Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) cigam válasza silencio (#8399) üzenetére


cigam
félisten

Fogod a gparted-et, bebootolsz róla. Lemásolod a jó partíciódat a tarcsi winyóra. Örülsz.
De ennek a műveletnek van külön topic-ja:[link]

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8402) silencio


silencio
csendes tag

harylmu:
Most rövidebb leszek. :) Köszönöm a javaslataid, megnézem őket!

cigam:
Köszi, hogy felhívtad a figyelmemet a topicra, húzok át oda olvasgatni! Nagy láma vagyok, még azt sem tudtam, hogy ezt "ghostolás"-nak hívják... :F De ezért jó ide járni, mindig bölcsebben távozol, mint ahogy jöttél. :K

Még egyszer, mindkettőtöknek thx!

(#8403) ponix válasza silencio (#8399) üzenetére


ponix
aktív tag

Vagy egy másik megoldás, hogy felraksz egy (Microdoft virtual pc)-t, ezzel a progival létrehozol egy másik virtuális gépet, ezt a fő rendszered egy fájlként fogja érzékelni, azt kiírod dvd-re, és azzal csinálod ügyes-bajos dolgaidat! Ha beszarik, egyszerűen felülírod a dvd-ről egy másolással, és készen is van az új rendszered!

A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

(#8404) lecterdoctor


lecterdoctor
tag

Hello!

Milyen programot ajánlanátok eredeti dvd lemezek biztonsági másolatának elkészítéséhez. Olyan kellene, amivel ki lehet szedni a reklámokat, de menüt pl benne lehet hagyni. Köszi!

(#8405) Sk8erPeter válasza ponix (#8403) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hát azért nem lehet mindent Virtual PC-n megcsinálni. :)

Sk8erPeter

(#8406) Dózer


Dózer
tag

Hi,

ENgem olyan dolog érdekelne, hogy pc videóben hallottam a faja számot de nem tom a címét.

Nem tudnátok egy programot amivel ki tom deríteni(zenefelismerő)?

thx

a Williams pilótája nem sokkal a teszt megkezdése ELÖTT, délelőtt negyed tizenegy körül "brutális" kört autózott,

(#8407) ponix válasza Sk8erPeter (#8405) üzenetére


ponix
aktív tag

A legjobb vírusirtó!

A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

(#8408) zsolt1129 válasza Dózer (#8406) üzenetére


zsolt1129
addikt

Ilyenről nem tudok hogy létezne :( Esetleg érdeklődjél más topikban,hátha tudnak segiteni.

(#8409) ollie válasza Dózer (#8406) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

http://www.midomi.com/

Itt el kell dúdolnod vagy énekelned a szám egy részét, és elvileg megtalálja. Persze kell mikrofon és - valamilyen mértékű - énekhang hozzá.

***

(#8410) cigam válasza Dózer (#8406) üzenetére


cigam
félisten

Milyen videó volt? Keress egy Sony telefont azokban van track ID. Hogy mennyire jó a találtai aránya azt nemtom.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8411) Dózer válasza ollie (#8409) üzenetére


Dózer
tag

THX megoldódott

googleben próbáltam szövegrészletre kereseni, de azzal nem ment "kicsit" (teljesen) félrehallottam és remix volt

ez a midomi.com megtalálta harmadjára az eredetit...

Cigam: egy downhill videóban [link]

[ Szerkesztve ]

a Williams pilótája nem sokkal a teszt megkezdése ELÖTT, délelőtt negyed tizenegy körül "brutális" kört autózott,

(#8412) sonykor


sonykor
tag

Nero Burning Rom programot milyen ingyenessel tudnám kiváltani? A többi nero alkalmazás nem érdekel csak a Burning Rom.

DVD Shrink-kel készített DVD másolatot akarom kiírni vele. Nero tökéletes, csak hátha van ingyenes megoldás.

Köszi!

(#8413) Winner_hun válasza sonykor (#8412) üzenetére


Winner_hun
félisten

ImgBurn

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8414) lúzer


lúzer
veterán

Hali!

Windows mail típusú levelezőprogit keresek xp alá.
Lényeg hogy külön fájlonként tárolja a leveleket.

Webes is jó, ha egy wmail típusú felületen lehet könnyen küldeni, szóval az user ne érezze magát másképp.
Megszokták a winmail/oexpress felületet, ez fontos!

Windows Live Mail ilyen lenne egyébként?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8415) róland


róland
veterán

DVD lejátszót keresek WinXP alá. Legfőbb kritérium: NE kelljen telepíteni.

(Ha valamit telepítek, akkor van egy PowerDVD-m. Talán a 8-as változat. Viszont egyelőre próbálgatom a notimat és nem akarom a gyári DVD lejátszó szériaszámát ellőni.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#8416) lúzer válasza róland (#8415) üzenetére


lúzer
veterán

portable KMplayer

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8417) cigam válasza lúzer (#8414) üzenetére


cigam
félisten

Ha jólemléxem a sylpheed 1-esével tárolja a leveleket

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8418) róland válasza lúzer (#8416) üzenetére


róland
veterán

Köszönöm.

