Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39301) n0rbert0 válasza ZozzHUN (#39298) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Szia!
A kettő közül inkább a ray.
Jó alternatíva lehet még az LG Optimus Black (sajnos most a t-nél pont nem elérhető) vagy, ha nem feltétlenül ragaszkodsz az andoidhoz, akkor esetleg a Nokia Lumia 710.

szerk: És a Sony Ericsson Xperia Neo V?

@Hydroo: Arra azért számíts, hogy ezek az okostelefonok 1 napnál nem bírnak ki többet aktív használat mellett.

[ Szerkesztve ]

(#39302) ZozzHUN válasza n0rbert0 (#39301) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Ray miért? Neo V meg kb ugyanaz mint a Ray nem. Csak kisebb kamera viszont nagyobb kijelző.

(#39303) doktordrog


doktordrog
aktív tag

Sziasztok!

A két mobil közül melyiket válasszam?
LG A100
Nokia 100

köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#39304) meroly válasza doktordrog (#39303) üzenetére


meroly
veterán

Hát sok különbség nincs.
Elsőre a nokiát mondtam volna, de az S30-as menü számomra már túl egyszerű és sok mindent nem találtam benne. Az LG-t nem ismerem.
A minőség miatt talán a Nokiára szavazok.

Impossible is nothing

(#39305) doktordrog válasza meroly (#39304) üzenetére


doktordrog
aktív tag

Ok, köszi! Nekem is a Nokia fele húz a szívem.

(#39306) darvak


darvak
senior tag

Hello!

Új telefont keresnék a legolcsóbb kategóriából, cirka 3000Ft-ból :B Néha látni ilyen hírdetéseket, nekem az a kategória pontosn megfelelne ( Motorola F3 helyett lenne).

Ébresztő, sms, telefonálás, semmi másra nem kéne. Kijelzője jó lenne, ha nagyobb lenne, esetleg a gombok is, mivel nyugdíjas felhasználó a célközönség.

Fingom sincs :F , hogy milyen alternatívák léteznek (ha léteznek), szóval várnék javallatokat!

Előre is köszi!

ahooj

(#39307) meroly válasza darvak (#39306) üzenetére


meroly
veterán

METRO, 51. oldal, valami samsung.
Meg ilyen nagyobb áruházakban érdemes körülnézni.

Impossible is nothing

(#39308) meroly válasza darvak (#39306) üzenetére


meroly
veterán

De most hogy mondod a minap láttam valami szórólapban egy myphone-t ilyen áron és néztem is hogy nagyimnak kéne venni, aki szintén F3-ast nyúz, de az istennek se találom sehol.... :(((

Impossible is nothing

(#39309) Kosak


Kosak
csendes tag

Üdv all,

Mit gondoltok a Sony Xperia S-ről? ahogy néztem elég jóra sikeredett de én teljesen átlagos szemmel nézem az adatokat. Számomra nagyon bejön. korábban itt már írtam h vennék valami okosat nagy kijelzővel. laikusként én az iphone 4s el nézterm össze az adatait. összegezve gyorsabb proc, ugyan az a súly, jobb multimédia, kamerafelbontas ... nagyobb aksi ... alapvetően nem sok minden van amiért iphonet lehetne választani a 2x akkora áron. a memória bővitése meg engem nem nagyon érdekel így az nem igazán negatív nekem.

ti mit gondoltok? jól látom a dolgokat hogy jó ár,érték arány van? külföldi munka előtt szeretnék valamit venni, amcsiba megyek és tudom h ott minden olcsóbb. ezt azonban itthon venném inkább.

előre is köszönöm a sok segítséget és okítást, tanácsot :)

(#39310) darvak válasza meroly (#39308) üzenetére


darvak
senior tag

Hello!

Kösz a választ!

Na ez a Metro-s SamuE1050. Voltam Tescoban más ügyben, ott Samu E1080-van, de tesco-mobilként, tehát nem kártyafüggetlenként adják. Tesco-mobil=legdrágább percdíjak 30 nap után, szóval ő felejtős.
Amúgy ez az E1080 is 3-4000Ft kártyafüggetlenként :).
1 gond van ezzel az árkategóriával, írtó kicsik a telefonok, természetesen sajna a kijelzők is azok. :((( De azért megjegyzem őket!!!

üdv

(#39311) meroly válasza darvak (#39310) üzenetére


meroly
veterán

Mondom direkt nagyifont néztem, lehet nem myphone volt de olyan batár gombokkal (bár kicsi pársoros kijelzővel) és viszonylag olcsón.

Impossible is nothing

(#39312) bassoadamo


bassoadamo
csendes tag

sziasztok!
galaxy 3-amat szeretném lecserélni mert megszakadnak a hívásaim.
szerintetek milyenben gondolkozzak? használtat szeretnék 20-25 körül.
hasonló telefon kellene , lényeg hogy wifi is legyen benne.

