Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27601) meroly válasza korpicschess (#27600) üzenetére


meroly
veterán

értelemszerű

Úgy érted, értelmetlen, nem?
:D

Impossible is nothing

(#27602) korpicschess válasza meroly (#27601) üzenetére


korpicschess
veterán

Nem, hanem következik a többiből :DD Lusta voltam már leírni, mert hol van neten, hol nincs.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27603) MOMO27 válasza korpicschess (#27600) üzenetére


MOMO27
csendes tag

közi szépen :R

(#27604) Real_Necro válasza MOMO27 (#27603) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem kötekedésképpen, de az "a" mellett az "s" sem működik mindig. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27605) Vitus


Vitus
őstag

Sziasztok!

Eljött az idő, hogy a jó öreg pege nyugdíjba vonuljon. A dominós kártyámat szeretném előfizetésesre váltani a trémobilnál és ezzel együtt rabigát venni a nyakamba egy új mobillal. Érintőkepernyős tetszene, jó sokat végignéztem teszteket meg videókat róla és nekem nagyon az jött le, hogy ezeknek még nem igen van itt az ideje. Egyedül a Samusung Wave a Bada oprendszerrel tudott meggyőzni, hogy az már igen. Viszont a Samsung Galaxy Spica az mi a pénztárcával leginkább kompatibilis, de azon meg Android van és ahogy néztem a samsung 800-as procija igen gyengén viszi a masinát. Ti hogyan látjátok mit éri most meg? Vagy érdemes még egyelőre "sima" mobilt venni érintős helyett és megvárni mi sül ki belőlük?

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#27606) korpicschess válasza Vitus (#27605) üzenetére


korpicschess
veterán

Szia!

Hát igen Spica nem a leggyorsabb, de viselhető sebességű, abban az árban nincs igazán jobb.
Felső kategóriában ott a Wave, a Galaxy S, iPhone 3GS és majd jön az iPhone 4. Ezekből bármelyiket megveszed, nem jársz rosszul.
Persze nem ilyen egyszerű a dolog, az is kérdés, hogy mire akarod használni a telefont, melyikhez értesz esetleg és stb..??

:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27607) Vitus válasza korpicschess (#27606) üzenetére


Vitus
őstag

Egyikhez sem értek, csak videókat nézegettem róla. Igazándiból sokat utazok és olvasgatnék közben, kellene navigáció legalább olyan szinten, hogy megmutatja hol vagyok és körebe tudjak nézni vele, ritkán zenehallgatás és esetleg valamilyen logikai vagy kártyajáték. Az iphone kilőve, se nem tetszik se nem engedhetem meg. A samsungok szimpik az lg és sony nem igazán. Többit nem igazán ismerem.

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#27608) korpicschess válasza Vitus (#27607) üzenetére


korpicschess
veterán

Árban meddig mennél el? Az a baj, hogy a T-nél a díjcsomagok is totál változók, én nem vágom őket fejből, de akár 16k-sak is lehetnek! Hogyha ezeket kinézed, meg megírod, hogy melyik férne be neked akkor tudok pontosabbat mondani.
Amiket leírtál, azokra mindegyik képes, tehát nem biztos, hogy high-end cuccot kell venned.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27609) Vitus válasza korpicschess (#27608) üzenetére


Vitus
őstag

Havi 10k max. és 20k-30k most. Ebbe jelenleg a Samsung Wave fér bele 1 év tarifacsomag és 2 év előfizetési hűséggel. Van valami web and walk, de nem igazán értem, hogy működik. Én úgy vettem ki, hogy kell egy előfizetés + valami netcsomag + a havi törlesztőrészlet ami wavenél 3335 ebben a formában. A galaxy spica az olcsóbb. De mindkettőnél az oprendszer a kérdéses. A Badánál, hogy mennyire fogják tolni, az androidnál, hogy mennyire marad lassú vagy mennyire frissíthető ezen a készüléken.

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#27610) Blaise7 válasza tjb007 (#27586) üzenetére


Blaise7
tag

Igazából a C5-ben a GPS tetszett meg, ami ugye nincs a Touchomban. Mivel nem nagyon érdekelnek a telefonok, ezért nem nagyon tudom mi az okostelefon előnyei és hátrányai.

(#27611) tjb007 válasza Blaise7 (#27610) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az okostelefon fogalma röviden, leegyszerűsítve: "olyan mobiltelefon, aminek saját operációs rendszere van, így különböző programok telepíthetők rá".

