Hirdetés

2018. szeptember 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2014-03-23 22:34:04

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, fáradjon át ide: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#39951) tevike válasza Misua (#39949) üzenetére

tevike
(senior tag)

:DDD

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#39953) p2pp válasza Misua (#39949) üzenetére

p2pp
(senior tag)

Kicsit erős volt ez az alig haladt a technológia 2 év alatt!?
A lényeg: - LG Optimus L3 E400
- Samsung Galaxy mini 2
- Sony Ericsson Live

Huawei Mate 10 Pro BLA-L09 Mocha Brown C432 8.0.0.150 Single Sim Telekom teló/Telenor sim

(#39954) p2pp válasza BassHead (#39931) üzenetére

p2pp
(senior tag)

Arc S! Mindenképpen talán.

Huawei Mate 10 Pro BLA-L09 Mocha Brown C432 8.0.0.150 Single Sim Telekom teló/Telenor sim

(#39955) Blood Mage

Blood Mage
(senior tag)

Sziasztok!
S8500 wave-re milyen alternatív megoldásokat tudnátok adni? max 55k. Díjazom az AMOLED kijelzőt, jó üzemidőt :)

(#39956) Zsolt_72 válasza Misua (#39949) üzenetére

Zsolt_72
(PH! félisten)

"választani...mivel annyira nincs is miböl
választani, alig haladt a technológia 2 év alatt."

Feltételezem, ezt vicceskedésnek szántad, csak lemaradt a hangulatjel. Ha nem, az sem baj. Viszont megepődnél, hogy mennyire mások a jelenlegi állapotok, mint 2 éve voltak. A mobilvilágban ez rengeteg időnek számít :) ...ha pedig összevetnél egy korábbi csúcsmodellt egy jelenlegi belépőszintűvel, még jobban meglepődnél és nagyon gyorsan felülbírálnád az idézett mondatodat :D

(#39957) molnarpeter válasza Blood Mage (#39955) üzenetére

molnarpeter
(PH! kedvence)

Használt Galaxy S?

mp

Használtautók prémium minőségben - hasznaltauto.hu/eurofleet

(#39958) ratkaics válasza molnarpeter (#39957) üzenetére

ratkaics
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Még mindig vívódok a telefon vásárlása kapcsán. Tetszik a Galaxy S2, de ugye ez a masina már kifutó darab, ami még számításba jöhet, az a Sony Xperia S és a HTC One S, de mindegyikről vannak negatív hírek is. Kijelző sárgulás, akku gondok. És persze érdekelne az S3 is, de annak az ára már nagyon durva, legalább is jelenleg (tudom, hogy még csak előrendelhető, de akkor is.
Szóval szerintetek még érdemes S2-őt venni (a HTC és az SGS-el szemben)? Mert szívem szerint azt venném, mert lehet hozzá gyárilag nagyobb akksit venni, meg sok jóféle tok is kapható hozzá (ez is szempont, mert sokáig szeretném szép állapotban megőrizni). De az ára még mindig elég magas, ha 100K alatt lehetne gyári garis, új készüléket kapni, akkor nem is gondolkodnék, de a 120-at egy kicsit sokallom érte, amikor az SGS-t is meg lehet kapni 130 körül.

Szerintetek?

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#39959) Blood Mage válasza molnarpeter (#39957) üzenetére

Blood Mage
(senior tag)

megnéztem a mobilarénás tesztet, elég jóféle ez a galaxy s, és kb 55ért használtan szerezhetőek jó példányok :)

(#39960) agoka07

agoka07
(senior tag)

Sziasztok!
Melyik a legjobb androidos telefon 65000-70000 ft-ig? amelyik játékra alkalmas :)

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge

(#39961) littlelion21 válasza agoka07 (#39960) üzenetére

littlelion21
(PH! addikt)

(#39962) agoka07 válasza littlelion21 (#39961) üzenetére

agoka07
(senior tag)

Ennyire nem kell a játékra formázódjon :)

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge

(#39963) Rotate válasza agoka07 (#39960) üzenetére

Rotate
(PH! kedvence)

milyen konstrukcióban? új/új előfizus/új kártyás/melyik szolgáltató/használt....

Nexus 5x

(#39964) agoka07 válasza Rotate (#39963) üzenetére

agoka07
(senior tag)

Új! és független :)

(#39965) Nozbert

Nozbert
(újonc)

Üdv!

Olyan telefont szeretnék, amelynek kicsúsztatható billentyűzete és fém borítása van. Létezik ilyen? Köszönöm

(Vivaz Pro-t váltana.)

(#39966) lecsoo4

lecsoo4
(kvázi-tag)

üdv.

hol tudok venni kártyafüggetlen htc cha cha telefont részletre Bpen?

válaszokat előre is köszi.

(#39967) meroly válasza Nozbert (#39965) üzenetére

meroly
(PH! nagyúr)

Kicsúsztatható? Úgy érted lefelé?
A 6500 slide pl, vagy a 6600 slide de ezek inkább úgy esnek kézre hogy a kijelző megy felfelé és a billentyűzet marad lent a kezedben.
Fordítva működőről nem tudok.

Impossible is nothing

(#39968) Nozbert válasza meroly (#39967) üzenetére

Nozbert
(újonc)

Elnézést, pontatlanul írtam le. Tehát kicsúsztatható QWERTZ billentyűzetre lenne szüksgen! :B

[ Szerkesztve ]

(#39969) meroly válasza Nozbert (#39968) üzenetére

meroly
(PH! nagyúr)

Ok, értem. ;)
Ezek vannak.

Impossible is nothing

(#39970) Nozbert válasza meroly (#39969) üzenetére

Nozbert
(újonc)

Wow, nagy a kínálat! :Y Köszönöm a segítséget!

(#39971) Otisz

Otisz
(őstag)

Sziasztok!

Édesanyámnak keresek ajándékba mobiltelefont.
Amit tudnia kell:
-külső kijelző
-aktív flipp (bejövő hívás felvételéhez elég legyen csak szétnyitni a készüléket)
-beállítható legyen gyorshívás
-független vagy Vodafone

Köszönöm.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#39972) RaPiDsHaRe

RaPiDsHaRe
(senior tag)

Sziasztok.

Melyik a jobb választás a két dual sim-es telefon közül?
Samsung C3322 vagy
Nokia X2-02

"Van ember - van probléma! Nincs ember - nincs probléma."

(#39973) meroly válasza Otisz (#39971) üzenetére

meroly
(PH! nagyúr)

Vodánál nem sok flipes teló van, pontosan ezek.
A samu e2530 egész pofás, bár nem sokat tud, a kijelző is elég gagyi, amúgy a 3710-et ajánlanám első körben.

RaPiDsHaRe: nokiás létemre most a samut fogom ajánlani, az X2-02 topikjában elég sok furcsaságot írnak.

Impossible is nothing

(#39974) SaNyEe

SaNyEe
(fanatikus tag)

Sziasztok,

Telefon vásárlását helyeztem kilátásba, a kritériumok:

Árkategória: 35.000 - 40.000Ft
Új állapotú kártyafüggetlen készülék
Hosszú távra
Android oprendszeres készülék
Kialakítás: érintőképernyős

Felhasználás jellege:
- telefonálás, SMS
- web böngészés
- mail alkalmanként
- GPS (emiatt a kicsit méretesebb és értelmes felbontású kijelző (lehetőleg ne 320 x 240PX legyen))

Márkafan nem vagyok
Android készülékeknél mennyire upgradelheto az operációs rendszer? Teszem azt kijött 2.1-es verzióval egy gép akkor annak az OS-ét tudom késobbiekben upgradelni 2.2 2.5 3.0 nemtom milyen verziókra?

Később előfordulhat, hogy különféle applikációkat tennék rá amikről egyenlőre halovány lila segédlövésem sincs, nem tudom mennyire kompatibilisek előre meg vissza az appok, emiatt kérdeztem az upgradelhetőséget alapvetően.

- - - End of transmission - - -

(#39975) ricsike81

ricsike81
(fanatikus tag)

samsung gaalxy s2-nek és a 3-nak jobb a gps vevője ? Hisz a sima ssel sokszor gond volt gps-el net kapcsolat nélkül kb. 10 perc után talált jelet. NEkem xperia minim van , net kapcsolat nélkül gps jelk vétel 30 mp-től 2 percig időjásától függ.

(#39976) RaPiDsHaRe

RaPiDsHaRe
(senior tag)

Elnézést, ha rossz helyre írom, de hátha tud valaki segíteni.
Samsung és Nokia telefonokhoz, hol találhatnék témákat, játékokat?

"Van ember - van probléma! Nincs ember - nincs probléma."

(#39977) prolad

prolad
(őstag)

Szép estét mindenkinek
Légyszíves aki tud mondjon olyan slide (mindegy hogy álló vagy fekvő) qwertz/qwerty gombsoros mobilt amit egy jó állapotú másfél év garis arc S-ért egy az egyben vagy minimális ráfizetéssel megkapnék.Ja és ne legyen android se az e7.

Sony XZ2

(#39978) prolad válasza RaPiDsHaRe (#39976) üzenetére

prolad
(őstag)

Nokiákhoz és s60-s samuhoz ovi store,olcsó érintős samuhoz samsung apps.Ennyit tudok.

Sony XZ2

(#39979) meroly válasza RaPiDsHaRe (#39976) üzenetére

meroly
(PH! nagyúr)

www.zedge.net

Impossible is nothing

(#39980) ^^|CC|^^

^^|CC|^^
(tag)

csáóó

lenne egy 30-40K amit így rá tudnék szánni egy új telóra. nem is lényeg h vadi új legyen csak független,wifi,érintős. ezek lennének a főbb szempontok így hirtelen. nem vagyok márka függő szóval jöhet minden.

köszönöm
:R :R

Thug... The Hate U Gave Little Infants Fucks Everybody...  //by.: Tupac Amaru Shakur//

(#39981) tilinko70

tilinko70
(lelkes újonc)

sziasztok.dual simes mobilt szeretnék venni. kb 15-20 000ft között.Új és használt is szóba jöhet.A fontos a jó kezelhetőség,hosszú aku idő.Nokia,samsung előnyben.Eddig a Nokia X2 05-öt néztem,de találtam X2 00,X2 02-is.Mi a különbség köztük?il. van e ettől jobb ajánlatotok a kategóriában?Több lehetőséget is írjatok légyszi.

[ Szerkesztve ]

üdv. tilinko70@citromail.hu

(#39982) Dicker válasza ^^|CC|^^ (#39980) üzenetére

Dicker
(őstag)

X10 mini, Zte Blade, Sony E. Neo V, Samsung G. Ace esetleg még Ray.
Ebből az első kettő-három talán újonnan is a keretbe belefér. Az utóbbiak használtan találhatóak ezen az áron. Esetleg, ha nagy szerencséd van egy iphone 3gs-t is kifoghatsz.

[ Szerkesztve ]

(#39983) Dicker válasza tilinko70 (#39981) üzenetére

Dicker
(őstag)

A legolcsóbb a Nokia X1-01. Viszonylag jól bírja az akkuja, egyszerű kezelni, és nem kérnek el felárat, azért, mert van benne egy 0,3 MPX-es kamera, mint a X2-05-nél.
Ha pedig számít a kamera is, akkor az X2-02.
A Samsungokat nem ismerem, arról nem tudok mit mondani. De ebben az árban nem is tudnak nagyon versenyezni.

(#39984) Timocicu válasza tilinko70 (#39981) üzenetére

Timocicu
(senior tag)

Szia!

Nekem Samsung d880-asom volt vagyis ma még nálam van, de nekem nem jött be. :(
Bár nem egy mai darab már ez a készülék, ez még sim váltáskor újraindul, nem rákérdez, hogy melyik sim-et akarod használni. :(
Fényképezője elvileg jó, mert 3,2Mpixeles, autofókuszos, de nagyon sokára kattan el, mozgó dolgot ( Pl: 9hónapos csajszim ) elég érdekes fényképezni vele.

Próbáltam kezelni egy használt telefonosnál, bár a Nokia 2Mpixeles, fix fókuszos, de szép képeket készít! :K

Én most Nokia X2-02-est vettem, újonnan reális áron, két év garival, magyar menüvel. :K

A menü, ha fontos, akkor nagyon figyelj oda, mert újonnan adják olcsóbban is, de tartozékok és magyar menü nélkül!! ;] Több helyen is így adják! :K

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#39985) meroly válasza tilinko70 (#39981) üzenetére

meroly
(PH! nagyúr)

X2-00 nem dual sim-es.

Impossible is nothing

(#39986) tilinko70 válasza meroly (#39985) üzenetére

tilinko70
(lelkes újonc)

köszönöm.és az x2 00 és x2 05 között mi a különbség?

üdv. tilinko70@citromail.hu

(#39987) [vilike]

[vilike]
(őstag)

Erősítsetek pls meg, hogy T-nél Mozaik S-re 2 év hűséggel a Samsung Galaxy S plus a legjobb amt tudok venni ennyi pénzből - többet nem szánok rá, ez 47 asszem.
Edit: hopp, ezt az okostelefonokhoz akartam ...

[ Szerkesztve ]

Never go full retard

(#39988) hommeros

hommeros
(őstag)

Tudtok esetleg ajánlani az alábbi kritériumoknak megfelelő készüléket?
Ár: 90-100e
OP: Android
Használat: Telefonálás, Viber na meg fényképezés. Olyan készüléket keresnék, ami nagyon szép képeket tud.

Eddig találtam a Motorola Atrix 2-őt.

