Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26951) Traxx válasza Tristis (#26950) üzenetére


Traxx
őstag

Előfizuban vagy nem volt 250? Mert a friss árlistán a 8500i most 80K :U :O Ha viszont tényleg 40 körül jönnek a kérdéses Samuk, akkor vagy ejtem őket, vagy indul a töprengés ismét...

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#26952) Ronin-


Ronin-
senior tag

hello.
sajna nem tudok dönteni, hogy ilyen 50-60k között melyik telót vegyem. nézegettem a samsung i7500 -at, ami eléggé tetszik meg minden, de ph-s teszt alapján annyira azért nem nagy eresztés, fényképezőjét nem igazán lehet állogatni, videó felvevője se túl erős, viszont van beépített 8gb memóriája meg szép amoled kijelzője. ebből kifolyólag a galaxy spica i5700-at is nézegettem, de annak meg a kamerája és kijelzője még gyengébb,belső memóriája jóformán nincs, nincs rajta vaku, a picit komolyabb játékok nagyon akadnak rajta, állítólag belassulások is tapasztalhatóak. htc hero -t is nézegettem, de annak meg a kijelzője nem győzött meg, több helyen is nézegettem, hogy a fényerejével "gond" van, valamint ez kicsit drágább is, mint az eddig felsorolt 2 "gép". A másik nagy kérdés számomra az x10 mini. Annak ugyebár a kijelzője pici, meg az akkuja se túl nagy, bár az nem nagy gond, viszont gyors és gördülékeny a menüje, elég szép design, van benne vaku is a kamerája is elég jó képeket meg videót csinál,szóval nemtom.. esetleg valami mást tudtok ajánlani ? vagy ezek közül szerintetek melyik legyen ? :D, androidost akarok mindenképp. :R

[ Szerkesztve ]

(#26953) Tristis válasza Traxx (#26951) üzenetére


Tristis
őstag

Amiről te beszélsz az S8500-as, ami azért nagyon más. Amiről én beszélek az ez: Samsung Galaxy Apollo, aminek valóban az a típusjelzése, amit írtam is.
Oda van bökve, hogy 250 ojró... akkor pedig nem fog 40 alá menni. Persze mindig a saját márkás termék a legolcsóbb, és nem is rossz kis kütyü a mini. Ma tapogattam meg.

Én valószínűleg vagy meg tudom várni, míg kicsit olcsóbb lesz, vagy most még jó lesz egy Nokia 5130-as és a következő generációra marad a (an)droidkodás.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#26954) legiaap válasza Ronin- (#26952) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szerintem a Samsung Spicát vedd meg.
Nekem is jobban tetszik a Samsung Galaxy, i7500, de nem tudom, hogy annak a rendszerét frissítették-e már egyáltalán. Eltűnt nagyon a süllyesztőben az a gépezet.
A Spicára viszont már van 2.1-es Android, sőt egyes bátor emberek már feltolták a 2.2-es rendszert is.
Ezekkel a 2-esekkel már nagyon jó kis gép.
Valószínűleg én is ilyet fogok venni.
Az X10-et nem ajánlom, mert túl kicsi a kijelzője.
A Hero meg szerintem csak a multitouch-ban jobb a Spicától.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#26955) Traxx válasza Tristis (#26953) üzenetére


Traxx
őstag

Tetszetős jószág :K
Amúgy meg a franc se tudja...nekem 1 a mérvadó: előrelépést jelentsen a mostanihoz képest. Lehet hogy fogom, és megveszem azt az 5230-at (bár hogy őszinte legyek, a wlan és a Greenheart (a marketing ellenére) az Elm felé is húz - mínusz pont, hogy zárt rendszerű), vagy pedig még várok egy picit...

