Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) cigam válasza bnss (#8550) üzenetére


cigam
félisten

OpenOffice?
[link]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8552) #65675776 válasza bnss (#8550) üzenetére


#65675776
törölt tag

(#8553) bnss válasza cigam (#8551) üzenetére


bnss
veterán

Ismerem ezt a módszert, de nem erre gondoltam. :)

Megpróbálom még pontosabban leírni: megvannak a görbe pontja (x;y) pontok, ezeket szeretném első körben ábrázolni, majd ezekre a pontokra illeszkedő görbét kellene rajzolni.

daa-raa: használtam már azt a programot, úgy rémlik, hogy csak függvényeket tudok vele rajzoltatni.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#8554) pigatt


pigatt
őstag

Sziasztok!

Nekem egy olyan registry pucoló kellene amelyik a megadott bejegyzést mindenhonnan kiszedi és nem egyesével kell vele szórakozni!

Köszönöm!

i9 / 4080 / 32"

(#8555) harylmu válasza pigatt (#8554) üzenetére


harylmu
őstag

CCleaner -ben van registry pucoló, de itt van a Wise Registry Cleaner is.

(#8556) csikosdapro


csikosdapro
tag

Megoldva

[ Szerkesztve ]

(#8557) Sk8erPeter válasza bnss (#8553) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Szerintem a Maple vagy a MATLAB segítségével tudsz ilyet produkálni.

Sk8erPeter

(#8558) #65675776 válasza Sk8erPeter (#8557) üzenetére


#65675776
törölt tag

Hót ingyenes mind a kettő...

(#8559) Sk8erPeter válasza #65675776 (#8558) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Bocs, ez elkerülte a figyelmemet.
De bizonyára a rossz szándék vezérelt, ugye? :U

Sk8erPeter

(#8560) bnss válasza Sk8erPeter (#8557) üzenetére


bnss
veterán

Maple-ben elképzelhető, de az csak az egyetemen van.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#8561) Sk8erPeter válasza bnss (#8560) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

VPN-nel, Putty-val vagy máshogy (Teraterm, TTSSH) nem éred el? Én úgy elérem az egyetem belső hálóját, így: [link]. Onnan letölthetők a campus-os liszensszel ellátott progik, mondjuk nálatok nem tudom, van-e ilyesmi (nem tudom, hova jársz).

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#8562) bnss válasza Sk8erPeter (#8561) üzenetére


bnss
veterán

Nem vesződöm vele, inkább maradok a bevált görbevonalzós módszernél, köszönöm az eddigieket.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#8563) AirBooms


AirBooms
addikt

Szasztok! :D

Egy gyors és hatékony (vagyis nagyon jó), ám lehetőleg ingyenes töredezettségmentesítőt keresnék!
Mit ajánlanátok?

Thx! :R

(#8564) localhost válasza AirBooms (#8563) üzenetére


localhost
Közösségépítő

O&O

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8565) ^Clown válasza bnss (#8553) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Szerintem erre a Grapher egy korai verziója, pl. 1.05 alkalmas lehet. Az újabb Grapher-ek tudtommal fizetősek, de a régiekről úgy rémlik, hogy nem. A Grapher 1.05 becsomagolva valami 1,2Mb-ot foglal :)

Sk8erPeter: én is a Free Download Managerre voksolok. Van benne egy torrent kliens is, teljesen ingyenes, és nagyon sokat tud. Évek óta ezt használom, sosem csalódtam benne!

[ Szerkesztve ]

(#8566) AirBooms válasza localhost (#8564) üzenetére


AirBooms
addikt

Köszönöm, kipróbálom!
:R :K

(#8567) Sk8erPeter válasza ^Clown (#8565) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Köszi, de végül is időközben rájöttem, hogy az Operával is be lehet állítani "szűrőket" a különböző fájltípusok letöltésére (pl. töltse le adott oldalról az összes *.r00, *.r01, ... kiterjesztésű fájlt, mondjuk úgy, hogy beírom a .r-t), meg az Opera is képes többszálú letöltésre. :K Tehát ezzel szükségtelenné vált a letöltőkliens használata, úgyis Opera-fan vagyok. :D
De ha esetleg mégis valamikor szükségem lenne rá, ezt próbálom ki elsőként. :R

Sk8erPeter

(#8568) ^Clown válasza Sk8erPeter (#8567) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

:R

(#8569) Sk8erPeter válasza ^Clown (#8568) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

A sors iróniája, hogy hamarabb volt rá szükségem, mint gondoltam volna :DDD :DD
Most kipróbáltam a szűrőjét is, és eddig azt hiszem, elég fasza, meg egész kellemes kezelőfelülete van, szóval köszi, ^Clown és daa-raa! :R

Sk8erPeter

(#8570) lsc


lsc
nagyúr

Üdv
Létezik olyan program ami megbízhatóan kiküszöböli ezt a hibát ?

