Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47501) TCSZ válasza FET-MEN (#47500) üzenetére


TCSZ
senior tag

A Nokia 515 milyen képeket csinál? Mekkora az expoziciós késése? Makróban milyen? Volt már olyan nap hogy csináltál vele vagy 50 fotót? Az milyen hatással volt az üzemidőre? Előre is köszönöm a válaszokat! :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#47502) FET-MEN válasza TCSZ (#47501) üzenetére


FET-MEN
veterán

Nem csinál rossz képeket. Makró nincs mert nincs autófókusz. Panoráma korrekt, normál fénykép jó mind nappal mind éjjel. Még nem próbáltam, de korrekt eddíg az üzeimidő, pedig neteztem is róla.

Iphone 7

(#47503) kromatika


kromatika
veterán

sziasztok.mobil vásárlása előtt állok.mi álltanánoságban erről a mobilról a vélemény?ZOPO C2 1GB RAM 16GB 1.5GHZ PLATINUM 5 HÜVELYKES FHD KIJELZŐ[link]van erről valahol teszt?netezésre használnám legtöbbet,és egy 30 000ft hardvert adnék érte cserébe.független készülék ,jó állapotú,és garis.mi ennek a telónak kb az értéke,előre is köszi a választ.

(#47504) FET-MEN válasza kromatika (#47503) üzenetére


FET-MEN
veterán

Rossz topic. Neked az Okostelefonos topicot kell keresned.

Iphone 7

(#47505) kromatika válasza FET-MEN (#47504) üzenetére


kromatika
veterán

ok.köszi.

(#47506) Hossel


Hossel
tag

Üdv! Milyen telefont érdemes venni kb 60 ezerért? Lényeg, legyen legalább 4,6 colos, gyors böngészés, kamera nem érdekel nagyon.. Most Sony Xperia S van. Sonyba gondolkodom most is.

(#47507) FET-MEN válasza Hossel (#47506) üzenetére


FET-MEN
veterán

Szia. Láttad a lenyítható felső sávot? Fáradj át a melyik okostelefont vagyem topicba. :R

Iphone 7

(#47508) .Szaki. válasza Hossel (#47506) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ismeretségi körből úgy tudom, hogy az új Sonykkal van baj (ismerősöm SP-jéről tudnék mesélni), ha esetleg kipróbálnál valami újat, akkor a Nokia Lumia 625-öt nagyon tudnám ajánlani, persze attól függ, hogy mire használnád. Játékokra, meg ehhez hasonló baromságra nem való. Zenélésre, netezésre, (igaz, hogy téged nem érint, de) fotózásra, Viberre, meg az alapfunkciókra tökéletes.

(#47509) Alg


Alg
veterán

bocs, félretopic

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#47510) dik


dik
őstag

Lenne egy kis kérdésem. Van most egy ilyenem: Sony Ericsson Live with Walkman, de rohadtul kezdem megutálni hogy nem értem mit mondanak nekem olyan halk a hangszórója meg ez a belassulás embertelen. Így visszatérni szeretnék a hagyományosra. Jelöltjeim: Samsung S5610 vagy a b2710, Evolveo StrongPhone Accu bár ettől irtózatosan tartok mert valahogy olyan nagyon kínai valaminek tűnik ami nem éppen jó. A cat b100 is kinézetre bejön, de ha olyan gyenge minőség mint a b25 akkor azért pénzt kiadni nem szabad. Tehát ki mit mond melyikkel járnák a legjobban? Természetesen nyitott vagyok mindenre max. 35 ezres határig ha eseteleg valaki tud valami jobb választást az is meglesném. Csak újak érdekelnek! A hangszórója ne legyen halk az a lényeg. :DDD
Előre is kösz a javaslatokat!

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#47511) meroly válasza dik (#47510) üzenetére


meroly
veterán

Két kategóriát írtál. Az S5610 üzleti szegmens a többi pedig strapa. Mit szeretnél? Milyen felhasználói igényeid vannak?

Impossible is nothing

(#47512) dik válasza meroly (#47511) üzenetére


dik
őstag

Mind a 2 bejön. Teljesen mindegy csak stabilan tegye a dolgát...
Hangszórója hangos legyen fotók ne legyenek nagyon gyengég és ne mint egy doboz szoljon. Netezni nem fogok rajta szóval csörögjön meg beszéljen néha 1-2 foto és ennyi. Szóval elég szerény igények. :) Ja meg azért a készenléti ideje ne 1-2 nap legyen mint ennek a mostani csodának. :) Minél nagyobb annál jobb...

[ Szerkesztve ]

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#47513) meroly válasza dik (#47512) üzenetére


meroly
veterán

Akkor S5610. Olvasgass a topikjában.
Üzemidő rendben, fotók rendben (a többinél nem jók a képek) és szerintem a beszélgetés minősége is rendben.

