Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27851) korpicschess válasza Real_Necro (#27848) üzenetére


korpicschess
veterán

5mp, xenon vaku, modosított camdriverrel, telefontól szerintem simán jó!
Ha újonnan vennéd G600-at akkor nem érdemes, már öreg, C901 újabb, szerintem szebb is, és kb egy árban van vagy nem tudom, de pannonnál 33 a C901.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27852) szonti


szonti
aktív tag

Sziasztok!

Mobilvásárláson gondolkozom, az utóbbi hetekben folyamatosan nézem a telefonokat, de igazán jót még nem találtam, ezért írok ide, hátha vki tud megfelelő de még általam nem vizsgált alternatívát ajánlani.
Max 50 ezret szánok rá és a legfontosabb h wifis legyen. Szeretnék qwerty billentyűzetet ami ha nincs akkor is megfelelő, ha helyette van virtuális qwerty. Nem feltétlenül kell érintőkijelző, GPS, HSPDA, még 3G sem kell mert wifin neteznék úgyis. Ha lehet Samsung Motorola, Nokia készülék lenne jó.
Eddig Nokia c3-00 nézegettem, de a szoftveres bénasága miatt a wifi használhatósága a nullához közelít. Ami még tetszett a Nokis e63 sajnos ez már kicsit régebbi készülék, így csak kártyafüggetlenül tudnám megvenni és sajnos gyári gari nélkül, csak bolti garanciát adnának amitől kicsit félek mert nem pesti vagyok szal hiba esetén futár meg minden, sokáig teló nélkül lennék, továbbá nem tudták megmondani, h a qwerty magyar kiosztású e rajta. Amit néztem még a Samsung Monte, remek kis készülék van benne minden ami kellene nekem, de nincs benne virtuális qwerty, így ez kiesett. Mivel főként ilyen email írásra meg msn en csevegésre használnám, ne a gép zúgjon mindig ezért a qwerty elég fontos lenne.

Ha túl hosszúra sikerült akkor bocsi a lényeget kövérítettem, a segítséget előre is köszönöm!

(#27853) meroly válasza szonti (#27852) üzenetére


meroly
veterán

Nokia E71?

Amúgy mi bajod a C3-al? Attól hogy nem symbian, az opera még felmegy rá és netezni is lehet vele, wifi is van benne.

Impossible is nothing

(#27854) Real_Necro válasza korpicschess (#27851) üzenetére


Real_Necro
veterán

26 körül van egy új G600, páromnak jobban tetszik mint a C901. Ízlések és pofonok :) Nekem meg a C905 tetszik.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27855) korpicschess válasza Real_Necro (#27854) üzenetére


korpicschess
veterán

Így van, ízlések és pofonok!:)
:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27856) picur220 válasza baluka26 (#27850) üzenetére


picur220
veterán

Nokia E52, E66, N78, N79.

(#27857) bimbócska válasza cass (#27835) üzenetére


bimbócska
csendes tag

Köszi Srácok :)
asszem kettőegyre nyert a nokia :D

(#27858) szonti válasza meroly (#27853) üzenetére


szonti
aktív tag

Nokia E71 drágább mint a E63 és azt se lehet gyári garival venni. A C3-00 az a probléma, hogy a fórumot elolvasva rengetek problémát említettek a tulajok ami között a legjelentősebb a wifi korlátozottsága, nem beszélve a lassúságról.

(#27859) meroly válasza szonti (#27858) üzenetére


meroly
veterán

Értem, én hirtelen használtban gondolkoztam.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#27860) cass válasza bimbócska (#27857) üzenetére


cass
aktív tag

Szerintem is az lenne a jó! :K

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#27861) AXisBOLD válasza meroly (#27849) üzenetére


AXisBOLD
addikt

hát ja, ezért félek tőle, mert pont a wifi-t használnám ki főleg. de írtak valami félmegoldást(ki kell kapcsolni teljesen a mobilnetet), csak most pontosan nem ugrik be.

az E63(most hogy kicsit utána néztem) nagyon jó ~40-45k-ért újonnan is. kár hogy nincs benne gps, de még így is nagyon jó vétel a symbian, kijelző, wifi, querty miatt.

kösz az infót, ez az új generáció dolog ilyen formában nem érdekel.

egyébként honnan érdemes telefont venni netről? ezt mindig neccesnek gondoltam, ismerős is befürdött egyszer, de biztos vannak megbízható boltok.