Közben feltettem egy VLC Portable-t. Viszont kiderült, hogy a routerem wifi-n nem bírja átküldeni a DVD folyamatos lejátszásához szükséges adatmennyiséget. :(

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#8419) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Üdv!

Namost az van, hogy van nekem egy mkv filmem, ahoz külön felirat, külön hangsáv, szóval ugy minden. Ebből hogy(mivel) tudnák BluRay-t csinálni? Tehát mint ahogy van millió egy olyan program, hogy fogom az avi, mpeg, vob...stb filmet, aztán csinálok belőle egy rendes menüs,"műsoros" dvd-t. Na ez kellene nekem, csak ugy hogy BR-t csinál, és fontos lenne, hogy mindezt image-be, mert íróm nincs hozzá.

THX :R

Everybody lies.

(#8420) lúzer válasza cigam (#8417) üzenetére


lúzer
veterán

kösz, biztató bár nem az igazi

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8421) sanzi89


sanzi89
addikt

Üdv.

Nekem PC-re kellene valami jó kis térkép szoftver. Most az Útinfót használom, de szegény ezer éves adatbázissal rendelkezik, és már fél Magyarország nem ott van, ahol ő azt jelzi. Szóval ennek kéne valami PC-s alternatíva, ami kb friss adatbázissal dolgozik.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#8422) ollie válasza sanzi89 (#8421) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Online pl. az utvonalterv.hu

***

(#8423) silencio válasza sanzi89 (#8421) üzenetére


silencio
csendes tag

Sziasztok!

Hasonló kérdésem van. Én is térképszoftvert keresek, de semmiképpen sem online-t. Eddig azt használtam, most viszont olyan lehetőség adódott, hogy egy navigációs rendszer nélküli autót kell eltolni Csehországba, Írországba, és Hollandia is esélyes. A családban lévő navigációs rendszer csak Magyarországot tartalmazza, tehát kilőve. Egy kedves laptop viszont akad, arra kellene feltolni egy konkrét európai útvonaltervezőt. Lehetőleg olyat, amit indulás előtt még meg tudnék frissíteni a neten, vagy az útközben akadó wifis helyeken.

Tudom, a legegyszerűbb egy navigációs rendszer, de más autójába nem invesztálnék most szívesen 50k-t... :)

(#8424) ollie válasza silencio (#8423) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ingyeneset kétlem, hogy találsz, ugyanis a földrajzi adatokat senki sem adja ingyen a szoftverekhez. Vagyis marad a "bemegyek a züzletbe és leveszek a pócról egy útvonaltervező szoftvert" dolog (már ha egyáltalán készítenek/árulnak még ilyesmit a PNA-k korában).

***

(#8425) Vasqu


Vasqu
csendes tag

ÜDv.

Egy olyan programot keresek ami csinál egy átfogo log filét és megmutatja ,hogy milyért áll le a gép kékhalálal.

Elöre is tx

(#8426) Thunderzolee

Halee!

Otthoni gépemre feltelepítettem egy olyan programot, ami kábé ugyanazt tudja, mint az Everest (összegzés), de úgy emlékszem a Microsoft oldaláról szedtem le (valami frissítés volt, vagy valahol ajánlották), ha jól emlékszem, még eredetiségvizsgálatot is kért.
MUI, vagy ilyesmi volt a neve, nem ugrik be.
Rákerestem MUI néven, de csak valami Windows Search-öt találtam, ez szerintem nem az amire gondolok.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#8427) akaido válasza Barthezz2 (#8419) üzenetére


akaido
addikt

[Free MKV Video2Dvd] Nem próbáltam ezt a progit, de nézd meg a linket, első olvasatra biztatónak tűnik.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#8428) Jarod1


Jarod1
addikt

tudtok olyan progit mondani notebookra, pl sidebarra ami mutatja a partíciók állapotát mennyire van teli.

(#8429) sbazsi válasza Thunderzolee (#8426) üzenetére


sbazsi
veterán

van egy SIW.exe nevű cucc. (itt)
free, nem ms, és sokmindent mutat. van olyan, amit nem kell telepíteni.

(#8430) Sk8erPeter válasza Thunderzolee (#8426) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hát a MUI tuti nem volt, mert az a "Multilingual User Interface" rövidítése, olyan csomag, amivel különböző nyelvekre lehet honosítani az angol Windows-t.
Nálam pl. magyar és német MUI pack van fenn.

