Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26701) Wictor válasza Radioactive (#26700) üzenetére


Wictor
senior tag

Helló! Én a GW620-ra voksolnék és ha ajánlhatom, függetlenül vedd, mivel a szolgáltatók magasabb áron kínálják a mobilokat, mint ahogy függetlenül, újan megkapod őket pl: a Partnero GSM-nél.

Vodafone ---> 69.990 Ft kártyásan
Partnero GSM ---> 65.000 Ft

Ha viszont a garancia számít, akkor inkább a szolgáltatót ajánlom. Tudtommal a szolgáltatók az Androidba nem piszkálnak bele. :U

[ Szerkesztve ]

(#26702) Wictor


Wictor
senior tag

Nekem is lenne egy kérdésem: Nokia C3-at függetlenül lehet-e már szerezni valahonnan? Mert én még nem nagyon találtam. Vodánál elég jó áron lenne... Viszont a szegedi, a kiskunfélegyházi és a kecskeméti (Malom) vodában nem jártam szerencsével, nem volt még készleten tegnap. De akkor minek írják bele idő előtt az árlistába? :U

(#26703) Radioactive válasza Wictor (#26702) üzenetére


Radioactive
tag

Szeged környéki lennél? Mert én ott venném a GW620-ast, még nem kérdeztem rá milyen áron. Ha esetleg erre felé tudsz jobbat mint a plázában, a tisza lajoson levő gsm boltok, vagy a godzilla gsm akkor nyugodtan sikíts. :)
Egyébként azért nem off ez teljesen, mert nem tudom, hogy a specifikációkban írt 262k szín érvényesül-e, vagy mint a gsm arénán írták, ez az android 1.5 miatt csak 65k-ra effektül. (Mert én szavakat alkotok ugye... :D) Nem tudom, hogy megérné-e várni egy 2.1-es, qwertys LG-re (Ally mondjuk, bár szerintem ott gagyi a qwerty), vagy inkább most ez. Végülis tudnék várni...

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#26704) Nicholas6326


Nicholas6326
csendes tag

sziasztok
kérlek, segítsetek nekem!
A telefonom, lassan kezdi magát megadni, és szeretnék egy újat venni helyette.
Sajnos nem vagyok járatos a mobiltelefonok terén, és nem akarok felkészületlenül venni készüléket, amit később esetleg megbánnék.
egyáltalán nem gondoltam nagy értékű készülékre, olyan 20000Ft környéke, amit szánnék rá.( kártyás készülék)
Azért van némi elképzelésem, hogy mit tudjon, fontossági sorrendben:
1 legyen nagyon egyszerű, és strapabíró, jól lehessen hallani a beszédet, lehetőleg ne torzítson, sisteregjen
2 jó lenne, ha szétnyitható lenne, a régi is az volt, és nagyon megvoltam elégedve vele
3 egyszerű kezelhetőség, nagy számok, és betűk
amit már kinéztem, az a nokia 2720-as,
ha valakinek van tapasztalata, kérem írja meg, hogy hogy van vele megelégedve,
köszönöm szépen, a segítségeteket!

(#26705) Tocska


Tocska
tag

Hello segítsetek nekem légyszives!!

Mobiltelefont keresek cserére egy Samsung S8000 Jet-ért
Telenoros 8 hónap garis és full dobozos nagyon megvigyázott készülék!!

ha nagyon muszáj ráfizetnék egy minimális összeget!!!

várom válaszotokat!!

(#26706) korpicschess válasza Tocska (#26705) üzenetére


korpicschess
veterán

Velünk akarsz üzletelni, vagy csak tanács kéne? Mennyiért szeretnél kb megválni a telótól?

