Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) szasanyi válasza Nyugdíjas (#1850) üzenetére


szasanyi
félisten

No, ez így már más ám! :K DVI-HDMI átalakítóval használható a DELL 2209WA ugye? Mert több eszköz is van amit csak úgy lehetne csatlakoztatni, és éppen a HDMI hiánya miatt gondolkodtam az LG W2220P-n is.

Gr3GoRi: nem tudsz, vagy nem akarsz 100k-nál többet adni? Nagyon nem mind1! Mert ha esetleg tudsz, akkor a remek választás egy DELL UltraSharp U2410. Még kimondottan játék célra is ajánlott, a hihetetlen képminőségről nem beszélve. Sajnos az ára miatt nem hiszem, hogy raktárhiány lenne belőle...

(#1852) Nyugdíjas válasza szasanyi (#1851) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Persze... A DVi-HDMi teljesen "csereszabatos" :K

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1853) szasanyi válasza Nyugdíjas (#1852) üzenetére


szasanyi
félisten

Azt mondod, hogy a DELL elektronikája és az összeszerelés minősége jobb mint az LG esetében, dizájnra szintén a DELL nyert, eszerint a HDMI kapcsolat sem gond, valamint mind2 60k (illetve az LG 60,5k lenne de ez lényegtelen) 3év garral... ezek szerint az tűnik jobb választásnak.

(#1854) spe88


spe88
senior tag

Sziasztok!

Egy hozzáértő segítségét kérném monitorvásárlás ügyében. A kikötésem az lenne, hogy min Full HD illetve min 22" legyen. Mennyire fontos a mai világban a HDMI csatlakozó, elég-e a DVI? Általában böngészésre, HD filmnézésre, illetve tervezésre használnám. Nagy a kínálat és elég dilettáns vagyok ebben a témában is. A lényeg mint általában a színek élethűsége, telítettsége... Talán a képfrissítés, ami nem számít, mert ha jól tudom az csak gamereknek fontos, bár lehet hülyeséget beszélek...

Árintervallum: 40000-50000 huf

Kösz

spe

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#1855) Gr3GoRi válasza szasanyi (#1851) üzenetére


Gr3GoRi
tag

Beleférne a keretbe és igen tudom hogy jó monitor az u2410, a 16:10 is jól jönne DE nem tud 75Hz-et, ami nekem eléggé fontos lenne játékok miatt...(A mostani monitoromon nagyon megszoktam a 75Hz-et, egyszerűen sokkal jobb a "folytonosságérzet" főként gyorsabb fps-eknél.)
Az u2311h viszont ahogy látom módositott inf-el tudja a 75Hz-et.Ez mennyire jó a nagytesóhoz képest? Tesztek alapján input lag és válaszidő szempontjából még gyorsabb is.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B550 Aorus ​Pro v2 // R7 5800X // Patriot Viper Steel 4400 CL19

(#1856) szasanyi válasza Gr3GoRi (#1855) üzenetére


szasanyi
félisten

Én nem vagyok hardcore gamer, így nem érzem ezt a 75Hz feelinget sem. Összehasonlítási alapom (sajnos) nincs a 23" monitorhoz képest (sem), de a PC Guru stáb is - dreamleand konfighoz - ezt a monitort ajánlja, és éppen gamer PC-hez. Sajnos több, számodra hasznos infóval nem rendelkezem. :B

(#1857) Nyugdíjas válasza szasanyi (#1853) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én abszolút a DELL-re szavazok, az LG nálam nagyon nem gyere be. Egyszerűen gyenge a dellhez képest. Még, ha olcsóbb lenne...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1858) Nyugdíjas válasza Gr3GoRi (#1855) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Játékra mindenképpen jobban ajánlott, mint a 2410-es,de azt vedd figyelembe, hogy a 75Hz-es mód nem egy gyári fícsör, igy elképzelhető, hogy nem működik.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1859) tomic válasza Gr3GoRi (#1855) üzenetére


tomic
addikt

Én csak annyit tudok segíteni neked ,hogy én is 2410-est használok és 90% fps-t játszok.
Semmi problémám nincs vele. :N
Pedig ha valakire rá lehet mondani ,hogy allergiás az után húzásra ill egyéb kellemetlen dolgokra az én vagyok.