Egyébként is kissé hiba nálam, hogy megrágom 28000-szer a döntést, és ezzel kissé idegelem is a környezetemet :D , de eddig bejött, mert garis problémám se volt, se telefont, se a gépet illetően :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#26956) Tristis válasza Traxx (#26955) üzenetére


Tristis
őstag

Az 5230-ban mi a jó? Az hogy lehet tapogatni? Az az én számomra csak akkor ér valamit, ha van mit tapogatni. Wlan, normális kamera, normális anyagok, sok program, esetleg játék, netezés stb. Ebből az 5230 semmit nem tud. Akkor inkább valami kis kézreálló jószág, vagy "hüvely" :DDD (vagy hogymonnyákmá) T-mobil android, két évig jó lesz. Én inkább akkor lentebb megyek árban és egy hosszú akksi idejű, jól kezelhető alap készülék, amit meghányok egy-két aranyos játékkal és el leszek vele egy ideig.

Egyébként nem tudom a GPS-e használható-e normális vevőként is, mert akkor még van fantázia benne. De én csak wlan-ra vennék tapi telefont, másra minek.

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#26957) madarasz92 válasza legiaap (#26954) üzenetére


madarasz92
őstag

Igen elégé jó kis cucc a Spica nekem is volt a kijelzője nagyon jó szerintem mondjuk egy kicsit halk kihangositva de hát nem zenetelefon ugye, és az IGO nekem néha kilépegetett valamilyen okból..De egyébként bátran ajánlom nagyon jó.

(#26958) Traxx válasza Tristis (#26956) üzenetére


Traxx
őstag

[link] :)

Tehát igen, elvileg tud offline navigációt a cucc. Ami viszont hiányzik nekem belőle, az a zseblámpa... Abban viszont igazad van, hogy talán a wifi jobb lenne, igaz, sokat nem használnám falusiként :)

De még ez a jószág is csak elvi lehetőség... :D

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#26959) legiaap válasza madarasz92 (#26957) üzenetére


legiaap
nagyúr

Látom most Omnia 2-őd van.
És hogy hogy ott hagytad az Androidot?
Mi nem tetszett benne?
Amúgy én is Spicát tervezek venni csak még pár dolog kételyes.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#26960) Ronin- válasza legiaap (#26954) üzenetére


Ronin-
senior tag

:R

(#26961) Tristis válasza Traxx (#26958) üzenetére


Tristis
őstag

Én 20-nál többet már nem adok ki wifi nélküli gépre (Előfizu ár)

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#26962) SyntaxeError


SyntaxeError
tag

Kis segítség kellene:

LGku990i-t akarok venni használtan barátnőmnek, mire kell figyelni?
típushiba, vagy valami más amire jó odafigyelni???

Köszönöm előre is... :R

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#26964) madarasz92 válasza legiaap (#26959) üzenetére


madarasz92
őstag

Igen az de jó az Android de nekem kicsi volt a Spica kamerája.
Meg halk volt kihangositva az Omnia-ba minden tetszik csak kár hogy nem Android-os.. :)
Amúgy én is Spicát tervezek venni csak még pár dolog kételyes.
Mi kételyes benne?

(#26965) SyntaxeError válasza SyntaxeError (#26962) üzenetére


SyntaxeError
tag

LG-t senki sem ismeri, nagyon kéne személyes tapasztalat. :U

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#26966) netkoo


netkoo
senior tag

Sziasztok.
szeretnék egy starapa mobilt venni .3típus kapható de csak 2jön számításba a Sonim kicsit drága ;] Van valakinek tapasztalata ezekkel a telokkal? Samsung B2100,Nokia 3720.
Tényleg kibírják a vizbe ejtést mert 2éven belül 2 80k telot dobhattam ki:( ezért szeretnék venni egy starapa mobilt.
Köszönöm a válaszokat.

Samsung S22+

(#26967) legiaap válasza madarasz92 (#26964) üzenetére


legiaap
nagyúr

Írtam egy privátot

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#26968) madarasz92 válasza netkoo (#26966) üzenetére


madarasz92
őstag

Szia!
Olvasd el a tesztet Link
És szerintem a B2100 vedd meg a Sonim-ot is elalázta.. ;)

(#26969) Chuck Norris


Chuck Norris
senior tag

Sziasztok,
Az mi ami tudja ezeket egyszerre:

1. össze tudom kötni a PC-vel USB, vagy BT-on és az outlook naptárat és kontaktot szinkronizálja
2. ugy tudok USB-n vagy BT-n netezni vele a PC-n 3G-n, hogy ha hívnak akkor közben nem szakad meg a netem
3. Ha kapok egy emilt/SMSt/van nem fogadott hívásom akkor be lehet állítani, hogy addig prüttyenjen amig el nem olvasom .
4. napi egy óra beszélgetést, negyedóránkánti levélletöltögetést birja 3 napig legalább.
5. stabil működés, ne kelljen frissíteni, meg ujraindítgatni gyakran.
6. max 60-at adnék érte

Köszönöm előre is

(#26970) psg5


psg5
veterán

Üdv!

