Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47901) meroly válasza w4dk0rt3 (#47899) üzenetére


meroly
veterán

Hát sajnos mást nem tudok ajánlani, dual simben biztos nem.

Impossible is nothing

(#47902) Takuun válasza w4dk0rt3 (#47899) üzenetére


Takuun
aktív tag

Ajánlottam volna a SonyEricsson Elm-et, de:

"A masinában található GPS-vevő is, melyet a gyárilag feltelepített WisePilot navigációs szoftverrel tudunk kihasználni. A szoftver a térképállományokat az internetről tölti le, így külföldön problémás lehet a használata."

Ráadásul még csak nem is dualos, de azért elgondolkodtató lehet, ha nincs más. Régi telók vannak amik még jók lennének, mint pl.: Nokia N95, N73 meg a többi, de ebben sem vagyok biztos, hogy offline használják a térképet. Ezek végképp nem dualosak.

(#47903) Takuun válasza w4dk0rt3 (#47900) üzenetére


Takuun
aktív tag

Jut eszembe...
Ott vannak a CAT telefonok, mint pl.: CATERPILLAR CAT B25 és a B100-as! Ebből a B100-as szerintem jobb és mindkettőből van dual SIM-es, ráadásul GPS-is van bennük, nyomógombosak, extraként meg elpusztíthatatlanok! Kell ennél több?

B25 teszt:
[link]

B100 teszt:
[link]

(#47904) meroly válasza Takuun (#47903) üzenetére


meroly
veterán

Hát nem tudom azért egy ilyen CAT telefonhoz kell egyfajta stílus (viselet vagy nem is tudom hogy fogalmazzam), mert baromi nagyok élőben.

Impossible is nothing

(#47905) Takuun válasza meroly (#47904) üzenetére


Takuun
aktív tag

A CAT B100 már nem annyira vészesen ronda.
A kolléga nem írta, hogy milyen környezetben használná, csak, hogy mik az igényei. CAT-ből például rózsaszínt sem fog találni, de kétlem, hogy emiatt vetné el ezt a készüléket.
Ha az igényeit kielégíti és nincs más akkor jó lesz ez is. Ha nem akkor meg kénytelen lesz más megoldást találni. (Láttam én más POLAR és G-SHOCK órában feszítő nyakkendőst!)

(#47906) meroly válasza Takuun (#47905) üzenetére


meroly
veterán

Nem ronda, sőt a B100-as nekem kimondottan tetszik képről, élőben megnézve viszont iszonyat durung kinézete van és teljesen elveszti az eleganciáját.

Impossible is nothing

(#47907) w4dk0rt3


w4dk0rt3
tag

szépnek itt vagyok én :)) a telefon jó legyen :) utánna nézek ezeknek :) a 25-öt már nézegettem, csak nagyon gagyi a kamerája... nem akakrok fotós lenni, de egy 2-3MP jó lenne...

[ Szerkesztve ]

jiayu f1 - "az e'let a legjobb me'reg..."

(#47908) meroly válasza w4dk0rt3 (#47907) üzenetére


meroly
veterán

A B100-asnál se számíts sok jóra kamera ügyben: [link]

Impossible is nothing

(#47909) dik


dik
őstag

Hol találtatok tartós tesztet róla(vagy tapasztalti hozzászólást), hogy ennyire ajánlott lett a CAT B100 itten!? Nálunk pár embernek van(de inkább csak volt úgy fogalmazok) b25 de az totál hulladék szinte mind! Kérdeztem én ott a forumában is a B100 esetleg valami tapasztalat róla , de azóta is nagy a csend...

[ Szerkesztve ]

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#47910) w4dk0rt3 válasza meroly (#47908) üzenetére


w4dk0rt3
tag

hát tényleg eléggé lehúzzák... és ahogy olvasom, ebben sincs offline térkép :(

jiayu f1 - "az e'let a legjobb me'reg..."

(#47911) w4dk0rt3


w4dk0rt3
tag

Mostmár kezdem a hajamat tépni :( Komolyan nincs egy olyan telefon ami ezt a 3 dolgot (dual sim, offline térkép, min.3MP) tudja és jól? Már az okos telefonoknál is kérdezősködtem, de ott sem találtam megoldást :(

jiayu f1 - "az e'let a legjobb me'reg..."

(#47912) KTU válasza w4dk0rt3 (#47911) üzenetére


KTU
addikt

Azért okostelefonba van választék. :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#47913) meroly válasza w4dk0rt3 (#47911) üzenetére


meroly
veterán

Azért okosból bőven lehet. De feature phoneokból csak ezt az egyet találtam, ami nem hiszem hogy kapható lenne nálunk: Plum Caliber II

Impossible is nothing

(#47914) .Szaki. válasza KTU (#47912) üzenetére


.Szaki.
addikt

Szerintem ott is az offline térkép lehet a probléma, mert ha minden igaz az a Nokiák sajátja (Here Drive+), de Lumiákból nem igazán van DS ami kapható még, talán a 630, de lehet tévedek.

