Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) Superhun válasza scream (#22000) üzenetére


Superhun
addikt

Natívan nem biztos, hogy mind tudja, én csak tippeket adtam. :) Dreamviewer-t próbáld ki először alternatívaként.

(#22002) G@ben válasza had423 (#21990) üzenetére


G@ben
addikt

Nem, Windowsos. A lényeget meg kihagytam: úgy tudjon visszaszámolni, hogy különböző időket és amint lejár az egyik, induljon a másik! Azaz visszaszámol mondjuk másfél percet, 2-3 másodperccel a vége előtt jelez, rögtön utána visszaszámol egy percet, megint jelez, aztán ismét másfél perc, megint egy perc, stb.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#22003) olivera88 válasza Gyufaaa (#21971) üzenetére


olivera88
veterán

Mi az a PWM?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#22004) Gyufaaa válasza olivera88 (#22003) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Egy hasznos "funkciója" a ventilátorok szabályzásának. Automatikusan szabályozza a hőmérsékletnek megfelelően a ventilátor fordulatszámát. Ehhez természetesen az alaplapodnak is tudnia kell. Régi deszkákon még nincs ilyen. [link]

(#22005) olivera88 válasza Gyufaaa (#22004) üzenetére


olivera88
veterán

A BIOS- ban találtam olyat hogy CPU PWM Phase Control, disabledre van állitva. Akkor ez az ugye? Állítsam enabled-re akkor?

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#22006) BullZeye válasza cigam (#21958) üzenetére


BullZeye
veterán

Talált egy hibát, ilyenkor mit lehet vele kezdeni, azon kívül, hogy kuka?

(#22007) zone válasza G@ben (#22002) üzenetére


zone
őstag

[link]
[link]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#22008) G@ben válasza zone (#22007) üzenetére


G@ben
addikt

Egy dolog maradt ki: XP-m van. :B
Nem, nem váltok, mert az sokba kerülne a hardvercserék miatt. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#22009) Gyufaaa válasza olivera88 (#22005) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ha a ventid 4 tűs és a deszkán is a 4 tűs vezérlőre van téve akkor mindenképp. Kapcsold be és állítsd be mennyi legyen a minimum és maxumim fordulata a ventinek. A többit intézi a deszka!

(#22010) cigam válasza G@ben (#22008) üzenetére


cigam
félisten

Hááát... Ez elég sokféle időzítést tud. Talán Neked is jó.

Amúgy elég egyedinek tűnik az igény, mondhatni célprogramért kiált.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#22011) G@ben válasza cigam (#22010) üzenetére


G@ben
addikt

Tudom, hogy elég egyedi, de nagyon hasznos lenne. Köszi a linket, kipróbálom! :R

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#22012) cigam válasza G@ben (#22011) üzenetére


cigam
félisten

Ez amúgy vmi játék/versenyhez, vagy mire jó?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#22013) G@ben válasza cigam (#22012) üzenetére


G@ben
addikt

Edzés. x idő edzés, y idő pihenés. Szabályozni kell magam, mert ellustulok és elkezdek közben netezni. :DDD

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#22014) G@ben válasza G@ben (#22013) üzenetére


G@ben
addikt

Sajnos nem jó. Kicsit trükközve be lehet állítani, amit kell, csak az a bajom, hogy akkor meg egyszerre kéne elindítani az összes időzítőt, de csak egyesével lehet.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#22015) cigam válasza G@ben (#22014) üzenetére


cigam
félisten

[link]
[link]
[link]

Amúgy nem kis függőség, ha még edzés közben is netezel....

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#22016) G@ben válasza cigam (#22015) üzenetére


G@ben
addikt

Hű, ezek ígéretesnek tűnnek! Holnap kipróbálom! Köszi! :R

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#22017) olivera88 válasza Gyufaaa (#22009) üzenetére


olivera88
veterán

Azt nem tudom h milyen. A proci Intel Celeron E3400 gyári hűtővel.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#22018) pethYeti


pethYeti
addikt

HP SimplePass 2011-el nem lehet úgy lockolni egy mappát hogy csak újlenyomatra nyissa meg? Vagy van esetleg valami ehez hasnoló program ami képes ilyenre?

(#22019) Vukmir


Vukmir
aktív tag

Milyen jó Windows Live Messenger alternatívát tudtok nekem mondani?

Nimbuzz kilőve mert sokszor offline-nak írja az online-t is

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#22020) BullZeye válasza Vukmir (#22019) üzenetére


BullZeye
veterán

Miranda

(#22021) eketomy válasza Vukmir (#22019) üzenetére


eketomy
senior tag

Vagy pidgin! Mondjuk ez elég egyszerű, (msn-es acc-ot lehet használni vele) de a célnak megfelel.

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#22022) Visormail válasza Vukmir (#22019) üzenetére


Visormail
addikt

Én trilliant használok már egy ideje, egyszerre msn-be és skype-ba is be tud jelentkezni anélkül hogy bármelyik fent lenne.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#22023) #14841344


#14841344
törölt tag

Sziasztok!

