Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    válasz El Kebir #6649 üzenetére

    Eloszor is tisztani kene mi a visszaeles.
    Monitornal maradva nincs leirva, hogy gyari hibas termek eseteben amire a gyarto nem vallal garanciat nem alkalmazhatom az elallasi jogomat, most az hogy a kereskedo azt gondolja ez visszaeles az nem nagy meglepetes.
    En meg azt gondolom nem vagyok koteles megtartani egy gyari hibas termeket az visszaeles lenne, nem kotelezhetnek arra pluszt penzt fizessek valamiert amiert nem muszaj, mert van jogom elallni a vasarlastol, amit (irtam mar 1x) nem en talaltam ki.

    "Arról csak mellékesen beszélve, hogy hiú ábránd az, hogy ennek költségét a kereskedő fizeti meg, ezek az általános árszintet növelik, ami úgye mindenkinek rossz. (ilyen egy igazi fiktív gdp növelő)"

    Ezt most ugy irtad, mintha a 3000ft-os pixel gariert cserebe bezuznak a pixel hibas monitorokat :)
    Miert kene erdekelje a vevot aki elt a jogaval, es emiatt esetleg X termeknek X boltban novekszik az altalanos arszintje?

    Szerintem nem a a kereskedoket kell sajnalni, hanem a vasarlokat akiknak a nagy resze a mai napig nincs tisztaban a jogaival, es ott dobjak at a palankon oket ahol tudjak.

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés