Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39951) tevike válasza Misua (#39949) üzenetére


tevike
senior tag

:DDD

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#39953) p2pp válasza Misua (#39949) üzenetére


p2pp
őstag

Kicsit erős volt ez az alig haladt a technológia 2 év alatt!?
A lényeg: - LG Optimus L3 E400
- Samsung Galaxy mini 2
- Sony Ericsson Live

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#39954) p2pp válasza BassHead (#39931) üzenetére


p2pp
őstag

Arc S! Mindenképpen talán.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#39955) Blood Mage


Blood Mage
senior tag

Sziasztok!
S8500 wave-re milyen alternatív megoldásokat tudnátok adni? max 55k. Díjazom az AMOLED kijelzőt, jó üzemidőt :)

(#39957) molnarpeter válasza Blood Mage (#39955) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Használt Galaxy S?

mp

(#39958) ratkaics válasza molnarpeter (#39957) üzenetére


ratkaics
senior tag

Sziasztok!

Még mindig vívódok a telefon vásárlása kapcsán. Tetszik a Galaxy S2, de ugye ez a masina már kifutó darab, ami még számításba jöhet, az a Sony Xperia S és a HTC One S, de mindegyikről vannak negatív hírek is. Kijelző sárgulás, akku gondok. És persze érdekelne az S3 is, de annak az ára már nagyon durva, legalább is jelenleg (tudom, hogy még csak előrendelhető, de akkor is.
Szóval szerintetek még érdemes S2-őt venni (a HTC és az SGS-el szemben)? Mert szívem szerint azt venném, mert lehet hozzá gyárilag nagyobb akksit venni, meg sok jóféle tok is kapható hozzá (ez is szempont, mert sokáig szeretném szép állapotban megőrizni). De az ára még mindig elég magas, ha 100K alatt lehetne gyári garis, új készüléket kapni, akkor nem is gondolkodnék, de a 120-at egy kicsit sokallom érte, amikor az SGS-t is meg lehet kapni 130 körül.

Szerintetek?

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#39959) Blood Mage válasza molnarpeter (#39957) üzenetére


Blood Mage
senior tag

megnéztem a mobilarénás tesztet, elég jóféle ez a galaxy s, és kb 55ért használtan szerezhetőek jó példányok :)

(#39960) agoka07


agoka07
senior tag

Sziasztok!
Melyik a legjobb androidos telefon 65000-70000 ft-ig? amelyik játékra alkalmas :)

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#39961) littlelion21 válasza agoka07 (#39960) üzenetére


littlelion21
addikt

(#39962) agoka07 válasza littlelion21 (#39961) üzenetére


agoka07
senior tag

Ennyire nem kell a játékra formázódjon :)

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#39963) Rotate válasza agoka07 (#39960) üzenetére


Rotate
veterán

milyen konstrukcióban? új/új előfizus/új kártyás/melyik szolgáltató/használt....

(#39964) agoka07 válasza Rotate (#39963) üzenetére


agoka07
senior tag

Új! és független :)

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#39965) Nozbert


Nozbert
csendes tag

Üdv!

Olyan telefont szeretnék, amelynek kicsúsztatható billentyűzete és fém borítása van. Létezik ilyen? Köszönöm

(Vivaz Pro-t váltana.)

(#39966) lecsoo4


lecsoo4
tag

üdv.

hol tudok venni kártyafüggetlen htc cha cha telefont részletre Bpen?

válaszokat előre is köszi.

(#39967) meroly válasza Nozbert (#39965) üzenetére


meroly
veterán

Kicsúsztatható? Úgy érted lefelé?
A 6500 slide pl, vagy a 6600 slide de ezek inkább úgy esnek kézre hogy a kijelző megy felfelé és a billentyűzet marad lent a kezedben.
Fordítva működőről nem tudok.