[ Szerkesztve ]

(#47915) .Szaki. válasza w4dk0rt3 (#47911) üzenetére


.Szaki.
addikt

Bocsi, szerkesztési időn túl vagyok, de itt a Lumia 630 ,van belőle DS verzió a teszt alapján és egész normális áron is hozzá lehet jutni, bár nem emlékszem, hogy adtál-e ár limitet.

[ Szerkesztve ]

(#47916) quailstorm válasza w4dk0rt3 (#47911) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Mán bocs, de te meghúztad a 20 ezres határt. Ha az nem vóna...
LG L70 dual például...

(#47917) KTU válasza .Szaki. (#47914) üzenetére


KTU
addikt

Ha az androidot kifelejted az okostelefonok közül, :U
igazad is lehet! :D

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#47918) .Szaki. válasza KTU (#47917) üzenetére


.Szaki.
addikt

De offline? Mondtam, hogy nem biztos, mert nekem csak a tabletem droidos, telefonom nincs, de én úgy emlékeztem, hogy ingyenes offline térkép csak Nokiákon van, de ezek szerint tévedtem. :R

(#47919) minek?:S válasza dik (#47909) üzenetére


minek?:S
őstag

MA!-nak is van tesztje róla :F

Üdv.:M.

(#47920) w4dk0rt3 válasza .Szaki. (#47915) üzenetére


w4dk0rt3
tag

már néztem, de winfost a számítógépemen sem vagyok hajlandó használni, nemhogy telefonon ;] úgy látszik nagyon szélsőségesek az igényeim :( már azon gondolkozom, hogy veszek egy egyszerű telefont meg külön egy gps-t :(

jiayu f1 - "az e'let a legjobb me'reg..."

(#47921) KTU válasza w4dk0rt3 (#47920) üzenetére


KTU
addikt

Szerintem nem rossz gondolat, főleg ha GPS-t autóban használod.
Célhardver mindig sokkal jobban teljesít.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#47922) 4264adam


4264adam
veterán

Sziasztok!

Szeretnék telefont vásárolni 20 ezer forint összegig! Tudom nem sok de ilyenre gondoltam mint pl: Samsung galaxy ACE 2. Ha esetleg tudnátok ajánlani ilyen árban hasonló tudású telefont(használt) azt megköszönném! :)

(#47923) 4264adam


4264adam
veterán

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni ki milyen appal egészítette ki a mindennapi telefon használatot? Fizetősök is érdekelnek. Gondolok itt a kamera, billentyűzet alkalmazásokra...

(#47924) minek?:S válasza 4264adam (#47923) üzenetére


minek?:S
őstag

Hali.

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, fáradjon át ide: [link]

SGS II alá nem adnám. Inkább gyűjtögess még.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#47925) Shade45


Shade45
senior tag

Üdv!

Kinyithatós telefont szeretnék vásárolni, a max keret rá 20e Ft.
Melyik készüléket érdemes venni ebben az árkategóriában?

Amire használva lenne:
- Néha zenehallgatás
- Szökőévente fotózás
- Még ritkábban email olvasás, böngészés.

Köszönöm!

(#47926) meroly válasza Shade45 (#47925) üzenetére


meroly
veterán

Új készülék nincs sajnos.
Használt is megfelel?

Impossible is nothing

(#47927) Shade45 válasza meroly (#47926) üzenetére


Shade45
senior tag

Használt is lehet, ha jó állapotban és árban van.

(#47928) meroly válasza Shade45 (#47927) üzenetére


meroly
veterán

Az állapot és az ár szorosan összefügg és nagyban az eladó illetve az eladásra kínált termék korábbi használatától függ.
Megpróbáltam leszűrni 3,5-es jack-re (a zenehallgatás miatt), kinyithatóra és feature phone-ra. Nem sok mindent hozott fel az adatbázis. [link]
Ha kiveszem a jack-et és megfelel a 2,5-es is, akkor már több van: [link]
Szerény véleményem szerint egy Nokia 3710-el nem járnál rosszul, de az is baromi régi már, nehéz lenne kifogni jó állapotút.
Sajnos azt kell mondjam hogy nehéz lesz. Samsung C3590 ami a listán a legfiatalabb, de se híre se hamva.
Ami még újabb a Motorola GLEAM, ebből már találni használtat, itt is tetszett plecsnit kapott, lehet érdemes lenne ebben gondolkozni.
Különben rám is rám tört a flip-phone-mánia, de én a 3710-el szemezek.

Impossible is nothing

(#47929) lacy86


lacy86
addikt

Hello!

Asszonynak szeretnek venni egy telot mert a mostani megadta magat! ( recseg a hangszoro , teljes belassul , stb... -- Sony Xperia U -- )

Nem egy nagy telefon "orult" csak rendesen tudja hasznalni , ne laggoljon be mint a mostani , tudja nezni az RTL Most-ot rajta :D , Facebook , stb...

Olyan telefon szeretnek ami min. 2 evig birja , neztem is egy LG G3-at csak arrol irtak hogy laggol mert nincs optimalizalva a rendszer , stb... ( nem tudok ezzel vitatkozni mert Apple tulaj vagyok )
Viszont mutattam neki windows-os telot is , mondtam Neki hogy viszonlag ennek stabilabb a rendszere , de meg annyira nem kifejlett!

