Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27051) #40835072


#40835072
törölt tag

azóta találtam még egyet! Iphone 3g 8gb, HTC Hero vagy HTC HD?

(#27052) korpicschess válasza #40835072 (#27051) üzenetére


korpicschess
veterán

Ha kamera nem fontos akkor a sorrend is ugyanez szerintem!

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27053) Real_Necro


Real_Necro
veterán

SZiasztok,

gondolkozom, érdemes lenne e lecserélni jó kis bejáratott SE K800i készülékem. A nagy kérdésem az, létezik e olyan mobil, melyet igazából nem használnék másra, mint telefonálás, néha sms, sok fotó (tehát legyen benne minél "jobb" fényképező), határidőnapló, emlékeztető, több ébresztő és persze ne csak 1-2 napot bírjon az akksija. Jelenlegi készülékem kb 4-5 naponta kell töltenem. Nem mondom, hogy nagy telefonos lennék, cégnél van saját, ezen csak közeli rokonokat, ismerősöket csörgetek.

Szemezgettem Aino-val, de a nagy kijelző számomra felesleges, zenehallgatásra van egy jó öreg iAudio-m, videót meg nem nézek útközben. Másik versenyző C905, ami nem tudom, hogy tudásban ad e sok újat, valamint akksija ennek sem valami erős (a PH!-s teszt szerint)... más megoldás?

Köszi

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27054) #40835072 válasza korpicschess (#27052) üzenetére


#40835072
törölt tag

értem :D akkor iphone lesz :C

(#27055) korpicschess válasza Real_Necro (#27053) üzenetére


korpicschess
veterán

Hi!

Samsung i7110
W995 modded camdriverrel esetleg..
Nokia N86

Árban mire gondoltál? Kivitel milyen legyen?

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27056) Sztbeni válasza #40835072 (#27045) üzenetére


Sztbeni
őstag

Herot vegyél!

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#27057) Real_Necro válasza korpicschess (#27055) üzenetére


Real_Necro
veterán

Árban nem a csillagos egek, kivitelben legyen manager teló, billel.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27058) SyntaxeError válasza #40835072 (#27045) üzenetére


SyntaxeError
tag

Csak az iPhonet!
Rendesen ki kell próbálni és ennyi, wifi kijelző térerő hangszóró...

Sok sikert

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#27059) #40835072 válasza Sztbeni (#27056) üzenetére


#40835072
törölt tag

ezt kifejtenéd?:S

SyntaxeError: kösz ez les egy ember mondta a herot "Herot vegyél" :D

[ Szerkesztve ]

(#27060) Prison85


Prison85
senior tag

Sziasztok! Sajnos a telefonomat (Samu U600) a hétvégén érte egy kis baleset egy sátorozás alkalmával és felmondta a szolgálatot (elázott). Most kellene vennem helyette valamit SOS-ben. Árban nem akarok elmenni a csillagos egekig, mert nem vagyok nagy telefonmániás. Van néhány kiszemeltem és kíváncsi lennék hozzáértő véleményekre, mert én laikus vagyok. Az elvárásaim: micro SD támogatás, egy közepes minőségű kamera (3MP körüli), több ébresztőt lehessen állítani (többnyire későn fekszem nap, mint nap és korán kelek). Sajnos munka közben gyakori probléma, hogy a gépek állítása miatt olajos/zsíros a kezem és egy érintőképernyős telefon nem biztos, hogy jó választásnak lenne ráadásul ahogy elnézem mostanában ezek hódítanak így elég nehéz helyzetben vagyok.

Ami igazán tetszik (ilyet akartam amikor vettem az u600-at 2 éve): 6500 Classic
Érintőképernyős és olcsó: Samu S5230
Amit egy fórumtárs ajánlott ár/érték tekintetben talán verhetetlen áron: Nokia 5230

A tanácsokat előre is köszönöm! :R

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#27061) korpicschess válasza Prison85 (#27060) üzenetére


korpicschess
veterán

Hát te mondtad, hogy nem lenne jó az érintő.. szóval szerintem azokat hagyhatod is, pláne a Samu 5230at, mert az elég gyér..
Javaslom, hogy esetleg nézz meg egy Nokia 6303-mat. Ha a külseje nem rémít meg, akkor jól jársz vele.
Csak újonnan jöhet szóba nálad telefon? Használtan nő a választék:)

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27062) legiaap válasza Prison85 (#27060) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én ezek közül egyiket sem venném, inkább, akkor már Samsung U800.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#27063) Prison85 válasza korpicschess (#27061) üzenetére


Prison85
senior tag

köszi! 6303-mal már szemezgettem, mielőtt még javasoltad volna. Feketében nekem tetszik. Egyébként nem csak újan jöhet szóba, de mindenképp kell valamennyi garancia és, hogy karcmentes legyen.

legiaap: U800 esélytelen. Barátnőmnek az van, anno 40k volt előfizetésesen és egy kalap .... A festék kopik a burkolatról, gombok kopnak, menü lassú stb

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#27064) SyntaxeError válasza Prison85 (#27060) üzenetére


SyntaxeError
tag

65 zéró zéró classic a legjobb a felsorolásból, minőségi darab. Egyedül aksija kevés ezért arra oda kell figyelni... :P

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#27065) abuka


abuka
csendes tag

Sziasztok!

Érdekelne a véleményetek egy készülékről valamint további tippeket várnék, hogy milyen eszközt tudnék venni úgy 30000-50000 Ft. (aranyközépút 40k megfelelő ) között.

Egy ilyen kiszemelt pl.: WiFi Air Phone No. 1
Ezzel kapcsolatban is várnám a véleményeket ha esetleg van akkor tapasztalat leírását.
Előre is kösznöm.

(#27066) Prison85 válasza SyntaxeError (#27064) üzenetére


Prison85
senior tag

mi a gond az akksival? Vaterán és itt már nézegetem őket ezerrel.

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#27067) korpicschess válasza abuka (#27065) üzenetére


korpicschess
veterán

Amit kiszemeltél az egy szar. Ne vegyél klónokat.
Érintőképernyő feltétel? Új vagy használt is? Mire használnád?

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27068) abuka válasza korpicschess (#27067) üzenetére


abuka
csendes tag

Ha érintőképernyő nem is de nagy képernyő igen mert alap cuccok mellé(sms, telefon ) szeretném netezni is haszálni.

Btw klónokat miért ne?(jogos hogy már a neve is ijesztő hogy klón de mégis )

(#27069) korpicschess válasza abuka (#27068) üzenetére


korpicschess
veterán

Mert rossz az összes! Azért!

SE W995 és Samsung Spica, Samsung i7110 amit tudok ajánlani használtan ebben az árban

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27070) SyntaxeError válasza abuka (#27065) üzenetére


SyntaxeError
tag

A klónokat a kukába ki kell dobni, pénzt nem ér. iPhone 3g 8gb-ot talán kapsz 5O K-ért arra gyúrj rá, vagy Blackberry esetleg...

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#27071) Real_Necro válasza korpicschess (#27055) üzenetére


Real_Necro
veterán

Meglestem a készülékeket. A tesztek alapján nem győzött meg, hogy jobb lenne bármiben is a mostani K800-nál. A képek szerintem még rosszabbak is lettek (igaz, enyémen lecseréltem cam drivert).

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27072) cucci30 válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


cucci30
csendes tag

Csak is Nokiát!

(#27073) Prison85 válasza cucci30 (#27072) üzenetére


Prison85
senior tag

Értékes hozzászólás! köszönjük! 0 nap reg

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#27074) korpicschess válasza cucci30 (#27072) üzenetére


korpicschess
veterán

Vigyázz, mert még találunk szólni a moderátornak, tudod tilos a hsz gyűjtés...