Előnye, hogy kényed kedved szerint alakítod, azt telepítesz rá amit csak szeretnél.
Hátrányt nem nagyon tudok írni de mint mindennek ennek is van. (pl. ha kevés memória van a telefonban és sok programot szeretnél rajta egyidejűleg futtatni akkor könnyen ki lehet akasztani)

[ Szerkesztve ]

(#27612) blt.62


blt.62
őstag

Sziasztok!
Tudna nekem segíteni valaki abban,hogy miért nem kapható a TELECOM magazin? Talán Pesten jobban tudjátok mint itt Szegeden.

MegtorloXp

(#27613) blt.62 válasza korpicschess (#27608) üzenetére


blt.62
őstag

Szia!
Az E-s nokiák mindegyike nagyon rossz kijelzőben és médiában? Egy sincs köztük ami jó volna?

MegtorloXp

(#27614) Land


Land
veterán

Üdv!

Nekem egy Omnia2őm van és érdekelne, hogy ezen telefonok közül érdemes-e valamelyikre elcserélni: Satio, i8910 HD, Wave, N97 illetve mi lenne még hasonlóan jó?

Fontos: akksi idő, zenelejátszás, filmezés, fényképezés, programok, normális sebesség

Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#27615) blt.62 válasza Land (#27614) üzenetére


blt.62
őstag

Nekem is Omni2-őm volt.
A Samsung Wave a te lelefonod. Mindenben szinte tökéletes. Ha meglátod a kijelzőjét kiakadsz.

MegtorloXp

(#27616) cass válasza Land (#27614) üzenetére


cass
aktív tag

Szerintem N97 lenne a jó választás!

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#27617) Lacazr93 válasza blt.62 (#27615) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Én is a Wave-et mondanám, viszont a kamerája az elég gyengusz :(

(#27618) blt.62 válasza Lacazr93 (#27617) üzenetére


blt.62
őstag

Nem tud annyit a kamerája a Wave-nak mint az Omnia2-nek?
A Samu i8510 nem jobb mint az N97? A samu i7110 milyen?

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

(#27619) Lacazr93 válasza blt.62 (#27618) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Az omnia 2 kamerája véleményem szerint jobb képeket csinál

(#27620) tjb007 válasza cass (#27616) üzenetére


tjb007
nagyúr

A négy telefon közül az lenne a legrosszabb választás.
Wave, i8910 HD, Satio és N97 a sorrend.

[ Szerkesztve ]

(#27621) SyntaxeError válasza tjb007 (#27620) üzenetére


SyntaxeError
tag

N97 kamerája nem valami fényes, én ilyen téren Samsung párti vagyok...

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#27622) blt.62 válasza Lacazr93 (#27619) üzenetére


blt.62
őstag

Akkor nem értem,mert az összes Wave tulaj agyon dicséri a fényképező tudását.

MegtorloXp

(#27623) Djuree


Djuree
félisten

üdv!

30k körül milyen telót ajánlotok? használt is jó.
érintős most nem kell, elég volt belőlük:)
nokia n95-re gondoltam elsőre.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27624) k850 válasza Djuree (#27623) üzenetére


k850
addikt

Úgy látom, hogy el is döntötted, csak megerősítést kérsz. 30 ezerért egy jó állapotú, nem rossz választás. Valamelyik nap 35 000 Ft láttam egy elégé megkíméltet.
Ha konkrétan leírod, hogy mire van szükséged, akkor jobban be lehetne határolni a készülék típusát.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#27625) Land válasza Land (#27614) üzenetére


Land
veterán

És a Vivaz felveszi a versenyt a Wave, Satio, i8910, Satio, N97 trióval? Jobb mint az Omnia2?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#27626) cass válasza Land (#27625) üzenetére


cass
aktív tag

Nem jobb, mint az Omnia2! :N

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#27627) mrlujoak válasza Land (#27625) üzenetére


mrlujoak
veterán

Symbian kontra winmo.
RAM megegyezik, Vivazban komoly grafikai gyorsító is van.
Omnia II (i8000) kijelzője AMOLED és nagyobb felbontású/méretű (3,7 kontra 3,2 inch) de mindkettő rezisztív.
A Vivaz 720-as procival gazdálkodik, az Omnia II pedig 800.
A Vivaz 8 megapixeles fénylesőt birtokol, amivel HD (720p) videó is rögzíthető folyamatos AF-szal támogatva, ellenben az 5 megapixel és a 720x480 videóval szemben.

