Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) mmdms


mmdms
addikt

Hy!
Valami progi kellene nekem a driver cleaner helyett, vista 64-en mindig befagy. Nvidia drivert akarom levakarni a masináról, van hasonló?

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#8052) attila760504 válasza sbazsi (#8046) üzenetére


attila760504
csendes tag

Helló! Köszönöm az eddigi segítségeteket. Mobilon szeretnék hívást rögzítene. A típusa Samsung ZM60.

(#8053) tothbe válasza mmdms (#8051) üzenetére


tothbe
addikt

easycleaner-t próbáltad már? nekem az vált be.

By(e) Tothbe

(#8054) mmdms válasza tothbe (#8053) üzenetére


mmdms
addikt

Avval még nem, azt akkor megnézem!
Köszi!

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#8055) DeusHun


DeusHun
őstag

Üdv!

Tud valaki egy olyan programot mondani amivel be tudok állítani egy időpontot, hogy akkor a gép mit csináljon (pl játszon le egy figyelmeztető hangot vagy indítson el egy alkalmazást, stb)?
Még jobb, ha netszakadás esetén még ki is tudja kapcsolni a gépet, de ez már csak hab lenne a tortán :DDD

Rainforest Alliance Certified signature

(#8056) joe2005 válasza DeusHun (#8055) üzenetére


joe2005
senior tag

lehet, hogy ez is elég neked?

"Have you tried turning it off and on again?"

(#8057) DeusHun válasza joe2005 (#8056) üzenetére


DeusHun
őstag

Win7 alatt bugos, próbáltam már (valamiért mindig a {0}-s bejegyzést akarja megjeleníteni ami már nem létezik (alapból) és hiába kreálok újat, nem jelenik meg a listában).

Szerk: továbbá a tasklist-ben kiírja, hogy "Reading Data Failed."

[ Szerkesztve ]

Rainforest Alliance Certified signature

(#8058) joe2005 válasza DeusHun (#8057) üzenetére


joe2005
senior tag

Nem tudom, hogy win7 alatt működik-e. De jól néz ki.

"Have you tried turning it off and on again?"

(#8059) DeusHun válasza joe2005 (#8058) üzenetére


DeusHun
őstag

Meglesem, köszi :R

Rainforest Alliance Certified signature

(#8060) e=mc²


e=mc²
őstag

UP!

Ambulimax Provider

(#8061) kraftxld válasza e=mc² (#8060) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ágyúval verébre, de működik :)
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#8062) GrandeP


GrandeP
őstag

Sziasztok!

Notebookra kellene nekem egy vagy több olyan progi, ami ki irja h milyen állapotban van az aksi és h kb hány percig fog még tudni dolgozni.... illetve aksival kapcsolatos programok, hátha vmelyik jó lesz... :)

Xp-van rajta, tehát sidebaros gadgeetek nem kellenenk...

Köszönöm

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#8063) tothbe válasza GrandeP (#8062) üzenetére


tothbe
addikt

az energiagazdálkodás kiirja a tálcán, hogy mennyi van még az aksiból, az nem jó? :F

By(e) Tothbe

(#8064) GrandeP válasza tothbe (#8063) üzenetére


GrandeP
őstag

Az túl egyszerü... kicsit bonyolultabb kellene... amivel akár tesztelni is lehetne...

Nem konkrétan egy laptopot néznék át vele...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#8065) kételkedem válasza GrandeP (#8062) üzenetére


kételkedem
addikt

aaxBattery ActiveX Control

BatteryMon 2.1
Laptop Battery Monitor

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#8066) rzoli


rzoli
senior tag

Sziasztok!

Milyen programmal lehet a legegyszerűbben fotókat montázsozni. Pl. hat képet egyszerűen egymás mellé, alá pakolni?

Kösz
Z

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#8067) localhost válasza rzoli (#8066) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Google Picasa

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8068) dany27


dany27
őstag

szisztok

egy olyan programra lenne szükségem amelyel jól megtudom izzasztani egy gépet(VGA, RAM, CPU)
Valami olyanra lenne szükségem ami régebbi gépen is megy mivel ez egy kissé nagyon elavult gép már.(900mhz, 256ram, radeon 7200)

Előre is köszi!

UI: 3DMark 200t próbáltam felrakni rá de valamiért nem akar felmászni rá :S

(#8069) zsolt1129 válasza dany27 (#8068) üzenetére


zsolt1129
addikt

Prime95, esetleg everest. VGA-ra pedig Furemark.

(#8070) Kloden válasza dany27 (#8068) üzenetére


Kloden
senior tag

Orthos?

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#8071) T-unit


T-unit
őstag

Lenne pár divx anyagom amihez van magyar felirat és kiírnám azzal együtt dvd-re is, h majd asztali dvd olvasón át, tv-n is ugyanazt az eredményt kapjam mint pl. bsplayerrel,csak ugye egyből be is legyen kódolva a felirat aviba,szal vmi egyszerű progi jóljönne ehhez.

