Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16151) Sly Bp. válasza mrlujoak (#16150) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ha a Samsungot nézed nézd meg hol van a W995 ára! Ha megveszi 10 perc alatt elveszti az árát olyan mint az S Merci ;) Amúgy én már 70-ért is találtam újat :) + hiába 8 megapixeles olyan képet csinál mint egy vacak 5 megapixeles :) Mintha a képeit fehérítővel kimosták volna!

[ Szerkesztve ]

(#16152) zH. válasza Sly Bp. (#16151) üzenetére


zH.
senior tag

Igen de ha leveszed 3mp-re akkor Sokkal jobb képe van mint egy alap 3/5 megapixeles mobilnak!

just be

(#16153) Sly Bp. válasza zH. (#16152) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ha már kapok egy 8 megapixeles telót minek vigyem le a minőségét? Nem azért veszem hanem azért mert valami kiválót várok! Én azért vettem Innov8-at mert volt egy fotózós 10 perces mániám és ott nem kellett levinni jó volt a legnagyobbon is! Hát nem? Most mond hogy nincs igazam?

[ Szerkesztve ]

(#16154) jooker82 válasza vipers (#16146) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az lg arena 69 ér megvehető a ténél, 5mp es kamerával,mely az éjszakát leszámitva tökéletes.Dvd minőségű videofelvétel.8 gb belső memória,mely összesen 40 re bővithető, és dolby hangzás,aux bemenettel,agybadugós fülessel. Zenébetekerés akár egy adott pontra is,ugyanez a videonál.
Ráböksz a skálán pl egy 2 órás mixnek a közepére és rögtön az egy óránál találod a zenét.
,800x480 as tűéles kijelző...teljes fémház ,karcálló üveg.3d-s menürendszer
Ilyesmire gondoltál??? :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#16155) f.begbie válasza mrlujoak (#16150) üzenetére


f.begbie
tag

Na látod pontosan ez a baj az SE-vel! a w995-nél jó 20k-val olcsóbban megkapod az LG Arenát, ami kb mindenben lepipálja a w995-öt, de ha valaki irtózik az érintőkijelzőtől, mind a Samsungnál, mind a Nokiánál találni ilyen árban sokkal jobb okostelefonokat is. Egyszerűen nem éri meg SE-t venni, csakis kizárólag azoknak, akik a márkahűség miatt hajlandóak plusz pénzt fizetni.

(#16156) Sly Bp. válasza f.begbie (#16155) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ezt én is így látom :)

(#16157) Torry


Torry
addikt

Sziasztok
Melyik a legnagyobb használtmobil oldal?

(#16158) Sly Bp. válasza Torry (#16157) üzenetére


Sly Bp.
addikt

(#16159) jooker82 válasza mrlujoak (#16150) üzenetére


jooker82
nagyúr

Azért ennyire elfogultnak lenni már tényleg túlzás,h a samsungra azt mondd h na neee..
Samsung jelenleg fényévekre jár az se tól.
Próbáltál már más telefont az SE-n kivül???

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#16160) f.begbie válasza jooker82 (#16159) üzenetére


f.begbie
tag

Na igen ezt hívják vak elfogultságnak a kolléga részéről. Mondjuk tény, hogy nekem sem tetszenek a samsung saját rendszerei, de ettől még persze nem mondanám, hogy rosszak. Pl az s5230-on kifejezetten jól futott a touch wizz. De azért azt még a márka legnagyobb ellentáborának is el kell ismerni, hogy a samsung hardware terén mesze az összes gyártó előtt jár. És azért még mindig ők tudják a legjobban összerakni a telefonjaikat.

[ Szerkesztve ]

(#16161) salival válasza jooker82 (#16159) üzenetére


salival
aktív tag

azért mrlujoak kollégát nem kéne ennyire lehordani. Ő csak ajánlott egy készüléket ami megfelel a kritériumoknak(-jó minőségű zene lejátszó -komoly belső memória vagy legyen hozzá komoly memcard -wifi ha lehet) ezek közül mindegyikben jó a w995, különösen zenében mivel ott ő legjobb. A samsung zenetelefonjai pedig még nem walkman szint. :K
Egyébként én az Lg Arena-t ajánlottam mivel (sajnos) az felel meg a legjobban a kritériumoknak.

YNWA

(#16162) jooker82 válasza salival (#16161) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem is lett valna azzal semmi baj,ha nincs az a samsungos megnyilvánulása...először legyen tisztába a dolgokkal utána,irjon olyat ha jogos.
És mért sajnos,az arena felel meg a kritériumoknak??

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#16163) f.begbie válasza salival (#16161) üzenetére


f.begbie
tag

Nem is az a baj, hogy ajánlott vmit, hanem az, hogy ezt úgy tette, mintha csak az az egy készülék felelne meg a kritériumoknak, és közben még arra is jutott ideje, hogy a többi gyártót lehúzza...

