Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27901) Tomikapc válasza korpicschess (#27900) üzenetére


Tomikapc
aktív tag

Köszi. Szóval szerinted akkor elég a javas program is? Nem akarok én nagy dolgokat csinálni a teleofnnal de pl egy értelmes videólejátszó és egy böngésző jó lenne rá. tehát akkor javaban is léteznek ilyen programok amik ki tudják használni ezt a kijelzőt is? (mert tudom hogy símbianban rengeteg ilyen van) Lehet hogy buta kérdés de pl az előző teleofnjaimnál pl játékoknál volt olyan probléma hogy túl kicsi volt a kijelző vagy ttúl nagy és használhatatlan volt a program.
Köszi! :R

Tomikapc

(#27902) Tomikapc válasza Tomikapc (#27901) üzenetére


Tomikapc
aktív tag

és még annyit esetleg hogy milyen tartozékokat adnak hozzá? füles használható? kártyáról (minisd) ne is álmodjak gondolom :)

Tomikapc

(#27903) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok.
Egy elég összetett kérdéssel fordulok hozzátok.
Ugyan múlthéten rákérdeztem már h megéri-e a Vodafone ban 845 ös telefon azonban változott a helyzet. Kiderült hogy mivel hétfőn ünneplem 18. születésnapomat, már önállóan vehetek előfizetéses készüléket munkáltatói igazolás nélkül, mindösszesen csak a "hányan laknak egy háztartásban...." kérdéssort teszik majd fel, így hál istennek fordult a kocka.
Szóval egy olyan kérdésem lenne, milyen telefont ajánlotok.
-T-Mobile-os legyen
- maximum 15.000 forint legyen ( akár részletfizetési konstrukcióval)
- és hogy WLAN legyen benne.
Ennyi.
Remélem tudtok segíteni.
Nagyon köszönöm.

Amúgy Tomi.
Sztem is az LG-t válaszd. 1 mert szinte mindenben veri az 5230 at. (WLAN, KAMERA, MINŐSÉG, KAPACITÍV ÉRINTŐKIJELZŐ). MEg az ár sem utolsó. Egy eredetileg dominó csomagban 75.000 forintért árulják és most 20. ért meglehet kapni, ez szinte több mint jó ajánlat. És szerintem az átlagos a felhozatal. Töltő, Headset, meg maximum egy USB kábel. Bog sem említ többet a tesztben, és általában annyi szokott lenni a felhozatal. De a 3,5mm-es jack csatlakozó miatt bármilyen szabvány füles jó:)

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#27904) korpicschess válasza Tomikapc (#27901) üzenetére


korpicschess
veterán

Hát Opera mini van rá az szinte biztos, a többiben szerintem a gyári is használható, viszont játékok és ilyesmi... hát az kilőve, nincs értelmes java.. pláne ekkora felbontásban (ismerős még nem vette meg, pont ma volt a dilemma, szóval még nem tapiztam meg), fülesről a cikkben azthiszem az írják, hogy egész jó, gondolom az Aréna fülese, vagy hasonló in-ear füles, bár biztos nem Sennheiser szint azért messze.. ;]

szerk:
tévedtem a fülessel kapcsolatban, idézem a tesztet:
"Az FM-rádiónak viszont mindettől függetlenül örülhetünk, a hallójáratba ülő gyári fülhallgatót viszont érdemes lesz lecserélni: elképesztően herélt hangja van, kis túlzással csak a magas tartományokban szól, amit megdobtak azzal, hogy a mélyek azokban a számokban is dübörögnek, amikben amúgy nincsenek. "
Itt a PH-n már 3.000-ért lehet in-ear Sennheisert is venni, persze nem a top füles, de amit telefonokhoz adnak azért azoknál jóval jobb.

:R

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27905) Tomikapc válasza callmeakos (#27903) üzenetére


Tomikapc
aktív tag

köszi. meg lettem győzve. pedig már régóta szemeztem az 5230cal de csak most tűnt fel az LG. köszi nektek

Tomikapc

(#27906) Tomikapc válasza korpicschess (#27904) üzenetére


Tomikapc
aktív tag

köszi, akkor játszok a gépen, amúgyse nagyon szoktam telefonon :))
köszi :R

Tomikapc

(#27907) korpicschess válasza Tomikapc (#27906) üzenetére


korpicschess
veterán

Szerintem jól döntesz, a design is fontos szerintem, abban pedig esélye sincs a műanyagdoboz 5230nak.. no meg kijelző minőségében:)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27908) callmeakos válasza korpicschess (#27904) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Erre jó a 3,5mm-es jack csatlakozó:)

All→M8

(#27909) korpicschess válasza callmeakos (#27908) üzenetére


korpicschess
veterán

Így van:) Amióta nekem megvan a Sennheiser CX400-II-őm, azóta nagyon is értékelem:))
Amúgy nem kétséget, hogy T-nél most ez a best-buy..

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27910) callmeakos válasza korpicschess (#27909) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az kicsit ütős egy füles. És az ára sem gyenge. 15k ért :D De ez a minőségi füles. :D :D

All→M8

(#27911) MOMO27


MOMO27
csendes tag

Ezt nem nagyon értem Tnél LG MINI GD880 dominóan 75.000 Ft részletfizetéssel meg 20.000 :F :F

(#27912) littlelion21 válasza MOMO27 (#27911) üzenetére


littlelion21
addikt

Igen, csak ott van mellette 2 hűségnyilatkozat; 1 év az előfizura + 1 év a Net 500 dícsomagra.

(#27913) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Így vannak a díjcsomagok:
- 2 év hűségnyilatkozat az előfizetésre
- 1 év hűség a Net 500MB csomagra 13.205-

- 2 év hűségnyilatkozattal 18.905

- 1 év hűségnyilatkozat az előfizetésre
- 1 év hűség a Net 500MB csomagra 20.891-

- 1 év hűségnyilatkozattal 26.591

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#27914) AXisBOLD válasza meroly (#27894) üzenetére


AXisBOLD
addikt

hát úgy néz ki hogy Vodafone 845 lesz belőle. mindent tud ami nekem kell, apróbb hibák vannak, de nem túl zavaróak, illetve szokhatóak. ami nagyon mellette szól az az ára és az Android(ráadásul 2.1).

C3 nagyon nemgyerebe, sok hibája van, a szoftver(ha tényleg az a ludas) egyszerűen katasztrofális. az E63 meg jó lenne ha egyáltalán lenne kézzel fogható példány, de sajnos sehol sincs, netről meg nem rendelek.

kompromisszumot kell kötnöm, ha az árat is nézem, és ez most a qwerty-ről való lemondást jelenti.

sajnos nálam nem fogsz tudni csekkolni :).

Aurea mediocritas

(#27915) dedike válasza littlelion21 (#27912) üzenetére


dedike
addikt

:N

Ezért az árért csak az előfizetésre kell hűséget vállalni (akár az 1850 forintos, teljes egészében lebeszélhető havi díjú ECO-val!) :K !
NET500-al 13900 forint, természetesen mindkét esetben elvihető részletre is a készülék!
(Webshopban rendelve 5% további kedvezményt ad a T-Mobile!) ;) Bővebben

Jó szerencsét!

(#27916) AMD Power válasza AXisBOLD (#27914) üzenetére


AMD Power
titán

Én is nagyon hajlok efféle a teló felé.... Eddig 5230 járt az agyam a navi miatt de a WLAN hiánya...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#27917) korpicschess válasza callmeakos (#27910) üzenetére


korpicschess
veterán

Itt vettem PH-n, 7,2k volt postqavql, eredeti meg minden, fizettem es 1 nap alatt nalam volt

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27918) tjb007 válasza callmeakos (#27903) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ennyiért Wifis telefon a T-nél nincs.
A legolcsóbb Wifis telefon a Nokia C3 aminek az ára 17.990 Ft. Vagy megtoldod még a 15.000 Ft -ot vagy lemondasz a Wifiről.