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27075) Prison85 válasza korpicschess (#27074) üzenetére


Prison85
senior tag

szerintem nem néz vissza. Az imént lecsekkoltam és 12 - 0 - 0 hsz volt (ami gyorsan bővül). Mostanra már megtelt az eddigi hozzászólásaim menü.

Témába vissza: 6500c-ban gyenge az akksi? Tud erről valaki infót? Nem akarok olyan telefont, aminél imádkozni kell, hogy bírja ki a nap végéig. :(

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#27076) Senkihazi#1


Senkihazi#1
csendes tag

Csáó!
Vannak olyan telefonok vagy PDAk,amire lehet telepíteni iGo-t? Ha van melyek azok? Olyan kell nekem,ami jól is fényképez

(#27077) legiaap válasza Senkihazi#1 (#27076) üzenetére


legiaap
nagyúr

Persze, hogy vannak olyanok. Amiket én ajánlani tudok:
Samsung i900 Omnia
Samsung i8000 Omnia 2
HTC Diamond 2
Ezek jól is fotóznak szerintem.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#27078) #40835072 válasza legiaap (#27077) üzenetére


#40835072
törölt tag

nem tudom megelenik e még:D felregizett 5 perc és lelépett :S

Diamond 1 is jó erre (nekem bejött csak a fényképek nem annyira)

(#27079) madarasz92 válasza legiaap (#27077) üzenetére


madarasz92
őstag

Főleg az I8000 jó fotózásban.. :)
Prison85: Már 21hsz-e van lassan őstag lesz.. :D

[ Szerkesztve ]

(#27080) SyntaxeError válasza Prison85 (#27075) üzenetére


SyntaxeError
tag

Hát nekem volt classicom és imádtam, csak sok nyúzás mellet 1,5 napot bírt.
Ha használtan veszed kérj rá 3 nap garit, az aku miatt vagy ha nem ad, akkor alkudj le 3 K-t annyiért már lehet kapni hozzá.

Normálisabbak most 16-19 között mozognak, figyelj arra is hogy a tetején lévő műanyag sapka ne jöjjön le könnyen mert az piszok zavaró tud lenni...

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#27081) Prison85 válasza SyntaxeError (#27080) üzenetére


Prison85
senior tag

Köszi a tanácsokat :R . Próbagarit mindenképp szeretnék kialkudni. Már csak ezért is szeretnék olyan embertől venni, akinek már több értékelése is van (senkinek nem mutat jól egy negatív kritika a sok pozitív között)

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#27087) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

50-60k Magasságában keresek qwerty-s okostelefont, használtan. Milyet tudnátok ajánlani? WM-est szeretnék elsősorban.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#27088) jeni


jeni
félisten

szia
az LG GT54-ről mi a véleményetek és tapasztalatok arról? elvileg az egyik legolcsóbb ANDROID tló. bár minőségileg és technikailag hova tehető tudása alapján? a Nokia N97-hez képest jobb vagy rosszabb,az LG GT 540 (plusz billentyűs,ezt leszámítva a Nokia-nál)

(#27089) v.u.k.k.i.


v.u.k.k.i.
csendes tag

Kedves Hozzáértők!

Max. 46000.-et tudok mobilra szánni; újat szeretnék, és az ebbe az árkategóriába beleférők közül a lehető legjobb képeket készítőt.

(Gyártó mindegy, csak minőségi legyen.)

Kérlek, segítsetek, melyik(ek)et javasoljátok?

Köszönöm szépen!

(#27090) Spam123


Spam123
tag

Üdv!

Ilyen mobilt keresek:
Nokia, 3.5"-es jack, legalább 3.2-es kamera, kisebb és könnyebb mint egy N73, viszonylag hosszabb üzemidő, klasszikus kivitel (nem tapis, vagy szétcsúszós)

Opcionális: minimum 2.4" kijelző

MAX 40k használtan.
:R

[ Szerkesztve ]

(#27091) korpicschess válasza Spam123 (#27090) üzenetére


korpicschess
veterán

Hi!