(#16164) mrlujoak válasza f.begbie (#16163) üzenetére


mrlujoak
veterán

Tudod, én ajánlottam egy SE telefont, ami a kívánalmaknak megfelel.
Az, meg hogy Te és jooker82 kollégád nem bírja a kritikát, ne hogy már az én hibám legyen.
Nemmellesleg az az én véleményem volt, ami meg a sajátom, ráadásul egy vidám kicsit gúnyos smile-val megtámogatva.
Ha ez bosszant titeket, akkor ne olvassátok el a hsz-om.

Amugy ha mostanában végigolvassátok az összes Sony Ericssonos hírt, és tesztet, az összeben ott van az elején a SE-t méltató lehúzások tömkelege.

Nade, hogy a saját véleményem se jegyezhessem meg, az már mindennek a teteje!

Jooker82:
De fogtam már és sírtam is már más márka modelljein. Ezek a mai tapicskolós Samsung és LG mobilok síró-nevetős görcsöt okoznak nálam.
WinMo még az a platform, amit elviselek a mai versenyzők közül, mert tudom, hogy az az a platform, ami nem akar iPhone klón lenni. Lassú, de használható.

Szal, megkérlek bennetek, férjetek a bőrötökbe, mert ez a véleményem.
Samsung, na neeee... :P
LG, na meg asssse... :P

De mert rendes, SE fan vagyok, mindezt OFF-ba is teszem, mert nem ez a topik témája.

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16165) korpicschess válasza Sly Bp. (#16158) üzenetére


korpicschess
veterán

www.hardverapro.hu
Na jó.. nem a legnagyobb de a legjobb!

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#16166) Sly Bp. válasza korpicschess (#16165) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ki mit szeret! :) A Vaterán rengeteg minden van! Én ezt is azt is használom sok másikkal egyetemben!

(#16167) jooker82 válasza mrlujoak (#16164) üzenetére


jooker82
nagyúr

Tudod,én meg úgy irom,azt,hogy LG ez igeeen...hogy a 2 lg telom előtt a két legjobb Se telom volt, amelyek után számomra meghalt az SE,pedig ugyanolyan fan voltam a két nagy SE portálon mint te pl itt most.
Tehát nekem van alapja annak,hogy irok más gyártókról.
Az lg is és samsung is már jóval az SE előtt jár,de ezt biztos te is tudod..
És mért sirtál,a tapicskolós Samsung meg Lg-ken???Ja mert ezek alázzák meg mostanság az SE-t...értem már...hátha észbekap majd az SE is

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#16168) zH. válasza Sly Bp. (#16166) üzenetére


zH.
senior tag

Attól függ.
Ha keresek valamit mind kettőt megnézem.
A vaterán néha nagyobb a választék ,viszont sokszor hihetetlen drágán adják.
Hardveraprón meg nincs is annyi dolog ,de nincsennek is elszállva az áraktól.
Nézd meg vaterán a gépeket ,200k-ért ad egy alap c2d gépet ,egy elavult VGA-val.
Viszont sokszor van ott jó áron is ,pl ott vettem a jelenlegi Iphoneom! :K
Ha két helyen van ugyan az a dolog ,hasonló árban akkor mondjuk inkább a vaterát választom ,ott mégis van valami biztonságérzetem ,hogy nem b@sznak át.
(Kivétel erősíti a szabályt ;] )

[ Szerkesztve ]

just be

(#16170) Rolly


Rolly
veterán

úgy alakult, hogy kéne telefont vennem (vagy aksifedelet d900-as samsunghoz) milyet ajánlotok? Valszeg T-mobilnál lenne véve előfizuval, vagy Media Markt-ban függetlenül ... :)

előre is köszike...

leginkább üzleti mobilként lenne használva néha meg 1-1 kép is készülne vele ...

(#16171) Sly Bp. válasza Rolly (#16170) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hátlapot olcsóbb venni szerintem amit a gigatel-nél vagy a speedshop-nál meg is vehet vagy bármilyen mezei GSM beszerzni 10 perc alatt! Ha telefont szeretnél írd meg mi a felső ár határ! DE ha üzleti telefont szeretnél arra a Nokia E széria a legjobb szerintem!

(#16172) Rolly válasza Sly Bp. (#16171) üzenetére


Rolly
veterán

2 éves a kicsike ezért jött szóba, hogy lehet jobban járok egy új telefonnal ...

amúgy ő felső árhatár olyan 70.000 ft körül van de csak ha a T-nél lehet részlere kapni a telefont, ha egyösszegben ki kell fizetni akkor max 40.000 ft ...