(#39314) bassoadamo válasza #40993792 (#39313) üzenetére


bassoadamo
csendes tag

amit idáig néztem:
htc wildfire
vivaz pro
xperia x8

tapasztalat, vélemény ezekről?

(#39315) ezanickem


ezanickem
tag

Sziasztok!

Nokia 5800 telefonom mellé szeretnék egy másik telefont. Nézegettem a ZTE a Samsung Galaxy Gio és az Ace telefonokat. Ami igazából jól jönne az a GPS meg az internet. Telenornál venném előfizetéssel. Keret maximum 20e de nekem simán jó az 5e forintos is ha ezt a két igényemet kielégíti. Köszönöm előre is.

(#39316) n0rbert0 válasza ZozzHUN (#39302) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Jön rá az ICS és nekem jobban tetszik. Ha viszont custom rommal használnád, akkor a defy+ is jó lehet. Nekem csak a motorola supportjával van gondom pl: magyar nyelvű menü nincs is a telefonban.

A neot azért ajánlottam, mert azt mondtad, hogy a ray kijelzője "kicsi".

(#39317) ZozzHUN válasza n0rbert0 (#39316) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Még jó, hogy nem vettem meg a Defy plussz-t. Megnéztem a motorola honlapján és nem is tervezik a 4.0-t. Van valahol lista, hogy mire lesz 4.0 még az SE telókon kívül?

(#39318) n0rbert0 válasza ZozzHUN (#39317) üzenetére


n0rbert0
senior tag

(#39319) ZozzHUN válasza n0rbert0 (#39318) üzenetére


ZozzHUN
addikt

LG Optimus Black mennyire ajánlott? Mert LG-t nem szerettem volna, de úgy látom hardveresen Defy+-os, kivétel a kijelző kicsit nagyobb, és jönni fog rá hivatalos ICS, ami későbbi eladásnál jól jöhet.

(#39320) nuke7 válasza n0rbert0 (#39318) üzenetére


nuke7
veterán

Milyen felső kategóriás qwerty telefont lehet venni Magyarországon ma?
Mindegy , hogy új vagy használt. ( Bb kivételével )

https://youtube.com/user/nuke7

(#39321) n0rbert0 válasza ZozzHUN (#39319) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Ajánlott kategória, egyik előző hsz.-ben ajánlottam is, mint lehetséges alternatíva.

@nuke7: szerintem a felső szegmensben nincsenek ilyen telefonok, esetleg a középkategóriában.
pl.: xperia pro, xperia mini pro

[ Szerkesztve ]

(#39322) ZozzHUN válasza n0rbert0 (#39321) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Igen, azért néztem meg, most bújom a fórumát hogy milyen gondjai vannak esetleg :)

(#39323) n0rbert0 válasza ZozzHUN (#39322) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Nem túl sok panaszt halottam róla. Valaki a magas SAR értékre panaszkodott, de az is bőven az európai norma alatt van, tehát nem ez miatt fogsz agyrákot kapni...

@nuke7: esetleg még a milestone 3, de ez kis hazánkban nem kapható.

[ Szerkesztve ]

(#39324) ZozzHUN válasza n0rbert0 (#39323) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Többet netezem a telóval minthogy fejemhez fogdossam.

Galaxy S-sel mi van? Volt olyanom, hardvere még a mai napig megállja a helyét, még sem lesz rá official ICS. Unofficial mennyire mondható rá jónak? Vagy ne szórakozzam azzal?

(#39325) n0rbert0 válasza ZozzHUN (#39324) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Általában a custom romok a gyári romok hibáit javítja ki, figyelembe véve a felhasználó (plusz) igényeit. Szerintem érdemes jó(!) főzött romokkal "mókolni".
Igaz ilyenkor ugrik a gari, de ha véletlen valami gond van a telefonnal, akkor visszateszed az eredeti romot és a probléma megoldva.

[ Szerkesztve ]

(#39326) nuke7 válasza n0rbert0 (#39323) üzenetére


nuke7
veterán

Fene vinne ezeket az idiotakat...

https://youtube.com/user/nuke7

(#39327) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget.
Szükségem lenne egy új készülékre.

Elvárások:
- NE legyen érintőkijelzős (legalábbis ne csak érintőkijelzős)
- elsősorban flip-es, esetleg slide-os, ha nagyon nincs semmi, akkor alap
- viszonylag jó kamera (3MP+)
- jó aksi (800mAh+)
- gyors menükezelés
- elsősorban előfizetésessel vodafone-os, nagyon jó ajánlat esetén, lehet független
- preferálnék újat, de használttól sem zárkózok el, a fenti kitétellel
- ár: hát, passz.. egyelőre nem mondanék, előbb legyen pár alternatíva Már, ha van egyáltalán. (btw, előfizuval jó lenne 20e alatt maradni)

Ennyi.

