Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16351) Sly Bp. válasza herkules2 (#16348) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem egy rossz telefon! Főleg a mostani árához képest! De helyette én egy K850i-t ajánlok ha Sony-t szeretnél!

(#16352) Olcsi válasza Sly Bp. (#16351) üzenetére


Olcsi
senior tag

Miért pont azt? :F

(#16353) Sly Bp. válasza Olcsi (#16352) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Mert egy árban vannak egy tudásúak csak szerintem sokkal jobban összerakott telefon és szerintem szebb is, komolyabb kinézete van! Szerintem csak ezért semmi nagy oka nincs csak a személyes véleményem!

(#16354) Olcsi válasza Sly Bp. (#16353) üzenetére


Olcsi
senior tag

Na csak, mert millióegy olyan sony ericsson telefon van, ami hasonlít az említett készülékhez tudásban és árban is egyaránt... Ráadásul kedves fórumtárs konkrétan azután az egy konkrét telefon után érdeklődött.

[ Szerkesztve ]

(#16355) Sly Bp. válasza Olcsi (#16354) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Meg is írtam neki hogy nem rossz :D Szerintem nincs olyan Sony-ból sok ami hasonlítana ehez mert a K850-en kívül a többi minősége szégyen szerintem :) Én nem vagyok Sony rajongó egyáltalán nem de a K850-et én nagyon szeretem ennek ellenére!

(#16356) Bagira01


Bagira01
veterán

Megvan a 2700, sajna esztétikai hibája van és műszaki is. A káva fel van hajolva egy kicsit, ha fényképezek akkor sötétba a kijelző tele van színes pontokkal :U

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#16357) Sly Bp. válasza Bagira01 (#16356) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Mondtam hogy 6300 :) Vidd vissza és mond nekik h azonnal csere!

(#16358) vsgaborr11 válasza Karma (#16347) üzenetére


vsgaborr11
tag

mindkettőnek 192 MB a RAMja,+a G1-ben van aktiválható Pinch,Magicben nincs,viszont G1-ben nincs dedikált GPS,csak Google-s vacak :( Szóval nem tudom :F

[ Szerkesztve ]

(#16359) Karma válasza vsgaborr11 (#16358) üzenetére


Karma
félisten

Miről beszélsz? Honnan vetted az infóid?
Javaslom tedd át a nem megbízható források közé.

A Magicnek 288 MB RAM-ja van, mint ahogy a Hero-nak is. A Samsung Galaxy-nak és a G1-nek van csak 192. Nem tudom mi az a nagybetűs Pinch, de ha a kétujjas zoomolásra gondolsz, akkor az főzött ROM kérdése, és természetesen van Magicre is. És természetesen van teljes A-GPS a G1-ben is.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#16360) picur220 válasza Bagira01 (#16356) üzenetére


picur220
veterán

Sly-nek nagyon igaza van, 6300-t kellett volna venned, és abban is igaza van, hogy menj vissza, és kérj azonnali cserét, próbálj meg 6300-ra cserélni, ha nem megy, akkor ugyanilyenre.

(#16361) meroly válasza Bagira01 (#16356) üzenetére


meroly
veterán

Nekem se jött be igazán, bár azt nem értem, hogy mit jelent "a káva fel van hajolva".
Engem az zavart legjobban benne, hogy a kijelzőt nem minden szögből láttam egyformán. Balra fordítva a telefont (pl fényképezés) és felülről nézve nem is láttam semmit, abba az irányba sötétült, másik irányba meg világosodott. Valami régi tft kerülhetett bele, de a kép meg a színek rendben volt, de csak szemből. A gombok szokhatók, amúgy jó kis telefon és többet tud, mint a 6300 az új S40 miatt.
Persze eladtam és visszatértem a 6230i-hez....

Impossible is nothing

(#16362) zH.


zH.
senior tag

Úgy tűnik sikerül eladnom a 2G iphoneom ,és új telefont szeretnék venni.
Rengeteg telefont néztem ,3mat sikerült kinéznem ami szimpi.
Tesztet én is olvastam ,lehetőleg akinek van akár az egyik telefonnal is SAJÁT tapasztalata ,az írjon.
A kiszemeltek :
Sony Ericsson Xperia X1
Nokia N96
Apple iPhone 3g

mind három telefont használtan venném ,70k körül.
Zenék hallgatnék rajta ,estefelé wifin neteznék ,illetve filmet néznék (+ sms ,telefonálás stb.)
Xperia és N96 picit lassúcska ,de annyira nem zavar ,kibírom azt az 1-2mp-et!