Aurea mediocritas

(#27862) szonti válasza AXisBOLD (#27861) üzenetére


szonti
aktív tag

Na ez a kérdés engem is érdekel. Honnan érdemes mobilt venni netről? Mert úgy tűnik az E63 a legjobb vétel.

(#27863) cass válasza szonti (#27862) üzenetére


cass
aktív tag

Én innen szoktam nézegetni őket:
http://www.argep.hu/

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#27864) blt.62


blt.62
őstag

Szio!
Két új vagy újszerű telcsi közül kell választanom, Nokia E66 vagy Nokia n96. Melyiket javasoljátok? Gps,Internet nem kell,csak telefon,sms,néha egy két fotó. Aksi 2 napot bírjon.

MegtorloXp

(#27865) meroly válasza AXisBOLD (#27861) üzenetére


meroly
veterán

Még régebben párszor innen rendeltem.

Impossible is nothing

(#27866) picur220 válasza meroly (#27865) üzenetére


picur220
veterán

Nevetséges áraik vannak... N79 71k, ez azért nem kicsit sok... meg Samu omnia 92k...
árgépen se nézegesseetek semmit, az első 10 ajánlat ált. szürkeimportos telo. Telot meg ugye csak magyar garival szabad venni...

[ Szerkesztve ]

(#27867) littlelion21 válasza picur220 (#27866) üzenetére


littlelion21
addikt

De SE C905 is van 97k-ért... :U :D

(#27868) MOMO27


MOMO27
csendes tag

üdv! havi 3000 Ft ért kb milyen telót ajánlatok? előny ha: android, jól lehet vele filmet nézni, wifi, legyen viszonylag gyors, ami nem nagyon érdekel: GPS, kamera

(#27869) domperke válasza MOMO27 (#27868) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

vodafone 845

Androidos,tapis olcsó...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#27870) kaller1 válasza MOMO27 (#27868) üzenetére


kaller1
veterán

havi 3000 Ft ért :F

.::> <::.

(#27871) meroly válasza kaller1 (#27870) üzenetére


meroly
veterán

Annyi legyen a törlesztése gondolom, csak azt nem tudjuk mekkora futamidőre szeretné :DDD

Impossible is nothing

(#27872) MOMO27 válasza meroly (#27871) üzenetére


MOMO27
csendes tag

havi 3000 Ft ért 2 éves hűséggel

(#27873) meroly válasza MOMO27 (#27872) üzenetére


meroly
veterán

T-nél?

Bár ez inkább okostelefonos kérdés.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#27874) MOMO27 válasza meroly (#27873) üzenetére


MOMO27
csendes tag

elsősorban Tnél de lehet másik is, egyébként nem értem mért okostelefonos kérdés hisz milyen telefont vegyek a topik címe :)

(#27875) meroly válasza MOMO27 (#27874) üzenetére


meroly
veterán

Andoid, film, wifi - ezek inkább okostelefonokra jellemző tulajdonságok és amit linkeltem az a Milyen okostelefont vegyek topik ;)

Impossible is nothing

(#27876) tjb007 válasza MOMO27 (#27872) üzenetére


tjb007
nagyúr

Két ilyen telefon van, a T-Mobile Pulse Mini és a SE X10 Mini.

(#27877) AXisBOLD válasza meroly (#27865) üzenetére


AXisBOLD
addikt

köszi, itt nem találtam számomra semmi érdekeset.

voltam viszont a telenornál és a vodafone-nál. előbbinél nem tudnak semmilyen C3 hibáról, viszont a vodafonos gyerek korrekt volt, egyből mondta hogy szoftverhibás. kérdeztem hogy ez miben nyilvánul meg: van hogy bizonyos dolgokat nem hajt végre a készülék, ilyenkor ki kell venni az akksit és visszarakás után "megjavul".

hát ez így nem bevállalható, max akkor ha 5k lenne a telefon :), de nem annyi.

jó lenne ha valami otthoni frissítéssel ez orvosolható lenne, de gondolom nincs ilyen lehetőség egyelőre.