(#1860) Gr3GoRi válasza Nyugdíjas (#1858) üzenetére


Gr3GoRi
tag

Hát igen ettől félek én is... :((

NEC EA231WMi: és ez? külföldi fórumok szerint: dvi-n megy 75Hz-et Displayporton meg 83Hz-et!

Á most látom neked is ez van.. :D erről van tapasztalatod vele?

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B550 Aorus ​Pro v2 // R7 5800X // Patriot Viper Steel 4400 CL19

(#1861) Isual válasza Gr3GoRi (#1860) üzenetére


Isual
veterán

Jobban zavar a 60Hz 75Hz után, mint a 14ms 2ms után?
Én mondjuk valszeg egyiket se venném észre, de ha te kiszúrod a 60Hz vs 75Hz-et akkor ezt nagyon fogod látni... sztem
De am kiváló monitor ezt minden bizonnyal Nyugdíjas is meg fogja erősíteni, de nem éppen hardcore-gamereknek...

(bocsi a nem túl konstruktív hozzászólásért)

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#1862) Nyugdíjas válasza Gr3GoRi (#1860) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Kell hozzá valami szoftver, ami windowsos, nekem meg nem az van, mint láthattad. Szóval erről a részről nincsen sok infom sajnos...

Viszont tényleg a lassabbak közé tartozik a monitor. Sajnos nincs sok összehasonlitási alapom, mert nem játszok, pedig látok monitort eleget,de nem ebből a szempontból vizsgálom őket főleg (kissé önző módon). Én aszondom ha játékra kell, akkor a 2311 a biztos választás, annál gyorsabb IPS-es monitor mostanság nem nagyon van. :K

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1863) Gr3GoRi válasza Nyugdíjas (#1862) üzenetére


Gr3GoRi
tag

Köszönöm az infókat! :R Néztem egy két tesztet az NEC-ről, remek monitor u2311-től jobb input laggal de a válaszidő tényleg nem az erőssége.
Akkor a Dell lesz a favorit, gondolom lesz egy kis külömbség a mostani után... :)

Gigabyte B550 Aorus ​Pro v2 // R7 5800X // Patriot Viper Steel 4400 CL19

(#1864) Teaway válasza Gr3GoRi (#1863) üzenetére


Teaway
veterán

"Néztem egy két tesztet az NEC-ről"

Belefutottál dezz tesztjébe a logout-on? Érdemes elolvasni.

Nincs itthon csokid??

(#1865) suti237


suti237
csendes tag

Hali all!

Monitor vásárlás előtt vagyok, és kinéztem 2 monitort, de nem tudom melyik lenne jobb nem elsősorban az ár dönt inkább a minőség.
Az egyik a Benq G2420HDBL lenne [link]
A másik pedig a Samsung BX 2331 ( esetleg a 2431) [link]
Egy napot töltöttem a boltok járásával, hogy monitorokat bámuljak, de rájöttem, hogy ez nem járható út hacsak nem az összeset én be nem állítom, mert 2 monitor között is nehéz volt köszönő viszonyt találni, nem még egy boltnyi közt ... :)
Ezért fordulnék a nálam nagyobb tudású közösséghez.
Persze ha valakinek van valami jobb ajánlata ebben az árkategóriában akkor azt is fontolóra veszem.
Köszi!

