Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35991) _NCT


_NCT
őstag

Sziasztok!

Új telefon vásárlása előtt állok én is, a keret az úgy 40-60k (esetleg 70k) között lenne. Csakis új készülékben gondolkozom, viszont a skála nagyon széles, nem tudom melyik telefont lenne érdemes választani. Tucat tesztet megnéztem, nem vagyok előrébb.

Feltételek:

- OS: android 2.3.X vagy wp7 (ha tudtok nagyon jó érvet windows phone mellett)
- az OS gyorsan fusson, ne legyen akadás,
- ha netán szeretnék képet készíteni, viszonylag legyen jó minősége
- video detto
- játék nem feltétel, de azért néha AB belefér, az sem gond, ha nem laggol

Amire használom:

- navi
- zene, tehát a jó hangzást preferálom, régebben a zenei élményt megkaptam SE telefonok személyében, SE okostelefonom még nem volt, így ami hasonló hangzást nyújt jöhet
- filmezés
- természetesen telefonálni sem árt ha tudok rajta, így előny ha 1 nap alatt nem merül le az akksi
- néha fényképezés

Eddig ZTE Blade telefonom volt, kezdő Androidos telefonnak jó volt, viszont voltak gyermekbetegségei mint tudjuk.... Másik fontos szempont, ha lehet 2 évnél hamarabb nem akarok megválni tőle, szóval nem bánom ha bírja a strapát. Ezt nem fizikai értelemben kell venni, mert vigyázok a cuccaimra, akár én veszem, akár kapom.

Megmondom őszintén Optimus 7, Neo, Skate, Nexus telefonokban gondolkodtam, de fogalmam sincs melyik lenne a legjobb választás. Őszintén örülnék, ha jót kapnék olcsón, de ezzel nem vagyok egyedül.... Valószínű karácsony után fogok vásárolni, mivel most "Karácsonyi akció" keretein belül mind1ik telefon túl van árazva, így ha érdemes, inkább várok olyan újdonságra, ami még nincs a piacon. Megköszönöm mindenkinek a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.