Nem kérdezel nehezet:
N79
;)

:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27092) Spam123 válasza korpicschess (#27091) üzenetére


Spam123
tag

Sajnos túl nagy darab ez nekem, csak 4 mm-rel vékonyabb, minden másban ugyanakkora. :\

(#27093) korpicschess válasza Spam123 (#27092) üzenetére


korpicschess
veterán

Van még a Samsung i7110, viszont az csak keskenyebb, másban ugyanakkora.
Ennél kisebbet már nem tudok!

szerk.: ez már nem is Nokia.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27094) Huma


Huma
addikt

Penge okosteló nincs? Nekem pl az 5310-es telefon nagyon bejön kinézetre, de nem lenne rossz valami okostelefon sem.

Egyszer telefonáltam egy régebbi okostelóval (már nem emlékszem mi volt az) és pár dolgot észrevettem. Nehéz, vastag, széles és mivel fémből volt ezért még hideg is volt a fülemnek. Kb mintha egy tepsibe beszéltem volna.

pl az 5230-as megmozgatta a fantáziámat. Olcsó és sokat tud. Fasza kijelzője van meg, minden. Viszont nem tetszik kinézetre, bár azon nem nagyon lehet segíteni. Kb az összes ugyanúgy néz ki.

Ha lenne valami hasonló telefon 1cm-es vastagsággal az jó lenne.

Mondjuk lehet nekem nagyok az elvárásaim.

Lehet kézbe kéne vennem egyet, mert most hogy nézem a másfél centi sem olyan sok. A régi készülék amit fentebb említettem szerintem tuti minimum 2 cm volt.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#27095) korpicschess válasza Huma (#27094) üzenetére


korpicschess
veterán

Nincs igazán penge okosteló..
Illetve van pár, de nem 10mm-esek.
Pl. HTC Diamond? :)
5230 azért nem akkora sztár a rezisztív kijelzőjével (Diamond is rezisztív egyébként), ebben a kapacitív képernyős világban :)
:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27096) Spam123 válasza korpicschess (#27093) üzenetére


Spam123
tag

Az még oké, hogy nem Nokia, nem néz ki rossznak, sőt...csak nincs rajta 3.5-ös jack. :W :W

(#27097) korpicschess válasza Spam123 (#27096) üzenetére


korpicschess
veterán

Íh hát ez kimaradt. Gyári füles esetleg nem átalakítós? Ezt már nem tudom megmondani.
Más az N79-en kívül nem jut eszembe :F
6700 is kiesik.. kicsi kijelző, nincs 3,5es jack..

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27098) Huma válasza korpicschess (#27095) üzenetére


Huma
addikt

Hát ja, de legalább olcsó. Én igazából nem ragaszkodok az érintőképernyőhöz sem. Viszont akkor sokkal kisebb ugye a kijelző mert kell a bill-nek a hely.

Ezért mondtam, hogy ha pl az 5320 ugyanúgy nézne ki mint az 5310 akkor az best buy lenne számomra. Sok minden hiányzik belőle ami megvan a jobb okostelefonokban viszont tetszene külsőre és kellően zsebrevaló is lenne.

És a legfontosabb meglenne benne. Szabadon variálható programok, remek testreszabhatóság.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#27099) korpicschess válasza Huma (#27098) üzenetére


korpicschess
veterán

Igen ebben igazad van:)
Ha még nem használtál érintőst akkor nem lesz gondod egyáltalán, ez az én véleményem, de egy iPhone után azért melegen ajánlott elkerülni :DDD

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27100) SyntaxeError válasza PowerBuldog (#27087) üzenetére


SyntaxeError
tag

Nokia N97 vagy esetleg Androidos teló? Igaz én ennyiért csak 3G 16 Gb-ot vennék...

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.