Impossible is nothing

(#39968) Nozbert válasza meroly (#39967) üzenetére


Nozbert
csendes tag

Elnézést, pontatlanul írtam le. Tehát kicsúsztatható QWERTZ billentyűzetre lenne szüksgen! :B

[ Szerkesztve ]

(#39969) meroly válasza Nozbert (#39968) üzenetére


meroly
veterán

Ok, értem. ;)
Ezek vannak.

Impossible is nothing

(#39970) Nozbert válasza meroly (#39969) üzenetére


Nozbert
csendes tag

Wow, nagy a kínálat! :Y Köszönöm a segítséget!

(#39971) Otisz


Otisz
őstag

Sziasztok!

Édesanyámnak keresek ajándékba mobiltelefont.
Amit tudnia kell:
-külső kijelző
-aktív flipp (bejövő hívás felvételéhez elég legyen csak szétnyitni a készüléket)
-beállítható legyen gyorshívás
-független vagy Vodafone

Köszönöm.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#39972) RaPiDsHaRe


RaPiDsHaRe
aktív tag

Sziasztok.

Melyik a jobb választás a két dual sim-es telefon közül?
Samsung C3322 vagy
Nokia X2-02

(#39973) meroly válasza Otisz (#39971) üzenetére


meroly
veterán

Vodánál nem sok flipes teló van, pontosan ezek.
A samu e2530 egész pofás, bár nem sokat tud, a kijelző is elég gagyi, amúgy a 3710-et ajánlanám első körben.

RaPiDsHaRe: nokiás létemre most a samut fogom ajánlani, az X2-02 topikjában elég sok furcsaságot írnak.

Impossible is nothing

(#39974) SaNyEe


SaNyEe
aktív tag

Sziasztok,

Telefon vásárlását helyeztem kilátásba, a kritériumok:

Árkategória: 35.000 - 40.000Ft
Új állapotú kártyafüggetlen készülék
Hosszú távra
Android oprendszeres készülék
Kialakítás: érintőképernyős

Felhasználás jellege:
- telefonálás, SMS
- web böngészés
- mail alkalmanként
- GPS (emiatt a kicsit méretesebb és értelmes felbontású kijelző (lehetőleg ne 320 x 240PX legyen))

Márkafan nem vagyok
Android készülékeknél mennyire upgradelheto az operációs rendszer? Teszem azt kijött 2.1-es verzióval egy gép akkor annak az OS-ét tudom késobbiekben upgradelni 2.2 2.5 3.0 nemtom milyen verziókra?

Később előfordulhat, hogy különféle applikációkat tennék rá amikről egyenlőre halovány lila segédlövésem sincs, nem tudom mennyire kompatibilisek előre meg vissza az appok, emiatt kérdeztem az upgradelhetőséget alapvetően.

-- end of transmission --

(#39975) ricsike81


ricsike81
aktív tag

samsung gaalxy s2-nek és a 3-nak jobb a gps vevője ? Hisz a sima ssel sokszor gond volt gps-el net kapcsolat nélkül kb. 10 perc után talált jelet. NEkem xperia minim van , net kapcsolat nélkül gps jelk vétel 30 mp-től 2 percig időjásától függ.

(#39976) RaPiDsHaRe


RaPiDsHaRe
aktív tag

Elnézést, ha rossz helyre írom, de hátha tud valaki segíteni.
Samsung és Nokia telefonokhoz, hol találhatnék témákat, játékokat?

(#39977) prolad


prolad
őstag

Szép estét mindenkinek
Légyszíves aki tud mondjon olyan slide (mindegy hogy álló vagy fekvő) qwertz/qwerty gombsoros mobilt amit egy jó állapotú másfél év garis arc S-ért egy az egyben vagy minimális ráfizetéssel megkapnék.Ja és ne legyen android se az e7.

(#39978) prolad válasza RaPiDsHaRe (#39976) üzenetére


prolad
őstag

Nokiákhoz és s60-s samuhoz ovi store,olcsó érintős samuhoz samsung apps.Ennyit tudok.