Az élet kegyetlen .

(#8571) cousin333 válasza bnss (#8553) üzenetére


cousin333
addikt

Excel-el is lehet, X,Y grafikon, majd trendvonal felvétele, és itt van mindenféle, egészen a hatodfokú polinomig.

"We spared no expense"

(#8572) Sk8erPeter válasza lsc (#8570) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Szerintem amit |kisbandi| ajánlott, jó lehet erre a célra.

Sk8erPeter

(#8573) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Tud valaki ajánlani nála jól bevált ingyenes Total Commander-alternatívát a FreeCommander-en kívül?
:R

Sk8erPeter

(#8574) cousin333 válasza cousin333 (#8571) üzenetére


cousin333
addikt

Most jutottam el a #8546-ig... Akkor még trendvonal sem kell, csak kiválasztod a pontokat görbe vonallal összekötő X,Y grafikont. Excel biztos hogy tud ilyet (szvsz minimum a '97 óta). de szerintem az OpenOffice is.

"We spared no expense"

(#8575) harylmu válasza Sk8erPeter (#8573) üzenetére


harylmu
őstag

Unreal Commander
itt egy screenshot

full ingyenes, csak a weblapon igényelni kell kulcsot :K

(#8576) lsc válasza Sk8erPeter (#8573) üzenetére


lsc
nagyúr

Köszi, úgy néz ki beválik .

Az élet kegyetlen .

(#8577) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A Fraps-el nem tudok hangot felvenni, van esetleg más ajánlható pogi, amivel videót és hangot is tudok egyszerre felvenni játék alatt?

<< Heimdal >>

(#8578) Cola111


Cola111
aktív tag

(#8579) Sk8erPeter válasza harylmu (#8575) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Köszi szépen! :R
Ezt egyébként használod is? :)

Sk8erPeter

(#8580) Wolverine válasza Sk8erPeter (#8579) üzenetére


Wolverine
félisten

Én igen; az összes idegesítő bajom vele annyi, hogy a 4-5-ös egérgombokkal nem lehet léptetni a könyvtárak között, ahogy a Total Commanderben lehetett, illetve a zip-része betömöríteni nem tud (ezek a 0.94-es verzióra igazak).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8581) pitman válasza AirBooms (#8563) üzenetére


pitman
őstag

jkdefrag + jkdefrag gui

(#8582) harylmu válasza Sk8erPeter (#8579) üzenetére


harylmu
őstag

Régen használtam és tetszett, de már ubuntuzok ;]

[ Szerkesztve ]

(#8583) sanzi89


sanzi89
addikt

Én egy olyan programot keresek, hogy a külső monitoron megjelenített képet tudjam az elsődleges monitoron egy kicsi ablakocskában látni, hogy kb mi kolbászol a kivetítőn. A klón asztal sajnos nem jó megoldás, a kiterjesztett asztallal kellene megoldani.

Köszi a tippeket!

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#8584) sanzi89 válasza sanzi89 (#8583) üzenetére


sanzi89
addikt

Hop, még valami, csak sajna lejárt a szerkesztési idő.

Kellene valami olyan ingyenes és gyors! PDF olvasó, mint az Adobe Reader, csak ne legyen fél perc mire elindul és ne szívja le a gépet. Pici, ne tudjon semmit csak pdf-et megnyitni.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#8585) GrandeP


GrandeP
őstag

üdv!

Nekem egy olyan program kellene, ami a következőt tudja...

Adott mondjuk 5 jpg kép, amikből csinál egy gif-t, úgy h közben, mondjuk egyik kép villódzik, másik jobbról csúszik, harmadik fentről... tehát olyan powerpoint szerűen....

Röviden, reklámot szeretnék kirakni a honlapomra oldalra... ehhez kellene valami egyszerű kis programocska... Fotósopp nem érdekel...

Köszi

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#8586) sgergi válasza sanzi89 (#8584) üzenetére


sgergi
veterán

foxit reader. elég gyors.

(#8587) Sk8erPeter válasza harylmu (#8582) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Köszönöm az ajánlást, eddig úgy néz ki, beválik, végül most párhuzamosan használom a FreeCommander-rel, és így úgy néz ki, nem jelentkezik a Total Commander-rel előfordult problémám. :K
Eddig lehet, hogy csak én nem fedeztem fel, de nincs az Unreal Commander-ben mozaik (vagy előkép, amikor látod a képek tartalmát egy kisképben) nézet? :F

(#8580) Wolverine: neked is köszi a választ! :R
"zip-része betömöríteni nem tud (ezek a 0.94-es verzióra igazak)."
Én most a 0.95-ös verziót használom, pont most próbáltam, gond nélkül tudtam zip-be tömöríteni. ;)

Sk8erPeter

(#8588) Sk8erPeter válasza sanzi89 (#8584) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

PDFreaders.org
Itt találsz pár ingyeneset (a Foxit-on kívül).

