Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7401) Core2duo6600 válasza Antigabo (#7400) üzenetére


Core2duo6600
veterán

A foobar 2000 nevű media lejátszó progiban van valami hasonló.
De miért is baj, ha a stereo stereobaan szól az első 2 ön ?

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#7402) cigam válasza Core2duo6600 (#7401) üzenetére


cigam
félisten

Jaj de buta vagy, hát akkor nem lesz quadrophone hangzás ;]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7403) 14adam


14adam
addikt

Hello,olyan program kéne ami mp3-ból audiót csinál.

(#7404) ArchElf válasza 14adam (#7403) üzenetére


ArchElf
addikt

??? Az mp3 audio... Vagy hangkártyát szeretnél venni?
Ha audio CD gyártása érdekel mp3-ból, azt szinte minden CD író program tudja.
Én IMGBURN-t használok. Ingyenes. Leírás itt.

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#7405) akaido válasza 14adam (#7403) üzenetére


akaido
addikt

[MediaCoder]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#7406) Soja


Soja
aktív tag

Hogyan lehet beállítani azt, hogy adott esetben már a win indulásánál egy program adott prioritással fusson? Amit az eszközkezelőben is lehet állítani, de persze ha a program bezáródik, akkor legközelebb megint állítani kell. Azt szeretném, hogy ez automatikusan beállítódjon..

(#7407) pigatt


pigatt
őstag

Sziasztok!

Vista x64 alá van már valamilyen particiónáló progi??? Partition magic vagy valami?

i9 / 4080 / 32"

(#7408) DeusHun


DeusHun
őstag

Hali mindenki!

Igazából nem tudom, hogy hol tegyem fel a kérdést, mert telefonra keresek programot.
Olyan kéne nekem Sony Ericsson K700-ra, hogy Skype kliens (ingyen, persze), vagy amivel skype-nevet tudok hívni.
Ugyanis bluetooth-tal összehangoltam a gépet és a telefont és a gépre telepített skype-on keresztül tudok most az egyébként nem skype-képes telefonommal normál telefonszámot hívni.
Ezért kéne most nekem egy progi :) Hátha sikerülne ;)

Rainforest Alliance Certified signature

(#7409) Antigabo válasza cigam (#7402) üzenetére


Antigabo
tag

Te ezt szerintem nem értheted - ezért ne szóljál be - vicceseket. :((
Egyébként a hátsókból jönne a mély azért
meg azért hogy ha egy stereo-t használó szimulátorba vagy akkor "benne" is legyél és ne csak mögötte
és ha a szar médialejátszóval jó zenét akarok döngetni és a 2 első hanszóró 10W-os a hátsó meg tud 100W ot is akkor ne kelljen hozzá dugdosni
meg ilyenek szóval jó oka a kérdésemnek
csak az írjon aki tud vmi megoldást egyébként nem kell reagálni.
Köszi !

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#7410) ollie válasza pigatt (#7407) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A beépített miért nem jó?

***

(#7411) Soja


Soja
aktív tag

Olyan programot, linket, akármit tudtok, amivel a discovery science csatornát lehet nézni online, akár angolul is? Találtam már linket, de egyelőre nem működik a dolog. :(

(#7412) kraftxld válasza DeusHun (#7408) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#7413) kraftxld válasza pigatt (#7407) üzenetére


kraftxld
nagyúr

start, futtatás, diskmgmt.msc
vagy milyen műveletre kellene?

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#7414) #65675776 válasza pigatt (#7407) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ja, beépítve a Vista-ba.

(#7415) kisgyerek85


kisgyerek85
senior tag

Sziasztok!

Tudtok nekem ajánlani egy programot ami meg tudja mondani, hogy egy "ablak" hányszor hanyas és az asztalon éppen hol helyezkezik el.?

Remélem érthető :)

(#7416) pigatt válasza ollie (#7410) üzenetére


pigatt
őstag

Köszi mindenkinek nem tudtam, hogy van beépített.

i9 / 4080 / 32"

(#7417) DeusHun válasza kraftxld (#7412) üzenetére


DeusHun
őstag

Kösz, tesztelem.

Rainforest Alliance Certified signature

(#7418) Kobe


Kobe
veterán

üdv

olyan külön erre a célra szánt programot vagy egyszerűen kezelhető általános 3ds tervezőt keresek, amelynek segítségével - tényleg a könnyedségen van a hangsúly - tervzehetővé válik egy szoba kinézete, fontos volna a méretpontosság, tehát nem a 3 d homehoz hasonló előre megadott elemekből összetákolt valami, hanem ténylegesen magam által megadott értékek szerint.

3dsmax kizárva, régebben a cinema 4d t használgattam, csak az is elég komoly rendszer, szinte már feleslegesen

(#7419) cigam válasza Kobe (#7418) üzenetére


cigam
félisten

SweetHome3D

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7420) mmdms


mmdms
addikt

sziasztok!
Tudnátok nekem egy olyan progit mondani /nero-n kívül/ ami sima divx-ből svcd-t tud konvertálni, és pofonegyszerű használni? Az asztal iDVD-hez kellene.
köszi!