(#39979) meroly válasza RaPiDsHaRe (#39976) üzenetére


meroly
veterán

www.zedge.net

Impossible is nothing

(#39980) ^^|CC|^^


^^|CC|^^
tag

csáóó

lenne egy 30-40K amit így rá tudnék szánni egy új telóra. nem is lényeg h vadi új legyen csak független,wifi,érintős. ezek lennének a főbb szempontok így hirtelen. nem vagyok márka függő szóval jöhet minden.

köszönöm
:R :R

Thug... The Hate U Gave Little Infants Fucks Everybody...  //by.: Tupac Amaru Shakur//

(#39981) tilinko70


tilinko70
csendes tag

sziasztok.dual simes mobilt szeretnék venni. kb 15-20 000ft között.Új és használt is szóba jöhet.A fontos a jó kezelhetőség,hosszú aku idő.Nokia,samsung előnyben.Eddig a Nokia X2 05-öt néztem,de találtam X2 00,X2 02-is.Mi a különbség köztük?il. van e ettől jobb ajánlatotok a kategóriában?Több lehetőséget is írjatok légyszi.

[ Szerkesztve ]

üdv. tilinko70@citromail.hu

(#39982) Dicker válasza ^^|CC|^^ (#39980) üzenetére


Dicker
őstag

X10 mini, Zte Blade, Sony E. Neo V, Samsung G. Ace esetleg még Ray.
Ebből az első kettő-három talán újonnan is a keretbe belefér. Az utóbbiak használtan találhatóak ezen az áron. Esetleg, ha nagy szerencséd van egy iphone 3gs-t is kifoghatsz.

[ Szerkesztve ]

(#39983) Dicker válasza tilinko70 (#39981) üzenetére


Dicker
őstag

A legolcsóbb a Nokia X1-01. Viszonylag jól bírja az akkuja, egyszerű kezelni, és nem kérnek el felárat, azért, mert van benne egy 0,3 MPX-es kamera, mint a X2-05-nél.
Ha pedig számít a kamera is, akkor az X2-02.
A Samsungokat nem ismerem, arról nem tudok mit mondani. De ebben az árban nem is tudnak nagyon versenyezni.

(#39984) Timocicu válasza tilinko70 (#39981) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Szia!

Nekem Samsung d880-asom volt vagyis ma még nálam van, de nekem nem jött be. :(
Bár nem egy mai darab már ez a készülék, ez még sim váltáskor újraindul, nem rákérdez, hogy melyik sim-et akarod használni. :(
Fényképezője elvileg jó, mert 3,2Mpixeles, autofókuszos, de nagyon sokára kattan el, mozgó dolgot ( Pl: 9hónapos csajszim ) elég érdekes fényképezni vele.

Próbáltam kezelni egy használt telefonosnál, bár a Nokia 2Mpixeles, fix fókuszos, de szép képeket készít! :K

Én most Nokia X2-02-est vettem, újonnan reális áron, két év garival, magyar menüvel. :K

A menü, ha fontos, akkor nagyon figyelj oda, mert újonnan adják olcsóbban is, de tartozékok és magyar menü nélkül!! ;] Több helyen is így adják! :K

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#39985) meroly válasza tilinko70 (#39981) üzenetére


meroly
veterán

X2-00 nem dual sim-es.

Impossible is nothing

(#39986) tilinko70 válasza meroly (#39985) üzenetére


tilinko70
csendes tag

köszönöm.és az x2 00 és x2 05 között mi a különbség?

üdv. tilinko70@citromail.hu

(#39987) -v-


-v-
addikt

Erősítsetek pls meg, hogy T-nél Mozaik S-re 2 év hűséggel a Samsung Galaxy S plus a legjobb amt tudok venni ennyi pénzből - többet nem szánok rá, ez 47 asszem.
Edit: hopp, ezt az okostelefonokhoz akartam ...

