Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) Maksifül


Maksifül
senior tag

Hótegyszerű, laikus számára is könnyen kezelhető zeneszerkeztő, hangvágó programot keresek. Tudtok javasolni valamit? Leginkább MP3-ak darabolására, szerkesztésére alkalmas.

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#7852) lúzer


lúzer
veterán

hmmm swf fájlt nem játszik le az IE
régen nem volt gondom

ha ezt a minimalista htm fájlt indítom lejátssza az aaa.swf-t:

<html>
<head>
<title>player</title>
</head>
<body bgcolor="#000000">
<div align="center">

<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" width="800" height="600">
<param name="movie" value="aaa.swf">

</object>
</div>
</body>
</html>

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#7853) anri-ur


anri-ur
tag

7832-re nincs ötlete valakinek?

(#7854) Temerti válasza Maksifül (#7851) üzenetére


Temerti
tag

Az Audacity egy nagyon könnyen kezelhető program, legalábbis ennél egyszerűbbet nem igazán láttam soha. :U

(#7855) localhost válasza Maksifül (#7851) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Esetleg

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7856) róland válasza anri-ur (#7832) üzenetére


róland
veterán

Linux. Bármelyik disztribúció. :DDD

Esetleg a WiFi saját drivere.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#7857) dave93 válasza Temerti (#7847) üzenetére


dave93
őstag

:R :R

(#7858) Maksifül


Maksifül
senior tag

Nagyon köszönöm a hangvágó progikat! :)

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#7859) Narancs


Narancs
őstag

Háj!

Van több mint 500 képem, mindegyikre rá kéne írni egy számot. Milyen program képes erre?
A képek fájlneve is szám, ha szóval olyan progi is okés lenne ami a fájlnevet képes ráírni a képekre.

Előre is köszi!

Narancs

Beauty is pain

(#7860) #65675776 válasza Narancs (#7859) üzenetére


#65675776
törölt tag

IrfanView -> File -> Batch Conversion -> Batch Conversion -> Use advanced options (for bulk resize...) -> Advanced -> Add overlay text -> Settings

Megadod a koordinátákat, méretet stb, Text-nek meg beírod, hogy $F.

(#7861) Narancs válasza #65675776 (#7860) üzenetére


Narancs
őstag

zsííír :R :R :R

Beauty is pain

(#7862) Krókusz


Krókusz
csendes tag

sziasztok!

A Magyar Televízió honlapjáról szeretnék néhány videót leszedni, de a video megosztóknál használt progik itt nem működnek. Valaki tud e olyan progiról ami segítene rajtam vagy felejtsem el az egésze?

Előre is köszönöm:
Krókusz

(#7863) Temerti válasza Krókusz (#7862) üzenetére


Temerti
tag

Legjobb emlékeim szerint miután elindítod a videót, jobb kattintásnál (a videóra) a menüből kiválasztod, hogy "Tulajdonságok", akkor az így kapott panelen ott lesz a videó directlinkje, amit bármelyik letöltésvezérlővel leszedhetsz így. Ha tévedtem volna, akkor előre is elnézést. :U

(#7864) dave93


dave93
őstag

Sziasztok!
Egy 12 perces avi videóból kellene levágnom az utolsó 3 percet, úgy hogy 9 perces legyen a videó. Milyen progi erre a legalkalmasabb? Vista 32bit. Köszi :R

(#7865) #65675776 válasza dave93 (#7864) üzenetére


#65675776
törölt tag

VirtualDub(Mod)

(#7866) hopimix


hopimix
tag

Sziasztok!

Az a problémám, hogy egyes filmeknél egész hangosan szól a laptopom, más filmeknél viszont olyan halk, hogy alig hallom. Ilyenkor tudom, hogy a hangszóró tud hangosabban szólni, csak rá kellene bírni valahogy. Van erre valami program, vagy ötlet esetleg?

(#7867) remington2


remington2
senior tag

Üdv!

Csoportos átnevezéshez kellene valamilyen program, amely képes külső lista alapján a fájlnevekbe beszúrkálni szavakat. Pl. adott 25 darab fájl 1.txt, 2.txt, 3 ... 4.txt néven, a külső listában pedig az új neveik, pl. 1-alma, 2-körte, és ezeket sorban beszúrkálni/átnevezni. Létezik ilyen?

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#7868) lúzer


lúzer
veterán

Hali!

bootable ISO fájlt szeretnék boot pendrive-ra tenni!

flashboot nem jó, ezt találtam, de ezt dobja:

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#7869) fradi81


fradi81
veterán

Hello

Milyen program(okkal)mal lehet egy DVD film egyik hangsávját kicserélni egy stereo mp3 hangsávra? DVD filmbe akarom betenni az avi magyar hangját.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#7870) letix


letix
aktív tag

Üdv az uraknak!

