Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47201) .Szaki. válasza atirag (#47200) üzenetére


.Szaki.
addikt

Teljesen mindegy, hogy DS-e vagy sem, lehet 1 SIM-el is használni. Sokat esett az ára, az összeszerelési minőségre nem lehet panasz, jó kis telefon, csak nem úgy kell rá tekinteni, mint egy okostelefonra, hiszen nem is az. Netezésre meg ehhez hasonló tevékenységekre sokan mondják és sajnos én is osztom, hogy alkalmatlan, az alapfunkciókra viszont tökéletes. Ha nem számít annyira a megjelenés, akkor játszhat még a 301-es is, szerintem az még jobban is néz ki.

(#47202) atirag válasza .Szaki. (#47201) üzenetére


atirag
őstag

Nem akarok netezni rajta mert van mellette egy iphone erre a célra. Csak telefonálni akarok rajta.

(#47203) meroly válasza atirag (#47198) üzenetére


meroly
veterán

301 se túl rossz szerintem, igaz nem annyira elegáns.

Impossible is nothing

(#47204) atirag válasza meroly (#47203) üzenetére


atirag
őstag

Sebességben van különbség a kettő között? Mert sokat használom és jó lenne ha gyors lenne.

(#47205) .Szaki. válasza atirag (#47204) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem a belseje szögre ugyanaz a kettőnek. A különbség a kamerában, a LED-es villanóban és az felhasznált anyagokban van. Az én szívem egyébként inkább a 301 felé húz.

301 vs. 515

[ Szerkesztve ]

(#47206) meroly válasza atirag (#47204) üzenetére


meroly
veterán

MM-ben nyomkodtam és nekem gyors volt a 3720 után.
A 6300-nál szerintem kicsit gondolkozósabb, de nem vészes. Érdemes megpróbálni.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#47207) fartfun


fartfun
tag

Sziasztok,
kérlek segítsetek, milyen telefont ajánlanátok egy Kolléganőnek , a keret 50.000ft, T-Mobilos, Androidos, és fontos hogy rózsaszín, esetleg fehér legyen.
Előre is köszönöm!

(#47208) rasurosenpai


rasurosenpai
tag

Sziasztok!

Nagyifont szeretnék venni, de nem tudom, hogy az emporia talkon kívül van-e még szóba jöhető alternatíva. Tényleg csak telefonálásra és sms olvasásra kell a telefon, a lehető legegyszerűbb menüvel.
A segítséget előre is köszi! :)

(#47209) meroly válasza rasurosenpai (#47208) üzenetére


meroly
veterán

Ha nem fontosak a nagy gombok és az SOS funkció, akkor a legegyszerűbb menü és a legkompaktabb gombos készüléket még mindig a nokia gyártja.
Mekkora a keret?

Impossible is nothing

(#47210) rasurosenpai válasza meroly (#47209) üzenetére


rasurosenpai
tag

Köszi a választ!
Nokia 100-at használ jelenleg, akinek veszem,de annak már túl bonyolult a menüje. Az ár nem elsődleges, mert úgyis évekre lesz vásárolva. Ami szempont:
Pofonegyszerű, minimum funkciós (sms, hívás) menü
Olvasható kijelző
Hosszabb üzemidő

(#47211) meroly válasza rasurosenpai (#47210) üzenetére


meroly
veterán

Húha, hát ha a Nokia 100 "bonyolult", akkor nem tudom mit lehetne.
Ezek a direkt nagyitelefonok se egyszerűbbek menüben és a kijelzőjük se sokkal nagyobb.
Én nagyim ilyet használ: Primo by Doro - multimédiás nagyifon

Impossible is nothing

(#47212) valkesz93


valkesz93
csendes tag

Szevasztok! Fatheromnak kéne egy telefon!
Szempontok:
Csak Nokia
GPS
Gombos( nem qwertis)
Minél jobb kamera
32 Gb-ig lehessen bővíteni
Lehetőleg újabb kiadás amit, újonnan meglehet venni.

Előre is köszi:)

(#47213) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Sziasztok!

Ha szolgáltató függő készüléket veszek, akkor, van valami igazolás arról, hogy a készülék nem lesz letiltva.
Ezt az eredeti tulajnak adja ki a Voda(ez esetben), vagy ez hogy működik? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#47214) meroly válasza valkesz93 (#47212) üzenetére


meroly
veterán

Nokia C5-00
Nem új modell, de még kapható újonnan itt-ott.