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#26707) Danny750


Danny750
őstag

Nagyon jártas vagyok a mobilok terén ,de nemtudok dönteni!
Nah szóval nekem a legfontosabbak a kamera,a zene,játékok, wifi és gps, divx és az anyagminőség is jó legyen, testreszabhatóság! Találtam pár megfelelő telót, de annyira más-más karakterek ,hogy nemtok dönteni! Tudásukba mind megfelelne! Szóval ők lennének azok!
Moto Milestone, Omnia HD, Vivaz, Satio, X10 Mini és HtC HD2! Az X10 mini és a Milestone felé húz a szívem, az X10 minivel egy bajom van ,hogy nemtudom mennek-e a kis felbontású kijelzője miatt rajta a szokásos androidos játékok?
Előre is köszi a választ!
Mindből hiányzik valami apróság ,de mégis melyik a legjobb? :F

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#26708) cass válasza Danny750 (#26707) üzenetére


cass
aktív tag

Nokia x6 16gb :K
Amiket leírtál sztem sony ericsson semmiképp ne vegyél olyan áron :N

ALL: A C903-nak am, még van egy hibája, hogy ha kikapcsoljuk nem nagyon kapcsol be csak úgy 200-adik próbálkozás után, mert ez egy prototípus (egyik haverom adta, mert a sony ericsson- nál dolgozott, de am. jó állapotban van. és így mennyiért lehetne eladni?

[ Szerkesztve ]

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#26709) kamikaz333


kamikaz333
tag

Sziasztok!

Szeretnék egy új mobilt venni, de nem tudom milyet. A következő feltételekkel:
-MP3 lejátszás
-3,5" aljzat
-valamilyen memóriakártya bővítőhely
-20 000 Ft alatt

Előre is köszi a segítséget.

(#26710) cass válasza kamikaz333 (#26709) üzenetére


cass
aktív tag

Nokia 5130 :K

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#26711) Traxx


Traxx
őstag

Nos...lassan elodázhatatlan lesz a telefoncsere, egyre gyakrabban rosszalkodik a mostani jószág. A leendő teló kritériumaimat egy korábbi hozzászólásban, itt leírtam...és ezt most is tartanám, hogy jelentsen érdemi előrelépést a K750i-hez képest, és továbbra is magentáéknál venném.

Sagesz93 említette a Pulse-t...hát megnéztem, és annyira nem nyerte el a tetszésemet, túl szélesnek találom. Meg úgy általában nagyon nem győzött meg, nem tudtam rá azt mondani, hogy húde kell.

Ami inkább megfogott, az a SE Elm, bár csak a tenyeremben volt, bekapcsolva még nem. Igaz, nem nyílt rendszerű...továbbá feltűnt a kínálatban a Nokia C5...drágábban, wifi nélkül, gyengébb kijelzővel és hangminőséggel, és számomra az utóbbi különösen fontos.

Tehát a kettő (három?) közül melyiket ajánlanátok ebben a max. 30 rugós (előfizuval) ársávban? Vagy van más versenyző is?

Köszi a segítséget mindenkinek :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#26712) sagesz93 válasza Traxx (#26711) üzenetére


sagesz93
addikt

Kinek a pap, kinek a ....
De, ha normális 2.1 van rajta, akkor az android nyitottsága nagyon jó. És a sebességre sincs panasz. (gondolom ha megtapiztad, akkor egy jól lelakott 1.5 volt rajta, hát az kicsit.... szenvedős.) De ennyiért nem is lehet elvárni egy fullos androidot, örülni kell annak is hogy kijött rá a 2.1
Majd írok telókat ha eszembe jut valami.

[ Szerkesztve ]

(#26713) Danny750 válasza cass (#26708) üzenetére


Danny750
őstag

Köszi ,de én a Nokiákat nem bírom nagyon! :N Meg az tiszta műanyag! Sztem a Milestone a legjobb ezek közül!(sense-t ráhúzom és kiváló) :K

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#26714) cass


cass
aktív tag

Nekem is segítsetek!!

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#26715) Danny750 válasza cass (#26714) üzenetére


Danny750
őstag

Akkor így 15 maxx! Adok érte egy LG KC550-et! :K
A hibás telókat nagyon nehéz eladni! :W

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#26716) cass válasza Danny750 (#26715) üzenetére


cass
aktív tag

Értem... Kösz, de nem kell LG akkor inkább felteszem apróhirdetésnek 10ezerért!
Azt már gyorsan megvennék nem?

