Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36347) tvamos válasza #40993792 (#36346) üzenetére


tvamos
nagyúr

En meg a ZTE-t dicserni olyanoktol hallottam, akiak mindenfele ROM-okat toltenek ra! A gyarit meg eldobjak! A tobbiek meg szidjak. Marmint a hozzam hasonloak, akik nem toltogetnek, meg tesztelgetnek ROM-okat. Mert ugy akkor elofordulhat, hogy esetleg nem vagy 1-2 napig elerheto, meg ilyesmi! Ezzel te sem vitazhatsz! Marmint, hogy mit hallottam, Ha o sulis hekker, max a csaja duzzogni fog, ha nem tudja felhivni... vagy ilyesmi!

A T-Mobil Pulse helyett meg vettem egy masik telefont, garancia, meg husegido helyett! Engem nep szopathat a T, nem buktazhatok miattuk szazezreket, mert a munkatarsaim, es ugyfeleim nem tudnak elerni. Azok meg ide-oda kuldozgettek, mert szerintuk jo!

Szoval ird ide, hogy 100000000000000000000 haverod mocsok elegedett a Bladdel. En meg ide irom, hogy 3 ismerosom is azt mondta, hogy ok nem nagyon tudjak hasznalni, eladjak, gyereknek ajandekozzak, kidobjak....

ENNYI!

Megjegyzem meg itt, hogy a srac, aki ajanlotta a T-Mobil pulset...
Amikor mondtam neki, hogy toltsd mar fel azt a csoda ROM-ot az enyemre is, semmilyen mennyisegu penzert sem volt ra hajlando! Lehet, neki sem ment a Skype-on a hangos telefonalas, amig ki nem jott a gyari 2.xx android????

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.