Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50028) cocka válasza meroly (#50021) üzenetére


cocka
veterán

a 230 és a 222 fekete és fehérben kapható.

Ami azért poénos, mert a fekete verzióknál a telefonok gyakorlatilag teljesen feketék, viszont a fehérek csak mutatóban tartalmaznak fehér színt. Lásd pl. a Nokia 130-asomat, ahol a gombok feketék és a kijelző pereme körüli rész is fekete. De asszem tán a legjobb ebből a szempontból a fehér Nokia 108, ahol szinte csak a hátlap fehér.

Na teszteltem tovább az Alcatel 1046D-t és vannak még itt érdekességek: (most inkább hátrányokról írok)

9. Nem lehet különböző nevekhez, különböző csengőhangokat rendelni.

10. Profilokból összesen 4 van, de ezek közül csak az általánost lehet testreszabni. Viszont üdvös, hogy a rezgő mód és az általános közt a # hosszú megnyomásával lehet váltogatni.

11. Dátum- és időfrissítés sajnos nincs, minden akku kivét után kézzel kell beállítani az órát.

12. Van két érdekes funkció: Az egyik a hívás közbeni időjelzés, a másik meg a hamis hívás, mely lehetővé teszi, hogy a teló úgy viselkedjen, mintha keresnének.

13. A beszélgetéseket akár rögzíthetjük is a beépített diktafonnal. Meg persze a rádiót is.

14. Az akkumulátor kifejezetten gyenge. Azt nem is értem, hogy egy ilyen telefon miért 400 mAh-s akkut kap és miért nem mondjuk 1200 mAh-sat. Ez mondjuk szerintem alap lenne.

15. A kijelző "elalvás" után még az időt és a dátumot sem mutatja. Szerintem ez is alap lenne.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.