Mivel mot már kaphatóak jól használható gps vevős telefonok, ilyenre pályázok.

Nokia 2710 ben térképek is vannak az árban?
Nokia C5-ben csak a vevő?

Milyen van mégalternatívában, 40.000.- ft-ig függetlenűl?

F.K.T.

(#26971) tjb007 válasza psg5 (#26970) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mindkét telefonban van GPS vevő, a Nokia saját offline navi szoftvere és a térképek ingyenesek, bármikor letöltheted, frissítheted.
Ha jól emlékszem akkor a 2710 -et ready to use kapod.
Érintősben még van Nokia 5230 nagyobb kijelzővel szintén beépített GPS vevővel.

Más új, használható GPS -es telefon 40.000 Ft -ig nincs.

(#26972) psg5 válasza tjb007 (#26971) üzenetére


psg5
veterán

Köszönöm!

Megnézem akkor ezeket.
2710-eshez valóban komplett a dolog még autós nav.szett is van, a többinél az autós tartó gondolom plussz költség...
C5, 2710, 5230 közűl melyiket érdemesebb?
Szoftver valszeg csak a 2710-esben van a többibe a nokia oldalról letölthető?

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#26973) tjb007 válasza psg5 (#26972) üzenetére


tjb007
nagyúr

2710 -hez komplett szett van (autós tartó+töltő), az 5230 -hoz csak autós tartó van, C5 -höz külön lehet megvenni. Mindhárom telefonhoz 2GB -os memóriakártya jár.
Mindhárom telefonon rajta van a navi program, frissíteni (amit még használatba vétel előtt érdemes) a Nokia oldaláról lehet.
Ha csak navigálni kell és nem fontos a Symbian akkor 2710.
Ha fontos az op.rendszer és a nagyobb kijelző, autós tartó akkor 5230, ha elég a kisebb kijelző és autós tartó sem kell akkor C5.

[ Szerkesztve ]

(#26974) psg5 válasza tjb007 (#26973) üzenetére


psg5
veterán

Köszi!

5230-as lesz.most keresem, hogy hol van a legjobb árbanfüggetlenűl.

F.K.T.

(#26975) tjb007 válasza psg5 (#26974) üzenetére


tjb007
nagyúr

Javasolnám, hogy előbb nézd, tapogasd meg élőben mindegyiket. Könnyebb választani is és a csalódottságot is elkerülheted vele.

(#26976) psg5 válasza tjb007 (#26975) üzenetére


psg5
veterán

Köszi,most néztem a telenornál és akkor is ez lesz a nyerő, azonban, mi a buktató abban, hogy kártyásan 49.990.- és pl. az e-digitalnal függetlenűl meg 39.900.-?
Régen vettem telefont, de itt valami furcsaság lehet, hisz így elveszik a telefontársaságok röghözkötése nem? (oké a t-mobile-nál már csak 32.000.-de az nem jó számomra)
Mi a bukta? Mert így viszont a független jobban megéri...

F.K.T.

(#26977) #85552128


#85552128
törölt tag

Szasztok!
Én is mobilvásárlás előtt állok, még van kb. 1,5 hónap mire szeretnék is, de szeretnék előtte alaposan "körbenézni".
2 platform között választanék WM és Android.
Jelenleg HTC HD Mini vs. Samsung Galaxy 5700 Spica.
Szerintetek ezek közül melyik lenne a jobb?
A WM-et sokan nem kedvelik, viszont nekem a kinézet és az anyaghasználat alapján egyértelműen ez jön be, de tetszik az Android is, csak a Spica hardverileg mégsem olyan meggyőző, pedig a 800 MHz CPU miatt elvárható lenne.

[ Szerkesztve ]

(#26978) legiaap válasza #85552128 (#26977) üzenetére


legiaap
nagyúr

A felsoroltak közül én a Spicát venném. De ha egy logikusan gondolkodunk, akkor egy független HTC HD árából már majdnem veszel egy Desire-t, ami azért sokkal jobbab mint az itt felsoroltak.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#26979) tjb007 válasza psg5 (#26976) üzenetére


tjb007
nagyúr

Semmi buktató sincs benne.
Ha megnézed a többi szolgáltatót bőven fogsz találni olyan telefon amit függetlenül olcsóbban megkapsz.

[ Szerkesztve ]

(#26980) deja vu válasza #85552128 (#26977) üzenetére


deja vu
addikt

A hd mini az egyetlen hvga kijelzős win-es pda, a programok nem biztos, hogy szeretik. Pont egy árban van a minivel a htc legend, az jobb mint a spica már csak a sense miatt is, na meg anyagban is.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#26981) madarasz92 válasza legiaap (#26978) üzenetére


madarasz92
őstag

Szerintem is Spica ;)

(#26982) #85552128 válasza legiaap (#26978) üzenetére


#85552128
törölt tag

Igen, én is néztem, de nincs szükségem olyan nagy kijelzőre, inkább maradok egy "köztes" méretnél.
És i8000 Omnia II-ről mik a vélemények?
Ha jól tudom annak még a régi rezisztív kijelzője van, viszont a Spica már kapacitív, nameg azért mégis a kettő közül a Spica fejlettebb valamivel.
Ha például a Spicát választom, akkor a 2.1 (vagy esetleg 2.2-es) Androidra az jövőben is adnak majd ki programokat, vagy némileg gyengül majd a támogatottsága?

(#26983) legiaap válasza #85552128 (#26982) üzenetére


legiaap
nagyúr

A Spicára jelenleg is sok program van hála a Marketnak és szerintem a 2.2-es verziós is ki fog jönni rá hivatalosan, de annál tovább már nem hiszem, hogy hivatalosan lépni fog.
Nem hivatalosan tuti lesz rá jobb rendszer is.
:D
Amúgy nekem Samsung i900, Omniám volt nemrég, de többet én nem veszek winmobilt, ezért is inkább a Spicát ajánlanám, mint az Omnia 2-őt.

Mondjuk a madarasz92 kolléga tuti az Omnia 2-őr fogja ajánlani neked.
:DDD

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#26984) madarasz92 válasza legiaap (#26983) üzenetére


madarasz92
őstag

Akinek még nem volt Omnia 2-je az ne nyilatkozzon :D
Az i900 sokkal jobb a Spica is nagyon jó de halk kihangositva ahogy már irtam és szinte mindig az Igo inditásnál kilépeget.
De a kijelzője tényleg jó..

(#26985) Traxx


Traxx
őstag

No...küldtem a T-mobile-nak levelet, hogy lesz-e náluk valamikor LG Optimus GT540, vagy Samsung Galaxy Naos / Teos. És negatív :O Kár...nagy kár... :(

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#26986) Tristis válasza Traxx (#26985) üzenetére


Tristis
őstag

Hmm, nem hiszem, hogy bárki válaszolt is sokkal előrébb látott, mint 1-2 hónap. Ha valamelyik túl nagy siker lesz másik szolgáltatónál, akkor behozzák úgy is. Mondjuk ez már az LG-re valszeg nem érvényes. Samsungnál meg árfüggő... de ott sem valószínűsíthető hogy túl olcsó lehessen ahhoz, hogy néptelefonná váljon. Ehhez még sajnos várni kell újabb éveket... Addig marad a saját márkás termék, azaz a mini.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#26987) Traxx válasza Tristis (#26986) üzenetére


Traxx
őstag

A levelezési képviselő válaszolt :) Nyár végéig azért jó lenne letisztulnia a dolognak, vagy esnie egy kicsit a Pulse mini árának :B Jobban tetszik, mint a nagy Pulse...Rezisztív kijelzős ugyan, de van vaku, ezzel talán zseblámpa is :D meg tudna mindent, ami kellene nekem... Igaz, minit még nem tapicskoltam, csak a nagytesót...