(#1866) szasanyi válasza suti237 (#1865) üzenetére


szasanyi
félisten

Ha jó LED háttér világítású monitort akarnék venni, én vagy a Samsung XL2370 monitort, esetleg ezek valamelyikét választanám igény szerint . Ez sem tűnik rossznak, ezt is nézegettem. Persze tudni kellene, nálad mik az elsődleges, legfontosabb szempontok. Én ugyanis a képminőséget helyeztem mindenek fölé (elvégre monitor, azt fogom nézni! :) ), és a többi nem volt annyira lényeges (csatlakozók, 22" és 1680x1050 fölötti képméret, stb.) így aztán nyilvánvalóvá vált, hogy 60k+ kategóriában az IPS panellel szemben egyik LED sem nyeri meg a versenyt. Ugyanannyiért (vagy többért!) meg miért vennék rosszabbat? :N

(#1867) Teaway válasza suti237 (#1865) üzenetére


Teaway
veterán

Nekem lófittyet se ér a LED háttérvilágítás, ha előtte (ide kerülnek a nyomdafestéket nem tűrő jelzők) TN panel van.

Nincs itthon csokid??

(#1868) d.beni


d.beni
aktív tag

sziasztok! most szeretnék venni egy ilyen monitort(asus vk278q) sajnos itthon még nem kapható és semmi információ arról hogy itthon mire lesz kaphato. Ezert gondoltam arra hogy ausztriaban megveszem. Az a kerdesem hogy ebbol szarmazik e valami hatranyom azon kivul hogy ha elromlik oda kell visszavinnem illetve az asus vallal pixel garanciat?

(#1869) Uzmany


Uzmany
őstag

Sziasztok!
Dell 2311-hez hol lehet kapni DP kábelt?
Thx.

[ Szerkesztve ]

® visions created with passion

(#1870) Laccoss válasza Uzmany (#1869) üzenetére


Laccoss
addikt

DP szabvány, bárhol vehetsz ahol árulnak.

(#1871) szasanyi válasza Nyugdíjas (#1857) üzenetére


szasanyi
félisten

Azt még megmondanád, hogy mire lehet használni a monitoron lévő USB csatlakozókat? Illetve letöltöttem tesztelők által kalibrált, optimális profilt (dell.icc) ... ezt hogyan lehet alkalmazni?

(#1872) Uzmany válasza Laccoss (#1870) üzenetére


Uzmany
őstag

Thx.
Azt tudom, de eddig csak webáruházban találtam, nekem pedig most kellene :K

® visions created with passion

(#1873) Nyugdíjas válasza szasanyi (#1871) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Azt még megmondanád, hogy mire lehet használni a monitoron lévő USB csatlakozókat?
Mire...mire... Hát az egy sima USB hub. Ennyi.

Illetve letöltöttem tesztelők által kalibrált, optimális profilt (dell.icc) ... ezt hogyan lehet alkalmazni?
Ezt sosem értettem, mi a haszna ennek a dolognak. Az icc profil az egy egyedi dolog. Megpróbálhatod, jobb lesz-e a képed,de windows alatt ugysincsen color management, ami szoftverekben meg mégis van azokat te, ahogy említetted nem nagyon használod. Én nm baszkódnék vele.

Egyébként: /Windows/System32/spool/drivers/color -ba helyezed el, aztán speciális-színkezelés menuben állitod be alapértelmezettnek.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1874) Laccoss válasza Uzmany (#1872) üzenetére


Laccoss
addikt

Boltban is kapható, de lehet hogy azért nem találtál mert még elég ritka.

(#1875) Uzmany


Uzmany
őstag

Nos, feltettem ezt a módositott drivert (75 Hz)
Működik vele, de ha megnyitok egy ablakot, akkor egy pillanatra megremeg a kép.
Ugyanez, ha a 72Hz-t használom. Ha kicserélem DP kábelre, akkor ez a jelenség megszűnik?

® visions created with passion

(#1876) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Gondolkodom a jelenlegi Samsung TN-em cseréjén, ami már több mint 2 éves.
Tn-re nem cserélnék.

2209WA vagy U2311H?

Felhasználás: film, játék, net, tehát semmi meló.

Melyiket ajánlanátok? (A 13k-s árkülönbségtől tekintsünk el.)