Régebben volt egy programom, de a nevére nem emlékszem.:

A következő funkciót látta el.:

Egy szabadon választott html file kódját teleszemeteli, de úgy hogy a böngésző ettől függetlenül képes értelmezni.

Nincs valakinek ötlete, mi lehetett az?

Köszönöm.

udv
letix

don't panic! ... http://www.letix.hu - linux parancsok

(#7871) ArchElf válasza letix (#7870) üzenetére


ArchElf
addikt

És ez mire lenne jó?

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#7872) stuntmanmike


stuntmanmike
tag

Hi

Én egy egyszerű, jól használható videóvágó progit keresek. Lényegében csak egy klip elejét és végét szeretném levágni, tehát rövidíteni szeretném a meglévőt.
(wmv formátum, vista 64bit)
Valakinek ötlete?

[ Szerkesztve ]

(#7873) letix válasza ArchElf (#7871) üzenetére


letix
aktív tag

Nyilván a benne levő forrás elrejtésére :)

Ezesetben a php kilőve.

udv
letix

don't panic! ... http://www.letix.hu - linux parancsok

(#7874) cigam válasza stuntmanmike (#7872) üzenetére


cigam
félisten

A Vista-ban is van Movie Maker, egy sima vágásra bőven elég.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7875) stuntmanmike válasza cigam (#7874) üzenetére


stuntmanmike
tag

Ez teljesen kiment a fejemből, pedig már használtam :) Köszi a segítséget!

(#7876) nahalem


nahalem
csendes tag

Sziasztok!

1.Milyen progival tudok audio kazettát digitalizálni?
2.Mit mivel kell összekötnöm?
3.Notebook-ot használok,Vista fut rajta.

Ha tudtok, kérlek segítsetek!

Előre is köszönöm!

(#7877) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Sziasztok!

Itthon két gép között van megosztva routerrel a net és hálózatban is vannak. A két gép külön szobában van.
Olyan programot keresek, ami jelzi (hangüzenet, buboréküzi stb...) ha a másik gép rácsatlakozott a netre (tehát bekapcsolták).

Tud valaki ilyen progit?

Előre is köszi!

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#7878) localhost válasza nahalem (#7876) üzenetére


localhost
Közösségépítő

1. Pld audacity
2. Kazettásmagnó (walkman) fülhallgató vagy line-kimenetét netbook miokrofon bemenetével.
3. Na és ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7879) nahalem válasza localhost (#7878) üzenetére


nahalem
csendes tag

Hello!

Telepítenem kell a Lame MP3-as kódolót?

Köszi az eddigi segítségedet!

(#7880) PetX válasza Temerti (#7854) üzenetére


PetX
aktív tag

Ha csak vágni akarsz hótegyszerűen akkor: MP3 Cutter Joiner.
Na ez nincs túlbonyolítva :)
Előny, nem kódol vissza wav-ba mp3-at hanem kódolás nélkül vág, vicces de még nem láttam ilyen programot, egyszerűen nincs.
Mind vissazkódol először .wav-ba.

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#7881) PetX


PetX
aktív tag

Remlélem ezzel feladom a leckét:
Olyan program kellene amivel, a multimédiás billentyűzet gombjait át tudom programozni.
Cél: A hangjegy ikonra NE a windóz média pléjer induljon, (sokkal undorítóbb lejátszóval még nem találkoztam, szóval jó lenne helyette a jól bevált winamp)
Az a poén h vista alatt csinálja, felraktam a windóz 7-et ott alapból a winampot preferálja inkább :D
találtam egy ilyen leírást de nem tudok vele mit kezdeni, nem tudom hogyan használjam fel:

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms645540.aspx

rem tudtok segíteni.
Köszi előre is!

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#7882) #65675776 válasza PetX (#7880) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mert nem kerestél. Az Mp3DirectCut már évek óta képes erre...

Elméletileg a billentyűzet driverében meg kelene tudnod változtatni mit indítson.

[ Szerkesztve ]

(#7883) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok!

Egy adott konfigban akarok összehasonlítani két ugyanolyan típusú videokártyát (mármint a teljesítményét elsősorban, majd az adatait). Úgy képzelem el, hogy lefut, kártyacsere, lefut és a kapott két "értékeket" manuálisan összehasonlít.

Minél egyszerűbb megoldás érdekelne, nem vagyok otthon az ilyen tesztelő programokban.

Lehet fontos, hogy valószínűleg a processzor szűk keresztmetszet, PIII 900 Mhz, és két MX440-es kártyáról lenne szó.