(#27919) tjb007 válasza tjb007 (#27918) üzenetére


tjb007
nagyúr

Bocsánat, kihagytam a MédiaMánia akciós árlistát, így már lesz 15.000 Ft -ért Wifis telefon.
A MédiaMánia akció annyit jelent, hogy alá kell írnod 2 évre a MédiaMánia L vagy XL díjcsomagra aminek havidíja 10.990 Ft illetve 15.990 Ft. Így pl. a Samsung Wave 14.990 Ft -ba ill. 990 Ft -ba kerül, a Samsung Galaxy Spica pedig 6900 Ft -ba illetve 0 Ft -ba kerül.

(#27920) littlelion21 válasza dedike (#27915) üzenetére


littlelion21
addikt

Nos, akkor vagy vak vagyok vagy hülye, de továbbra is ezt látom:
Vállalt hűségnyilatkozat:
- 1 év az előfizetésre
- 1 év a Net 500MB

(#27921) meroly válasza AXisBOLD (#27914) üzenetére


meroly
veterán

Oké, sok szerencsét hozzá. :C

Impossible is nothing

(#27922) callmeakos válasza tjb007 (#27918) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Tisztában vagyok hogy 15 ért nincs sok teló pláne Wifis.
Szerintem a Nokia C3 egy kalap kaka, ahogyan elrontották..
Jelenleg 4 teló között vacilálok
Samsung Galaxy Spica, a NavNGo iGo miatt
Sony Ericsson X10 mini. Azért mert egyedi :)
Nokia E52. Ugyan nem érintős, de megjelenése van
LG GD880 Mini. Minősgérzet.

Szerintetek???

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#27923) callmeakos válasza korpicschess (#27917) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Akkor még jól jártál xD :D :D

All→M8

(#27924) meroly válasza callmeakos (#27922) üzenetére


meroly
veterán

Vegyél E71-et. 10k az induló aztán 12x3750 a havi plusz a választott előfizetési díjcsomag ára.

Impossible is nothing

(#27925) callmeakos válasza meroly (#27924) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az az egy gond hogy nem vagyok megbarátkozva a teljes qwerty gombsorral.
Amúgy ennek is csökkentették az árát, mert amikor legutóbb néztem nem ennyi volt.

All→M8

(#27926) meroly válasza callmeakos (#27925) üzenetére


meroly
veterán

Hát ezzel nem vagy egyedül, én is próbálom rávenni magam egy qwerty-s telefonra, de nem sikerül.
Akkor tégy belátásod szerint. A 4 telefon közül elsőre a nokiát ajánlanám, de arról is hallottam már rosszakat. Másoknál meg hibátlan. A többi nem ismerem.

Impossible is nothing

(#27927) callmeakos válasza meroly (#27926) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ez a nagy baj a qwerykkel. Nem mindenkit mozgatnak meg.
Amúgy én a Galaxyra hajlok, mert nagy a kijelzője, jól mehet rajta az iGo, és azok a piros berakások is megvannak csinálva de csak az 1.6-os Android OS az ami gáz. Meg az alapvető rádió hiány ami zavaró-

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#27928) tjb007 válasza callmeakos (#27927) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Spica kijelzője ugyanakkora mint az LG Minié ráadásul a Mini kijelzőjének a felbontása jobb.
Az 1.6 -os OS meg ne tartson vissza, megjelent már rá a 2.1.

[ Szerkesztve ]

(#27929) baluka26


baluka26
veterán

Eladó Nokia 5130-am http://bit.ly/9kTY6Q.
Ha hirdetéssel zavartam a fórumot, akkor elnézést :R

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27930) szonti


szonti
aktív tag

Sziasztok!

Korábban már írtam, h telefont keresek. Az igényekből a qwerty kiesett árba pedig végül 2 telefon maradt.
LG Optimus GT540 és
LG GD880 Mini.

