Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7701) Osiris válasza tothbe (#7696) üzenetére


Osiris
őstag

Azért, mert ez egy érintőképernyős egybegép telepített xp-vel, sem egér, sem bill., sem optikai vagy floppy meghajtó nincs benne. Marad a házirend feltúrása.
Kössz a tippet! :R

kraftxld: Köszi a linket! :R

[ Szerkesztve ]

(#7702) Core2duo6600 válasza sekli (#7700) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Hozz létre 2 energia séma profilt.
Ennél egyszerübb nincs, de ellenörízd, hogy a laposod nem - e felül fujja ki a levegőt, vagy onnan szívja, mert akkor tulmelegedhet.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#7703) pigatt válasza pigatt (#7693) üzenetére


pigatt
őstag

Senki nem tud ilyen progit???

i9 / 4080 / 32"

(#7704) Antigabo válasza ArchElf (#7694) üzenetére


Antigabo
tag

Bocsánatot kérnék DE -

1.- Én nem kértem senkit hogy írjon nekem programot mivel ez a topik sem arról szól
hanem hogy ha valaki ismer egy cél megvalósításához készült X programot az javaslatot tesz rá Y -nak hogy itt és itt letölthető - SZERINTEM

2. - Ezer százalék biztos hogy van ilyem program
és már réges rég megkerestem volna ha
2/a- van több időm
2/b- nem kötnek belém és nem kell ilyen magyarázatokat irkálnom a gyengébbek kedvéért

3. - Nem mondtam hogy nem vagyok milliomos és nem adok kapásból egy rakás lóvét az első NORMÁLIS ajánlattevőnek aki (mint ti) azt hiszi hogy én azt akarom hogy ő megírja nekem azt a kis programot...

Van akinek pénz nem számít - ne magadból indúlj ki ...
És van olyan is aki tud programozni
És olyan is aki tudja hogy hol van az a kis szar program amit én keresek
NA ANNAK VÁRNÁM A VÁLASZÁT !

A Többi - Nyugszik ! :R - Köszönöm !

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#7705) sekli válasza Core2duo6600 (#7702) üzenetére


sekli
addikt

ez jó ötlet, köszi..., oldalra fújja a levegőt...

(#7706) tothbe válasza sekli (#7705) üzenetére


tothbe
addikt

a fújás az elég egyértelmü, hogy nem fölfelé megy, mert akkor leolvadna a kezed, de honnan szivja be, ez a legfontosabb, azt nézd meg.

By(e) Tothbe

(#7707) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok! Van egy vadiúj 320-as WD 2,5"-os vinyóm, ami egy külső rackben van. Le van formázva, most 3 felé szeretném partícionálni. Melyik programmal tehetem meg a legegyszerűbben? Partition Magic-kel próbálkoztam, de nem ment. Köszönöm előre is!

(#7708) ^Clown válasza ^Clown (#7707) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Vista alatt kellene. Van a Vistának is elvileg valami Vista Disk Management -je, de nem találom sehol sem (magyar Vistám van) :(

(#7709) pigatt válasza ^Clown (#7708) üzenetére


pigatt
őstag

Legegyszerűbb a Vista telepítő cd-vel megcsinálni.

Egyébként meg diskmgmt.msc parancsal jön elő a partícionálója, Start ->Run-ba írd ezt be.

[ Szerkesztve ]

i9 / 4080 / 32"

(#7710) tothbe válasza ^Clown (#7708) üzenetére


tothbe
addikt

ha jól emlékszem(most nincs bekapcsolva a vista) ott is müködik a sajátgépen jobb click /kezelés menüpont ahol megtalálod a Lemezkezelőt is.

By(e) Tothbe

(#7711) sekli válasza tothbe (#7706) üzenetére


sekli
addikt

szerintem alulról, maximumra felrakott venti mellett sem érzek a billentyűzetnél légmozgást...

(#7712) (jan)


(jan)
őstag

Sziasztok!

Remélem belefér még a topik kereteibe a kérdésem.

az a helyzet hogy újraraktam a win xp-t egy eléggé jó megbuherált xp-re, nem is ez a lényeg, van ez a okos kis gmail értesítő program ami alulra kiírja jól ha jött uj email kicsi gyors fürge és szép is.

a probléma az hogy régen elég volt egyetlen egyszer beirni a jelszót és megjegyezte igy bootnál csak egy okot kellet bökni, de sajnos msot minden egyes alkalommal be kell irni user/pass-t arra rájöttem már hogy az internetbálitásokkal kéne valamit mokolni (vezérlőpult) de fogalmam sincs.

Valakinek ötlete ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#7713) Draken


Draken
őstag

erre vki?

(#7714) Kácsa válasza Draken (#7713) üzenetére


Kácsa
aktív tag

Esetleg ez [link]

ZoLee

(#7715) GrandeP


GrandeP
őstag

Üdv!