Így nagy vonalakban a nyers adatok esetében fej-fej mellett haladnak, a legnagyobb döntést a használt operációs rendszerrel kapcsolatban kell meghoznod.

"Wave, Satio, i8910, Satio, N97 trióval?"

Ezek közül egyedül a Wave a kakukktojás, a Bada oprendszere miatt, és egyedül a videórögzítésben veri el a Vivaz (ja meg a fotófelbontásban).
A többiek is mind az S60v5 rendszert futtatják, így felveszi velük a versenyt. Sőt!

Jelenleg a Sony Ericsson Vivaz és Vivaz Pro a piacon lévő legkisebb és legerősebb Symbian S60v5 mobilpáros!

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#27628) deja vu válasza Land (#27625) üzenetére


deja vu
addikt

Nem éri meg elcserélni. A wave a legjobb ezek közül, aztán az i8910hd.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#27629) blt.62 válasza korpicschess (#27608) üzenetére


blt.62
őstag

A Samsung i7110 milyen telefon? Kipróbáltad már?

MegtorloXp

(#27630) tybsen


tybsen
addikt

Kicsit off: Mintha korábban olvastam volna valamelyik 1 Ghz procis telefon hozzászólásnál, hogy jönnek komolyabb processzorral szerelt telefonok is, de nem találok semmi ilyesmi infót sehol. Lehet, hogy csak benéztem?

(#27631) Lacazr93 válasza tybsen (#27630) üzenetére


Lacazr93
senior tag

nem elég az 1Ghz-es? :DDD

(#27632) tybsen válasza Lacazr93 (#27631) üzenetére


tybsen
addikt

ezt mondtam?

[ Szerkesztve ]

(#27633) iwtss


iwtss
tag

Sziasztok!
Remélem tudtok segiteni. Le szeretném cserélni a kiöregedett Nokia 6288 as telefonomat,de még nem tudom hogy mit vegyek.Amire használnám főleg : zene,rádió,GPS.Olyan 60-70K között gondoltam.Ha valaki tudna segiteni az megköszönném.

(#27634) tjb007 válasza iwtss (#27633) üzenetére


tjb007
nagyúr

Függő vagy független kell ?
Ha függő akkor milyen ?
Új vagy használt telefont szeretnél ?

(#27635) deja vu válasza iwtss (#27633) üzenetére


deja vu
addikt

Nokia n86, újonnan picit több, de használtan belefér.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#27636) iwtss válasza tjb007 (#27634) üzenetére


iwtss
tag

független,gondoltam érintőképernyősre azon belül néztem már a HTC Wildfire t csak hát azt nem tudom hogy ár kategoriába van-e olyan ami jobban megér 70K t

(#27637) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Mielőtt vásárlásba bocsátkozom kérném még a segítségeteket. Egy új SE C905 2 év gyári garival 60-ba kerül. Főbb érvek, ami miatt rá esett a választás:

- mostani k800-as után kicsit húzok SE felé
- jó, 3-4 napig kitartó akksi (napi max átlag 30 perc telózás, + pár fénykép)
- erős kamera, mobilhoz képest jó fényképek
- jól kezelhető billentyűzet (páromnak Omnia i900 van, azon nem tudok sms-t írni)
- masszív szerkezet, súly nem számít, ne recsegjen ropogjon

Melyik az a készülék, amit ebben az árkategóriában ajánlanátok és erős az akksija? (nem szeretném 1-2naponta tölteni)

Köszönöm

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27638) faz3k3


faz3k3
csendes tag

Üdv!

Szeretnék venni egy telefont a t-mobile-nál előfizetéssel. Kb. havi 1500-at tudok rászánni a telóra.
A fő szempont, hogy legyen benne wifi.
Ezek alapján néztem ki a W705 és a SE elm telefonokat, de nem tudok dönteni.
W705 jelenleg nincs nekik, nem tudom hogy mikorra lesz..esetleg vkinek tapasztalatra van vmelyik telóval?

Előre is köszi a válaszokat.

(#27639) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Real_Necro

Hát, talán az innov8.

Katt! :)

Az drágább de szebb képeket csinál és megfelel az elvárásaidnak.

faz3k3

szvsz az Android még mindig jobb netezésre mint a gombos SE-k.

T-Mobile Pulse Mini? Asszem 1700 Havonta. Katt.

