Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26201) Jézus1969 válasza Krisztynlol (#26199) üzenetére


Jézus1969
tag

szia! volt w595 is és fiamnak van most w705. vitathatatlanul a w705 szebb és többet is tud minnt öccse a w595. viszont a w595-nek A hangszórója brutálisabban szól. használtpiaci áron azért van köztük különbség- w595 15-20 ezer között van a w705 :-22-30 ezer. szerintem ár-érték arányban a w595 lazán megéri az árát. de nálam a mérleg a w705 felé billenik. üdv!

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#26202) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

60-70k körül keresek egy mindenes érintős telefont, legyen benne:
bővíthető oprendszer
Wifi
GPS
USB, Bluetooth
gyors működés
nagy akksi

Amit én néztem az a Samsung i5700
[link]

Erről mik a vélemények? Elolvastam a PH!-s tesztet, elég vegyes kép alakult ki bennem, de árban ez a legjobb. Mit jelent az adatlapnál a megnövelt kapacitásu akkumulátor? Illetve említették a HSZ-ekben hogy lehet frissíteni az 1.5-ös androidot ami benne van.

Let the Zone take me if I am.

(#26203) qwerty123 válasza kutga (#26202) üzenetére


qwerty123
tag

Motorola Milestone? 75.000-ért új, gyári független, gyártói garanciával, számlával...

(#26204) kutga válasza qwerty123 (#26203) üzenetére


kutga
nagyúr

Üdv!

Ha úgy két hét múlva is meglesz (amikor előreláthatólag a megvételt tervezem) akkor jónak tűnik.

Boltban viszont elég drága.

Amúgy egy Nokia E63-at cserélnék erre.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#26205) qwerty123 válasza kutga (#26204) üzenetére


qwerty123
tag

Szerintem két hét múlva már nem lesz meg. Ha lenne pénzem én megvenném magamnak.

(#26206) meroly válasza kutga (#26204) üzenetére


meroly
veterán

E63 igen jó kis telcsi, érintősre tuti nem cserélném.
Mi bajon van vele amúgy?

Impossible is nothing

(#26207) kutga válasza meroly (#26206) üzenetére


kutga
nagyúr

Üdv!

Sok bajom nincs vele, igazából a nagyobb képernyő, az android és az érintőkijelző miatt akarom kipróbálni az újat.

A Symbian is tetszik, jó a qwerty az E63-on, de barátnőmnek nemrég vettem egy érintőst és megtetszett. Az is Samsung, mondjuk nem egy kategória, de jó kis telefon az is.

Let the Zone take me if I am.

(#26208) meroly válasza kutga (#26207) üzenetére


meroly
veterán

Értem.
ez már itt off, de az akku hogy bírta? Zuhanni zuhant már? Mennyire tűnik strapásnak?

Impossible is nothing

(#26209) Jézus1969 válasza meroly (#26208) üzenetére


Jézus1969
tag

sziasztok! nokia x3-ról van valakinek tapasztalata? 2 telefon között rágódom -/ nokia x3 és sonyericsson w705/ a w705-öt ismerem a nokiát nem:/ :C :F

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#26210) meroly válasza Jézus1969 (#26209) üzenetére


meroly
veterán

Elég műanyagosnak mondják, én az X2-re várok :DDD

Impossible is nothing

(#26211) kutga válasza meroly (#26208) üzenetére


kutga
nagyúr

Üdv!

Mostanában észrevettem hogy mintha sűrűbben kellene töltenem. Legtöbbet a Wifit használom de régebben mintha jobban bírta volna.

A telefon amúgy jól össze van rakva, üzleti modell lévén, nem bántam meg hogy megvettem.

Let the Zone take me if I am.

(#26212) lindermen válasza Jézus1969 (#26209) üzenetére


lindermen
aktív tag

Szia! Olvasd el a teszteket itt az MA-n, én nem emlékszem túl sok jóra belőlük. De ha mindenképp ragaszkodsz e kettőhöz, akkor sztem inkább W705 (már csak a wifi, hspa miatt is, persze a csatija hátrány a nokiához képest)
Egyébként miért ezt a két telefont nézted ki?
szerk.: ja és bocsi, végülis konkrét tapasztalatom nincs róluk :B

[ Szerkesztve ]

(#26213) littlelion21 válasza Jézus1969 (#26209) üzenetére


littlelion21
addikt

Javaslom hogy nézd meg élőben is az X3-at, nagyon gyorsan le fogsz tenni a megvásárlásáról, hidd el....