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#26717) Danny750 válasza cass (#26716) üzenetére


Danny750
őstag

Jahm 10k-ért gyorsan! Pedig ez nemrossz teló ,de te tod! XD
Van egy k850i-m is de arra rákéne dobnod! ;)

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#26718) Traxx válasza sagesz93 (#26712) üzenetére


Traxx
őstag

Megtapizni megtapiztam, és a sebességével nem is volt bajom, mindenre reagált pöccre. De logikusan gondolkodva ez lehet amiatt is, hogy nem volt telepakolva alkalmazással, képpel, satöbbivel...vagy hülyeséget mondok? :B

És igen, kinek a pap, kinek a paplan :) Nem rossz a Pulse ennyi tapasztalat után, de nem nyerte el a tetszésemet sem :) Meg aztán nem vagyok olyan nagy telefonfüggő (sőt), de az természetes, hogy adott keretből próbálja az ember kihozni azt, ami a legjobb ÉS leginkább megfelel neki. A tudással nincs is semmi gond, a szubjektivitás dönt :B

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#26719) sagesz93 válasza Traxx (#26718) üzenetére


sagesz93
addikt

lehet az is, hogy kicsit keveset vársz el az androidtól.
amit te tapiztál, attól még sokkal jobb, szebb és gyorsabb tud lenni. (aztán lehet hogy 2.1 volt rajta)
hát, ha téged nem fogott meg, van ilyen :)
nézegettem a t-s árlistát, hát nemláttam túl sok jót. :(

(#26720) madarasz92 válasza Danny750 (#26707) üzenetére


madarasz92
őstag

Szerintem HtC HD2 vagy vedd számitásba az Omnia 2 is.. :)

(#26721) cass válasza Danny750 (#26717) üzenetére


cass
aktív tag

Hogy érted?

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#26722) cass


cass
aktív tag

Nekem egy haverom ajánlott egy 5800-t 38ezerért újonnan... Nem tudom, hogy bízzak e benne azt mondja, hogy min. 2 hét mire megjön neki a rendelése. Azt mondja, hogy azért olyan későn, mert össze kell rakni, mert úgy rakják össze esztergomon a gyárba. Na most az nem tudom mennyire megbízható, nekem mondta a gyerek, hogy olyan első ránézésre meg tapintásra, mintha a dobozból szedtem vlna elő. Csak egy töltőt kapo hozzá dobozt nem kapok. Szerintetek bízzak ebben?

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#26723) mynames


mynames
senior tag

Sziasztok!

Tanácsot kérnék, mert nem tudok dönteni az alábbi telók közt:

Samsung S5230
LG KP500
LG Pop GD510
LG GT540 Optimus
Samsung S5620 Monte
Nokia 5230

végigolvastam a teszteket, de sajna nem derült ki, hogy ezek vmelyik kiemelkedően jó lenne. Bármely egyéb javaslatot szívesen fgadk, mert nem vok otthon a témában.
(küllemre a monte jön be)

Üdv: mynames

(#26724) sagesz93 válasza mynames (#26723) üzenetére


sagesz93
addikt

optimus szerintem egyértelműen veri az összeset
elég, ha csak az androidot említem meg.

(#26725) korpicschess válasza cass (#26722) üzenetére


korpicschess
veterán

Ne bízz ebben (szerintem).

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#26726) littlelion21 válasza cass (#26722) üzenetére


littlelion21
addikt

Felejtsd el.

#26723: még egy szavazat az Optimus-ra :)

[ Szerkesztve ]

(#26727) Traxx válasza sagesz93 (#26719) üzenetére


Traxx
őstag

Tudom, hogy nincsenek túl jók, és a kínálat is kicsi (pl. ha lenne idehaza, egy ilyen jó lenne :U ), de ez van...válogatok abból, amiből lehet, és ez perpill az Elm, W705, Nokia C5, és talán a Pulse hármasára-négyesére szűkül be jelenleg. De tudom, mivel Neked Pulse van, így afelé húz a szíved...ezzel meg nincs is baj :) Nem vetettem el teljesen, és nem is az Androiddal mint rendszerrel voltam nem megelégedve (bár ez nem jó kifejezés).