(#47213) MrCsiT: akkor nem lesz letiltva, ha már ki van fizetve, tehát nem részletre vette. Valami határidő van (gondolom a hűség) az előfizetésre is, ha az letelt akkor ha a számlákat nem fizeti se lesz letiltva. Igazolást nem hinném hogy bárki is adna ki erről bárkinek.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#47215) emvy


emvy
nagyúr

A Nokia gyartoi garancia nemzetkozileg is ervenyesitheto? Ergo ha veszek Mo-n egy Nokia telefont gyartoi garanciaval, akkor Europaban tudom-e ervenyesiteni mas Nokia szervizekben?

while (!sleep) sheep++;

(#47216) meroly válasza emvy (#47215) üzenetére


meroly
veterán

Nekem úgy rémlik hogy lehet venni EU garanciásat, amit értelemszerűen egész Európában érvényesíthető.

Impossible is nothing

(#47217) bandy13


bandy13
aktív tag

Hali
Érdekelne milyen telefont javasoltok.
Lényeg:
GPS (vezetéskor korrekt, gyors legyen)
5" körüli kijelző , 220ppi felett
Gyors cpu...
Samsung kilőve.
50.000 körüli pénzt szánnék rá. (Új és újszerű az az használt telefon is beletartozik ebbe az árkategóriába.)
A lényeg hogy a böngészőt jól bírja, multitasking al ne legyen baj (min 1gb ram)!

Előre is köszöntem a választ!

(#47218) bandy13 válasza bandy13 (#47217) üzenetére


bandy13
aktív tag

(még az iphone 4/4s ben gondolkodtam)

(#47219) quailstorm válasza bandy13 (#47217) üzenetére


quailstorm
nagyúr

galaxy nexus

tudom Samsung...

egyébként ide

[ Szerkesztve ]

(#47220) bandy13 válasza quailstorm (#47219) üzenetére


bandy13
aktív tag

Okés, köszi szépen !

(#47221) Archer


Archer
őstag

Sziasztok!

Nagyszüleimnek kéne valami "idős" telefon, nem nagyon vagyok mostanában képben ilyen téren. Nagyjából az elvárások: klasszikus gombos kialakítás, nagy gombok, jól látható kijelző, ne kelljen két naponta tölteni. Kb. ennyi, alapfunkciókat tudja az már elég, lehet független vagy tmobilos, az ár mondjuk 10-15k-nál ne legyen több.

Köszönöm előre is.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#47222) tvamos


tvamos
nagyúr

Sziasztok megint!
Meguntam a telefonom... Nokia X2-02. Szeretnek helyette valamit olcson.
(Jo hasznalt is, nem kell uj legyen, csak legyen szep allapotban.)
Amire kell: telefonalas, SMS, es kb ennyi...
Ami meg jo lenne, ha USB-n tudnam a kontaktokat ratolteni.
Ami nagyon tetszett regebben, az a vastag vas hatulju Nokia volt.
Szoval, valami masszivan "szep".
Ja, meg legyen kicsi... es birja az aksi sokaig. Min 3-4 nap.
Koszi, elore is a segitseget! // Tomi

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#47223) meroly válasza tvamos (#47222) üzenetére


meroly
veterán

Nokia 301, épp a minap írtam róla: [link]
Bár nem fém, de határozottan vaskos és jól összerakott.
2G-vel csak telefon és SMS-re szerintem elmegy az akku, hisz 1200mAh-s, azért ez 20%-al több mint az átlag a gombos készülékek tekintetében.

Kíváncsi lennék melyik az a vaskos fém hátuljú nokia, amire gondolsz :)

Impossible is nothing

(#47224) ladapower


ladapower
tag

Hey Skacok,

Tudnátok nekem ajánlani aránylag jó candybar telót? Édesanyámnak a SE K770 telója eléggé öregecske, még tőlem örökölte meg... Meglepném valami újjal, jobbal de nem túl bonyolulttal. Csak annyi a kikötésem, hogy a kamera ne legyen roszabb mint a régi, legyen villanó és az üzemideje is legyen legalább olyan jó :)

Kb ezek az elvárások, kis upgrade lenne...

Köszi

LP

(#47225) Dhampir válasza ladapower (#47224) üzenetére


Dhampir
félisten

(#47226) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Sziasztok!

Ide is beírom, mert nem feltétlen van szükségem "hivatalosan" okostelefonra.

Amire szeretném használni: telefonálás, némi internet (képes normálisabb böngészésre ilyesmi teló?), wifi előny, némi navigáció ha eltévedek (nem kocsiban), normálisabb kamera, kisebb méret (okostelefonokhoz képest), szép, esetleg elegáns külcsín.

Létezik ilyen mobil? :U

(#47227) asvald


asvald
senior tag

Sziasztok!

Mi a vélemény az lg optimus black p970ről ?Alkalmam lenne venni most egy ilyen telefont, csak nem tudom ,hogy azt a 15ezret megéri-e? Vagy esetleg vannak a használt piacon 15ezer környékén jobbak is tőle?