Az optimus 45 körül van kártyásan, ami jó benne h android uh GPS is működésre bírható benne viszont a kijelzője kisebb és rezisztív kisebb felbontással kevésbé jó anyaghasználat.

A Mini most 20 ezer tmobilnál előfizuval ami elég olcsó tetszik külsőre anyaghasználat kiváló a kijelzője fantasztikus csak a softvare zárt, ami hát na így a beépített GPS nem sokra jó.

Amire használnám a telefont az leginkább zenehallgatás néha filmnézés, wifin netezés, de leginkább wifin msn-ezés de az se sok max 1-2 óra egy nap.
Na ezekre a feladatokra a 2 közül melyik a jobb?

Előre is kösz a választ!

(#27931) tjb007 válasza szonti (#27930) üzenetére


tjb007
nagyúr

Film nézésre (és minden másra) a Mini lenne jobb, nagyobb méretű és felbontású a kijelzője és konvertálgatás nélkül lehet rajta DivX, XviD filmeket nézni.

(#27932) szonti válasza tjb007 (#27931) üzenetére


szonti
aktív tag

Ami a lényeges lenne az msn mert most az úgy vonzónak tűnik, h nem kell laptopot hurcolni a lakásba se :) . Ezért a szövegbevitel érdekelne. Ugye Minin kapacitív a kijelző meg nagyobb, ez inkább segíti a qwerty-n a szövegbevitelt, mint a másikon amin meg rezisztív meg kisebb a kijelző.

(#27933) vapour01


vapour01
csendes tag

Sziasztok!

Mobil vásárlás előtt állok és szeretném kikérni a véleményetek. Ami fontos számomra, hogy legyen egy viszonylag jó minőségű kamera( persze tudom, ilyen árba egyiknek sincs igazán jó ), rádió, bluetooth és a wifi se árt. Az alábbi készülékeket lehet kapni a szolgáltatónknál ami még belefér a nagyjából 30ft-os keretbe:
- Vodafone 845
- Samsung s5230
- Sony Ericsson W595
- Motorola VE66
- LG GT400 Viewty Smile
- Nokia 3710
- Nokia 6730
- Nokia 5230
- Nokia 6303, 6303i
- Nokia C5-00
- Samsung S5620
- LG GD510

Ezek közül szerintetek melyik lenne a legjobb választás?

Segítségetek előre is köszönöm.

(#27934) korpicschess válasza vapour01 (#27933) üzenetére


korpicschess
veterán

LG GD880 Mini. T most vitte le az árát 20-ra, azt most best-buy.
:R

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27935) vapour01 válasza korpicschess (#27934) üzenetére


vapour01
csendes tag

Lehet, hogy nem volt akkor egyértelmű, de a fenti listából tudok csak választani. Vodafone-os előfizetés van, csak készülék nincs és Vodafone-nál nem elérhető az LG GD880 Mini.

(#27936) MOMO27 válasza vapour01 (#27935) üzenetére


MOMO27
csendes tag

Szerintem vodafone 845

(#27937) callmeakos válasza vapour01 (#27933) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A felsoroltak közül az összeset letarolja a Vodafone 845. az Android OS alap adottságai miatt.
A kamera mondjuk nem egy nagy szenzáció, de nem rosszabb a Samsung 5230-nál.Ráadásul HSDPA, WLAN, 3,5mm-es jack. Sztem ezek érvelő hatásúak:)

All→M8

(#27938) Qru


Qru
MODERÁTOR

Szeretném a jelenlegi E66-omat lecserélni egy új telefonra. Kell: GPS (és megbízható szoft hozzá), Wlan. Legyen megbízható, az akksi nem olyan fontos, 2 napot kibír az már jó. Érintő kijlező nem különösebben vonz.
Kamera sem izgat, 2Mpixeles bőven sok nekem.

Tippek?