Impossible is nothing

(#47514) dik


dik
őstag

Irkálgatok az érintettek topikjában, de a strapatéren meglehetősen nincs sok tapasztalat így nincs is válasz. Elég szűk rétegnek van. Bár nem tudom miért de egyre jobban húzok arrafelé.... :)

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#47515) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Csak dicsérték 515-öt ma a suliba. Úgylátszik korántsem elavultak a klasszikusok. Design tudtam,hogy megnyerö :)

Iphone 7

(#47516) meroly válasza dik (#47514) üzenetére


meroly
veterán

Nekem a Cat B100-as képről nagyon tetszik, tudásra pont elég nekem, a strapasága még sok is, nem atombiztos telefont szeretnék, tehát bőven elég lenne egy IP54-es, mint a mostani 3720-am, de élőben szegény nagyon böszme nagy lett.
Samsung B2710-ről eddig csak jókat hallottam itt a fórumon.
Evolveo-ról megoszlanak a vélemények, nemzetközileg nincs nagyon elismerve, GSMarena-n pl fent sincs asszem, de ettől függetlenül megkapóak a konstrukcióik.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#47517) Takuun


Takuun
aktív tag

Jelenleg egy SonyEricsson K810i-t használok nagy megelégedéssel.
A kérdésem az lenne, hogy max 30 eFt-ért milyen telefont tudok venni, akár régit is, ami a fenti telóhoz képest előre lépés lenne. Nem okostelefont akarok venni! Normális, használható TELEFON-t! Rengeteget beszélek, pár SMS van, napi 1,5-2 óra zene és pár fénykép (dokumentumok/makróban) lenne. Net nem érdekel, de ha WIFI is van a telefonban az nem akkora baj. Kártyámon nincs net (tiltva van), céges SIM.
Ami még elvárás, hogy jack csatlakozó legyen benne, hogy ne keljen átalakítót használnom. Újak közül a Samsung S5610 szóba sem jöhet. Van már egy a családban és nagyon nem tetszik, meg a kijelzője borzasztó rossz minőségű.
Ja még annyi, hogy klasszikus telefon legyen, ne szétcsúsztatható vagy elforgatható.
Tényleg...SonyEricsson candybar kialakítású készülékei közül nincs olyan aminek van jack csatlakozása?

[ Szerkesztve ]

(#47518) quailstorm válasza Takuun (#47517) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Röviden és tömören, semmit. W995 áll felette, meg egy két cybershot. C905 például.
Nokiából csak okosat tudnál venni. Pl Nokia N82, N95 8GB. Vagy van Samsung Innov8, szintén okosba.

W995-ön van Jack. Csak nem candybar.

[ Szerkesztve ]

(#47519) Tharkoul


Tharkoul
tag

Üdv!

Lassan érik már egy új telefon, de nem igazán tudok dönteni. Nem igazán szeretnék 55-nél többet áldozni rá, valamiért ez egy ilyen lélektani határ. Vodás vagyok, így vagy csak az, vagy független jöhet szóba.

Ebben a szegmensben nem igazán találtam jó telefont. Ami ennyiért volt, az nem nyújtott annyit, hogy igazán megérte volna - legalábbis szerintem. Édesanyámnak a napokban vettünk egy Alcatel 992D-t, ami 33-ért egy szuper kis telefon, leszámítva a kamerát és hogy túl erős a kontraszt, simán elgyepálja a G300-asomat.

De gondolnom kell a jövőre is. Szeretnék egy kicsit nagyobb telefont, amin kényelmesebben lehet böngészni, egy olyat, ami időtálló lesz. Alapvetően mondhatjuk úgy, hogy nekem a két mag is elegendő lenne, hiszen nem különösebben játszom platformjátékokkal, ha igen, akkor is Bluestacksen keresztül. De azért az 1GB RAM már-már tényleg alapkövetelmény lesz, még akkor is, ha az 512-vel vígan elvagyok. Két éve van meg ez a G300, de így elnézve, hogy milyen összegekért lehet kapni hasonló, sőt, jobb telefonokat, úgy érzem eljárt felette az idő. Megint minimum egy olyat szeretnék, ami kihúzza 2, esetleg három évig is.

Így aztán hajlok a kínai telefonok felé is. Eredetileg egy Logout cikk nyomán a Zopo mobilokat néztem, pl a 998-at, de az rettenetesen drága volt. Végül eljutottam a Zopo zp780-ig, ami nagyon tetszett, de még annál is szimpatikusabb volt a Jiayu G3C/G4C. 3000mAh akksi, 4x1.3GHz, Mali 400, 1GB RAM, Antutu alatt ~16,5k pont 4.7"-en 1280x720-as felbontással (312ppi, G3C-nél 326, jelenlegi 233-ához képest mindenképp több). Kameráról nem volt különösebb teszt, csak a videót láttam, de videózni úgyse sűrűn fogok, fotókat meg gyorsan kezeli és rossz képe nem lehet (pontosabban szólva: rosszabb, mint a G300-nak, amivel így, bár roottal, de meg vagyok elégedve).