[ Szerkesztve ]

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#47228) quailstorm válasza asvald (#47227) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Vannak, sokkal jobb is van. Eddig azt gondoltam ennyi pénzért okés. De inkább vegyél egy galaxy S-t. 2x erősebb minimum, meg van rá kitkat.

(#47229) asvald válasza quailstorm (#47228) üzenetére


asvald
senior tag

köszi,de mi az a "kitkat "azaz tudom , hogy régebben a kedvenc csokim volt :DDD
Igazából olyan helyzetben vagyok a telefonokkal , hogy sík hülye vagyok hozzá ,ha ide hoznál elém egy nokia 3210est, és azt mondod ,hogy ez a trend 2014ben ,15ezret mondanál, megvenném.
Egyébként ajándékba venném nővéremnek a fiának , ezért is nézelődtem youtobon láttam videókat,(Főként játékokról ) és ez a ketyere elégé elkápráztatott ,hogy androidos,játszani,telefonálni,wifi internetet lehet mindössze 15ezerért. :DDD

[ Szerkesztve ]

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#47230) quailstorm válasza asvald (#47229) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Igen, 15 ezerért lehet kínlódni kínlódni kínlódni, játszani, káromkodni kínlódni kínlódni telefonálni kínlódni

SGS-sel kb fele a kínlódási arány. Azért a youtube-os videók nagyon sokszor irreálisak. Erre már galaxy y-nal rájöttem. Egyrészt nagyon ki kell sterilizálni a droidot, másrészt meg vannak (galaxy y-nál) olyan gameplayek felvéve, ami egy szökőévente egyszer, és fenesetudjamiért elinduló játék van.

Tehát ha az áldozat nem überhiperprokocka, akkor 1 nap elég lesz hogy bugos laghalmazt csináljon a telóból. SGS-nél lehet hogy kell 2 nap is. Játékteljesítményben meg sokkal jobb, azt garantálom.

kitkat meg a legújabb droid neve, 4.4.2

LG-re asszem gingerbread a max, az olyan státuszú mint az XP gépeken. Főzött ICS vagy JB meg nem olyan jó, mert nincsenek rendes kernel források. SGS-hez meg vannak.

(#47231) meroly válasza (Bundás) (#47226) üzenetére


meroly
veterán

Ezek a készülékek felelnek meg a feltételeidnek: [link]
Esetleg még a symbiant is ide lehetne sorolni, akkor plusz ezek: [link]
Egyik sem mai gyerek....

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#47232) sandorp9 válasza (Bundás) (#47226) üzenetére


sandorp9
csendes tag

esetleg még a Nokia 5630 XPressMusic (ajánlom!)... :K

(#47233) meroly válasza sandorp9 (#47232) üzenetére


meroly
veterán

Abban nincs GPS.

Impossible is nothing

(#47234) tvamos válasza meroly (#47223) üzenetére


tvamos
nagyúr

Lehet, hogy a 6303?

A 301 is jol nez ki... de valami olcsobb kene.
Kezd korvonalazodni, hogy 10 ezernel tobbet nem nagyon szannek ra.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#47235) meroly válasza tvamos (#47234) üzenetére


meroly
veterán

Akkor a 6303 miért nem jó? Szerintem teljesen korrekt készülék, bár a vakun és az anyagok minőségén kívül nincs előrelépés az X2-02-höz képest.

Impossible is nothing

(#47236) xmad


xmad
őstag

sziasztok

nálam is most jött el a telefon váltás ideje..
2 kiszemelt van

iphone 5c VS sony z1 compact

melyiket javasolnátok?

(#47237) tvamos válasza meroly (#47235) üzenetére


tvamos
nagyúr

Mer' olyan mar volt... Tudom, ez eleg faramuci indok, es nem flame-et akarok kelteni, csak valami olyat szeretnek kiprobalni, ami meg nem volt. (Azon is gondolkodtam, hogy vissza kerem a hugomtol a Nokia 100-at. De hat az is volt mar.)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#47238) Rakodó


Rakodó
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni hogy pontosan milyen munkatelefont vegyek.
Ezalatt a már ismert por/víz és ütésálló mobilokat értem amik mostanában kezdtek megjelenni.
Egyik munkatársam egy evolveo strongphone q4 nevű telefont ajánlott viszont nem igazán találtam még róla felhasználói véleményeket.
Ha bárki megvette már ezt a készüléket és tudna egy kis segítséggel szolgálni hogy mennyire megbízható ez a telefon vagy tudna javasolni hasonló képességű megbízható munkatelefonokat ajánlani azt megköszönném.
A format C nem opció.

(#47239) tvamos válasza Rakodó (#47238) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ez inkabb az okostelefonos topikba valo.
Amugy itt is van teszt.... ez keves?