üdv.

(#8072) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Az .swf fileokat (flash fileokat) mivel tudom megnyitni a flash playeren kívűl?

(#8073) sekli válasza T-unit (#8071) üzenetére


sekli
addikt

én MediaCoderrel szoktam mobilra...

(#8074) fradi81


fradi81
veterán

hali

Tud valaki vistán működő dvd halkító progit? (drivespeed 3 nem működik)

moto g72, Ninebot d28e

(#8075) T-unit válasza sekli (#8073) üzenetére


T-unit
őstag

Letöltöttem a MediaCoder 0.7.0-rc1 verziót.Fájl hozzáadásánál betettem az .avi-t és az .srt feliratot majd mikor nyomtam egy startot, a végénél vmi hibát írt ki srt feliratra, ezért semmi változás nem történt...vmi tipp mit rontottam el?Am. kösz és tényleg csak az a felirat hozzáadás rész kéne.

üdv.

(#8076) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

hali!

van egy DVD-m, ahol az első x jelenet egy szülinap, a maradék pedig valami tök más. nekem a szülinap kéne egy külön DVD-re. mivel tudom így szétvágni a filmet?

előre is köszi

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#8077) Atti1112


Atti1112
aktív tag

Sziasztok ! Van a vinyómon sok rajzfilm+film.Azt szeretném, ha tudnátok olyan progit mondani ami egy hangerőre szerkesztené az összes filmemet. Akár egyesével is.Tehát nem kéne a hangerő csúszkához nyúlni, bármilyen filmet indítok is el. Mire gondolok : Van film ami üvölt és van amelyik suttog ,ugyanolyan hangerő állásban.Ami üvölt azt lejebb venné, ami suttog azt meg feljebb.Magyarul arany középutat választana.Létezik ilyen progi ?

[ Szerkesztve ]

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#8078) ponix válasza T-unit (#8071) üzenetére


ponix
aktív tag

Virtual Dub, és feliratokkal kapcsolatos dolgok meg itt [filmszerkesztés]

A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

(#8079) ponix válasza Atti1112 (#8077) üzenetére


ponix
aktív tag

ha avi-ba van akkor a VirtualDub neked is jó, de egyesével tudod megcsinálni vele

A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

(#8080) vizimento


vizimento
senior tag

Használt számítógépet készülök venni. Olyan progit keresek, ami kiirja hogy pontosan mi található a gépben, és le is teszteli a cuccokat (a winchestertől kezdve a ramokon át, vga-ig mindent amit csak lehet), hogy minden okés-e velük.
Ja és az se árt ha mindezt nem 2 napon keresztül teszi :)
Köszi!

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#8081) sekli válasza vizimento (#8080) üzenetére


sekli
addikt

everest kiír mindent, plussz még egy 3DMark-ot lefuttatsz, akkor nagy baj szerintem már nem lehet, persze ha teljes körű akarsz lenni, akkor az két nap... :)

(#8082) Vasinger! válasza vizimento (#8080) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hát, esetleg, először egy 3Dmark, aztán ezek: Orthos/prime95, GPU capswiever/furmark, Memtest, HD sentinel

(#8083) Atti1112 válasza ponix (#8079) üzenetére


Atti1112
aktív tag

Köszi a választ. És ha *.wmv meg mpg1-mpg2 ? Azokat is lehet valamivel ? Vagy konvertálnom kell aviba mindent ? Virtualdub vagy a virtualdubmod ?

[ Szerkesztve ]

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#8084) Vasinger! válasza Vasinger! (#8072) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

UP? :F

(#8085) T-unit válasza ponix (#8078) üzenetére


T-unit
őstag

Egyelőre ezzel se jött össze a dolog,mert rámentem az "AVI-ra feiratégetése VirtualDubbal " c. topikba [link] ahol a "Vobsub_vd.vdf és Textsub.vdf" fájloknál elakadtam, mivel az oldalról nem lehet letölteni azt a jó wobsub-ot amiben a 2fájlt bekéne másolni,és ha máshonnét töltöm le, amit én találtam,ott meg nem láttam ilyen névvel fájlokat Wobsubhoz. :F Ue. a probléma ittis: [link] a 2. hsz-ezőnél.
Vki aki esetleg ezt már végigzongorázta részletesen, adhatna egy olyan wobsub-os linket ami tartalmazza a 2 kért fájlt,a többi már télleg levan írva fórumba,és a parsztnak is menne talán. :B

üdv.

(#8086) AMD Pista


AMD Pista
tag

Sziasztok!

DVD-ből szeretnék MP3-at!

Milyen progival tudom?