Pár példa, hogy mire is gondolok:
Shark 2
U700
W595
LG GD550

Most épp nézegettem pár GSM shop-t és lenne is kedvemre való (pl. a GD550), de a független, új telefonok - nekem legalábbis- nagyon drágának tűnnek, több éves készülékekért...

Szóval a kérdés. Vannak még ilyen telefonok vodánál vagy már csak simogatós okostelókat lehet venni értékelhető tudással?

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#39328) meroly válasza Argos (#39327) üzenetére


meroly
veterán

Szétnéztem a voda oldalán, hát tényleg nem túl nagy a kínálat nem érintős telefonok közt.
Ami a kritériumaidnak megfelel az sajnos se nem csúszkás se nem flip-es. Sima bar kialakítás közt találta ma C5-00-t. Nem érintős, 5mp kamera, jó akku és gyors menü.
Nézd meg, a te előfizetéseddel hogy tudod elhozni, mert itt ilyen 40k meg 30k-kat ír.

Impossible is nothing

(#39329) dropopi válasza n0rbert0 (#39254) üzenetére


dropopi
aktív tag

Nemigaz, elég jó a kamerája, ez tapasztalat. Persze nem egy csúcskategória, de mit várhat az ember... Optimus 3d mivel lenne jobb? Evo-nak valóban nem a 3d a lényege, az egy amolyan plussz dolog. Arc s-nél mérföldekkel jobb az Evo, az fix.

(#39330) dropopi válasza Kosak (#39309) üzenetére


dropopi
aktív tag

Nem egy rossz készülék az Xperia S, sőt ... viszont ár-érték arányban sokkal jobban jársz Htc Evo 3D-vel, 40-50 000 ft függetlenként a különbség, gondolom amerikába nem akarsz valami kötött hűségszerződéssel kimenni. Tudása alapján kb egy szinten van a két készülék.

(#39331) Argos válasza meroly (#39328) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Szia!

Köszi a választ!
Eh, a voda-shop az úgy kotvány, ahogy van... :U Azt már nézegettem eleget.
(Azaz, szenvedtem az oldalon eleget. Hihetetlen, hogy az egyik vezető mobilszolgáltatónak ilyen szinte optimalizálatlan és használhatatlan webes felülete legyen.. na, de ez nem tartozik ide.)
A shopban nem minden telefon érhető el, amik viszont egyes üzleteikben igen.
Tehát, forgalmaz több készüléket a voda, csak nem tudom, hogy a teljes készletben létezhet-e a kívánalmaimnak megfelelő. Lévén, hogy nem tudom mi tartozik a teljes termékpalettába...

A C5-s tudását tekintve pipa, még árban is nagyjából - nekem olyan 20-22k körül lenne- de, ilyen kialakítású készüléket csak végső esetben akarok.
Mégis csak egy használati tárgy, ami még ha másoknál sokad rangú kitétel is, de én olyat szeretnék, ami számomra megfelelő, tetszetősen néz ki.
Az pedig első sorban csúszka, másodsorban kagyló.

Azt hiszem akkor felteszem másként a kérdést.
Pontosabban, kiveszem a vodafone-os kritériumot -legalábbis a shop-ot kizárom.
Belevenném akkor az ár miatt elsősorban a használt, esetleg a szürke importárut, vagy korrekt GSM üzletet.
Ár maximálisan 30k -új készülékre-, de ez már nagyon a teteje, jobb szeretném 20k-ig bezárólag letudni.
Így milyen készülékek jöhetnek szóba?

...elmúlik...

(#39332) molnarpeter válasza nuke7 (#39320) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Xperia Pro. Amúgy a Moto Droid 4 lenne.

Mp

(#39333) nuke7 válasza molnarpeter (#39332) üzenetére


nuke7
veterán

igen, droid 4 - még a 3 is elég lenne talán, bár 512mb ram..

az xperia pro RÉGI, sajnos. eljárt a hardver fölött az idő, nem merem azt venni :(

https://youtube.com/user/nuke7

(#39334) molnarpeter válasza nuke7 (#39333) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Esetleg hátha a Moto magyar képviselete majd behozza az országba...

Mp

(#39335) meroly válasza Argos (#39331) üzenetére


meroly
veterán

Akkor inkább a használtak között nézegess.
Pl 6500 classic vagy 6600i

Impossible is nothing

(#39336) nuke7 válasza molnarpeter (#39334) üzenetére


nuke7
veterán

van magyar moto képviselet? :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#39337) Argos válasza meroly (#39335) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Asszem' kénytelen leszek órákat tölteni bogarászással.
Pedig azt hittem, nem olyan eget rengetően magasak az igényeim. :U
Ráadásul, hiába is nézek ki egy megfelelő készüléket, korántsem biztos, hogy hozzá is tudok jutni, avagy, ha mégis, akkor -számomra- magas áron...