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#26728) sagesz93 válasza Traxx (#26727) üzenetére


sagesz93
addikt

Azért is húzok a pulse felé, mert ezek közül az egyetlen android, és az android marhajó dolog.
elm, w705 zárt rendszeres csodák, jónak jók, de szerintem messze vannak az androidtól.
A c5 meg jó, (s60), csak a wifi nekem hiányozna. De ha neked nem hiányzik, akkor inkább ezt vedd mint a 2 se-t.

más: most vételeztünk mutternak egy nokia c3-ast a vodánál, a nokia márkaboltba azt se tudták hogy ilyen létezik, tok sincs rá.
Na, a telefon pedig elég klafa.

(#26729) Hintalow


Hintalow
senior tag

Sziasztok!

Nagyszülőm számára szeretnék olyan mobiltelefont venni, aminek minél nagyobb gombjai, egyszerűbb kezelhetősége, és erős hangja van, de a szolgáltatók készülékei között nem találtam ilyet, vannak direkt idősek számára készített készülékek?

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#26730) littlelion21 válasza Hintalow (#26729) üzenetére


littlelion21
addikt

Tré-nél ilyen van kifejezetten időseknek, a hangjáról nem tudok nyilatkozni, még nem próbáltam.

(#26731) Traxx válasza sagesz93 (#26728) üzenetére


Traxx
őstag

A C5-tel egyrészt a wifi a bajom (igaz falusi vagyok, szal elég ritkán használnám, de voltam már párszor olyan helyzetben, hogy jó lett volna, ha lett volna...), másrészt a topicjában a kijelzőt találták többen gyengusnak, és Bocha a hangerőt is kevésnek találta - nekem pedig ez, ahogy írtam, nagyon is fontos. De ez változhatott esetleg firmware frissítéssel vagy máshogy (új széria is jöhetett pl.) Viszont pozitív, hogy fém.

A 2 SE-ben egyetértek, a zárt rendszer korlátozottabbá teszi a dolgot - igaz, a mostani K750i-re is tettem fel szótárprogit, ami elég sokszor volt már segítségemre :K Ha menne rá offline GPS program pl., akkor már jó, bár tény, hogy nem tapis telefonon a wifit használni is macerásabb lehet.

Egyszóval nehéz, nah... :O

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#26732) Danny750 válasza madarasz92 (#26720) üzenetére


Danny750
őstag

Köszi hát elég jó a HD2! Csak a windowsnál már jobb az Android! Most a Milestone felé húzok leginkább! ;) (esetleg X10 mini)

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#26733) legiaap válasza Danny750 (#26732) üzenetére


legiaap
nagyúr

Milestone az jó választás

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#26734) Danny750 válasza legiaap (#26733) üzenetére


Danny750
őstag

Köszi az lesz a választásom! :K

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#26735) diegho


diegho
nagyúr

Sziasztok!

Kellene barátnőmnek egy telefon ami:
- jó zenében
- fényképező jó képeket készít
- gps nem fontos, de nem baj ha van
- jól nézzen ki (szerintem ez a legfontosabb :D)
- ne legyen nagy
- akksi átlagos használattal 3 napot bírjon minimum

Ötletek? Független kéne.

(#26736) korpicschess válasza diegho (#26735) üzenetére


korpicschess
veterán

Hali!

Árban mire gondoltál?
SE W995?

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#26737) Danny750 válasza diegho (#26735) üzenetére


Danny750
őstag

Sony Ericsson Elm!! Mindennek megfelel nagyon kezes kis készülék wifi-vel és jó kamerával ,kicsi házban! :R

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#26738) diegho


diegho
nagyúr

No ami elsőre tetszik neki az a C5 illetve az 5560 Marvel. Elm szerinte csúnya. Mondjuk nem tudom minek neki GPS, szerintem inkább egy jó autófokuszos kamera meg 3.5" jack kimenet kell neki elsősorban, de mint tudjuk úgyse én döntök.

(#26739) meroly válasza diegho (#26738) üzenetére


meroly
veterán

Hát ez a C5 nem túl csajos. Asszony egy narancssárga 6151-re mondta hogy "húúú de jó". Pedig az aztán bumszli telefon, szóval a nők így választanak :DDD

Nokia 5630? Bár ebben nincs gps, de szép képeket csinál és van 3,5-es jack is, no meg pirosban nőcis.