(#26214) madarasz92


madarasz92
őstag

Sziasztok!
Szerintetek melyik telót vegyem meg?
iPhone 3G Vagy Samsung Omnia 2?

(#26215) Krisztynlol válasza Jézus1969 (#26201) üzenetére


Krisztynlol
csendes tag

Szia!

Köszi az infót :) Csak a hangszórója jobb a w595nek, vagy fülessel is jobban szól?

Krisztynlol

(#26216) legiaap válasza madarasz92 (#26214) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szia!
Bár Samsung párti vagyok, de most mégis inkább azt ajánlom, hogy a 3G-t válaszd. Jobban jársz vele.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#26217) szilvorium


szilvorium
csendes tag

Sziasztok, a szakértelmetekre lenne szükségem...
Most egy arena-t nyúzok de bevallom, az agyamra megy, hoy ennyire instabil szoftverileg...
Valami árban hasonló fekvésű -lehetőleg újonnan, a plafon az az 50ezer- telefont keresek, ami stabil, rendesen összerakott, vagyis nem recseg-ropog, és 3,5ös jack-kel megáldott, 8gigás microsd-t kezelő telefont keresnék, de ötletem sincs....
Tudnátok segíteni? :R

(#26218) qwerty123 válasza szilvorium (#26217) üzenetére


qwerty123
tag

Szia! Bár én nem vagyok szakértő, de ha érintőset akarsz, akkor Samsung Galaxy Spica, vagy egy QWERTY-s Nokia E72-t el lehet csípni, ha szerencséd van vagy egy Nokia E52 esetleg szerintem bevállalható. Mindegyiknek 1500 MAh-s akksija van.

(#26219) meroly válasza szilvorium (#26217) üzenetére


meroly
veterán

Ahogy a kollega mondja.
Talán még az E71 vagy E63, az van ilyen árkategóriában.

Impossible is nothing

(#26220) Gzolo


Gzolo
senior tag

Sziasztok,

jack-es telefont szeretnék venni, 240x320-as kijelzővel, olcsón, Nokia 2700 és 5130 annyira nem tetszenek, milyen telefonok vannak még újonnan/használtan 15.000 környékén, amik nem juthattak eszembe? Csúszkások előnyben.

Van valami ötletetek?

[ Szerkesztve ]

(#26221) Jézus1969 válasza lindermen (#26212) üzenetére


Jézus1969
tag

értem. ennyi elég is volt a nokia x3-ból. azt hiszem marad a se w705. :C egyébként ebben az árban ahogy nézem nem nagyon lehet válogatni. de ha valaki jobbat tud ajánlani szivesen meghallgatom a /samsung és lg / kivételével. :R

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#26222) lindermen válasza Jézus1969 (#26221) üzenetére


lindermen
aktív tag

Szia! Mik az igényeid, és mennyi a max lóvéd rá? a fentiek alapján gondolom slide-ot szeretnél, és jó legyen zenében, ugye? Árban meddig mehetünk? GPS, navi kell? Lehet okostelefon is (ebben a kategóriában főleg Symbian jöhet szóba)?

(#26223) littlelion21 válasza Jézus1969 (#26221) üzenetére


littlelion21
addikt

Ha nem ragaszkodsz a slide-kialakításhoz, személyes kedvencemet a SE C901-t ajánlom: szép külső (bár ez szubjektív), Walkman-szintű zenelejátszási képesség, igen jó 5Mpx-es optika xenon villanó társaságában - mindez 40k-ért, újonnan, függetlenül. :)

(#26224) Jézus1969 válasza littlelion21 (#26223) üzenetére


Jézus1969
tag

köszi ! ez tényleg jó lehet./ c901/ ezt a tipust még nem ismerem. symbianos teló nem kell, mert abszolut nem használom ki és amúgy is csak lassul tőle a telefon. nekem nokia n73 volt de mindig fagyott mint a hűtő. pár éve valahogy leragadtam a sonyericssonnál. valahogy elég egyértelműnek tűnik a menü része és nagyon kompatibilis mindennel. :R

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#26225) Jézus1969 válasza littlelion21 (#26223) üzenetére


Jézus1969
tag

samsung s5230- ban is gondolkodtam egy darabig. de ez csak addig tartott amig a feleségem nem vett egyet magának. szerintem sokmindennek lehet nevezni még akár szépnek is , de semmi esetre nem telefonnak. kár hogy a sonyericsson nem gyárt ilyen telefont és főleg ilyen összegért nem. :K

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#26226) littlelion21 válasza Jézus1969 (#26224) üzenetére


littlelion21
addikt

Itt a teszt, fusd át.
A pannon-nál (pardon, telenor) is van, előfizuval 30k körül - de ha jól tudom csak fehér -, partnero-nál pedig 40k fehér, fekete és ezüst színben egyaránt.

