy áthelyezi?

[ Szerkesztve! ]

(#5020) Jofi81 válasza Lenry (#5018) üzenetére


Jofi81
őstag

(#5021) Lenry válasza Jofi81 (#5020) üzenetére


Lenry
félisten

:R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5022) Fire/SOUL/CD válasza Lenry (#5018) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Látogass el ezekre a helyekre, van rajt egy pár freeware progi ami esetleg megfelelne Neked.

[link]
[link]
[link]
[link]

Én magam nem próbáltam ki őket, így video minőségről, konvertálási sebességről stb. nem tudok mit mondani, de Te majd úgyis kipróbálgatod őket.

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#5023) Fire/SOUL/CD válasza Nortid (#5019) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Én Helium Music Manager-t használok(Build 6004), az tudja.
(Meg gondolom a korábbi verziók is)

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#5024) Nortid válasza Fire/SOUL/CD (#5023) üzenetére


Nortid
aktív tag

köszönöm :R

[ Szerkesztve! ]

(#5025) Fire/SOUL/CD válasza Nortid (#5024) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali újra!

Bocs, de miután elküldtem a hozzászólást "megvilágosodtam"!

Mivel a M3U, PLS stb fájlokban az van többek közt letárolva, hogy melyik könyvtárba ill. partición van az mp3, ezért simán totalcommanderrel is megoldható.

alt+f7, *.mp3, keres(könytárba, partició(ko)n, ablakba gomb, aztán onnét meg másolhatod mozgathatod, törölheted stb mindet, nem kell akkor bonyolítani a Heliummal.

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#5026) BigBadPlaYeR


BigBadPlaYeR
senior tag

Üdv!

Valami olyan progit keresek, amivel ki lehet listázni, hogy a hardware-eknek van-e drivere, ha van, akkor milyen. Volt nekem már ilyenem, csak nem emlékszem a nevére...

Előre is köszönöm!

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#5027) localhost válasza BigBadPlaYeR (#5026) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Driver magician Íme

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5028) #56573440


#56573440
törölt tag

sziasztok
lenne két 22"-os monitor a gépen. van olyan lejátszó progi ami videót úgy tudja kitenni hogy mindekttőn mehessen, azaz a 2*22" teljes szélességében megjelenjen a kép? ha kihúzom a média playert akkor nem megy az egyik fele... (prezentációra kéne egy avit tolni ilyen szélesben...)
ötlet esetleg? GMA 3100 a vga és a két kimenetén "ül" a két monitor kiterjesztett asztalban.

(#5029) cellardoor12 válasza #56573440 (#5028) üzenetére


cellardoor12
csendes tag

Ha kikapcsolod az overlay-t, akkor meg fog jelenni, ezt inkább media player classicban vagy bsplayerben tudod megtenni. Nem biztos, hogy van elegánsabb megoldás.

(#5030) adalbert1


adalbert1
veterán

Új kérdésem:
Valamilyen lakástervező software-t tudnátok ajánlani? Ez alatt azt értem, hogy megvan az alaprajz, azt felviszem és ezután mondjuk a bútorokkal szórakozok, stb...
Ezért nincs kedvem elkezdeni CAD-del foglalkozni, de ha azt mondjátok az a tuti, akkor végső soron van egy jó 8-9 hónapom rá...

(#5031) Core2duo6600 válasza adalbert1 (#5030) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Több ilyen is van
Ilyenekre keress rá
3D home,
azokra a megelelő szavakra angolul, hogy 3d épület tervezés
stb ...
a 3d home, egy konkrét proginak a neve, régen legalábbis így hivtak

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#5032) hokitojas


hokitojas
csendes tag

hello!

olyanban kérnék segitséget hogy van egy xp-s alap gép amin csak interneteznének, csak böngészés.Hogy tudom azt megcsinálni azt hogy csak egy böngésző legyen és semmi más a start menüben sem kell semmi más, nem akarom h töltsenek le rá meg ilyenek???
ha lenne valakinek valami ötlete azt megköszönném.
elöre is THX!

(#5033) Core2duo6600 válasza hokitojas (#5032) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Start menuből ki lehet gyilkolni ami nem kell, de neked a csoportházirend szerkesztő lesz abarátod, ott kell ugyeskedni, a pontos dolgokat nem tudom megmondani, de már láttam, hogy van ilyen lehetőség

gpedit.msc
ha proff van rajta akkor tuti megy
Kiegészítve azzal, hogy guest user akkor nincs írás engedélye

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#5034) nap


nap
addikt

Olyan programot keresek, ami kiirja jatek kozben a kepernyo sarkaba az idot (mint a fraps az fps-t).