(#8087) cigam válasza AMD Pista (#8086) üzenetére


cigam
félisten

MpegstreamClip, vagy virtualdubmod a barátod, esetleg a VLC is megér 1 misét.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8088) AMD Pista válasza cigam (#8087) üzenetére


AMD Pista
tag

köszi

(#8089) ponix válasza Atti1112 (#8083) üzenetére


ponix
aktív tag

A Virtualdub mod kezel mpg-ket, a wmv-re nincs jobb ötletem pillanatnyilag, mint az átkódolás, és utána hang bazirgálás! Esetleg Movie maker-t probáld meg abban van ilyen lehetőség!

A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

(#8090) ponix válasza T-unit (#8085) üzenetére


ponix
aktív tag

Probáld meg itt is! [link]

A virtualdub első indítása előtt az auxsetup.exe-t indíts el és válaszd az install handler lehetőséget!

A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

(#8091) Atti1112 válasza ponix (#8089) üzenetére


Atti1112
aktív tag

A virtualdub tudja magától a hangerősítést ill. csökkentést ,vagy le kell mentenem a hangot +bizurgálni és visszatenni ? Ha tudja magától ,légyszi írd le hogyan kell.Én most egy rajzfilmnél elakadtam : leszedtem a hangot a vdubbal (Save wav+rename *.mp3) ,átkódoltam (volna) az Mp3Gain-nal, de a gain nem engedte 75 decibel alá csökkenteni a hangerőt és még az is sok volt.Van olyan progi ami a leszedett mp3-at tetszés szerint halkítja ill. hangosítja ?

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#8092) cigam válasza Atti1112 (#8091) üzenetére


cigam
félisten

75dB alá? Az már olyan csendes, hogy néma!
Vdubban:
Audio->Full processing mode
Ezzel bekapcsolod, hogy ne csak másolja a hangot, hanem dolgozza is fel.
Audio->Volume ...
Itt kapsz egy csúszkát, ahol állítgathatod a hangerőt.

Nem túl korrekt, mert nemtudod meddig húzhatod büntetlenül.

Ha nagyon "ráérsz", akkor kiexportálod az mp3-at
Betöltöd az mp3direcut-ba, ezzel dekódolás nélkül (veszteségmentesen) tudod normalizálni a hangerőt.
Ezt a feljavított mp3.at virtualdub-al visszateszed a videó alá, és kész.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8093) Atti1112 válasza cigam (#8092) üzenetére


Atti1112
aktív tag

Köszi.Kipróbálom.... Ki is exportáltam az mp3-at (wav) és a gainnal próbálkoztam....de nem lett halkabb.Volt amelyiket erősíteni kellett ,az király lett.A halkítással van bajom....

[ Szerkesztve ]

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#8094) T-unit válasza ponix (#8090) üzenetére


T-unit
őstag

Nagyon szépen köszi! Video és linkek alapján teljesen érthető minden,mindenkinek csak ajánlani tudom,nagyon hasznos progi. :)

üdv.

(#8095) cigam válasza Atti1112 (#8093) üzenetére


cigam
félisten

Ezt a halkítás dolgot nemértem. Pontosan mit szeretnél?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8096) Atti1112


Atti1112
aktív tag

Az mp3direct cut bevált ! így már jó minden ! 1000 Köszi.

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#8097) Atti1112 válasza cigam (#8095) üzenetére


Atti1112
aktív tag

A hangosítás jó volt a gainnal is. A halkítás meg a direct cuttal. Az volt a bajom h egyik film üvöltött a másik meg suttogott.Ezeket akartam egy hangerőre hozni, hogyha elindítok egy filmet, akkor ne kelljen a hangerőt piszkálni.Van itthon a lurkóknak letöltve vagy 50 rajzfilm és mindnek más a hangereje.Ezeket akartam egy szintre kihozni.Sikerült :) Ui : már csak egy olyan progi kéne amibe csak belehúzom egérrel a filmeket és azonos beállított erősségen szólal meg mindegyik."Kicsit" macerás 50 filmnél eljátszani ezeket a : kiszedem, átalakítom, berakom dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#8098) cigam válasza Atti1112 (#8097) üzenetére


cigam
félisten

PC-n játszod le, vagy asztalin? Mert PC-n van erre megoldás
Pl. VLC-ben be lehet állítani, hogy normalizálja a hangerőt.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8099) Atti1112 válasza cigam (#8098) üzenetére


Atti1112
aktív tag

PC-n játszom le a GOM playerral, mert a windows 7 (seven) ezt bírja elviselni :) A kmplayer volt a kedvencem xp alatt, de a win7 alatt összedönti a rendszert, vagy keményre fagy.Ettől függetlenül a win7 eddig a befutó nálam az összes eddigi op rendszerek között. 7048 32 bit. :R
Tettem fel már kb. 18 féle Linuxot, 4 féle átalakított és eredeti vistát, volt számtalan variban xp sp3 as is, de a win 7 überbrutál mind felett :)

[ Szerkesztve ]

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#8100) ponix válasza Vasinger! (#8084) üzenetére


ponix
aktív tag

[link]

A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.