Egyetlen hiányosság amit felróhatok neki, az a fos FastPort csatlakozó erőltetése...

[ Szerkesztve ]

(#26227) qwerty123 válasza Gzolo (#26220) üzenetére


qwerty123
tag

Tudomásom szerint ami a legolcsóbban beszerezhető, csúszkás, 3,5 mm-es jack csatlakozós Nokia az jelenleg az N81, abból is a használt. Létezik belőle 8 GB változat is, de az drágább, mint a sima. Esetleg egy X3-as Nokia még talán beszerezhető 20 körül. De az 5130 20.000-ért újonnan szerintem megéri és jó telefon is, viszont gagyi fülhallgató jár hozzá gyárilag.

(#26228) Jézus1969 válasza littlelion21 (#26226) üzenetére


Jézus1969
tag

köszi! :R

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#26229) lindermen válasza Jézus1969 (#26228) üzenetére


lindermen
aktív tag

A mai symbik már megbízhatóbbak, gyorsabbak. Nekem nokia 5630-am van, és teljesen elégedett vok vele, szabvány csatik, wifi, na jó a kamera csak 3.2-es fix, de nem rossz.
Üdv

(#26230) korpicschess


korpicschess
veterán

Hali!

SE K770 vagy C510?

:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#26231) madarasz92 válasza legiaap (#26216) üzenetére


madarasz92
őstag

Szia!
Miért?

(#26232) turorudi94


turorudi94
tag

K770-mivel xenon vakus

Mert megérdemled.

(#26233) szilvorium válasza meroly (#26219) üzenetére


szilvorium
csendes tag

Értem, köszi a tippeket!
Amúgy újonnan függetlenül ezek milyen árban mozognak? rég vettem telót, ezt is úgy cseréltem...
Meg most néztem egy 5630-as nokiát, meg az 5730-ast is, azokról esetleg vélemény? :R

(#26234) Traxx válasza sagesz93 (#26057) üzenetére


Traxx
őstag

No..meglestem a Pulse-t. Elsőre felemás...Bumfordi ez az érintőkijelzős dög az eddigi K750i és az azt megelőző Nokia után. Valahogy nem állt annyira kézre... Meg viszonylag nehéznek is találtam (+30 g a mostanihoz képest) Továbbá meglepett, hogy angol az oprendszer, azt hittem, van magyar nyelv is benne :B Bár végülis tökmindegy, tudok angolul :D
Sebességre tényleg jó volt, minden nyomkodásra pikkpakk reagált. Igaz, bemutató jószág lévén gondolom amiatt is volt ez, mert nem volt telepakolva minden vacakkal, vagy képpel, hanggal, videóval...Taperolni fura volt, nem mindig találtam el, hova kell bökni.

Szép meg jó, meg Androidos meg minden, de nem tudta teljesen belopni magát a szívembe...nem tudtam azt mondani rá, hogy ez nekem feltétlenül kell :( Lehet a zárt rendszere miatt rosszabbul járok a már említett SE kütyükkel, de azokat továbbra is talonban tartom - jó cucc ez, csak nem győzött meg :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#26235) ádám...


ádám...
csendes tag

üdv!
Szerintetek milyen telefon vegyek az ár max 62ezer ft-ra gondoltam és jó ha van benne: bluetooht, wlan és legyen opercációs rendszere
szerintek?

(#26236) rizso válasza turorudi94 (#26232) üzenetére


rizso
addikt

k770 nem LED vakus? :U

korpicschess: a kettő közül c510 :K

ádám...: új vagy használt? Érintős vagy nem érintős? A feltételeidnek nagyon sok mobil megfelel...Esetleg valami spéci elvárás? Mire használnád? :U

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#26237) ádám...


ádám...
csendes tag

érintőképernyő az fontos...olyan sok dologra nem akarom használni csak net zene megh telefonálhassak vele...
szerinted a samsung monte megéri?