(#16173) Sly Bp. válasza Rolly (#16172) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem értem mit mondasz! :D ha 70 ezer előfizetéssel megveszed de nem veszel csak 40 ezerig Dominóba? az iPhone 3G-S-t 19-ért megkapod! :D Tehát azt is írd meg milyen előfizetés jó neked a kezdőrészlet max mennyi legyen stb!

(#16174) Rolly válasza Sly Bp. (#16173) üzenetére


Rolly
veterán

ha előfizetéssel veszem részletre akkor az összérték legyen 70.000 körül ... azaz a kezdőrészlet és a törlesztő részletek együttesen :). Szívem szerint iphone-t vennék, csak hát azzal elég drága csomagok vannak ...

(#16175) Sly Bp. válasza Rolly (#16174) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Na itt az első sort nézhetem akkor ugye?

Gondolom igen :D Tehát ajánlom az LG Arena-t, Nokia 6700-át, E52-őt, N79-et! Ezekből melyik tetszik? 4 különböző kategória!

[ Szerkesztve ]

(#16176) vipers


vipers
csendes tag

Sziasztok, én ma vettem egy arénát és hát khm, finoman szólva is vegyesek az érzelmeim. A hangzása tényleg nagyon állat, de sokszor lassú és nem mindig reagál az érintésre, folyton vigyázni kell, hogy nehogy 1 milliméterrel is arrébb érjek hozzá, mert akkor már egész mást csinál (pl. elindít egy másik számot, vagy másnak küldi az sms-t). Így nehézkesen tudom kezelni, ráadásul az oldalán nem lehet léptetni a számokat, így pl. egy zötykölődő buszon tuti, hogy nem fogom eltalálni azt a számot, amelyiket szeretném. Így erősen gondolkozom rajta, hogy visszavigyem.

(#16177) Sly Bp. válasza vipers (#16176) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nekem ilyen gondjaim nem voltak! De a legegyszerűbb ha veszel hozzá egy távirányítós head-set-et! Amúgy ha még nem volt érintősöd lehet azért nem megy mert nem vagy hozzá szokva! Vagy akkora ujjaid vannak hogy arra csak az iPhone áll rá! Na meg ha szerintem visszaviszed nem csinálnak veled semmit max elküldenek melegebb éghajlatra!

(#16178) Viktor18


Viktor18
tag

Sziasztok!

Az én választottjaim az LG KM900, a Nokia 5800 és a Samsung Jet. Mondjuk ha tudást nézzük, akkor a Nokia részemről kilőve. Mi a véleményetek a telókról? Melyiket érdemes megvenni? Még annyit, hogy nem tudja valaki lesz-e valami a Nokia N98-ból?

(#16179) Viktor0610 válasza Viktor18 (#16178) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A másik kettő közül az LG jobb vétel. A Samsungot biztosan nem venném meg.

Samsung Galaxy A54

(#16180) Rolly válasza Sly Bp. (#16175) üzenetére


Rolly
veterán

köszi a segítséget, majd körbenézek a mediában s megtapogatom őket.

(#16181) Sly Bp. válasza Viktor18 (#16178) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nokia N98 nem létezik értsétek meg!
Híreket mindig terjesztenek de még nincs ilyen típusú telefon! A neten aki akar az talál pár elképzelést!

Amúgy az LG-t ajánlom! A másik kettő nagy hibája a gyártóknak!

[ Szerkesztve ]

(#16182) Viktor18


Viktor18
tag

Rendben! Köszi szépen a segítségeteket. :R

(#16183) Sly Bp. válasza Viktor18 (#16182) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Legközelebb a válasz gombra kattint és akkor ha sok hozzá szólás lesz tudni fogják kinek írtál!

(#16184) jooker82 válasza vipers (#16176) üzenetére


jooker82
nagyúr

Háhá,én,kocsiba,vezetés közbe egy kézzel tudok számot váltani az arenával...
erre csak annyit tudok mondani h majd megszokod,én már nem is tudnék mellé ütni.. :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#16185) Sly Bp. válasza Sly Bp. (#16181) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nokia N98 híresztelés!

Ezt már 2 éve kezdték el híresztelni nagyjából! Ha igaz lenne valami akkor szerintem már lenne egy két kiszivárgott info és kép!

[ Szerkesztve ]

(#16186) Sandra21 válasza meroly (#16124) üzenetére


Sandra21
csendes tag

Nem tetszik a Nokia menü sajna... nem nőies.

Akkor a Sony Ericson w595 nem jó? Nem ajánlja senki? :( Kinézetre az tetszene pedig.