:R

#nincsbennetarcsi

(#27939) Songo


Songo
senior tag

Sziasztok
Extra gyors tanács kellene.
Mobiltelefon 20000ftig 2megás kamera és mp3 csengőhanggal klasszikus kivitel (szétcsúsztatás nyitás nemjátszik)
érintőképernyő kizáró ok
Nagy gombok előny

(#27940) Tomikapc


Tomikapc
aktív tag

na megvettem az lg mini gd880at. Kb fél órát tudtam használni most egy éjszakára a töltőn kell hagyni. Iszonyat jó telefon. Gyönyörű fényképeket is csinál. A kijelzője nagyon brutál, semmiképpen se lehet látni a pixeleket, tűéles, gyönyörű színek (16 millió).

köszi a tanácsot

Tomikapc

(#27941) MOMO27 válasza Tomikapc (#27940) üzenetére


MOMO27
csendes tag

Filmnézésre milyen? mert engem is elkezdett érdekelni

(#27942) meroly válasza Qru (#27938) üzenetére


meroly
veterán

E71 - bár személyes tapasztalataim nincsenek, de van benne gps és már a hangos navi is ingyé' van nokiáéknál :K

FeW: hát talán Nokia 2700?

Impossible is nothing

(#27943) Gebriel


Gebriel
veterán

Hy all!

Melyik telót ajánlanátok?

Alábbi legyen benne.
-Wi-fi
-Navigáció
-Viszonylag jó kamera /fényképezésre/.
-Független, rosszabb esetben pannon
50-80k körül.

Nokia kizárt.
Thx előre is. :R

(#27944) dedike válasza littlelion21 (#27920) üzenetére


dedike
addikt

A Te általad említett esetben 20891 forintért lehet a tied a telefon, ebben az esetben részletfizetéssel nem hozható el a készülék!

Egyébként sem vak, sem hülye nem vagy, csak nem ugyanazt a sort néztük! :R

(Figyelmetlen voltam, elnézést érte, én a cikkbeli információt tartalmazó sort figyeltem! :B )

Jó szerencsét!

(#27945) korpicschess válasza Tomikapc (#27940) üzenetére


korpicschess
veterán

Örülök, hogy tetszik:)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27946) picur220 válasza Gebriel (#27943) üzenetére


picur220
veterán

Mi bajod a Nokiákkal? Most, hogy Samsungom van Nokia után, rájöttem, hogy a Nokia sokkal jobb!:D De te tudod....
Samsung Spica, HTC Hero, Samsung i8510, Samsung i8910, HTC HD.

@#27880 littlelion: Akkor ne szeresd. Nem kötelező, de akkor is ez van:DDD

[ Szerkesztve ]

(#27947) picur220 válasza Tomikapc (#27940) üzenetére


picur220
veterán

Miért kéne töltőn hagyni? Még benned is él a NiMH-s tévhit? Ez Li-ion, ennek elég a rendes töltés először is, úgyis lekapcsolja az áramkör a töltőt, miután fullra töltődött...

(#27948) korpicschess válasza picur220 (#27947) üzenetére


korpicschess
veterán

Én is akartam írni, volt erről egy mobilarénás cikk, de így hirtelenben nem találtam meg. Nem tudod a címét? Ha jól emlékszem ott azt is írták, hogy sok kevés töltés jobbat tesz, mintha fullosra lemeríted, mert az még árt is. A cikkben minden benne van.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27949) picur220 válasza korpicschess (#27948) üzenetére


picur220
veterán

Amit írtál, az nem igaz 100%-ban. A LI-ion akkuknak az a legjobb, ha olyan 10-15%-ra meríted őket, és utána töltöd. Sok kis töltés nem jó, mivel egy meghatározott számú töltési ciklust bírnak ki, amiből minden töltőre dugáskor elveszel egyet. Viszont a full lemerítés tényleg árt.

(#27950) korpicschess válasza picur220 (#27949) üzenetére


korpicschess
veterán

Ja hát igen, hülyén írtam kicsit, így értem a kicsit, hogy nem meríted le teljesen, meg nem is hagyod rajta sok óráig.. még mindig nem találom a cikket..

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.