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#5035) Winner_hun válasza nap (#5034) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5036) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Sziasztok!
Hihetetlen módon sikerült törölnöm a gépen a zene könyvtáramat.A lomtárból pár gigát sikerült visszaállítani,de a többit csak adatmentővel.Viszont ami már nem fért a lomtárba azokat valami oknál fogva nem az eredeti fájlnévvel tudtam vissza menteni hanem pl dg123456.mp3 és hasonló nevekkel.Szóval most megvan a zenék egy része csak nem tudom mi micsoda.
Van olyan progi amivel át lehet nevezni tömegesen ID3 cimke alapján?
Meg valami jó adtamentőt is ajánlhatnátok mert elég sok nincs meg (kb 20Gb) pedig a törlés óta nem volt semmi adatforgalom a vinyón.Eddig Smart Data Recoveryt-t (szart se ér) és Get Data Back-et(kb 80%-ot hozta vissza) nyomattam végig.
Köszi szépen! :R

Üdv, Balázs

(#5037) hokitojas válasza Core2duo6600 (#5033) üzenetére


hokitojas
csendes tag

köszi.
lassan megy jo lesz :)
és azt hogyan tudom megoldani h ne tudják ezeket megkerülni h ne tegyenek fel semmitse ne telepitsenek, ill. csökkentett modba se tudjanak belépni??

elöre is köszi

(#5038) kraftxld válasza Antibazsi (#5036) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Tag & Rename
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#5039) Core2duo6600 válasza hokitojas (#5037) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Tudtommal csokkentet modban csak az admin tud belépni, de lehet, hogy ezt is lehet szabályozni, de hogy hol azt nem tudom, a beépített ms eszkozokkel, de lehet hogy le kéne kapnod a xp hez a Administartive toolst
Ms letoltőről
De lehet, hogy ilyenek csak a serverekhez vannak, 1 probált megér

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#5040) Nikitaa7


Nikitaa7
tag

Sziasztok!

Létezik olyan program, amelyik rögzíti a számítógép használata során a műveleteket, milyen oldalakat nyitottak meg, mit nyitottak meg a számítógép fáljai közül? és ami a háttérben működik? mert ugye a cleaner programokkal minden előzményt ki lehet törölni.köszi!

(#5041) hokitojas válasza Core2duo6600 (#5039) üzenetére


hokitojas
csendes tag

köszi.
megprobálom.

(#5042) Antibazsi válasza Nikitaa7 (#5040) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

Neked vmi spyware progira lesz szükséged.Én Ardamax keylogger használok.Feljegyzi a leütött billentyűket,látogatott honlapokat,msn beszélgetéseket és képet is csinál a képernyőről az általad megadott idöközönként...és láthatatlan.De vannak ennél jobb progik is amik több mindent logolnak csak nekem ehez van reg-em.Ja és ezt pl eddig egyik antispyware progi se jelezte eddig pedig 3 is van a gépemen.Se a NOD smart security,se a Windows Defender és a SpywareBlaster se.

Üdv, Balázs

(#5043) Antibazsi válasza kraftxld (#5038) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

Köszi szépen!Ez nagyon jó! :C :R

Üdv, Balázs

(#5044) nap válasza Winner_hun (#5035) üzenetére


nap
addikt

Koszi! A humort is!
Megnezem.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#5045) Nikitaa7 válasza Antibazsi (#5042) üzenetére


Nikitaa7
tag

Köszi, de még odáig sem jutottam el, hogy letöltsem, mert avast egyből jelezte, hogy trojan.
de azért köszi!:)

(#5046) dokee78


dokee78
félisten

Hello,nekem egy olyan Spamszűrőre lenne szükségem ami egyszerű,beépül az Office Outlook-ba és magyar nyelvű!

(#5047) MaciG


MaciG
addikt

üdv.

Van nekem egy 1280x960-as felbontású képem. Ebből szeretnék egy 1280x1024-es felbontásút csinálni. (nem baj ha fekete csíkkal egészül ki).

Milyen programmal tudom ezt megcsinálni? :) (valami egyszerű kéne :D )

BANZAII

(#5048) sekli válasza MaciG (#5047) üzenetére


sekli
addikt

paint ( :) ), irfanview...

(#5049) ZéZé@PH válasza MaciG (#5047) üzenetére


ZéZé@PH
aktív tag

Paint

''Elménk nem megtöltésre váró edény, hanem lángra lobbantandó tűz!'' Plutarkosz

(#5050) dokee78 válasza MaciG (#5047) üzenetére


dokee78
félisten

VSO Image RESIZER
Csoportosan is méretez akár egész mappát!

[link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.