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#7421) mmdms válasza mmdms (#7420) üzenetére


mmdms
addikt

pontosítok, sima vcd kellene

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#7422) Kobe válasza cigam (#7419) üzenetére


Kobe
veterán

mint írtam, nem az előre megadott elemekből összerakosgatok egy méreteiben alig pontos szobát típusú program kellene, hanem amivel mondjuk legalább a bútorok pontos mérete tervezhető, elemenként. ;)

(#7423) Cola111 válasza mmdms (#7421) üzenetére


Cola111
aktív tag

(#7424) akasp


akasp
senior tag

sziasztok!

van egy avi -m, de mien progival és mivé kell konvertálni és mivel írjam ki, hogy a dvd lejátszón le tudjam játszani?

(#7425) DeusHun válasza akasp (#7424) üzenetére


DeusHun
őstag

Nero Vision Express-sel konvertált át DVD-formátumra és írd ki :) Vinni fogja bármi :)

Rainforest Alliance Certified signature

(#7426) DeusHun válasza kraftxld (#7412) üzenetére


DeusHun
őstag

A K700 nem támogatott, nem tudtam installálni a telefonra.

Rainforest Alliance Certified signature

(#7427) akasp válasza DeusHun (#7425) üzenetére


akasp
senior tag

köszi :) :R

(#7428) akasp válasza akasp (#7427) üzenetére


akasp
senior tag

letöltöttem vision expresst, de csak olyan van benne, hogy video cd, de nekem az nem fér rá csak dvd re és hiába kerestem, nem találtam, hogy hol kell dvdre átrakni. vki help?

(#7429) Panthera válasza ollie (#7151) üzenetére


Panthera
őstag

Telefonra készült jar fájlokat szerettem volna megnézni, akkor az normális hogy nem futnak?
Esetleg a fejlesztőkörnyezetükben? De ahhoz nem tudom mi kell.
A java az fenn van, próbáltam több gépen is. Ha hibás a fájl akkor ad hibaüzenetet, ezeket leszámítva viszont csak egy villanásnyi homokórát látok.

[ Szerkesztve ]

(#7430) mmdms válasza Cola111 (#7423) üzenetére


mmdms
addikt

téháiksz

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#7431) R.P.


R.P.
aktív tag

Nekem olyan valami minimál cucc kellene amivel lehet Windows alatt gyorsítani az egérmozgáson, mert már így is kokszra van állítva, de lassú az egerem.

Ne nézzetek hülyének, a legtöbb egér ami használtam mindig középre volt állítva, de valahogy mindig visszatérek ehhez a 400DPI-s réges régi optikaihoz, mert már megszoktam. Csak ne lenne ilyen lassú.

Szóval tudtok ilyesmit?

(#7432) cigam válasza Kobe (#7422) üzenetére


cigam
félisten

A szélesség mélység magasság megadása szerintem kimeríti ezen feltételeket.+ Bútort is tervezhetsz ha nem találsz neked megfelelőt.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7433) kraftxld válasza Kobe (#7422) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Autocad :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#7434) KilgoreTrout válasza Kobe (#7422) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Esetleg a Punch 3d home programjai közül valamelyik.
Egyikben van olyan, hogy te "tervezheted" meg a bútorokat, asszem amikor néztem ez kb annyi volt, h torzíhattad őket, ahogy akarod. Szoba méretét azért biztos be tudod állítani szerintem mindegyikben "méretpontosan". Értsd akkora falat rajzolsz, amekkora kell, vagy nem értem a problémát.
Esetleg az Archicad, de az profi program, és a bútorokat ahhoz is külön egyesével kell lemodellezned, vagy letöltöd valahonnan, de akkor meg ugyanott vagy, az is "előre gyártott".
Szerintem valami 3d tervezőnél egyszerűbbel enm fogod tudni profi módon megcsinálni. Esetleg a maya vagy a 3d studio helyett használhatnál solidworks-öt, abból könnyen tudsz műszaki rajzot is csinálni, ami nem hátrány, ha esetleg valamit méretre kell majd készíttetni. Meg az tényleg tervezésre van, nem pedig szép 3d-s szörnyek készítéséhez. :)
Persze ezt sem öt perc megtanulni, de viszonylag könnyű benne alap geometrikus formákból építeni valamit.

(#7435) salaud válasza zsolt1129 (#7050) üzenetére


salaud
aktív tag

Mellé

[ Szerkesztve ]

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#7436) remaanla


remaanla
csendes tag

Sziasztok!

Sikerült vásárolnom egy régi típusú Cybook Booken olvasót. Ez még a háttérvilágított színes verzió. (A gép processora: Power PC 821) A következő programokkal kaptam: Windows CE 3.0, uBook Reader, Mobipocket, Pocket World, Ptab.
Sajnos ezek közül egyik sem tud PDF fájlt olvasni. Tudnátok ebben nekem segíteni, hogy milyen program szükséges ahhoz, hogy PDF fájlokat is tudjak hasznáni?

