Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) localhost válasza Notes (#7950) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Így nekem nincs tippem :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7952) Notes válasza localhost (#7951) üzenetére


Notes
senior tag

Igazából nem érdekel a hackerek módszer/lélek-tana. Én csak kíváncsi volnék, hogy a "profik" mivel töltik fel a tartalmakat, hogy nincsenek ilyen napi gondjaik?

Romanes eunt domus!

(#7953) pigatt válasza tremor (#7942) üzenetére


pigatt
őstag

Megtörtént dx10 alatt ez sem akarja a dolgot.

i9 / 4080 / 32"

(#7954) tremor válasza pigatt (#7953) üzenetére


tremor
tag

Akkor ezt használd [link]
Admin módban legyél,Windows XP és Vista (x86 és x64)-működik,ez egy patch az nvidia vezérlőkre,te magad állíthatsz be mindent,csak nvidia-hoz jó...Próba szerencse...

[ Szerkesztve ]

Debuggolást vállalok,,házhoz megyek,,,

(#7955) dokee78


dokee78
félisten

Helló!
Hogyan lehet azt megoldani,hogy kiírok valamit CD/DVD-re és amikor valaki lejátssza,jelszót kérjen?

(#7956) tremor válasza dokee78 (#7955) üzenetére


tremor
tag

Milyen anyagról van szó,példa exe fájlokat le tudsz védeni mondjuk az Exe Password-nevű progival,ami az exe-ben tárolja a jelszót.De ha mappákat,fájlokat,stb akarsz jelszavazni cd-dvd-re- akkor az encryptX SecurDataStor progi is jó,vagy még a CD-DVD Lock -progi is megfelel,

Debuggolást vállalok,,házhoz megyek,,,

(#7957) localhost válasza dokee78 (#7955) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Mit ? Filmet? Audiót? Milyen VALAMIT?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7958) dokee78 válasza localhost (#7957) üzenetére


dokee78
félisten

Tökmindegy mi van a lemezen.
Nem a fájlokat akarom jelszavazni hanem a lemezt!
Példa:
Valaki elkér egy filmet,odaadom,de mondjuk privát anyag van a lemezen!
Beteszi otthon és be sem jön semmi csak valami ami jelszót kér!

Nem arra gondoltam,hogy levédem fájlonként és lejátssza bármi a lemezt és csak a fájlok vannak jelszavazva külön,ezt én is megtudom csinálni!

(#7959) localhost válasza dokee78 (#7958) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Azt csak te gondolod, hogy mindegy! :(
Nézd meg azokat az eljárásokat, amiket tremor írt neked...
Az én tudomásom szerint a Te kérésed ennél sokkal összetettebb és nem ismerek rá home_made azaz polcról levehető "csat letöltöm és megfuttatom és már kész is " megoldást.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7960) Fire/SOUL/CD válasza dokee78 (#7958) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Több megoldás is létezik, persze neked kell mérlegelni, hogy számodra mi a megfelelő.
Létezik lemez-titkosító technológia, amit szabadalmaztattak ilyen pl a SecurDisc.
Ő a teljes lemezt elérhetettlenné teszi(ill jelszó ellenében olvasható), ami kell hozzá:
1. SecurDisc logoval ellátott író
2. Nero 7 vagy újabb
3. Két segédprogram
Azért nem írtam a segédprogik nevét, mert gyakorlatban nem tudtam kipróbálni, ugyanis amikor tavaly próbálkoztam a dologgal, akkor ezeket a segédprogikat nem lehetett használni Vista x64 alatt(azóta lehet hogy van már megfelelő változat), itt a link amin bővebb infót kaphatsz a SecurDisc-ről: [SecurDisc]