TechNetKlubTV szakmai videót szeretném saját célra archiválni (letölteni).
Régebbi bejezések elolvasása után eljutottam oda, hogy Orbit Downloader segítségével a legtöbb videót le tudom tölteni, csak sajnos pár videó esetében érdekes hibába ütköztem.

Első hiba:

A 02 - WebMatrix hoszting (web config) videónál egyszerűen nem jelenik meg letölthető tartalom a Grab++ nál.

Második hiba:
06 - emp konfigurálás videónál bejön a fájl de nem tudom letölteni, mert nem indul el a letöltés még a fájl méretét sem tudja a program meg határozni.

Harmadik hiba több videónál is megjelenik (újabb videóknál):

Például: 01 - Windows Intune - Vásárlástól a bevezetésig videónál. Letölthető videó helyett csak egy csomó pár száz kb-s mov fájl jelenik meg a listában.

Szerintetek mi okozhatja hibákat?

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségetek.

(#22024) Songo


Songo
senior tag

Sziasztok
Szenvedek még mindig ezzel a távoli asztal megfigyeléssel.

Kipróbáltam a Radmint. nagyon jó de ahogy belépek a windows egyszerű színösszeállításra vált és nemtalálom hogy esetleg ez ellen hol lehetne tenni. ->ergo 1ből lebukok :D

UltraVNC ha vezérlem is a gépet minden jó de ahogy csak nézővé váltom magam darabos lesz a mozgás nem frissül a kép csak ha kattingatoma frissitést amúgy meg így randomba frissit egy egy 10x10mm-es részt a képernyőn.

Másik ilyen program amit kipróbálhatnék vagy ezekre valami megodlás esetleg? a net sebességgel semmi gond ugye mert minden frankó csak apró idegesítő gondok vannak.

(#22025) olivera88


olivera88
veterán

Melyik program mutatja valósan a proci hőmérseékletet? Core tempet és Hwinfot használok.
Core 0 39°C és Core 1 38°C mindkettőnél igy van. De Hwinfonál van még egy proci hőmérséklet, az szokott változni, Core 0 és Core 1 nél mindig annyi. Felhúztam 3.4ghz re a procit akkor változott Core 0 és Core 1 nél is .

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#22026) Gyufaaa válasza olivera88 (#22025) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Azok, amiket írsz a magok hőmérséklete. A "kupaké" csak szimplán CPU név mellett van jelen. Mindkét progi jól mutatja. Ugyan azt olvassa ki. AIDA64 is jó ilyesmire.

(#22024) FeW: Team Viewer. Legjobb szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#22027) olivera88 válasza Gyufaaa (#22026) üzenetére


olivera88
veterán

Kupak? proci külseje?
Fintek F71889 F ez alatt van az alacsonyabb hőmérséklet.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#22028) priti


priti
addikt

Intel WiDi-t használ valaki? A wifi driver az Istennek se akarja feldobni telepítéskor a custom résznél a My Wifi Technologie részt, pedig itt azt írja, hogy fel kéne dobnia a legfrissebbet szedem le és egy zsír új i3-as notira, amiben egy Intel(R) Centrino(R) Advanced-N 6205 -ös wifi van. Már vagy 10 drivert leszedtem és a farkam ki van. Ezt a nyomorék panapi.dll-t nem lehet leszedni külön, vagy bárhogy máshogy feltenni?

Nincs más program a wifis képátjátszáshoz, csak az Intelé?

Hardverlesen

(#22029) zone válasza Songo (#22024) üzenetére


zone
őstag

network lookout net monitor, de ez nem ingyenes

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#22030) Songo válasza Gyufaaa (#22026) üzenetére


Songo
senior tag

Szia

sajnos alapvető szükséglet hogy a megfigyelt gépen ne jelezzen semmit amikor a belépés megtörténik.
a TV-nek nemtudok ilyen funkciójáról vagy van? :O

(#22031) olivera88 válasza Songo (#22030) üzenetére


olivera88
veterán

Nem felügyelt hozzáférést próbáld meg.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#22032) Songo válasza olivera88 (#22031) üzenetére


Songo
senior tag

mibe és hol? mert mostmár elég sokmindenről bezséltünk :D

(#22033) olivera88 válasza Songo (#22032) üzenetére


olivera88
veterán

A Teamvieweren. Van egy olyan opció h egy előre beállított jelszóval bármikor csatlakozhatunk az adott géphez.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#22034) priti válasza Songo (#22030) üzenetére


priti
addikt

Adatvédelmi okokból a távoli számítógép előtt ülő személynek észlelnie kell, ha a számítógépéhez valaki távolról hozzáfér, csatlakozik. Másképpen már kémkedés kategóriáról beszélünk, nem távoli asztal elérésről, így szerintem ha azt akarod, hogy tökéletesen láthatatlan legyen a csatlakozás, akkor inkább a nevezett kategóriában kellene fúrni.
Ha a bármelyikkel meg lehet oldani hekkelés nélkül, gyári opciók kiválasztásával hogy semmit ne lásson a júzer az egészből, akkor azt a szoftverkészítőt elég finoman lehetne perelni. Ha találnál ilyet szólj! Az ügyvédemet tutira érdekelné, elég jó pénz lehet benne. :)

szerk.:

Akkor is szólj, ha ezt megelőzően hozzá kell férni ahhoz a géphez is rendszergazda jogokkal, amire felteszed. Ha "gyárilag" tudja a szoftver, akkor az már elég is, mivel egy munkáltató jogai sem végtelenek ám és amiről te beszélsz az egyértelműen kémkedés.