Mindenesetre, köszönöm a segítséget! :R

...elmúlik...

(#39338) csoki46


csoki46
aktív tag

Sziasztok!
Segítséget kérnék, telefon vásárláshoz.
Ár: 30-35 ezer forint használtan szeretném megvenni és hosszú távra tervezek.
Főleg sms küldésre, telefonálásra és nagyon ritkán böngészésre e-mailek ellenőrzésére használnám. Ami fontos a hosszú készenléti idő, és stabil, gyors működés. qwery gombsoros telefon előnyben ezért az eddigi befutó a nokia e72, de hátha van jobb tippetek. Köszönöm előre a segítséget! :R

(#39339) meroly válasza csoki46 (#39338) üzenetére


meroly
veterán

Én az E72-re szavazok, használtan egész jó ára van. Esetleg még valami BB jöhet szóba.

Argos83: használd a gsmarena szűrőjét, sajnálom hogy nem tudtam segíteni.

Impossible is nothing

(#39340) Szevam


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Sziasztok!
Le szeretném cserélni a régi Nokia 6080-as (most múlt 4 éves, eléggé megviselt szegényke :D ) telefonomat, de tanácstalan vagyok, hogy mire. Az alábbi szempontok alapján választanám meg az újat:
-Árkategória: max. 30e Huf
-Új, Telenor kártyás csomaggal
-Hosszú távra
-Mire használnád? Telefonálás, sms, zenehallgatás, netezés wifin
-Bármilyen gyártó, oprendszer szóba jöhet.
-Milyen kialakítású telefont keresel? Ne legyen slide, flip, joystick.
-Örülnék ha lenne benne GPS és esetleg egy normálisabb kamera is
-Méret szempontjából fontos, hogy zsebben elférjen.
Előre is köszönöm a választ!

[ Szerkesztve ]

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#39341) szaszayanou


szaszayanou
aktív tag

Sziasztok!

Dual SIM-es butatelefont keresek max 25k-ig. Mit tudtok ajánlani?

Still stands Thine ancient sacrifice, An humble and a contrite heart.

(#39342) n0rbert0 válasza dropopi (#39329) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Amiket én néztem képeket nem voltak túl jó minőségűek, de ez betudható a készítő hibájának is, mivel Neked ilyen telefonod van és tapasztalatból mondod én elhiszem. Természetesen én is az EVO 3D-t javasoltam.

(#39343) n0rbert0 válasza Szevam (#39340) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Szia!

Én a helyedben egy használt Nokia e52-t vennék vagy egy kicsit kitolnám a keretet és egy Nokia C5-00 vennék (36-40k körül van).

@szaszayanou:
Szia. Milyen kialakítású érdekelne?

(#39344) molnarpeter válasza nuke7 (#39336) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

[link]

mp

(#39345) szaszayanou válasza n0rbert0 (#39343) üzenetére


szaszayanou
aktív tag

Candybar főleg. De másmilyentől sem zárkózom el.

Still stands Thine ancient sacrifice, An humble and a contrite heart.

(#39346) meroly válasza n0rbert0 (#39343) üzenetére


meroly
veterán

C5-00-ban nincs wifi, E52 jó, én is arra teszem a voksom. De nem hiszem hogy lehet kapni a telenornál, vagy igen?

szaszayanou: dualSIM-ben a samu a legjobb, ezeket keresd.

Impossible is nothing

(#39347) meroly válasza meroly (#39346) üzenetére


meroly
veterán

Még kapható.

Impossible is nothing

(#39348) n0rbert0 válasza meroly (#39346) üzenetére


n0rbert0
senior tag

A wifi felett elsiklottam.

Egyik ismerősömnek Samsung C3322-je van és meg van vele elégedve, bár telefonáláson kívül másra nem használja. 20k körül kapható, szvsz nem rossz vétel.

[ Szerkesztve ]

(#39349) Argos válasza meroly (#39339) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Ugyan, semmi gond. :N
Köszi a keresőt, hasznos, mert a legtöbb bolt oldalán elég gyatra a szűrési lehetőség, így majd legalább rá tudok lelni arra a telefonra, ami megfelel!
...majd rájönni arra, hogy már nem lehet kapni. :P

...elmúlik...

(#39350) Szevam válasza n0rbert0 (#39343) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Köszönöm a választ! Kérdésem volna még, hogy a Nokia C5-03-ast mennyire ajánljátok?

[ Szerkesztve ]

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.