(#26238) rizso válasza ádám... (#26237) üzenetére


rizso
addikt

Monte nem nyílt oprendszeres. Viszont ennyiért simán kapsz zsír új független spicát, esetleg újonnan a nokia 5530 is olcsó, meg 5800 is van ennyiért újonnan(bár én ezeket az érintős nokiákat nem vennék)! Ha használt teló is érdekel, akkor még jó pár teló szóbajöhet ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#26239) Legendd


Legendd
senior tag

iPhone 4!!!!!!!!!!! A legjobb :D:D most még 3GS-em van, de alig várom, hogy az újat majd megvegyem. Viszont azt hiszem azzal már beérem egy ideig :D

Alea iacta est!

(#26240) korpicschess válasza rizso (#26236) üzenetére


korpicschess
veterán

De k770 ledes, mind a 2 ledes.
Miért a C510? Az a baj, hogy nem találok értelmes áron, azért 17 meg 20.000-ret nem ér meg (szerintem)!

szerk: esetleg még C702 is befigyelhet bár arról rosszat írtak a kameránál :F az milyen?
Bár ez már necces, mert vastag.

C901 nagyon tetszik de az marha drága :O 20ért jó is lenne :P

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#26241) Danny750 válasza korpicschess (#26240) üzenetére


Danny750
őstag

Hát kamerában a C510 sem jobb! Sztem a C702 éri meg a legjobban a 3-om teló közül! :K

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#26242) korpicschess válasza Danny750 (#26241) üzenetére


korpicschess
veterán

Értem. Tehát 1 szint a 3 mondjuk egy camdriver csere után?
Nem adod el az első 2 telód közül valamelyiket olcsón nekem? :DDD

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#26243) turorudi94


turorudi94
tag

k810?

Mert megérdemled.

(#26244) legiaap válasza Legendd (#26239) üzenetére


legiaap
nagyúr

A függők, mint vagyunk egy páran itt (beleértve magam is) mindig ezt mondjuk... :DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#26245) rizso válasza korpicschess (#26240) üzenetére


rizso
addikt

Én beáldoznám a vékony kivitelt, és vennék egy k800i/k810i-t - 10-15k között mondhatni fullost kapsz ;) Ha már mindenképpen az occccsóság a cél :P

legiaap: szarul megy nektek függőknek :P Adakozhatnátok esetleg a megunt 3GS-ekkel, a plebsznek talán még az is jó lenne ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#26246) SyntaxeError válasza rizso (#26245) üzenetére


SyntaxeError
tag

Sziasztok, kis segítséget kérnék.
Mobiado készüléket szeretnék vásárolni és megkérdezném, hogyan győződhetek meg róla hogy eredeti-e a készülék? IMEI alapján lehet még akár kamu is, nem?
A hivatalos oldalon van IMEI check de azt gondolom tudják a kis kínai barátaink hamisítani.
Egyáltalán van itthon szerviz hálózata a készüléknek, vagy forgalmazása?

Köszönöm előre is a válaszokat.

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#26247) legiaap válasza rizso (#26245) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nekem nincs ipone-m, nem is volt. Csak azért mondtam, mert én is gyakran cserélgetem a telefonjaimat, bár most a gazdasági válság nálam is felütötte a fejét. Már rég nem vettem frankó telót.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#26248) korpicschess válasza rizso (#26245) üzenetére


korpicschess
veterán

Nem megy, egyszerűen a 18mm iszonyatosan sok! Ráadásul ha még ki is lóg ugye a kamera védő (bár az lehet benne van már a 18ba de kétlem)...
Nem fér el egyszerűen, meg iTouch után nem bírnám megszokni.. K800i mellé raktam és 3x elfért volna egy k800ban :DDD

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#26249) turorudi94 válasza SyntaxeError (#26246) üzenetére


turorudi94
tag

A hamisítvány MTk-Mediatek-re épül amit simán észelehet venni bekapcsoláskor,illetve 2simes vagy ha 2akku van hozzá akkot hamis,és ha az alaplapon ilyen kis csillogos matrica van.

Mert megérdemled.

(#26250) rizso válasza legiaap (#26247) üzenetére


rizso
addikt

Hát mindenkit utolért a válság...Én is bírom a kütyüket, mégis visszaálltam egy mezei n82-re...Bezzeg a régi szép idők: omnia(még az elején), m900, satio, BB, n97 :)
Iphone4 nekem is tetszene(nem is kicsit), csak sajna egy vagyont kérnek majd érte...

korpicschess: egyszer jó lenne megtapogatni az ipodot ;] Nagyon gondolkodtam mostanában rajta, csak a mass storage hiánya miatt nem merek belevágni...Vagy meg lehet oldani valahogy? Egy tulajjal beszéltem, azt mondta, hogy csak itunes-on keresztül lehet vele babrálni - az meg nem minden gépen van...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.