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#26988) The DJ


The DJ
addikt

Sziasztok,

A jó öreg kis K550i-m már nagyon az utolsókat rúgja és a következő fizetésem csekély kis maradékából szeretnék neki egy utódot találni. Nálam ez ritka lépés, mert nem cserélgetem hetente a telefonokat, sőt, legalább 2-3 évre vásárolok és vigyázok is rájuk, amennyire tudok. Viszont ezzel a folyamatosan változó világgal én már nem tudok lépést tartani, szóval segítségre lenne szükségem az utód kiválasztásával kapcsolatban.

Az alapvető irányelvek azok, hogy ne hátra lépkedjünk, hanem előre, tehát a K550i szintjét azért érje már el tudásban és az sem árt, ha okosabb kicsit.

Amiket jó ha tud a jövendőbeli telefon:

- Internetelérés - Valamilyen böngésző (néha meg kell néznem menetrendeket vagy e-maileket neten)
- Mp3 lejátszás, bluetooth, GPRS, a mai kor alapvető követelményei
- Korrekt memória (ha nincs alapértelmezetten csillió giga az se baj, de akkor legyen bővíthető valamilyen kártyával)
- Java támogatás
- Kamera jó, ha van, de nem fotózásra használom, szóval mindegy a minősége
- A korrekt felbontású, nem miniatűr kijelzőt is előnyben részesítem

A legfontosabbat nem említettem és ez pedig az ár. Sajnos nem vet fel a pénz, tehát semmi új/csúcskategóriás modellt ne ajánljatok, bármennyire is szeretném, nem lesz rá pénzem. A keret, ami rendelkezésre állhat erre az akcióra, az valahol 20-30k között lesz. Ebből is látszik, hogy a régebbi telefonok jöhetnek szóba és használt is játszik, ha így esetleg komolyabb modellt kaphatok.

Régi álmom egy olyan telefon, amiben van már wifi is, az érintőkijelzős modellek is vonzanak, de nem dédelgetek gyermekded álmokat, tudom, hogy ebben az árkategóriában ilyesmiket nem kapok. Legrosszabb esetben veszek egy K800-at és az megint hű társam lesz pár évig. :)

Azért, ha valakinek esetleg lenne valami használható ötlete amivel fényt tudna gyújtani a tanácstalanságom éjszakájában, akkor azt megköszönném :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#26989) SyntaxeError válasza The DJ (#26988) üzenetére


SyntaxeError
tag

Üdv,

Végre valaki igényesen, logikusan, értelmesen megfogalmazta a gondolatait. Nem pedig: cső mobil kéne 35 k-ig de f@sza legyen ám!

Szóval gratula és megpróbálok segíteni.
SE párti vagy ahogy látom, tehát elsőre én is ez ajánlanám: C905 használtan de garival
vagy esetleg:

Nokia 6700 ez is szép nagy tudású teló és már 30 ropi környékén is van

Nokia E71 ez qwerty billes és szintén sokat tud, plusz fém házas

HTC Diamond ha pedig érintős vágyaid lennének.

Remélem segítettem és megtalálod az utódot. :R

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#26990) sagesz93 válasza The DJ (#26988) üzenetére


sagesz93
addikt

Vodafone 845, 31k prepaidben.
Android 2.1, wifi, gps, hspa, mindent tud, amit te álmodsz ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#26991) jatekos22


jatekos22
csendes tag

Helló!

Vettem a neten egy Jet-et, de miután beírtam a sim kódomat, azt írja ki, hogy Network Lock és ismét valami kódot kér. Ez mi lehet? Még nem találkoztam ilyesmivel.

Tudom, hogy nem ez a legmegfelelőbb topik, nem de nem talltam jobbat.

Köszi előre is!

(#26992) sagesz93 válasza jatekos22 (#26991) üzenetére


sagesz93
addikt

A jet topikja alkalmasabb e kérdés megválaszolására, nem?