A vegyél inkább kamerát - na ezt spóroljuk meg, nem kell leírni.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#39989) Zsolt_72 válasza hommeros (#39988) üzenetére

Zsolt_72
(PH! félisten)

Ha T-Mo hűség belefér, akkor képbe kerül a Samsung Galaxy SII is.

(#39990) hommeros válasza Zsolt_72 (#39989) üzenetére

hommeros
(őstag)

Köszönöm, ez egy jó alternatíva :)

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#39991) Zsolt_72 válasza hommeros (#39990) üzenetére

Zsolt_72
(PH! félisten)

Szerintem is, pont ezért "nyögtem be" :D

Szívesen :)

(#39992) hommeros válasza Zsolt_72 (#39991) üzenetére

hommeros
(őstag)

Közben utána olvastam a készüléknek külföldi fórumon. A kijelzője szebb az S2-nek (technikai szempontból a formavilágot nem említettem), de semmi másban nem jobb. Hiába a nagyobb proci, a Tigra processzor jobban teljesített mindenhol a tesztekben.
Ráadásul mindenhol írják, nagyon laggol - belassul az S2. Így visszagondolva, ismerősöm is panaszkodott rá. Így ezt a telefont kizárnám :D

(#39993) Rotate válasza hommeros (#39992) üzenetére

Rotate
(PH! kedvence)

nem tudom melyik univerzumban jobb a Tegra2, de nem ebben... a laggol belassul sem tudom honnan jött... szerintem rossz fórumokat olvasol... nem azért, hogy védjem az S2-t, csak a tisztánlátás kedvéért mondom, amiket leírtál, általánosságban abszolút nem jellemző erre a telefonra...

Nexus 5x

(#39994) Zsolt_72 válasza hommeros (#39992) üzenetére

Zsolt_72
(PH! félisten)

Értem.

Én olyan telefonokat szoktam ajánlani, amiket már volt alkalmam kipróbálni (tesztek alapján nem ítélek, csakis a saját használat élményei meghatározóak nekem). Laggolást, belassulást nem tapasztaltam - olyan mértékben semmiképp, hogy zavaró lett volna.

Távol áll tőlem a győzködés, mindössze a keretedhez mérten ajánlottam egy JÓ telefont, a döntés a te dolgod...

(#39995) xzsolt

xzsolt
(lelkes újonc)

Sziasztok
Telefon szeretnék vásárolni.
Azon gondolkozom hogy:
Használt HTC Desire (40ft) vagy egy új WayteQ-ZTE Libra (35ft) ?
Nem tudom összehasonlítani véleményeteket várom. Ennyiért mit éri meg használtan vagy inkább egy gyengébb új? :)
Ár:30-45 között.
Operációs rendszer: Android
Kijelző:800 x 480, Kapacitív
Mire használnám:Zene,film,GPS,Játék,WiFi, Bluetooth, FM rádió

Booty time, Booty time, across the USA!

(#39996) hommeros válasza Rotate (#39993) üzenetére

hommeros
(őstag)

Én elhiszem neked, nekem egyik se volt még :D A jobban teljesített alatt nem a benchmark értékekre gondoltam. Egyszerűen valahogy simulékonyabbnak tűnt a futás rajta.

Compare videókat néztem: [link] - meglepő eredményeket mutat.

És az android fórumon olvasgattam leginkább: [link]

Viszont a laggolást én is tapasztaltam pl Samsung Ace-nél készüléknél.

(#39997) meroly válasza tilinko70 (#39986) üzenetére

meroly
(PH! nagyúr)

Elég sok.
A legfontosabbak: kijelző, kamera, zenegombok.

Impossible is nothing

(#39998) hommeros válasza xzsolt (#39995) üzenetére

hommeros
(őstag)

Hát nem tudom.

HTC 1Ghz-es, amoled kijelzős, 5mp kamerálva.
WayteQ 600Mhz, 3.2mp és semmi extra a kijelzőben.

Ráadásul a HTC egy presztízs márka, a másikat max kocsiba használnám navinak. :DDD De ez személyes vélemény.

(#39999) Rotate válasza hommeros (#39996) üzenetére

Rotate
(PH! kedvence)

most komolyan egy Ace-hez hasonlítod az S2-t?

amúgy az összehasonlító videókban sokszor csalnak, hogy egyik-másik tekefon jobbnak tűnjön mint a másik... inkább a phonearena videóit nézegesd, ők hitelesek...

Nexus 5x

(#40000) korcsillio

korcsillio
(őstag)

Üdv.
Felvetődött hogy eladom a Blade-em.Mit érdemes helyette venni(30-35-től több pénzem nin rá)?Nagyobb kijelző lényeges lenne(esetleg kicsivel jobb hardver).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.