Én egy egyszerűbb megoldást használok. Amikor arra van szükségem, hogy a lemezt mások ne tudják olvasni, akkor egyszerűen magát a KÉPFÁJLT titkosítom. Ehhez én Daemon Tools Pro-t használok, amivel át lehet konvertálni az eredeti ISO-t jelszóval védett képfájlá. Tehát a lemezemen van egy darab képfájl(nem lemezképként kiírva, hanem sima adatként), amikor mount-olom az imaget, akkor jelszót kér.(ehhez nem kell, már a Daemon Pro változata, elég hozzá a "sima" LITE is.
AZ Ultraiso-nak, meg a Poweriso-nak is vannak saját jelszóval védett képfájlformátuma, esetleg azt is érdemes megnézned(de itt is szükség van egy virtuális meghajtóra, amit az adott progi rak fel) De ha Daemeon használók táborába tartozol, akkor érdemesebb a Pro változatott beszerezni, hisz akkor a megszokott LITE funkciókkal dolgozhatsz ill. ha szükséges, akkor a a bővitett funkciókat is elérheted.

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#7961) dokee78


dokee78
félisten

Mivel lehet Pendrive-ról lemezképet csinálni?

(#7962) BigBadPlaYeR


BigBadPlaYeR
senior tag

Üdv!

Tudna valaki ajánlani egy (ingyenes) progit, amivel Audio CD-t lehet .FLAC -ba rippelni?

(Tudom, google kidob párat; de olyanra gondoltam, amit valaki aktívan használ és bevált neki)

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#7963) joe2005 válasza BigBadPlaYeR (#7962) üzenetére


joe2005
senior tag

Cdex flac plugin.

"Have you tried turning it off and on again?"

(#7964) gamer0101


gamer0101
aktív tag

Sziasztok! Laptopról szeretnék Bluetooth-on keresztül telefonra (5310 XpressMusic) küldeni SMS-t. Nem küldeni szeretnék valakinek SMS-t, hanem a saját telefonomra gépelni néhányat. Egyszerűbb, mint telón bepötyögni. Létezik erre a célra valamilyen program? Köszi a választ! :R

(#7965) ollie válasza gamer0101 (#7964) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

OMG, nem ismered a Nokia PC Suite-ot?

***

(#7966) gamer0101 válasza ollie (#7965) üzenetére


gamer0101
aktív tag

OMG, de ismerem a Nokia PC Suite-ot, csupán nem tudtam, hogy képes ilyenre is...OMG... :P

(#7967) jasszer


jasszer
senior tag

Sziasztok! Tudtok olyan portable progit, amivel bele lehet piszkálni PDF-ekbe alapszinten? Oldal hozzáadása/törlése/crop, meg ehhez hasonló egyszerűbb funkciók...

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#7968) gabor128


gabor128
aktív tag

Üdv!
Avi lejátszáskor mindig olyan sötét a kép. Monitor már csutkán van, a videokártya progiban is tekertem, de még mindig nagyon sötét a kép a Desktophoz képest. Általában mediaplayer Classic-ot használok. Ugyan van benne fényerő állítás, de nem működik, nem lesz világosabb. Tudtok erre valami megoldást?

(#7969) ProdyG


ProdyG
senior tag

sziasztok, elkezdtem letölteni lossless audio zenéket. de a legtöbb album egy fájlban van, ami mellett van egy .cue
ezt mivel tudom kiírni audió cd-re, mert a nero-val nekem nem sikerül. hibát ír ki mindig. köszi

(#7970) Krystal_s válasza ProdyG (#7969) üzenetére


Krystal_s
addikt

szia a Medieval Cue splitter free progi sztem nagyon jó...
itt egy kis leírás és a cím is ahonnan letudod tölteni ;)
[link]

(#7971) FireShadow


FireShadow
senior tag

ami egy szövegböl szógyakorisági esetleg egyéb érdekes statisztikákat tud kimutatni?

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#7972) Csakénvagyok válasza gabor128 (#7968) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Codec le, aztán próbál evvel.

FireShadow: Picit konkrétabban így nem érdekes :D

[ Szerkesztve ]

(#7973) FireShadow válasza Csakénvagyok (#7972) üzenetére


FireShadow
senior tag

Neztem neten vannak ilyen word tag cloud generatorok de nem masolnek be oda 800 oldalnyi szöveget nekem offline kell vagy sajat szerveren futtatható ha már php-s. De a legjobb lenne egy kis program ami excelbe a top 200 szót kirakja igy hogy szó - gyakorisag.
Van egy ms word szamlalo progi de az fizetős nekem free kellene.

