Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1746) fateless válasza Wyll (#1744) üzenetére


fateless
veterán

Ha a 6233 és a 6300 között kell választani, akkor 6233. Számomra a fémház nem tűnik akkora előnynek. Méretre - a vastagságot kivéve - szinte egyformák.
(Nekem a 6300 csúnya, de ez ízlés kérdése.)
A 3G előnye sztem elég nagy még akkor is, ha az adott illető nem akarja használni, de úgy gondolom, ez olyan lesz hamarosan a mobiloknál, mint a légkondi az autóknál. Mindenki akar a telefonban, egyesek azért, hogy elmondhassák, hogy van, mások azért, hogy használhassák.
Mégis, a legfőbb ol nekem mindig az ár/érték, már csak ilyen vagyok. Ennél pedig a 6300 15-20%-kal magasabban van pozícionálva.

Megnéztem gyorsan a T-sek árait is, ott 7k (23%) a különbség (30k; 37k). Így már nem olyan sok...

Sztem gondold végig, hogy kihasználnád a 3G-t a közeljövőben, akár fél év múlva. Ha nem, akkor csak a szimpátia alapján dönts.

Esetleg egy másik megközelítés: Vegyél kártyafüggetlenül egy E200-at, ha tetszik, az úgy 32-35k, emellett vegyél egy év hűséggel valami T-s telót, amit eladsz. Így van egy független telefonod, egy kis pénz is visszajön, ha pedig akarsz, egy év múlva vehetsz új készüléket.

Összességében: ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz. :DDD

Arra nem válaszoltam, hogy hol lehet/érdemes függetlenül telót venni, de ehhez van itt rengeteg sok és okos boltos emberke, akik inkább tudnak segíteni. Hirdess negatív licitet, aki a legkevesebbért adja el, attól veszel. :)

[Szerkesztve]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.