(#16187) f.begbie válasza mrlujoak (#16164) üzenetére


f.begbie
tag

jujj de megsértődött valaki:)

Egyébként meg pont, hogy ez egy szakmai fórum lenne, ahol olyan embereknek kellene objektív szempontok alapján telefont ajánlani, akik nem értenek annyira az egészhez. Az, hogy te SE fan vagy, a te dolgod, sőt nagyon örülünk ha ennek hangot is adsz, hisz ez egy fórum, de nem kéne szegény embereket félrevezetni. Mellesleg te nem kritikát fogalmaztál meg, hiszen csak ok nélkül fikáztál más gyártókat, minden konkrétumot mellőzve. És bizony az ilyen elvakult, céltalan fikázást nem bírom...

Mellesleg ha nem lennél olyan elvakult, akkor észrevennéd, hogy az emberek nem azért fikázzák az SE-t mert nincs nekik jobb dolguk, hanem azért mert szar! Mert lássuk be, hogy semmi fejlődést nem mutatott az SE jó pár éve. és akkor mindezt megtámogatom egy "gy vidám kicsit gúnyos smile-val", mert az mindent megold ugye.

(#16188) f.begbie válasza Sandra21 (#16186) üzenetére


f.begbie
tag

De mrlujoak ajánlja erősen... :DDD

(#16189) diegho


diegho
nagyúr

Ehhez az SE jó/rossz témához annyit, hogy kb 3 éve SE-m van, de jelenleg akkor se venném meg őket, ha azonos árban lennének sem venném meg őket, mert egyszerűen nem tudják ugyanazt, mint a hasonló árban lévő nokia/samsung/lg telefonok.

(#16190) diegho válasza diegho (#16189) üzenetére


diegho
nagyúr

ezt jól megfogalmaztam :DD szóval, ha azonos árban lennének, mint a nokia/samsung/lg modellek, akkor sem venném meg őket, mert nem tudnak annyit...

(#16191) Ragacska


Ragacska
tag

melyik telónak van jó kamerája az olcsó kategóriában?
w910i re gondoltam 16kért láttam használtan
de néztem teszteket és a kamera az borzalmaz rossz képeket csinál.

(#16192) salival válasza Ragacska (#16191) üzenetére


salival
aktív tag

a w910 jó telefon de nem kamerában
akkor inkább ha a kamera fontos k800,k810 vagy u600-at ajánlanék használtan ebben az árban ;)

YNWA

(#16193) picur220 válasza Ragacska (#16191) üzenetére


picur220
veterán

Samsung G600 a legjobb telefon, ha csak kamera kell.

Mellesleg én ahogy mrlujoak kollégát ismerem, az egyik legnagyobb SE-fan a PH!-n, és akkor sem ismerné el a többi gyártót, ha az SE-okkal csak telefonálni lehetne. Véleménye persze neki is lehet, ezt nem tiltja meg senki...

[ Szerkesztve ]

(#16194) Goatman


Goatman
aktív tag

Üdv!

Olyan érintőképernyős, zárt rendszerű mobilt keresek, amely tud Wi-Fi-t és képes az átlagos DivX/XviD fájlokat át/újra/más méretre kódolás nélkül lejátszani. Ez utóbbi funkcióról tudom, hogy az okostelefonok szinte bármelyike képessé tehető erre, viszont azok sok olyan funkciót is kínálnak, amiket nem nagyon használnék ki. Egyelőre ajánlásra nincs szükségem, csupán szeretném megtudni a tájékozott mobilosoktól, hogy ma a piacon megtalálható készülékek közül melyek tesznek eleget a fenti feltételeknek.

Előre is nagyon köszi a felvilágosítást!

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#16195) Sly Bp. válasza Goatman (#16194) üzenetére


Sly Bp.
addikt

LG Arena!

(#16196) jooker82 válasza Sly Bp. (#16195) üzenetére


jooker82
nagyúr

Tényleg az arena lehet a megfelelő,de a divx eket csak bizonyos méretig játsza,tehát érdemes konvertálni mp4 be,de megéri/ helymegtakaritás,minőségjavulás/

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#16197) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

huh itt is megkérdezem a "nagy beruházás" miatt ;) sajna 6600 írtam..de 6300 akartam..sajna már nemtudtam átjavítani :S előre is köszi a választ ! :R

ez az :U

(#16198) Sly Bp. válasza PiciKenny (#16197) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Döntsd el mi a fontosabb a zene vagy a minőségibb ház és a komolyabb külső!

(#16199) Mr.BB


Mr.BB
csendes tag

iphone 3gs : 600mhz (7,2mbps)
N900 : 600mhz
HTC T Pro2: 528mhz (7,2mbps)

a különbség mennyire érzékelhető? jobb ennyivel a 3gs?

(#16200) Karma válasza jooker82 (#16196) üzenetére


Karma
félisten

A minőség az áttömörítéssel semmiképpen se fog javulni.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.