Én egy olyan progit keresek, ami megnézi az feltelepített programjaim honlapját h van frissítés... és felkínálja a letöltést a program telepítőfájljának!

Köszi..

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#7716) (jan) válasza Draken (#7713) üzenetére


(jan)
őstag

professzionális wifi scanhez a legjobb program a Network Stumbler igaz csatlakozni nem tud, arra tökéletes a Windows os konfigmentes veznélküli hálózat bigyó.

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#7717) pigatt


pigatt
őstag

Meg kérdezem még egyszer, hogy ne kelljen visszaolvasni video memória monitorozó kelne nekem a rivatuner-en kivül vista x64 alá.

Köszi.

i9 / 4080 / 32"

(#7718) KilgoreTrout


KilgoreTrout
senior tag

Sziasztok,

kiadványszerkesztő programra lenne szükségem, 50-100 oldalas sok képes, színes dokumentáció készítésére. Az Indesign-t próbáltam, annyi volt vele a gondom, hogy nem elég intuitív, a legtöbb dolgot előre be kell állítani benne, és utána, a szöveg beillesztése után láttad, hogy hogy néz ki. Tehát valami olyasmire lenne szükségem, ami tiudásában kb egy word, viszont megbirkózik nagyobb méretű fájlokkal is. (A word igen lassú sok nagy felbontású képpel).

Előre is kösz.

(#7719) Yooha válasza GrandeP (#7715) üzenetére


Yooha
aktív tag

Secunia Personal Software Inspector Szerintem ez ilyesmit csinál.

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#7720) Zsubi


Zsubi
őstag

Helló All!

Tudnátok nekem ajánlani olyan progit amivel netről zenét tudnék felvenni :F
Idáig Audiostreamert használtam de az csak sajnos próba verzió volt :W

Előre is köszönöm :R

(#7721) szabacsik


szabacsik
őstag

Hali. Van valami program vagy titkosító akármi ami a következőt teszi a szöveges dokumentummal. Nem lehet elküldeni mailba, másolni, szerkeszteni és az se lenne rossz ha időkorlátos lenne hogy mondjuk 3 napig hozzáférhető vagy hasonló

/\____/\

(#7722) szabacsik válasza Zsubi (#7720) üzenetére


szabacsik
őstag

Audacity. ingyenes ráadásul. Mondjuk úgy veszi fel a hangot ahogy te hallod tehát ha közbe belepittyeg az msn vagy akármi az is rajta lesz de egy próbát megér amíg okosabbat nem mondanak (:

/\____/\

(#7723) (jan) válasza Zsubi (#7720) üzenetére


(jan)
őstag

konkretizálnád picit a problémádat ? :D

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#7724) Zsubi válasza (jan) (#7723) üzenetére


Zsubi
őstag

pl. Justmusic-ról meg ilyenekről szeretnék mp3 formában zenét felvenni és ehhez kellene vmi progi, ennyi........ :D

(#7725) Core2duo6600 válasza KilgoreTrout (#7718) üzenetére


Core2duo6600
veterán

A Quakrexpress a te barátod akkor

http://8.quark.com/

(#7720) Zsubi
Totalrecorder

(#7721) szabacsik
Kicsit pontosabban mert ígx elég kusza musza

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#7726) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Hello!
Olyan programot keresek, ami fut linux és windows alatt!
Szeretnék fájlokat, mappákat szinkronizálni!
Várom a tanácsotokat!

Üdv: Csabee.

(#7727) GrandeP válasza Yooha (#7719) üzenetére


GrandeP
őstag

Ez valami más... ez inkább windows foltok, ie frissítések, után kutat....

Nem jó! :(

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#7728) GrandeP válasza GrandeP (#7727) üzenetére


GrandeP
őstag

Viszont a Sumo már jó lesz [link]

Csak googléval kellett játszani...

ÉS még magyar nyelvű is ajánlom mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#7729) (jan) válasza Zsubi (#7724) üzenetére


(jan)
őstag

stream ripper

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#7730) pigatt


pigatt
őstag

Nem tud senki vista alá video memória monitorozó progit???

i9 / 4080 / 32"

(#7731) danih


danih
addikt

Sziasztok!
Olyan programot keresek, amely egy kicsi belső hálózat központi (domain controller) gépére telepítve mutatja hogy a belső hálózat felől az internet felé illetve vice versa milyen portok vannak nyitva, az adott port merre felé nyílt, illetve mekkora az adatforgalom az adott csatornán... Esetleg még hogy logolni is tudja mindezt, bár gondolom ez alap.
Köszi!

(#7732) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

hi.

olyan program kellene ami helyre tud pofozni egy particios táblát. qtparted-et próbáltam, de az egészet unallocated-nek látja. partition table doctor látja a particiot, viszont javitani nem tudja...
valaki tudja mivel lehetne helyre hozni? 700giga cucc van azon a particion, és elég fontos lenne :S

üdv.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#7733) Core2duo6600 válasza jaffa 2843 (#7732) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Esetleg get data back ?