Előre is köszönöm.

remaanla

Zita

(#7437) Cola111 válasza remaanla (#7436) üzenetére


Cola111
aktív tag

Mobipocket Reader

próbáld meg ezzel :)

(#7438) grabber


grabber
addikt

Üdv!

Egy olyan mp3 kódoló programot keresek amiben konkrétan tudom szabályozni a bitrate-et,de a szám közben.Azt akarom pl,hogy a szám eleje 128 kps a közepétől meg 320 kps(persze alapból 320 volt)
Azt hiszem ez a VBR,de az automatikusan szabályozza

(#7439) Core2duo6600 válasza grabber (#7438) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Így van ez a VBR, de az adatok (hangok) -tól függ, hogy mikor mennyire van szükség, nincs értelme kézzel beállítani, mert csak gázosabb lesz szvsz

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#7440) grabber válasza Core2duo6600 (#7439) üzenetére


grabber
addikt

Direkt szeretném beállítani,hogy gázos legyen.Az mp3 tömörítésről szeretnék előadást tartani és azt szeretném ha hallanák,hogy mennyire rossz az mp3 ;]
320 és 128 kps szerettem volna egy számban keverni,hogy rájönnek-e egyáltalán?De akkor vágni fogom az audacity progit találtam.

(#7441) mob_zzz


mob_zzz
aktív tag

Helló. Most ilyenre lenne szükségem.
Annyiban azért pontosítok, hogy nem kell csicsásnak lennie, csak tudja ezt a popupos funkciót a program. Most Firefoxos kiterjesztést használok, ami hasonló, de jobb lenne, ha akkor is látnám a friss híreket, ha épp nem böngészek egyáltalán, más miatt vagyok a gép előtt.

(#7442) ollie válasza Panthera (#7429) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ó jajj, persze hogy nem futnak windows alatt. Miből gondolod, hogy futniuk kéne egyáltalán? Ha ezzel kezdted volna, nem szenvedünk vele. Szedj le egy emulátor valahonnan, azzal futni fognak.

***

(#7443) ollie válasza akasp (#7424) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

DVDFlick

***

(#7444) remaanla válasza Cola111 (#7437) üzenetére


remaanla
csendes tag

Köszönöm a gyors választ. A programot már próbáltam feltelepíteni, de sajna a gép nem ismeri fel. A számítógépen gyönyörűen működik. Mondjuk ezt is írják róla:

"Nagyon jó kis olvasó, bár az érdekessége, hogy ppc-re nem lehet feltelepíteni. A program ugyanis arra való, hogy a pc-n tudjuk olvasni a pocket-es könyveket. Pc-n viszont nagyon jól működik. Nagyon kényelmesen használható. Olvashatunk vele mobipocket, Palm, html, pdf, Office dokumentumokat, és text-et. Szinkronizálhatjuk is a ppc-vel a könyvtárunkat. Kapcsolódhatunk e-könyvtárakhoz, sőt! RSS hírportálorat is olvashatunk segítségével. Érdemes kipróbálni."

Ez nagyon szuper lenne a kis gépemen, de hát sajna ez még mindig nem a jó megoldás.

Zita

Zita

(#7445) remaanla


remaanla
csendes tag

Szóval a kérdésem még mindig a régi:

Sikerült vásárolnom egy régi típusú Cybook Booken olvasót. Ez még a háttérvilágított színes verzió. (A gép processora: Power PC 821) A következő programokkal kaptam: Windows CE 3.0, uBook Reader, Mobipocket, Pocket World, Ptab.
Sajnos ezek közül egyik sem tud PDF fájlt olvasni. Tudnátok ebben nekem segíteni, hogy milyen program szükséges ahhoz, hogy PDF fájlokat is tudjak hasznáni?

Segítsetek! Köszönöm!

Zita

(#7446) z0d1AK


z0d1AK
veterán

valaki megtudja mondani, hogy mi a neve annak a betűtípusnak, amikben azok a klasszikus web programozós parancsok szoktak lenni?
ami <>között, meg [ b ]
tudjátok, van az a jellegzetes betűtípus
nah annak a neve kellene, vagy link, ahonnan letom tölteni!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7447) mob_zzz válasza z0d1AK (#7446) üzenetére


mob_zzz
aktív tag

Nem az, ami jegyzettömbben alapértelmezett? Mert ha de, akkor ott le tudod csekkolni.

#7441-re valaki?

(#7448) z0d1AK válasza mob_zzz (#7447) üzenetére


z0d1AK
veterán

hát nemtom, meglesem majd, össze hasonlítgatok majd;)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7449) kraftxld válasza grabber (#7440) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Csináld meg a két különböző minőséget, két mp3 file-ban, majd illeszd őket egymás után egy 44kHz, 16bit, stereo wav-ba, és azt mutasd meg a népnek.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#7450) ollie válasza z0d1AK (#7446) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Courier, és benne van minden windowsban alapból.

***

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.