[ Szerkesztve ]

(#39988) hommeros


hommeros
őstag

Tudtok esetleg ajánlani az alábbi kritériumoknak megfelelő készüléket?
Ár: 90-100e
OP: Android
Használat: Telefonálás, Viber na meg fényképezés. Olyan készüléket keresnék, ami nagyon szép képeket tud.

Eddig találtam a Motorola Atrix 2-őt.

A vegyél inkább kamerát - na ezt spóroljuk meg, nem kell leírni.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#39990) hommeros válasza #40993792 (#39989) üzenetére


hommeros
őstag

Köszönöm, ez egy jó alternatíva :)

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#39992) hommeros válasza #40993792 (#39991) üzenetére


hommeros
őstag

Közben utána olvastam a készüléknek külföldi fórumon. A kijelzője szebb az S2-nek (technikai szempontból a formavilágot nem említettem), de semmi másban nem jobb. Hiába a nagyobb proci, a Tigra processzor jobban teljesített mindenhol a tesztekben.
Ráadásul mindenhol írják, nagyon laggol - belassul az S2. Így visszagondolva, ismerősöm is panaszkodott rá. Így ezt a telefont kizárnám :D

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#39993) Rotate válasza hommeros (#39992) üzenetére


Rotate
veterán

nem tudom melyik univerzumban jobb a Tegra2, de nem ebben... a laggol belassul sem tudom honnan jött... szerintem rossz fórumokat olvasol... nem azért, hogy védjem az S2-t, csak a tisztánlátás kedvéért mondom, amiket leírtál, általánosságban abszolút nem jellemző erre a telefonra...

(#39995) xzsolt


xzsolt
csendes tag

Sziasztok
Telefon szeretnék vásárolni.
Azon gondolkozom hogy:
Használt HTC Desire (40ft) vagy egy új WayteQ-ZTE Libra (35ft) ?
Nem tudom összehasonlítani véleményeteket várom. Ennyiért mit éri meg használtan vagy inkább egy gyengébb új? :)
Ár:30-45 között.
Operációs rendszer: Android
Kijelző:800 x 480, Kapacitív
Mire használnám:Zene,film,GPS,Játék,WiFi, Bluetooth, FM rádió

Booty time, Booty time, across the USA!

(#39996) hommeros válasza Rotate (#39993) üzenetére


hommeros
őstag

Én elhiszem neked, nekem egyik se volt még :D A jobban teljesített alatt nem a benchmark értékekre gondoltam. Egyszerűen valahogy simulékonyabbnak tűnt a futás rajta.

Compare videókat néztem: [link] - meglepő eredményeket mutat.

És az android fórumon olvasgattam leginkább: [link]

Viszont a laggolást én is tapasztaltam pl Samsung Ace-nél készüléknél.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#39997) meroly válasza tilinko70 (#39986) üzenetére


meroly
veterán

Elég sok.
A legfontosabbak: kijelző, kamera, zenegombok.

Impossible is nothing

(#39998) hommeros válasza xzsolt (#39995) üzenetére


hommeros
őstag

Hát nem tudom.

HTC 1Ghz-es, amoled kijelzős, 5mp kamerálva.
WayteQ 600Mhz, 3.2mp és semmi extra a kijelzőben.

Ráadásul a HTC egy presztízs márka, a másikat max kocsiba használnám navinak. :DDD De ez személyes vélemény.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#39999) Rotate válasza hommeros (#39996) üzenetére


Rotate
veterán

most komolyan egy Ace-hez hasonlítod az S2-t?

amúgy az összehasonlító videókban sokszor csalnak, hogy egyik-másik tekefon jobbnak tűnjön mint a másik... inkább a phonearena videóit nézegesd, ők hitelesek...

(#40000) korcsillio


korcsillio
őstag

Üdv.
Felvetődött hogy eladom a Blade-em.Mit érdemes helyette venni(30-35-től több pénzem nin rá)?Nagyobb kijelző lényeges lenne(esetleg kicsivel jobb hardver).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.