(#7731) danih
Próbáld meg a Commtarffic progit

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#7734) jaffa 2843 válasza Core2duo6600 (#7733) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

get data back-el az a baj hogy nem a particiot menti meg hanem az adatokat. és nincs mégegy 700gigám hogy lementsem a cuccokat :S

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#7735) pete_21


pete_21
addikt

Hello!
Tudnátok mondani olyan progit, ami olyan sfv ellenőrzőt tudok csinálni, ami nem csak fájlokról készít checksumot, hanem egész mappákról is. Ezért a Total Commander nem jön szóba. Valamint kipróbáltam ezeket a programokat is és hibásan müködnek: hkSFV 2.0.1, SFV Checker 1.20. A QuickSFV pedig nem tud listát készíteni.
Előre is köszi a tippeket :)

(#7736) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Srácok, ha adott egy avi film, annak hangsávjából hogyan vághatnék ki egy részletet?

(#7737) Cxgrav válasza (Kolombusz) (#7736) üzenetére


Cxgrav
senior tag

Sztem videószerkesztő programmal :B

Adobe Premier
Vegas
Unlead Video Studio

Picture me Rollin' by 2pac

(#7738) Agostino válasza (Kolombusz) (#7736) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Mondjuk Audacity-vel.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#7739) (Kolombusz) válasza Agostino (#7738) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ez valószinűleg jó lenne, de az importálás során 5 kocka után megáll és a hátralévő idő csak nő és nő és nő.

(#7740) Core2duo6600 válasza (Kolombusz) (#7736) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Kiszedet belőle a hangot pl Avidemux
Virtualdub
Virtualdubmod

Ezeket mind letudod szedni a doom9.org ill. http://www.divx-digest.com/ -ról

És utána egy audio / zene -szerkesztő vel, pl Sony soundforge

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#7741) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Halii
esetleg valaki tudna ajánlani egy programot, akár fizetős , akár nem, amivel elég egyedi webgalériát lehet készíteni?
Olyan érdekelne amit már esetleg próbáltatok!
Előre is köszzi

olyan hozzászólás hogy google a barátod.. az nem érdekel most! :D

Üdv: Csabee.

(#7742) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Segítségetek kérném, mégpedig: Keresek egy felhasználóbarát kezelőfelületű videókonvertál progit, ami tud DVD-t rippelni, vagy akár 2 AVI fájlt kiírni egy DVD-re VOB-ba. A másik meg, hogy mind 2 magot kihasználja a prociban.

Tudnátok mondani nekem olyan progit, amelyek ezeknek a kritériumoknak megfelel? :F

(#7743) fradi81


fradi81
veterán

Hali
Milyen programmal lehet megnézni hogy pontosan milyen hangkártya van egy gépben? (windows xp, a kártya nincs feltelepítve, az ember szétszedni nem tudja a gépet.)

moto g72, Ninebot d28e

(#7744) #65675776 válasza fradi81 (#7743) üzenetére


#65675776
törölt tag

Eszközkezelőben az ismeretlen eszközre kattintva -> Tulajdonságok -> Részletek. Ott a Hardverazonosítókat megkeresed. Ez alapján már rá lehet keresni. Konkrét Eszköznevet csak feltelepített driverrel ad meg neked. Az Everest is csak telepített driverrel azonosítja be.

(#7745) Core2duo6600 válasza Vasinger! (#7742) üzenetére


Core2duo6600
veterán

DVD fab platinum
Rippel és dvd 5 re tömörít

Vob va konvertás sokféle formátumból.

Convert x to dvd

(#7743) fradi81
Everest

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#7746) Vasinger! válasza Core2duo6600 (#7745) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszi! :R

Lenne még1 kérdésem. Van olyan progi, ami ellenőrzi a helyesírást, pl itt a firefox-ban, amikor hozzászólást írok?

(#7747) gamer0101


gamer0101
aktív tag

Sziasztok! Valaki tud olyan programról ami képes lenne több (52 db) mp3 vagy - mivel át is konvertáltam már - wav fálj összefűzni egy fáljba. Egy mixről lenne szó és telefonon szeretném lejátszani, de sajnos minden alkalommal a telefon két szám közt hagy egy pici szünetet...elég zavaró. Számítógépen való lejátszásnál nincs vele persze gond, csak a telónnál....
Köszöntem! :R

(#7748) pete_21 válasza Vasinger! (#7746) üzenetére


pete_21
addikt

Itt fel tudod rakni a magyar nyelvű szótárat, aztán egy szövegdobozban kattints jobb gombbal, és Helyesírás-ellenőrzés -t kapcsold be.

Nekem tud valaki válaszolni?

(#7749) dunc


dunc
nagyúr

Üdv ajáljatok valamilyen kis gépígényű mp3 lejátszót win alá.
A km player,winamp nem jó.
Köcce.

(#7750) Winner_hun válasza dunc (#7749) üzenetére


Winner_hun
félisten

foobar2000

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.