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#47240) quailstorm válasza xmad (#47236) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Z1c felhasználói élménye messze alulmúlja az iP5-öt, saját tapasztalat. Plusz szar a kamerája. De droidhoz képest nem rossz vétel.

Egyébként: IDE

(#47241) sandorp9 válasza meroly (#47233) üzenetére


sandorp9
csendes tag

de helymeghatározás van... neki szerintem elég lehet

(#47242) ladapower válasza Dhampir (#47225) üzenetére


ladapower
tag

Köszi, megnézem! :K

(#47243) vkka


vkka
újonc

Helo! Telefont szeretnék találni, eddig egyik boltban sem tudtak segíteni. Az igényeim:
- Olcsó, max pár 10 ezer forintos telefont szeretnék, de már ott tartok, hogy ha 50 ezer forintért kapok az sem baj.
- Elsősorban új vagy nem agyon használt is szóbajöhet.
- Felhasználás: na igen, most jön a neheze. Kasszikus telefont szeretnék, minél kisebb kijelzővel, minél nagyobb beszélgetési idővel. Olyan telefont szeretnék aminek NINCS érintőképernyője. A legnehezbb: az előfizetésemhez tartozik internetezési lehetőség, ezt szeretném kihasználni. Akár WiFi hotspoton vagy USB-n keresztül lehessen megosztani a telefon internetelérését. Tudjon a telefon legalább 3G-t.
- Nokia, Samsung de igazából bármi szóbajöhet.
- Extra (már nem is reménykedek benne, hogy ez is megoldható: dual sim. De ne fake dual sim, tehát ha az egyiken beszélek a másik is csörögjön ki.
Van néhány oldal ahol 5-8 éves symbianos telefonokhoz ígérnek 10-20 dollárért wifi hptspot programokat de nem merek addig megvenni egy telefont amíg nem tudom biztosan, hogy működik rajta a netmegosztás.
Remélem nem csak én szeretek klasszikus telefonnal telefonálni és van tapasztalatotok ezügyben.
Előre is köszönöm az ötleteket!

(#47244) meroly válasza vkka (#47243) üzenetére


meroly
veterán

Ezzel két gond lesz csak.
1. Ha kis kijelzőset keresel, akkor abban nem lesz 3G, vagy ha mégis tettek bele, akkor max sak 384kbps sebességű, ami a telefonon lehet gyors, de laptopon nem.
2. Dual active ritka mint a fehér holló, konkrétan ezt a két típust találtam: Philips X100, LG GX200, de egyik sem 3G-s.

Impossible is nothing

(#47245) tvamos válasza meroly (#47235) üzenetére


tvamos
nagyúr

Volt regen valami Nokia 8xxx, ami olyan pici volt. Azt nem tudod melyik lehet? Dragak ezek hasznaltan?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#47246) vkka válasza meroly (#47244) üzenetére


vkka
újonc

Sajnos a 3G az elengedhetetlen, előbb mondok le a kis kijelzőről. Javasoltak egy olyat, hogy Nokia N78. Új ára 20 ezer Ft körül van és már majdnem megvettem amikor megláttam, hogy ez csak 1 sim kártyát kezel ;<
Lesz mostanában Nokia 225 néven valami rikítós csodatelefon de azt olvasom, hogy ez sem tudja a 3G-t.
Találtam egy ilyet: Samsung S5610 Erről nem tudom eldönteni, hogy tudja-e a wifi hotspot funkciót. A http://www.joiku.com/ oldalon nincs fent a támogatott eszközök között. Van más ilyen program is Samsungra?

(#47247) meroly válasza tvamos (#47245) üzenetére


meroly
veterán

Viszonylag kicsi volt mind.
Nekem 8800 volt, meg is van még, imádtam(om). [link]
Ha erre gondolsz, nem annyira vészes már az ára, de napi használatra én már nem vennék, nem mai gyerek és az akku új korában is csak 1 napot ment nálam.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#47248) meroly válasza vkka (#47246) üzenetére


meroly
veterán

N78-ból elég meglepő lenne az új, hisz 2008-as modell.
Nokiák közül egyik sem dual active sim-es, úgyhogy a 225 sem lesz az szerintem és valóban nincs bennük 3G.
Samsung S5610 pedig nem dual simes és biztos nem tud wifi hotspotot, hisz nincs is benne wifi.

Impossible is nothing

(#47249) tvamos válasza meroly (#47247) üzenetére


tvamos
nagyúr

Hat... nem jo hir. Es a 8850?
Jo aron ajanljak az eBayen, refurbished...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#47250) tvamos válasza meroly (#47247) üzenetére


tvamos
nagyúr

Es mi a velemenyed a a Nokia 6500 classic-rol?
Mondjuk ez 10 folott van hasznalt boltban.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.