Az akku-idő nagyon relatív, mert nálam eddig minden telefon 1-2 napot bírt. A 6230i, amire azt mondták hogy 4-5 nap, na az nálam 2,5.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#26740) diegho válasza meroly (#26739) üzenetére


diegho
nagyúr

5630-at már fél éve mutattam neki, amikor először eszébe jutott, hogy a 8 azaz NYOLC éves f*stalicskáját lecserélje, de nem mondott rá semmit, ami ugye azt jelenti nem tetszik.

(#26741) meroly válasza diegho (#26740) üzenetére


meroly
veterán

8 éves fostalicska, úristen, mi lehet az? Még külső antennás? :)

Amúgy ilyen feltételeknek nokiáéknál nem túl sok csajos telefon felel meg.

A többi gyártót meg nem ismerem :(

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#26742) tildy válasza meroly (#26741) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem a dézim a bordó tokkal elég csajos:D:D:D Mondjuk nagy is:)
Na de ott van a már kapható wildfire is, vagy legend, vagy hero szerintem mindkettő illik női kézbe(is)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26743) AlaBOSS


AlaBOSS
csendes tag

Üdv!

Nokia 6120c telefonom van jelenleg. Eddig egy E52-est gondoltam helyette. De a topikját olvasva elbizonytalanodtam. Sokan panaszkodtak illesztési hibákról, szoftveres, hardveres problémákról.

Másik lehetőségként arra jutottam, hogy megtartom a jól bevált 6120ast és veszek mellé egy ipod touchot. Egy 32 gigás nem sokkal kerül többe mint egy e52 + 8 gigás memóriakártya.

Igazából olyan mobil eszközre lenne szükségem amivel wlanon tudok netezni, skypeolni, msnezni, zenét hallgatni, doc, ppt, pdf-eket olvasgatni, netrádiózni. ritkán filmet nézni. 3G nem érdekel. Videókon a böngészés touchon jóval meggyőzőbb mint a nokiákon.

Ezekre a célokra mire lenne érdemes beruháznom? Egyéb alternatíva is szóba jöhet. A felső határ 75 - 80 000 HUF.

Köszi előre is! :)

(#26744) korpicschess válasza AlaBOSS (#26743) üzenetére


korpicschess
veterán

Jó az iTouch nagyon! :K Megéri szerintem... egyedüli hiba vele, hogy bonyolult rátenni a fájlokat (doc és ilyenek).

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#26745) diegho válasza meroly (#26741) üzenetére


diegho
nagyúr

Nokia 3100 vagy valami ilyesmi van neki, de nagyon nem akarja lecserélni mert szép és rózsaszín... Marvel-ről senki nem tud semmit?

(#26746) Bari14


Bari14
csendes tag

Sziasztok

Vásárlás előtt a éleményeket kérdezném 2 telóról:

Samsung S5320 vs SE W595?????

(#26747) sagesz93 válasza diegho (#26745) üzenetére


sagesz93
addikt

LG Arena rózsaszínbe? :)

bari: w595 szerintem

[ Szerkesztve ]

(#26748) diegho válasza sagesz93 (#26747) üzenetére


diegho
nagyúr

az már túl nagy. Egyelőre a C5 tetszik neki, árban is jó, bár neki egy 6303classic is tökéletesen megfelelne és jóval olcsóbban kijön. Zenélni ugyanúgy tud, kamera jobb.

(#26749) sagesz93 válasza diegho (#26748) üzenetére


sagesz93
addikt

Ha szereti a qwerty-t, esetleg nokia c3, bár az se kicsi :D
Az aréna szerintem egyáltalán nem nagy telefon, bár kinek mi a nagy :)

(#26750) diegho válasza sagesz93 (#26749) üzenetére


diegho
nagyúr

C3 szerintem is jó lenne, de nem tetszik neki a qwerty, mondjuk örülnék ha egy Spica-t venne, akkor úgyis odaadnám neki az N79-et jó lesz az neki a Spica meg nekem :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.