(#26993) SyntaxeError


SyntaxeError
tag

Aloha,

Olyan embereket keresek akiknek volt/van Nokia 88OO Carbon Arte készüléke.
Akarok egyet venni és pontosan szeretném tudni hogyan csekkolhatom hogy eredeti...
:R

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#26994) madarasz92 válasza SyntaxeError (#26993) üzenetére


madarasz92
őstag

Szia!
Egyszerűen a másolatoknál ugy tudom nem műkődik a *#0000# kód ha beűtőd a telefonba... ;)
Remélem jól tudom..

(#26995) z-szabi


z-szabi
csendes tag

Csáó!
"Tanácsotokat" kérném, h melyik mobilt válasszam:

Motorola ROKR E8
Motorola EM30
Nokia 5310
Nokia 5320
LG GW300

Azért ezek között gondolkodok, mert naon fontos lenne a zenelejátszás... :K
Mind1iknek elolvasam a tesztjét, mégse tudok dönteni, :W véleményetekre, esetleg ha vkinek van v volt vmelyik mobilja a tapasztalatok érdekelnek. :K
Várom a válaszokat! :R

(#26996) SyntaxeError válasza madarasz92 (#26994) üzenetére


SyntaxeError
tag

Nekem volt klónom és működött, más ötlet?
Ha jól tudom csak koreában csináltak eredetiket...

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#26997) korpicschess válasza SyntaxeError (#26996) üzenetére


korpicschess
veterán

Keresd meg Sly Bp.-t PÜben, hogyha fontos, fog segíteni.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#26998) Huma


Huma
addikt

Elromlott az mp3 lejátszóm és a telefonom képernyője is már vagy fél éve be van törve.

Gondoltam veszek egy telefont ami tud mp3-at is.

Nokia 5130 Xpress Music-ra gondoltam.
Ami miatt szimpatikus:
-Hagyományos füles kell hozzá (3.5mm)
-Sima micro USB csatlakozó.
-Dedikált gombok a zenelejátszáshoz.
-24.000Ft

Ennél van más telefon ami megfelelőbb lenne nekem? A lényeg, a 3.5mm-es csatlakozó és, hogy ne legyen drága a teló.

A T-mobilnál 3k-val olcsóbb mint függetlenül. Megéri? Úgy értem, hogy szoftverügyileg mennyit változtat rajta a szolgáltató? Mert ha elcseszi akkor nem éri meg a -3e-t.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#26999) The DJ válasza SyntaxeError (#26989) üzenetére


The DJ
addikt

Szia,

Köszönöm a választ és a segítséget, már egyből kicsit okosabbnak is érzem magam, mert egész jó tippeket kaptam :)

Bár a szétcsúsztatható telefonok sosem vonzottak igazán, de az általad felsorolt példányok egész tetszetősek. Viszont az a HTC Diamond nagyon izgatja a fantáziámat. Sosem volt igazán okos telefonom, pedig szívesen kihasználnám a funkcióit. Így hát jelen helyzetben ő az elsődleges utód jelölt. Nézegettem neten, még éppen beleférne a keretbe. Viszont tapasztalatokat/tippeket szívesen fogadnék azzal kapcsolatban, hogy mire érdemes figyelni egy használt Diamond vásárlása esetén. Esetleg vannak-e típushibái vagy komoly gyermekbetegségei.

Egyébként nem kell, hogy tökéletes legyen, nem menőzésre kell és nem is arra, hogy minden mást kiváltsak vele, szóval első blikkre nagyon tetszetős :)

sagesz93: Az Android alapú telefonokkal is szimpatizálok, de ezt az általad írt típust nem nagyon találom neten, ráadásul Telenor-os vagyok, tehát Vodafonos telefonnal nem sokat tudok kezdeni, ha csak nem független. De akkor meg miért Vodafone márkanév alatt fut? Na mindegy, lehet hülyeségeket beszélek, mert ez nagyon nem az én szakterületem :B

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#27000) Rav3n02 válasza Huma (#26998) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Én egy 5310.t is javasolnék akár használtan is :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.