Ami számomra fontos: fekete szín, fényerő visszavétele(eléggé érzékeny a szemem).

Vélemény?

[ Szerkesztve ]

(#1877) Nyugdíjas válasza Uzmany (#1875) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Igen, DP-n valószinübb, hogy "szivesebben közlekedik" a magasabb képfrissitési freki :)

BTW nekünk van ám kábel. Hétfőn beugorhacc érte :)

DeckardCain: Egyébként is a 2311 a jobb, mindenben. Játékra viszont kifejezetten ajánlottabb. Ugyanakkor amit említettél, hogy jó, ha vissza tudod venni a fényerőt, megintcsak kizárja a 2209-et, mert annak hiresen nem lehet visszavenni a fényerejét. Főleg, ha nem számit az árkülönbözet, akkor mindenképpen 2311:K

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1878) Gr3GoRi válasza Teaway (#1864) üzenetére


Gr3GoRi
tag

Igen olvastam. Fura de a válaszidő tesztnél az én 2ms-es Samumhoz képest mintha gyorsabb lenne az Nec :F Lehet az IPS panel miatt?

Videó alapján nehéz eldönteni de itt egyik sem tűnik lassúnak: [link]

Gigabyte B550 Aorus ​Pro v2 // R7 5800X // Patriot Viper Steel 4400 CL19

(#1879) tlac válasza Nyugdíjas (#1877) üzenetére


tlac
nagyúr

mennyire biztonságos ez a 72-75Hz-es móka?
szerinted csak a kábel miatt lehetnek a problémák vagy lehet az elektronika sem szereti?

(#1880) Nyugdíjas válasza tlac (#1879) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Mondhatnék okosnak tűnőt,de őszintén szólva fogalmam sincsen.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1881) suti237 válasza szasanyi (#1866) üzenetére


suti237
csendes tag

hali
Az az igazság, hogy olyan monitort akarok aminek jó a képminősége, játékra használom alkalmanként Photo Shop. Ezen kívül semmi igazán magas szintű követelményem nincs velük. A Samsung 913N-es monitorom minőségét a nagyobb felbontás, és nagyobb méretek mellett hozza.

(#1882) roti86


roti86
őstag

Sziasztok.

A TFT monitorok fogyasztási adata, amit megadnak (pl. 42Watt) az hogyan értelmezendő?

Max fényerőnél?

És 50%-os fényerőnél ettől jóval kevesebbet is fogyaszt?

Ha minden igaz lesz egy 19 colos 16:10 képarányú monitorom és D-Sub kábellel lenne a gépre kötve egy integrált Intel X3100 videókártyával lenne hajtva. Vajon a monitor fogja tudni az 1400x900-as felbontást?

(#1883) szasanyi válasza suti237 (#1881) üzenetére


szasanyi
félisten

Ahogyan a tesztben fogalmaznak a Samsung XL2370 esetében: "Ami a képminőséget illeti a Samsung XL2370 kimagaslik a mezőnyből." Válaszidő-gyorsítás nélkül is alkalmas játékra, azzal meg főleg. Én a kér IPS monitor mellett egyedül ez tartottam esélyesnek.

(#1884) Laccoss válasza roti86 (#1882) üzenetére


Laccoss
addikt

A fogyasztás pedig maximális fogyasztás szerintem.

Itt egy kis leírás hogy miket tud az x3100.

(#1885) roti86 válasza Laccoss (#1884) üzenetére


roti86
őstag

Hülye vagyok, a videókártya nem x3100 hanem sima 3100, a pdf olvasásakor jöttem rá :)

Itt csak annyit látok, hogy a max felbontás amit támogat az 2048x1536. Ezek szerint működni fog vele. :R

(#1886) Laccoss válasza roti86 (#1885) üzenetére


Laccoss
addikt

Működik persze, már az integrált kártyák is tudnak ilyen jó felbontást. Az más dolog hogy 3d-ben nem fogja bírni:)

(#1887) drunk


drunk
csendes tag

Sziasztok!