Szóval hardverileg meg vagyok vele elégedve így elsőre, tetszik, 53e forint egész baráti ár érte. De a kérdés nyilvánvalóan az, hogy nektek mi a véleményetek róla. Tudtok-e jobbat nála, pl. Zopo 780 jobban megérné-e esetleg.

Ahogy néztem, a Zopo zp780 egy picivel nagyobb, az már 5", kisebb a felbontása (szóval elméletileg hardver is erősebb alatta, esetleg a képe nem annyira szép, de mostanim sem tragikus szerintem [ahogy nézem, antutu alatt 500 pontnyival]). Ami tragikus alatta az az, hogy csupán 1800mAh-s akksi van hozzá, de cserébe adnak hozzá plusz egyet, amivel kb ugyanott vagyok, talán még egy picit tovább is bírja, ha cserélem, így esetleg ez sem okozna akkora problémát, ha nem felejtem otthon. De talán egy napig úgyis bírja, úgysem lógok 0-24-ben 3G-n. De cserébe meglehetősen olcsóbb, 53e helyett csupán 48.

De lényeg, hogy ezektől függetlenül örülnék neki, ha mondanátok egy jó, megbízható androidos telefont maximum 55e forintig. (Windowsosok nem tetszenek, iOS-nek meg ugye köze nincs ehhez a szegmenshez, használt 4-est meg nem szeretnék.)

Előre is köszönöm!

(#47520) .Szaki. válasza Tharkoul (#47519) üzenetére


.Szaki.
addikt

(#47521) Dhampir válasza Tharkoul (#47519) üzenetére


Dhampir
félisten

Kínai mobilokról itt is kérdezhetsz.

(#47522) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Nokia 515 már csak 29900 a hivatalos viszonteladóknál.
Használom már egy ideje, nagyon elégedett vagyok vele.

Iphone 7

(#47523) Dhampir válasza FET-MEN (#47522) üzenetére


Dhampir
félisten

Csak a hátlapot ne kelljen levenni (volt akinek eme művelet közben letört a telefon előlap egy jelentős darabja), amúgy tetszetős készülék, a minőségi anyaghasználat példás.

Bog videójában: "A böngészés halálközeli élmény". :DD

[ Szerkesztve ]

(#47524) FET-MEN válasza Dhampir (#47523) üzenetére


FET-MEN
veterán

Csak finomkodás kell a hátlap levételéhez :) meg van a trükkje. Hát a böngészés..igen :DDD

Iphone 7

(#47525) sto1911


sto1911
veterán

melle, latom van kulon okostelore is topik :)

[ Szerkesztve ]

(#47526) repvez


repvez
addikt

Milyen telefont ajánlanátok ami elég sokáig birja és semmi csicsa és funkció nincs a fényképezőn kivül meg max a BT-t. A szüleimnek kéne 60 éves ezért nem érintőkijelzős teló kéne , nagy gombokkal és a kijelzőn is jól lehessen látni a betüket.
Minél olcsobban 10k alatti kategóriában független vagy kártyás csomagban.

(#47527) meroly válasza repvez (#47526) üzenetére


meroly
veterán

Nokia 225 a legnagyobb kijelzős (2,4) gombos telefon.
Dominóban 9990.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#47528) repvez válasza meroly (#47527) üzenetére


repvez
addikt

jónak hangzik, hacsak a felét hozza az aksi időnek is már jó

(#47529) five05


five05
csendes tag

Sziasztok!
Segitseget szeretnek kerni. Kimaradtam a nyomogombos korszakbol, egy SE walkman mobillal tuleltem.
Olyan telefont keresek most amivel elfogadhato fenykep keszulhet, vakuja van, tud mp3at es normal hasznalat mellett az akksi kihuzza 4-5-7 napig. Hasznalt (is) johet batran.
Semmi extra nem szukseges.
Koszonom a segitseget!

[ Szerkesztve ]

(#47530) quailstorm válasza five05 (#47529) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Samsung S5610 amíg még van. Vagy használt N82+új akku.

(#47531) .Szaki. válasza five05 (#47529) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nokia 515?