Sk8erPeter

(#8431) Thunderzolee válasza sbazsi (#8429) üzenetére

Ez az! :R
Örök hálám!
Ha lány lennék, cserébe megengedném, h .... na de az egy másik topic.. :B

Sk8erPeter:
Legalább ezt is tudom már. :R
Am abban voltam biztos, h 3 betűs a program neve, és valóban nem kell telepíteni, csak elindítani. Akár Classic Media Playert például.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#8432) sbazsi válasza Thunderzolee (#8431) üzenetére


sbazsi
veterán

nm ;)

(#8433) Sk8erPeter válasza Thunderzolee (#8431) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"Ha lány lennék, cserébe megengedném, h" :Y
Tyűha, te aztán hálás tudsz lenni... :D
Egy kígyó és egy kutya párosodásából mi jönne ki? :DDD

Szerk.: bocs a hülyeségért, 4 órát aludtam ma, nem vagyok formában. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#8434) sbazsi válasza Sk8erPeter (#8433) üzenetére


sbazsi
veterán

:U :U :U

(#8435) Sk8erPeter válasza sbazsi (#8434) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Te se vagy semmi... :D :)) :R

Sk8erPeter

(#8436) Vasqu


Vasqu
csendes tag

ÜDv.

Egy olyan programot keresek ami csinál egy átfogo log filét és megmutatja ,hogy milyért áll le a gép kékhalálal és hogy melyik program hibázott.

Elöre is tx

(#8437) #65675776 válasza Vasqu (#8436) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ez be van építve a Win be. Event Viewer vagy magyarul Eseménynapló néven.

(Jó lesz az miért-nek is.)

(#8438) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Milyen progit tudtok ajánlani, ami...
figyeli egy adott honlap változásait megadott időközönként (akár 10 másodpercenként), és értesít, amint valami újítás/frissítés történt (pl. feltöltöttek azóta egy állományt, megnyitottak egy vizsgajelentkezési lehetőséget vagy hasonló)?

Nincs RSS az oldalon!

Előre is köszi! :R

Sk8erPeter

(#8439) sanzi89 válasza ollie (#8422) üzenetére


sanzi89
addikt

Az útvonalterv.hu több is mint elég, mert útvonaltervezés nem kell, csak jó lenne ha nem online lenne. Ha fizetős szoftver is tudtok, de nem nagyon drága és biztos, hogy jó az is érdekel.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#8440) Barthezz2 válasza akaido (#8427) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Köszi, megnézem, csak most épp két win közti állapotban vagyok :D
Bár igy elsőre szerintem nem egészen lesz ez jó nekem.. Mert ha ez csak DVD-t tud csinálni, akkor már bukta is a film a 720 vagy 1080p-t, amit épp hogy nem akarok..

Everybody lies.

(#8441) macikos


macikos
addikt

Sziasztok!

Egy olyan program kellene nekem XP alá, ami hálózati felderítést végez. Tehát kilistázza a hálózatban lévő gépek nevét, MAC és IP címét, stb.

(#8442) akaido válasza Barthezz2 (#8440) üzenetére


akaido
addikt

"Support High-Definition video formats such as HD-DV, Blu-ray TS, TP, M2TS, AVCHD, WMV-HD etc to DVD (Free Tiral, Standard Version)."
Azt nem tudom ez a "támogatás" pontosan hogy műxik.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#8443) anulu válasza akaido (#8442) üzenetére


anulu
félisten

keresek egy olyan programot, amivel:
1-az-1-been tudok winchesterrol image-t csinalni. konkretan adott egy windows 2003 based server, amit szorostul-borostul le kene image-elnem egy kulon fileba (NTFS filesystem ofc), es mondjuk kulso vinyo + usb-n az image-elo progival masik gepre atpakolni.

van a norton ghost, de ha lenne vmi free alternativaja, annak nagyon tudnek orulni...

off: bocsi, nem valaszolni akartam, felrenyomtam :(

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8444) #65675776 válasza anulu (#8443) üzenetére


#65675776
törölt tag

A W2k3-ban levő NTBackup nem jó?

(#8445) anulu válasza #65675776 (#8444) üzenetére


anulu
félisten

nem, mert ha azzal akarok restore-olni, akkor ahhoz uj rendszer, stb, valamint a SID-ek sem fognak egyezni (pl local admin). nem fileokat, komplett rendszert kene mentenem :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8446) Sk8erPeter válasza Sk8erPeter (#8438) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Erre valaki? :B

Bocs, csak nemsokára kéne... :B

Sk8erPeter

(#8447) joe2005 válasza Sk8erPeter (#8446) üzenetére


joe2005
senior tag

ez esetleg

"Have you tried turning it off and on again?"

(#8448) Lajkó


Lajkó
őstag

Sziasztok. :)
Létezik nem csak elméleti síkon olyan sw. ami xp indítás után(vagy azzal egyidőben) elindul, és automatikusan szabályozza az alaplapra kötött (érzkelt) ventriket?

THX! :R

(#8449) sekli válasza Lajkó (#8448) üzenetére


sekli
addikt

(#8450) ollie válasza anulu (#8443) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

savepart

***

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.