[ Szerkesztve ]

(#27640) faz3k3 válasza szentkuti11 (#27639) üzenetére


faz3k3
csendes tag

megnéztem a tesztet róla, a google chrome-ért kap egy piros pontot.
am webshopban 2300 meg 2900-at írnak havi részletnek..
jöhetnek még ötletek :DD

[ Szerkesztve ]

(#27641) Real_Necro válasza szentkuti11 (#27639) üzenetére


Real_Necro
veterán

Igen, az volt a másik, amit találtam, viszont az többet eszik, valamint csak este szebb a képe, szerintem nappal nincs sok különbség.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27642) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Tudtok nekem ajánlani megbízható mobilos boltot, ahol függetlenül vásárolhatok telefont?

Köszi előre is.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27643) Biqci


Biqci
aktív tag

Sziasztok!
Lassan le szeretném cserélni Eten X800-as telómat, a baj mindössze annyi, hogy anyagilag nem tudok-akarok sokat költeni egy új készülékre. Max. 50k amit rá akarok szánni. Az új telóban legyen: legalább 3"-os kijelző, navi, wifi, viszonylag jó kamera, fm-rádió, mp3 és avi támogatás, 3G. Ahogy utánanéztem a Telenornál most van SE Xperia X1, ami pontosan megfelelne az igényeimnek, de annyi lehúzó kritikát olvastam róla, meg megint WinMo, hogy nem is tudom... A másik lehetőség az lenne, hogy megtartom az X800-ast az IGO miatt (navi megoldva) és veszek 30 körül egy jó állapotú de zárt rendszerű erős telót pl. LG Aréna, Samu S8000, esetleg Nokia 5800. De gondoltam arra is, hogy a Vodánál jó áron van kártyás LG Optimus, de nem tudom lehet-e függetleníteni és hogy áll a navi az Androidon. Vagy kicsit összekapnám magam és 60 körül egy használt Omnia2(megint WinMo), hátha nem fürdök be vele mondjuk egy letiltás miatt? Itt a dilemma, ha tudtok segítsetek! :F

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#27644) Putyin90


Putyin90
senior tag

Üdv!

Szerintetek megéri N79-ről N97 mini-re váltani?

Tud az annyival többet, hogy váltsak? :F

(#27645) korpicschess válasza Putyin90 (#27644) üzenetére


korpicschess
veterán

Mennyi a különbözet? Amúgy szerintem nem igazán..

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27646) Real_Necro válasza Real_Necro (#27642) üzenetére


Real_Necro
veterán

Tudtok esetleg segíteni előző kérdésemben? Köszönöm.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27647) diegho válasza Putyin90 (#27644) üzenetére


diegho
nagyúr

Nekem is N79-em van, de egyértelműen nem éri meg. Én csakis Android vagy Bada op-ra cserélném le. N97 mini csak abban tud többet, hogy érintős, op ugyanaz, proci ugyanaz.

(#27648) SyntaxeError válasza iwtss (#27636) üzenetére


SyntaxeError
tag

Mindenképpen ANDROIDOS telefont válasz. 70 Kért garis használt készülékek is vannak, tényleg csak az ízlésedre van bízva mi tetszik jobban...

Vagy esetleg iPhone 3G 16GB?

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#27649) Prego


Prego
senior tag

Volna egy olyan kérdésem hogy ha rászánom magam telefonvásrlásra, akkor milyen telefont ajánlanátok, a következő paraméterekkel:
-Wifi
-Qwerty (akár érintőképernyős verzióban), utálok a 10 gombon SMS-t írni
-alkalmas filmnézésre is (pl 2-2,5 órás vonatozás alatt)
-Ár: 40-50
-Vásárlási projekt: Szeptember

Jelen pillanatban vacillálok 5800 nokia és haver "kiszuperált" Blackberry 8900 között, sajna mindkettő használt, ráadásúl a blackberry-t még meg is kell okosítanom hogy menjen a vodás SIM karimmal. Valahogy az iPhone se érdekel.
Egyéb alternatívákról nem tudok, ajánlottak még HTC HD2-t 105 ezerért, de az enyhén szólva is drága :D

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#27650) deja vu válasza Prego (#27649) üzenetére


deja vu
addikt

Toshiba tg01-el jobban jársz mint a másik kettővel. Jelenleg 55 körül dobálják, de szeptemberre olcsósodhat. :) Még egy akkut vegyél hozzá, mert nem bírják ezek órákig ha filmet nézel, de ehhez a kijelzőhöz legalább nem kell nagyító mint a bb esetében. Ez a tg01 egyébként nem olyan sokkal rosszabb, mint a hd2.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.