(#47532) FET-MEN válasza .Szaki. (#47531) üzenetére


FET-MEN
veterán

+1 :)
És már csak 30k

Iphone 7

(#47533) .Szaki. válasza FET-MEN (#47532) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ez az amit mondtam a hőbörgőknek amikor kijött, hogy nem kell sokat várni, hogy lemenjen 30-ra az ára és hát tessék. Ennyiért meg nagyon jó vétel. Ha nem kellett volna a Wi-Fi nekem, akkor tuti ilyet veszek.

(#47534) meroly válasza FET-MEN (#47532) üzenetére


meroly
veterán

Az akku 4-5-7 napot bír?

Impossible is nothing

(#47535) FET-MEN válasza meroly (#47534) üzenetére


FET-MEN
veterán

4-5-öt biztosan. Most is hétfőn töltöttem utoljára. Ma is telefonálgattam, meg fényképeztem.

Iphone 7

(#47536) Takuun válasza five05 (#47529) üzenetére


Takuun
aktív tag

Kiindulva a jelenlegi SonyEricsson K810i telefonomból, úgy gondolom, hogy az elvárásaidnak az alábbi készülékek szintén megfelelnének:

SonyEricsson K800i
SonyEricsson K810i
SonyEricsson C901

(#47537) FET-MEN válasza Takuun (#47536) üzenetére


FET-MEN
veterán

Ezek nagyon régi gépek.

Iphone 7

(#47538) FET-MEN


FET-MEN
veterán

515-re ismét érkezett egy frissítés. Már a galériában is gyors, kicsit letisztultabb lett a rendszer, mostmár kimerem jelenteni, elégedett vagyok nagyon :)

Iphone 7

(#47539) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok!
Idős embernek szeretnénk telefont venni. Evolve EP-500-at néztem ki. Lényeg, hogy legyen rajta vészhívó gomb, jól olvasható legyen a kijelző és a beszédhang minősége is legyen jó.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#47540) meroly válasza Bagira01 (#47539) üzenetére


meroly
veterán

Teljesen jók ezek a kütyük. Nálunk egy Primo by Doro van, elégedettek vele.

Impossible is nothing

(#47542) B1T3


B1T3
addikt

Melyik dual SIM-es telefont tudjátok ajánlani, ha csak annyi a szempont, hogy megbízhatóan hozza a telefonálás és SMS-ezés funkciót? :)

(#47543) FET-MEN válasza B1T3 (#47542) üzenetére


FET-MEN
veterán

Pontosabb igények? Anyagminőség, kamera? Stb?

Iphone 7

(#47544) Dhampir válasza B1T3 (#47542) üzenetére


Dhampir
félisten

(#47545) .Szaki. válasza B1T3 (#47542) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nokia 101, vagy 301.

(#47546) meroly válasza .Szaki. (#47545) üzenetére


meroly
veterán

+1 a 301-nek.
De ha tényleg csak telefonálás és sms kell, akkor valami egyszerűbb 1xx széria is jó. 112 mondjuk, abban legalább brutál akku van.

Impossible is nothing

(#47547) B1T3 válasza FET-MEN (#47543) üzenetére


B1T3
addikt

Minden igényt kifejeztem a telefonálással és SMS-ezéssel. :D Nyilván legyen jó a beszédminőség, és ne hulljon darabokra 1 hónap után, a megbízhatóság erre vonatkozott.
Köszönöm a válaszokat, én is ezeket nézegettem, csak gondoltam, hátha felmerül valami elrettentő vélemény, amelyet nyilván csak az ismer, aki találkozott már vele a specifikációs listákon kívül is. :)

(#47548) FET-MEN válasza B1T3 (#47547) üzenetére


FET-MEN
veterán

Várjuk a végeredményt :)

Iphone 7

(#47549) rogozsin válasza FET-MEN (#47548) üzenetére


rogozsin
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy mikor jönnek ki új Nokiák(Wp-ok)? Mindenképpen nokiát szeretnék venni, a 1020 tetszik, de nem hogy olcsóbb lenne, inkább drágult.
Ha kijönnek újak, gondolom olcsóbb lesz.

(#47550) mike1334


mike1334
veterán

Sziasztok.
Hagyományos mobilt keresek.
Elvárások:
wifi (VOIP telefonálásra fogom használni szinte kizárólag, és ha nem muszáj, nem a mobilnetet nyúznám vele)
lehessen rajta VOIP szolgáltatást használni
hosszú üzemidő
minőségi hang telefonálás közben/hasonló mikrofon
dual sim előny, de nem fontos, inkább csak egy jövőbeni újabb kártyára tartaléknak

Nokia Asha 210et néztem, ami ezeket tudja, de egy hagyományosabb nem qwertys kialakításnak jobban örülnél, olyan 515 félének :D

Köszönöm!

szerk: árat elfelejtettem...hát minél olcsóbban, olyan 20 körül jó lenne megúszni, de inkább legyen minőségi plusz pár ezerért...

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.