Jelenleg egy Samsung 2494HS -es monitorom van, ezt szeretném jobbra lecserélni. Milyen monitorok jöhetnek szóba amire már érdemes lenne lecserélni? Előre is köszönöm a válaszokat! :R

Üdv Drunk

ftp.atw.hu jelszo: lajcsikoka azonosító:lajcsi port alap. KOKAAAAAAA

(#1888) roti86 válasza Laccoss (#1886) üzenetére


roti86
őstag

Persze, nem is akarok játszani az integrált kártyával, de netre, zenére, officera pont jó :)

[ Szerkesztve ]

(#1889) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Érdeklődés szintjén... 70.000-ből Tv-tuneres monitort melyiket ajánlanátok? 70 a top :/ üdv

(#1890) Jamby18


Jamby18
senior tag

Hello!
17" SyncMaster 721N monitorról váltanék 24"-ra egyelőre Samsungban gondolkodok a 3napos pixelhiba garancia miatt.
-Samsung TFT 24" P2470HD / HDMI, TV-tuner, kinézet / a kiszemelt.

Viszont (bár nem találtam erre utalást) szokásos TN-film panel szerintem.
Namost tudom, hogy vannak ennél jobb panelek természetesen drágábban, annyi lenne a kérdés hogy ehhez az árhoz közel lehet-e kapni IPS, S-PVA monitort? (69eft).
Gondolom a jobb kép miatt le kell mondanom a samsunghoz képest valamiről.
Illetve a legfontosabb, játékra netezésre és néha filmnézéshez használnám tehát érdemes-e nekem IPS-t venni vagy jó a TN? Kérdezhetném úgy is,hogy csak grafikai munkáknál jön-e elő az IPS előnye vagy filmnél játéknál is?
Magamat ismerve megvenném a samsungot, de bennem marad a szálka, hogy milyen lehet az IPS :B

[ Szerkesztve ]

(#1891) tothl válasza Jamby18 (#1890) üzenetére


tothl
addikt

Dell 2311

(#1892) Jamby18 válasza tothl (#1891) üzenetére


Jamby18
senior tag

Tetszik, de látom nincs rajta HDMI csatlakozó ez jelent valami hátrányt?
Tehát ha egy monitort DVI-al kötök össze vagy HDMI csatlakozóval van-e különbség képileg?
Mivel nyújt többet a HDMI csatlakozás jelen esetben?

(#1893) Nyugdíjas válasza Jamby18 (#1892) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Keress csak rá a HDMi szóra a topicban, átrágtuk már alaposan a témát :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1894) Jamby18 válasza Nyugdíjas (#1893) üzenetére


Jamby18
senior tag

HDMI vs DVI = képminőségbeli különbség nincs. :R

(#1895) beamen


beamen
tag

Sziasztok!

Egy régi Lg 720 -as monitorról szeretnék váltani.

A samsungot részesíteném előnyben, de lehet tulajdonképpen más gyártótól is.

Eddig úgy gondoltam, hogy ami nekem kell az egy 22-24"-os, full hd, ledes lcd. Elsősorban filmnézésre, játékra és netezésre használnám. Hosszabb távra szólna, így ha az alábbiak szerint most nem is használom ki, később jó lehet a nagyobb tudás.

A fórumot olvasgatva elbizonytalanodtam, hogy ez tényleg kell-e nekem. Sok filmet/sorozatot nézek, de eddig megvoltam a hd nélkül és a fájlok mérete miatt esélyes h továbbra is a mostani, alacsonyabb felbontású verziókat nézném.
Jelenlegi videókártyám papíron tudja a fullhd felbontást, de abból legkésőbb jövőre vennék erősebbet, míg a monitorral 4-5 évre tervezek minimum.

A keret 40 és 55 ezer között van, ebbe belefér a samsung ex2220 és a samsung bx 2331.
Ezeket nézve a tudásbeli különbség indokolja az árbeli eltérést?