Szoval szeretnek egy-ket tippet kerni milyen telot nezzek meg Neki! :D

(#47930) minek?:S válasza lacy86 (#47929) üzenetére


minek?:S
őstag

Hali

[link] ide :)

Árban mennyi a max? csak wp/droid játszik?

Üdv.:M.

(#47931) lacy86 válasza minek?:S (#47930) üzenetére


lacy86
addikt

Ok , koszi , bocsi! :U

(#47932) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Ma megkaptam működőképesen a BB-t immáron :) :R

Iphone 7

(#47933) darkhembl


darkhembl
csendes tag

Üdvözlet! Már régóta nem követem nyomon a mobiltelefonokat, jelenleg egy LG Nexus 4-em van, de sajnos váltásra kényszerülök. 100-110 ezer Ft-om lenne a telefonra, tudnátok ajánlani egyet? Leginkább a gyorsaság, gyönyörű képet csináljon! Köszönöm

(#47934) KTU válasza darkhembl (#47933) üzenetére


KTU
addikt

[link] :)

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#47935) minek?:S válasza FET-MEN (#47932) üzenetére


minek?:S
őstag

Gratula. Milyet? :))

Üdv.:M.

(#47936) FET-MEN válasza minek?:S (#47935) üzenetére


FET-MEN
veterán

9900 :R

Iphone 7

(#47937) minek?:S válasza FET-MEN (#47936) üzenetére


minek?:S
őstag

Sok sikert hozzá ;) Nekem is nagyon tetszik, de 10-es OS után nem tudnék átszokni 7esre.. max egy Classic.. csak ugye az meg 200k .. valami Q lesz szerintem nekem is :B

Üdv.:M.

(#47938) FET-MEN válasza minek?:S (#47937) üzenetére


FET-MEN
veterán

Szeretem nagyon, pici külső felújítás rafér, de egyenlőre használom és hava fun. Akksija lesz az első ami cserés.

Iphone 7

(#47939) meroly válasza FET-MEN (#47932) üzenetére


meroly
veterán

Na gratula. Mi van a Nokia 225-el? Mégse vettél akkor?

Impossible is nothing

(#47940) FET-MEN válasza meroly (#47939) üzenetére


FET-MEN
veterán

Nem. Nem vetgem semmit addíg. 7 colon telefonaltam 1 hétig ;]

Iphone 7

(#47941) Blackmirror válasza FET-MEN (#47940) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Reméljük headsettel... ;]

iPhone X@R, iPad Pro

(#47942) #35692544 válasza FET-MEN (#47940) üzenetére


#35692544
törölt tag

jól nézhettél ki ;]

[ Szerkesztve ]

(#47943) sherlock82


sherlock82
senior tag

Eladóvá vált a korábban itt vásárolt Nokia 6310i független telefonom a hozzátartozó töltővel.
Akksija kb. 5 napot bír, rejtett hibája nincs. Egyébként jó állapotban van, a színe pezsgő. Érdeklődni nálam. :-)

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#47944) FET-MEN válasza #35692544 (#47942) üzenetére


FET-MEN
veterán

Kb ugyanígy mert fehér, és 7" :DDD :C

Iphone 7

(#47945) minek?:S


minek?:S
őstag

FET-MEN

Majd beszámolsz róla, hogy milyen használni, kérlek? :)) még az is lehet, hogy én is veszek egyet :P

sherlock82

Sok sikert! Remek darab ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#47946) FET-MEN válasza minek?:S (#47945) üzenetére


FET-MEN
veterán

Hétix? Ez az első androidos cuccom amit sosem adnék el. Mindent tud, sosem fagy, rohadt gyors. Igazi társ.

Iphone 7

(#47947) KKope


KKope
tag

Sziasztok!
Vettem egy Huawei G610 típusú telefont és azt a hibát tapasztalom, hogy amikor bekapcsolom, akkor ki-be kapcsol a képernyő (már a boot logónál is). Random szerűen tapasztalom a hibát. Csináltam egy videót róla, a linken megtekinthetitek.

http://filefeltolto.hu/letoltes/5cf3845b452e1c56/vid-20140811-00002.mp4

Találkozott már valaki hasonló jelenséggel?
Mit tanácsoltok?
Üdv
KKope

(#47948) KTU válasza KKope (#47947) üzenetére


KTU
addikt

Huawei G510
aka Huawei U8951 topic
[link]

Mivel a G610 finoman szolva sem pörög :U

De láttam már megtaláltad a dual SIM-es topikot, is.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#47949) St3ven


St3ven
addikt

Friss Nokia 301 tapasztalatok, ha valaki ilyen telefonban gondolkodna: [link]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#47950) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Üdv!

Tud valaki mondani olyan androidos qwerty-s telefont amit be is lehet szerezni itthon és nem 2-3 éves modell?

Egyszerűen nem találok jót.

Ez beszerezhetetlen.

Ez vmi noname...

Ötlet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.