(#7884) Daemon09


Daemon09
őstag

Sziasztok!
Milyen progival lehet ilyeneket csinálni : [link] Ami képből csinál betüket, vagy mi. :)

(#7885) ArchElf válasza Daemon09 (#7884) üzenetére


ArchElf
addikt

[link]

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#7886) ArchElf válasza letix (#7873) üzenetére


ArchElf
addikt

Végül is mindegy, mert pl a firefox (talán nem magában, de a WebDeveloper kiegészítővel mindenféleképp) képes a legenerált forrást is megjeleníteni.
Ha csak teleszemeteled (pl meg nem jelenített DIV-ekkel, be-kikapcsolt formázásokkal), akkor tényleg "láthatatlan" lehet a kód (legalább is annyi lesz benne a szemét, hogy eltűnik a lényeg). Ám ha valami átkódolom-más-formába-és-egy-bonyolult-vbscripttel-visszaalakítom-futásidőben" megoldásban gondolkodsz, az ellen fenti firefox-os megjelenítés hatékonyan lép fel.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#7887) Daemon09 válasza ArchElf (#7885) üzenetére


Daemon09
őstag

Köszi. :R

(#7888) Májsztró


Májsztró
addikt

Üdv mindenki !

Kéne egy kis help !

Olyan progira lenne szükségem amivel DVD filmből tudok kivágni egy darabot.

Előre is köszi :R

(#7889) akaido válasza Májsztró (#7888) üzenetére


akaido
addikt

A csak poén kedvéért megemlítendő olló célszerszámon kívül :)
pl. a [Free Video Dub v1.43]-ot próbáld.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#7890) Májsztró válasza akaido (#7889) üzenetére


Májsztró
addikt

Ezzel konkrétan DVD-t nem lehet vágni , de konvertálás után jó lesz ! Köszi :)

(#7891) sbazsi


sbazsi
veterán

tud valaki olyan progit, amivel véglegesen és visszaállíthatatlanul lehet törölni egy vinyórol a rajta hagyott dolgokon kívül mindent úgy, hogy ne kelljen formatálni? tehát windows marad.

(#7892) lúzer válasza sbazsi (#7891) üzenetére


lúzer
veterán

ezt csak én nem értem?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#7893) Temerti válasza lúzer (#7892) üzenetére


Temerti
tag

Én sem értem, de ha csak pár fájlt akar törölni akkor megteszi az ultrashredder program is, ez felülírja a törölt fájl helyét is jópárszor.

(#7894) Winner_hun válasza sbazsi (#7891) üzenetére


Winner_hun
félisten

Pl

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7895) tremor válasza Winner_hun (#7894) üzenetére


tremor
tag

Kösz ez tényleg super

Debuggolást vállalok,,házhoz megyek,,,

(#7896) PetX válasza #65675776 (#7882) üzenetére


PetX
aktív tag

billentyűzet.

hol tudom megváltoztatni? néztem az eszközkezerlőben ott nem találtam erre vonatkozó beállítást, driver nincs hozzá, bedugom és kész, működik.

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#7897) sbazsi válasza Temerti (#7893) üzenetére


sbazsi
veterán

tehát egy működő gépről szeretnék minden korábban rajta lévő fájl nyomát eltüntetni.
mintha eladnék egy gépet, de nem akarom újratelepíteni.

ha az említett progit lefuttatom, majd töredezettség mentesítek, és még egyszer lefuttatom, az lesz a 100%?
vagy a töredezettségmentesítés már felesleges?

(#7898) fradi81 válasza sbazsi (#7897) üzenetére


fradi81
veterán

Ashampoo winoptimizer is jó a fájlok végleges törléséhez, a File Wiper funkciójával.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#7899) pitman válasza sbazsi (#7897) üzenetére


pitman
őstag

http://vaiosoft-driveeraser.vaiosoft-inc.qarchive.org/

(#7900) ollie válasza sbazsi (#7897) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mivel egy program sem képes gondolatot olvasni, ezért olyan programot nem találsz, ami magától letöröl mindent, amit szeretnél. Abban ne is reménykedj, hogy van olyan program, ami nyílvántartja a Windows összes fájlát, és azon kívűl minedn letöröl a vinyóról (ráadásul millió féle Win verzió van, még ha csak XP és Vista szinten gondolkozunk is). Szóval a legeygszerűnbb a format C:, majd a Windows reinstall.
Vagy pedig rászánsz néhány napot, és manuálisan végignézed az összes fájlt a gépen, de ez sem járható út, mert gondolom nem fogod tudni megkülönböztetni a Windows könyvtárban lévő fájlokat.

***

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.