Mindent egybevetve milyen monitort ajánlanátok?

(#1896) shenmuedc


shenmuedc
tag

Acer 24" V243HLbmd DVI LED vagy BENQ 24" Wide G2420HDBL DVI LED

Nem tudok dönteni. Sajnos megnézni nincsen lehetőségem illetve nem tudom melyik megbízhatóbb. Először benq-t gondoltam de szervizestől hallottam hogy gagyi utángyártott alkatrészekből van samsungot ajánlott de az meg nekem drága és mindenképpen 24" akarok.

Szerintetek?

(#1897) SOAD19


SOAD19
addikt

Hali!

Ismerősöm szeretne venni egy moncsit, persze szépen irányítgattam az IPS-es monitorok irányába és olyan kérdésem lenne, hogy Dell 2209wa és az újabb pl. U2311H között csak felbontásbeli különbség van, vagy jobb még valamiben az U2311H? (azt mondta, h inkább 1680*1050-es felbontás tetszene neki, de ha jobb az U2311H, akkor szerintem meggyőzhető) Az én moncsitoromat (2209wa) már látta, az tetszett neki és volt szétnézni monitorokat és nem nagyon jöttek be neki a monitorok színei, úgyhogy ebből már ips monitor lesz. :K Amúgy váradi a leendő vásárló, esetleg valaki tud ottani számtecboltot, ahonnan tudna rendelni? Eddig csak egy -ha jól rémlik- bukaresti székhelyű webshopot találtam. Már egy sráctól érdeklődtem, akiről tudtam, hogy váradi, ha lenne még vki és tud vmi tuti helyet, akkor hallgatom.

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#1898) Bélabácsi


Bélabácsi
tag

Sziasztok!

A napokban némi fórumolvasgatást követően úgy döntöttem, hogy lecserélem a 17"-es Samsung TFT monitoromat. Péntek óta boldog tulajdonosa vagyok egy Dell U2311H monitornak. :-) Ezzel kapcsolatban lenne egy észrevételem, amelyben szeretném a segítségeteket kérni:
Tegnap este sikerült mindent beállítgatni és kitesztelni. Szerencsére pixelhiba-mentes. Azonban a gép kikapcsolását követően, amikor a monitor egy pár másodpercre kiírja, hogy "Entering Power Saving mode", akkor egy viszonylag halk búgó hang hallható. Amíg a mellette lévő gép be volt kapcsolva, addig nem figyeltem fel a jelenségre, de valószínűleg normál üzemben (1920x1080 natív felbontás @ 60 Hz) is hallható.

Update: bekapcsolt állapotban nem hallható (vagyis csak olyan kis mértékben, hogy akkor lehet hallanim ha odatapadok a monitor hátsó részéhez és kifejezetten csak azt figyelem.)

Elképzelhető, hogy ez a normál működéshez hozzátartozó jelenség? Akinek szintén ilyen monitorja van, megtenné, hogy ráhallgatózik?

Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Üdvözlettel:

Bélabácsi

Üdvözlettel: Bélabácsi

(#1899) kanazaro válasza Bélabácsi (#1898) üzenetére


kanazaro
csendes tag

Szia!
Nekem is U2311H -m van cca. 3-hete.
1920x1080-on, 60Hz-en megy.
Síri csendben.

(#1900) Bélabácsi válasza kanazaro (#1899) üzenetére


Bélabácsi
tag

Szia!

Köszi válaszod, mostmár hogy hazaértem és újra hallgatóztam, én is megnyugodtam. Működés közben bekapcsolt állapotban nem hallani semmit szerencsére :))
(Csak akkor hallani némi halk búgást, amikor a gépet kikapcsolom alóla és mielőtt elmenne standby állapotba, egy pár másodpercig feldob egy "Entering Power Saving Mode" ablakot. Tipikusan ez az a pár másodperc, amikor már úgyis felálltam a gép elől ;)

Üdvözlettel:

Üdvözlettel: Bélabácsi

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.