Illetve neztem ezt: http://www.textarc.org/ de ez csak egy projekt nem program.. de tök jók :D na ez az "érdekes" kategoria.

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#7974) ProdyG válasza Krystal_s (#7970) üzenetére


ProdyG
senior tag

köszi, kipróbáltam, de olyat szeretnék, ami egyből írja lemezre a zenét, nem csak vágja.

(#7975) #65675776 válasza ProdyG (#7974) üzenetére


#65675776
törölt tag

Tools -> Batch Processing...
Bár kérdés mit értesz lemezreírás alatt.

gabor128: A codec beállítópaneljén kellene inkább ezzel szórakozni.

[ Szerkesztve ]

(#7976) pigatt válasza tremor (#7954) üzenetére


pigatt
őstag

Köszi!

Megpróbálom, majd írok, hogy mi a helyzet vele!

i9 / 4080 / 32"

(#7977) Oliii


Oliii
tag

Sziasztok,

nem tudjátok létezik e olyan program manapság, amivel egy teljes windows-t úgy cakk und pakk át tudok helyezni egy winyóról egy másikra?

Mindezt úgy, hogy a windows gond nélkül működjön tovább. Mert ha nem muszáj nem akarnám újratelepíteni.

Gondolom valahogy a boot beállításokat is cipelni kéne.

Létezik ilyen? Azt tudom, hogy régen volt a norton ghost, de azzal sem csináltam soha ilyet.

Köszönöm
Üdv
Oliii

Üdv, Oli

(#7978) FireShadow válasza Oliii (#7977) üzenetére


FireShadow
senior tag

a ghost az nem ilyen? vagy beallitasok atvitele varazslo meg van par iylen megoldás a windowson belül is

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#7979) Higuain20


Higuain20
csendes tag

Sziasztok !
E-mail figyelőt keresek, ami folyamatosan ellenőriz és jelez ha jött levél.
Fontos kritérium, hogy több fiókot is tudjon egyszerre kezelni, és kis erőforrás igénnyel rendelkezzen... az ötleteket szívesen fogadom !
Előre is köszi !

Gonzalo Gerardo Higuaín ( el Pipita ) / Real Madrid (20)

(#7980) joe2005 válasza Higuain20 (#7979) üzenetére


joe2005
senior tag

Ha kezelésre is gondolsz akkor a levelezők tudják ezt a funkciót én Mozilla Thunderbird -öt használok, kiabál több fiókot kezel és levelet is tudok írni benne.

"Have you tried turning it off and on again?"

(#7981) Higuain20 válasza joe2005 (#7980) üzenetére


Higuain20
csendes tag

rosszul fogalmaztam, bocsánat !
szóval elég ha figyel és jelez ...

Gonzalo Gerardo Higuaín ( el Pipita ) / Real Madrid (20)

(#7982) Winner_hun válasza Higuain20 (#7979) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mozilla Thunderbird + ajánlott hozzá a MinimizeToTray kiegészítő.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7983) SlashMate


SlashMate
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Olyan telefon-programot keresek, amely a VOiP-on kívül a hagyományos telefonvonalat is képes használni mondjuk modemen keresztül. VOiP nem feltétel, de előny ;) (Anno a modemmel a betárcsázós net volt megoldva ;)
Köszönettel, Máté

Olyan nincs, hogy valami nem sörbontó.

(#7984) BigBadPlaYeR válasza Higuain20 (#7981) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

A poptray a neked való. Bár én nem használom, mert inkább ThunderBird-ös vagyok.

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#7985) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Egy olyan program kéne, ami rengeteg féle videót lejátszik, és gyorsan is nyitja meg. A VLC azért nem jó, mert ott a videó nézése közben nem lehet tekerni, egész képernyőben.