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#22035) Songo válasza priti (#22034) üzenetére


Songo
senior tag

ezt már lezongorátuk 1 hónapja olvas vissza :D

a saját gépemre kell felrakjak valamit hogy lássam hogy ki mitcsinál rajta ha nem vagyok itthon.

És igen a kémkedési cél lenne a lényeg. elég sok program tudja csak nem mindegyik elég jól.
Pl az ultra vncnél sme látni ha belépek csak ha véleltlenül az ablakba megyek az egérrel elrántom a másik gépét és máris megvana lebukás
nem szeretném ha tudnák hogy mikor figyelem ki mit csinál

a TV-t hazsnálom de az feldob egy ablakot hogy csatlakoztama géphez szal megint csak nem jó.

szóval jelenleg a vnc a legjobb megoldás csak spamolnom kell a refresh gombot hogy lássak valamit... ennél azért valamivel kényelmesebben képzelem ezt el.

szóval adot egy probléma amire szoftveres megoldást keresek.
és nem jogtanácsot :DD

(#22036) Songo válasza olivera88 (#22033) üzenetére


Songo
senior tag

igen ezt hazsnálom de csak akkor ha valakinek nyűgje van és help kell megfigyelésre nem alkalmas :D

(#22037) TigerCat válasza Songo (#22036) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ezt is megpróbálhatod:
Logmein
Asszem van olyan beállítás, hogy Te vagy az elsődleges felhasználó, nem a kliensoldali user és tudja az automatikus kapcsolódást is kérdés nélkül. Rejteni lehet az értesítési terület ikont is. Nekem bevált, amit ingyenesen tud, az is elég.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#22038) olivera88 válasza Songo (#22036) üzenetére


olivera88
veterán

Rakj fel egy keyloggert akkor.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#22039) zone válasza Songo (#22035) üzenetére


zone
őstag

(#22029) átugorva?

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#22040) kenny123


kenny123
addikt

Habár nem teljesen ide való.. Utorrent kliensben valahol be lehet állítani, hogy amint megnyit egy torrentet, törölje a torrentfile-t?

Köszi

yo

(#22041) ArchElf válasza priti (#22034) üzenetére


ArchElf
addikt

EagleEye OS, pl.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#22042) Songo válasza zone (#22039) üzenetére


Songo
senior tag

nem nem :D már beszereztem csak még nemvolt időm kipróbálni
köszia tippet

(#22043) Songo válasza olivera88 (#22038) üzenetére


Songo
senior tag

nemjó a keylogger nem jelszavakat akaork én begyüjteni ha azt akarnék már megtettem volna :D

(#22044) brd válasza priti (#22034) üzenetére


brd
nagyúr

Az (Ultra)VNC tud ilyet. Egyébként vannak olyan helyzetek, amikor ez teljesen jogos (erkölcsileg), de ezt egyik okos jogász sem tudja elképzelni (tisztelet a kivételnek).

FeW: Van View only, olyankor az input nem megy át. Viszont egyes VGA(driverek) esetén az egérmutató villog (függetlenül a View onlytól), amikor csatlakozva van a VNC, így ezt le kellene ellenőrizni.

TigerCat: A LogMeIn csatlakozáskor mindenképpen megjelenít egy átlátszó ablakot. Te hogyan oldottad meg, hogy ezt ne tegye?

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#22045) Songo válasza brd (#22044) üzenetére


Songo
senior tag

Igen anomáliát tapasztaltunk próbánál mi is. egy chat felületben a beirt üzenet átlátszó lett amikor bevolt lépve :S szóval nem egyszerű a kérdés :D

(#22046) brd válasza Songo (#22045) üzenetére


brd
nagyúr

Azt serveroldalon a mirror driverrel, vagy az alpha channel átvitelének állításával tudod orvosolni.

The only real valuable thing is intuition.

(#22047) TigerCat válasza brd (#22044) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Kérdésedre nem tudom a választ, mert ilyen célra sosem kellett. Mint írtam is, Asszem van olyan beállítás, hogy ...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#22048) olivera88


olivera88
veterán

Tud valaki ingyenes keylogger programot? Egyet tudok, a Refogot, de azt hiszem nem ingyenes ez. Mellesleg nagyon jó cucc, az elébb próbáltam.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#22049) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Sziasztok!

Villamkerdes: jelszoval vedett (Vistas) gep merevlemezet le lehet formazni kulso program nelkul? Windowsos startup repair parancssorbol esetleg?

Koszi a tippeket elore is!

(#22050) ArchElf válasza Psychonaut (#22049) üzenetére


ArchElf
addikt

Mit is szeretnél pontosan?

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.