(#8586) sgergi: a Foxit Reader új verziójával sajnos azt kellett tapasztalnom, hogy tele van buggal. :( Nem lehet keresni pl. pdf-dokumentumokban, mert tök hülyeségeket talál meg, vagy egyszerűen azt mondja, hogy nincs ilyen tétel, pedig Adobe Readerben gond nélkül lehet keresni ugyanabban a dokumentumban ugyanazt a szöveget, ezenfelül a böngészős plugin is szar, mert amikor a mentés gombra kattintasz, akkor mindig egyetlen előre megadott néven hajlandó csak lementeni a fájlokat (most nem tudom pontosan megmondani ezt a felajánlott nevet, mert a bugok miatt már kidobtam a fenébe a böngészős plugint), nem a dokumentum eredeti nevén. Akkor már maradok az Adobe Readernél...
Az egyetlen, amiben értelmesebb jelenleg a Foxit Reader az Adobe Readernél, az az, hogy nyomtatásnál akkorára lehet nagyítani a dokumentumot, amekkorára én szeretném, és nem a program. :D Csak emiatt nem töröltem le a gépről. De alapértelmezettnek most semmiképp nem használnám ezt.
Kár érte, pedig az előző verzióval nem volt ennyi gond, persze az sem volt hibátlan, de azért az igen meglepő, hogy ilyen mértékben rontanak egy programon, nemhogy javítanának... :(

Sk8erPeter

(#8589) sgergi válasza Sk8erPeter (#8588) üzenetére


sgergi
veterán

Lehet igazad van, nekem még a régi verzió van fenn, különösen nagy baromságot nem találok benne, igaz csak nagyon alap dolgokra használom. (nézegetés, keresés, nagyítás)

(#8590) Sk8erPeter válasza sgergi (#8589) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hát ja, a régi verzió még nem volt gázos, lehet, hogy én is downgrade-elek. :D

Sk8erPeter

(#8591) sanzi89 válasza sgergi (#8589) üzenetére


sanzi89
addikt

Nekem is csak arra kell, hogy elolvassak pár PhotoShop tutorialt es arra tökéletes. Gyors egyszerű. Köszi a tippet!

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#8592) Atlantis


Atlantis
veterán

Olyan programot keresek XP-re, ami egy általam megadott képet mindig a képernyőn tart áttetszően. Tehát akármilyen program fut, ez a kép áttetszően ott van, látszik, de a programok működését nem zavarja, ha rámegyek egérrel, akkor sem lesz aktív. Létezik ilyen?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8593) pitman válasza Sk8erPeter (#8587) üzenetére


pitman
őstag

Ha már Unreal Commander:
nem tudja véletlenül valaki, hogy miként lehet lebeszélni a progit arról, hogy megjegyezze a kilépés előtti aktív mappákat. Vagyis azt szeretném elérni, hogy minden egyes indulásnál egy meadott mappa legyen aktív az egyik és egy másik a másik panelen, ne pedig az, ami legutoljára volt használva?

(#8594) harylmu válasza Sk8erPeter (#8587) üzenetére


harylmu
őstag

Esetleg itt kérdezzetek rá Unreal Commander-rel kapcsolatban.

(#8595) cigam válasza Atlantis (#8592) üzenetére


cigam
félisten

osiva Tud átlátszóságot, van benne alway on top, és bármilyen képet megnyithatsz. De van külön célszerszám is rá.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8596) Atlantis válasza cigam (#8595) üzenetére


Atlantis
veterán

Kösz, közben találtam egy másik megfelelőnek tűnő programot.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8597) akaido válasza sanzi89 (#8584) üzenetére


akaido
addikt

Sumatra

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#8598) vagamo


vagamo
őstag

Ismer valaki olyan beszédszintetizátort, amibe ha beírom a kimondandó szöveget azt hangfájlba wav, mp3-ba el lehet menteni?
És érthetően gagyog és ismerje a magyar írásjeleket is!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#8599) vagamo válasza vagamo (#8598) üzenetére


vagamo
őstag

Meg is találtam:
SpeakBoard 1.0.0.11.

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#8600) Sk8erPeter válasza vagamo (#8598) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

SpeakBoard-ot tudom ajánlani, nagyon jól olvas fel szöveget, és rögzíti is mp3-ba vagy wav-ba!
Választhatsz Miklós vagy Kriszta közül is a felolvasásra. :DD :))

Szerk.: na basszus, erről lecsúsztam, közben kaptam egy kékhalált hsz.-szerkesztés közben, de az Operában újraindításkor még nyitva maradt ez a fül, akkor már gondoltam csak befejezem, amit elkezdtem. :DDD

(#8594) harylmu: kösz :R

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.