(#7986) #65675776 válasza Vasinger! (#7985) üzenetére


#65675776
törölt tag

De lehet.

(#7987) Vasinger! válasza #65675776 (#7986) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Én úgy gondoltam, mit pl a WMP teljes kijelzőben kijön alul az a tekerő sáv.

(#7988) #65675776 válasza Vasinger! (#7987) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ilyen fel is jön a VLC-ben is fullscreen esetén. Lehet csak nagyon régi verziót használsz.

[ Szerkesztve ]

(#7989) Vasinger! válasza #65675776 (#7988) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Igen, tényleg ez volt a problem! Köszi! :R

(#7990) bodom87


bodom87
tag

üdv! egyszerű dvd menü készítő programot keresek

(#7991) kételkedem válasza bodom87 (#7990) üzenetére


kételkedem
addikt

DVDStyler 1.7.2 ingyenes, magyarul is tud.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7992) #54715584


#54715584
törölt tag

sziasztok,

meg lehet azt oldani, hogy a gép egy bizonyos időpontban elinduljon?
este kikapcsolom a gépet és mondjuk reggel 6kor bekapcsol?

válaszokat előre is köszi

(#7993) Csakénvagyok válasza #54715584 (#7992) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ha ezt programmal oldod meg, én is kíváncsi vagyok.

(#7994) #54715584 válasza Csakénvagyok (#7993) üzenetére


#54715584
törölt tag

hat nem talaltam olyan topicot, amit ugy hivnak, hogy: milyen BIOS, ami...? :D

(#7995) #34577664 válasza #54715584 (#7992) üzenetére


#34577664
törölt tag

Szevasz, van ezzel foglalkozó [topik], nem olvastam végig, én azt javaslom, hogy próbáld ki ezt az oldalt:
http://www.wakeonlan.me/

Nekem működik, persze BIOS-ban és Windowsban is engedélyezni kell a Wake-On-Lant.

Remélem segítettem!

[ Szerkesztve ]

(#7996) #54715584 válasza #34577664 (#7995) üzenetére


#54715584
törölt tag

köszi az infókat :R

de igazából arról lenne szó, hogy mondjuk a gép reggel 6kor kapcsoljon be, és mire felkelek 7kor, már a kész rendszer fogadjon néhány automatikusan induló programmal...

ha még nem találtak fel ilyet, bocsi :)

(#7997) #34577664 válasza #54715584 (#7996) üzenetére


#34577664
törölt tag

Ha utánajársz, rájössz, hogy csak így lehet automatikusan bekapcsoltatni a géped (amennyire én tudom).

Schedule on (specify time of wakeup or leave blank for immediate execution)

Hidd el, hogy ez kell neked! :)
Persze minden este el kell küldened a parancsot, tehát a megoldás nem tökéletes.
Ha találsz ennél jobbat, írd meg légy oly szíves!

(#7998) joe2005 válasza #54715584 (#7992) üzenetére


joe2005
senior tag

Időzítő a táp előtt, BIOS átállítása áramszünet utáni újraindulásra.

"Have you tried turning it off and on again?"

(#7999) Márton


Márton
nagyúr

hogy micsoda?
egy csomó bios már ÉVEK óta tudja az idő szerinti bekapcsolást!
Ne szórakozzatok!
Beállíthatod hogy csak egy adott nap, vagy pl. minden nap reggel 8-kor
kapcsolódjon be.
Én igy használom évek óta, indul az xp, a lev.progi, stb, stb.
mire kiszállok az ágyból, minden fogad.. :))

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#8000) BigBadPlaYeR


BigBadPlaYeR
senior tag

Üdv!

Tudtok olyan DVD-menü szerkesztőt, amivel egy meglévő műsoros DVD menüjét lehet úgy módosítani, hogy ne kelljen újra-renderelni a filmanyagot?

A konkrét feladat: új chapter (fejezet?) pontokat szeretnék berakni egy már meglévő műsoros DVD-be, mert azt kifelejtették belőle.

Köszi a választ előre is!

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.