Aurea mediocritas

(#27878) picur220 válasza littlelion21 (#27867) üzenetére


picur220
veterán

SE-ért 1 Ft-ot nem adnék egyikért sem.:DDD

(#27879) meroly válasza AXisBOLD (#27877) üzenetére


meroly
veterán

Hamarosan úgyis adnak ki javítást a szoftverhez, csak ugye azt meg kell várni.

Én most E63-at vadászok, de nem sok eladó van az országban ;)

Impossible is nothing

(#27880) littlelion21 válasza picur220 (#27878) üzenetére


littlelion21
addikt

Nnnaaa, az ilyen hsz-kat nem szeretem... :)

meroly: E61/E61i-t nem nézted? Abból relatíve sokat láttam eladót.

[ Szerkesztve ]

(#27881) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Sziasztok!

Mit ajánlotok 5-10ezer forint között munkás telefonnnak?
Erre a Nokia vagy Samsung kellene, de nem tudom melyik típusban.

Üdv.

(#27882) Vtwo válasza 8nemesis8 (#27881) üzenetére


Vtwo
senior tag

Nokia 1XXX széria (pl.1108,1100,1112)

[ Szerkesztve ]

(#27883) 8nemesis8 válasza Vtwo (#27882) üzenetére


8nemesis8
veterán

Ennél kicsit komolyabbra gondoltam azért és természetesen használt is lehetséges.
Valami 6xxx szériában.

Habár nem saját részre lenne, de szerintem picit mehet 10fölé is.

(#27884) tjb007 válasza 8nemesis8 (#27883) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egy ütött-kopott Nokia 6300 talán belefér vagy egy Samung M110 starpafon.

[ Szerkesztve ]

(#27885) meroly válasza littlelion21 (#27880) üzenetére


meroly
veterán

E61-em volt, de a joystick miatt nem tetszett.
Az E61i meg fém, ami nálam kizáró tényező.

8nemesis8: 5140i esetleg? Strapa, nem egy mai darab, de a célnak megfelel.

Impossible is nothing

(#27886) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Köszi srácok. :R

Esetleg még egy Nokia 2700 classicról mi a vélemény? Talán nem a legjobb munkára, de ha vigyáz rá az ember!?

[ Szerkesztve ]

(#27887) meroly válasza 8nemesis8 (#27886) üzenetére


meroly
veterán

Tökéletes melós telefon. Tavaly nyáron olyanom volt. A billentyűk közé tuti nem fog por menni :DDD
Egyáltalán nem vigyáztam rá, a külső keret és a navigációs gomb hamar kopni fog, de ettől függetlenül jó kis telefon sztem. :K

Impossible is nothing

(#27888) 8nemesis8 válasza meroly (#27887) üzenetére


8nemesis8
veterán

A kops csak a festésre igaz ugye?
Tehát esetlegesen mondjuk a navigációs gomb nem lesz roszabb?

(#27889) blt.62


blt.62
őstag

Szio!
Két új vagy újszerű telcsi közül kell választanom, Nokia E66 vagy Nokia n96. Melyiket javasoljátok? Gps,Internet nem kell,csak telefon,sms,néha egy két fotó. Aksi 2 napot bírjon.

MegtorloXp

(#27890) Vtwo válasza 8nemesis8 (#27883) üzenetére


Vtwo
senior tag

6233,6234 is jó kis teló és 10e körül találsz.

(#27891) meroly válasza 8nemesis8 (#27888) üzenetére


meroly
veterán

Ja neeem, nem, csak a festés és az is csak akkor ha esik. A használattól való kopáshoz legalább 1 év kell sztem.

Impossible is nothing

(#27892) AXisBOLD válasza meroly (#27879) üzenetére


AXisBOLD
addikt

E63 is jó lenne, nagyon tetszik, de sehol se kapható. most beszéltem a győri Nokia partner bolttal és ők egyet se adtak el és egy járt náluk javításon, most nincs nekik, nem is lesz. azt mondta, hogy eleve az országban kevés van, még a nagykereknél sincs, mert nem volt rá érdeklődés/kereslet. de hogy miért? mert egy nagyok korrekt kis készülék.

C3-al kapcsolatban meg azt mondta, hogy náluk elég sok vodás fordult meg, mintha azokkal lenne inkább valami, de ők nem is árulnak C3-at, sőt ezt a típust csak a 3 szolgáltatónál lehet kapni, azért ez elég érdekes. meg valami olyasmit is mondott, hogy mintha nem is a szoftverrel lenne a gond, hanem valami elektromos...és itt kezdett el szakadozni a hang és nem értettem :),(biztos C3-ról beszélt :DDD ) de valami olyasmi volt a vége hogy butítottak :F.

ha találsz legalább 2 E63-at megbízható vevőtől akkor szólj légyszi :). :R

Aurea mediocritas

(#27893) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Megint csak köszi a tippeket :) :R

(#27894) meroly válasza AXisBOLD (#27892) üzenetére


meroly
veterán

Hát hogy megbízható vagy sem, azt nem tudom, de vaterán is van egy használt, meg ott van egy csomó bolti garis.
Amúgy nem tudom hogy ezt vegyem-e, mert félek hogy nem tudok a qwerty-vel együtt élni :F

Ja Győrben ne is keress (most látom m.óvári vagy :Y ), mert már körbejártam a témát és még kirakva sincs, hogy megnézhessem.
minolta5 kollegával beszéltem, ha megyek Pestre, az övét megnyomkodhatom. ;)
Ha vettél azért szólj, aztán majd lecsekkolom, te legalább közelebb vagy ;)

8nemesis8: akkor a 2700 mellett döntöttél? Mert a 6230i is nagyon jó melós telefon ám! :K ;)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#27895) korpicschess válasza meroly (#27894) üzenetére


korpicschess
veterán

Én kitartok:
E71-ek: [link]; [link]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27896) Real_Necro válasza littlelion21 (#27867) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jujj, akkor már inkább xxl vagy vip vagy nextel, ott elvileg 60-65 körül van 2 év gyári garival. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27897) littlelion21 válasza korpicschess (#27895) üzenetére


littlelion21
addikt

Nem lesz jó. Féééém...! :)

(#27898) korpicschess válasza littlelion21 (#27897) üzenetére


korpicschess
veterán

Hopp. No mind1, csak azért linkeltem őket, mert E63hoz mérten jobbak, és szerintem lehet 30ért találni:)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27899) Tomikapc


Tomikapc
aktív tag

Üdv. Kinéztem két telefont és most a nagy Tnél azonos árban vannak.

Az egyik a Nokia 5230 Navi lenne a másik az LG MINI GD880.

Az LGben az fogott meg, hogy gyönyörű. A nokia szerintem nem lett egy szép darab.
A nokia tud normális gps navigációt ingyenes szoftverrel, viszont az lgben meg wifi van.
Sajnos az lg az s class saját oprendszerét rakta rá és nem az androidot...
A nokián viszont symbian van és úgy hallottam erre jobban lehet szoftvereket telepíteni.
Az lgben 5 megapixeles autofókuszos kamera van a nokiában 2 megapixeles fixfókuszos, de a kamera nem is annyira fontos.

Nem tudok dönteni pedig az összes videót láttam már és az össes tesztet olvastam. A nokiában a symbian és a navigáció, az lgben a design, wifi, kamera tettszik.
Aki tud bármi építő hozzászólást azt elfogadom :))
Mondjátok meg telefonguruk melyiket vegyem? :R

Tomikapc

(#27900) korpicschess válasza Tomikapc (#27899) üzenetére


korpicschess
veterán

Egyik ismerősömnek is most ajánlottam az LG-t, mert nagyon jó áron van, szerintem azt kell venni a 2 közül, főleg a kapacitív kijelző miatt.
Az LG-re csak javas programokat tudsz telepíteni, mást nem. Nokiára vannak progik, de pl. a GD880-ra is java-s Opera Minit is fel lehet rakni.
Ugyanolyan áron mindenképp az LG éri meg jobban, mert sokkal magasabb amúgy az ára.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.