Szóval szerintetek melyik lenne a legideálisabb? :R
üdv

just be

(#16363) Karma válasza zH. (#16362) üzenetére


Karma
félisten

Milyen volt a véleményed a 2G-s iPhone-ról? A 3G nagyjából ugyanazt az élményt hozza, plusz Bluetooth multiplayert, A2DP támogatást, GPS-t, normálisabb jack aljzatot meg ugye a gyorsabb mobilnetet. Szerintem a felsorolt igényeidet továbbra is ez elégítené ki a legjobban.

Az N96-ot ne is emlegesd. Brrr.

Az X1 meg egy szép telefon, de kicsi a képernyője (fizikailag), és hát Windows Mobile. A példány amivel találkoztam nem mondanám távolról se, hogy süvített, vagy kényelmes lett volna használni.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#16364) zH. válasza Karma (#16363) üzenetére


zH.
senior tag

Iphone 2G-vel kapcsolatban pozitívak az érzéseim ,szóval lehet 3G lesz a következő.
Nokia-ba a kinézet tetszik nagyon ,de a gyenge hardver miatt akkor az felejtős.
X1-et sajnos még nem volt alkalmam próbálni ,de a kijelzője tényleg elég picinek tűnik.
Igazábol az iphoneban a gyenge kamera zavar ,szóval még gondolkodom a dolgon.

Köszönöm a válaszod. :R

[ Szerkesztve ]

just be

(#16365) Ragacska válasza zH. (#16364) üzenetére


Ragacska
tag

ha jó kamerás kell akkor samsung

(#16366) dirty.yakuza válasza Ragacska (#16365) üzenetére


dirty.yakuza
aktív tag

Szerintem ezek közül a 3G lesz a te telefonod! X1 lassúcska és fagyogat, meg persze Windows :D , Az N96-ról mindenkinek megvan a véleménye... én mindhármat használtam és messze a 3G-t szerettem a legjobban!
Vásárlásnál leginkább az eredetre kell odafigyelni , hisz sajnos ezeknél a 3G-knél már nem nagyon tudod lekövetni hogy vajon, külföldi szolgáltatós, magyar t-s esetleg gyári független volt-e! A T-mob szónélkül lelő mindent... 70-80k-ért meg gondolom nem szeretnél egy iPodot! :)

(#16367) Karma válasza dirty.yakuza (#16366) üzenetére


Karma
félisten

Miert ne lehetne lekovetni? Csak beirja a sorozatszamot az Apple megfelelo webformjaba, es mindjart kap par hasznos infot.

“All nothings are not equal.”

(#16368) dirty.yakuza válasza Karma (#16367) üzenetére


dirty.yakuza
aktív tag

...nem mindenki ilyen jól informált! :N Sajnos az egyszeri vásárló nem ezt nézi szép jó áron van, nagyon szeretné, hát megveszi.... :( Utána fekete leves...

[ Szerkesztve ]

(#16369) PendriveD


PendriveD
csendes tag

Én legszivesebben a Samsung G800-as telót ajánlanám!!

(#16370) Shepard


Shepard
tag

Üdv mindenki!

Szeretném megkérdezni, hogy van-e az oldalon valaki, aki le IEM szám alapján meg tudna pár dolgot mondani egy használt Samsung I900 Omnia típusú telefonról, amit a Pannonál vásároltak.

A szám a következő: 352819028428792 . Arra lennék kíváncsi, hogy mikor gyártották, volt-e már szervizben és ha igen, mi volt vele a gond. Illetve, hogy mindent összevetve megér-e 50.000e Ft-ot?

Válaszotokat előre is köszönöm! :R

(#16371) Sly Bp. válasza Shepard (#16370) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én annyit tudtam megnézni hogy 2007-ben gyártották a telefont de ez nem jelent semmit :) mert eladhatták tegnap is! Semmi más infóm nincs róla!

(#16372) rep3at válasza Sly Bp. (#16371) üzenetére


rep3at
őstag

Lehet hogy feltettem már ezt a kérdést de visszaolvasgattam valamennyire és nem láttam, tehát most megkérdezem mi a véleményetek.

Tehát van egy Motorola V8as telefonom, amit szeretek is eléggé de kaptam egy jó csereajánlatot, és elkezdtem gondolkodni rajta hogy mi lenne ha..

A csere tárgya egy Motorola A1200 (Ming) lenne.

A V8ról tudni kell, hogy az érintőfólia nem működik rajta (házcsere közben elszakadt az átkötő), amúgy karcmentes. A Ming nagyon szép állapotú. Legjobban az érintőképernyő miatt húz a szívem a Ming felé, gondoltam ennyit engedhetek a divatnak :)

Szempontjaim: Jó zenelejátszó képesség (füles fajtája és eq nem téma, csak jól szóljon mind fülessel mind kihagosítva), normális kamera, programok telepíthetősége (könyvolvasó..), témázhatóság, normális üzemidő, hosszú üzemidő bluetooth headset használatával. Szempont lenne még a közösségi oldalakhoz (Facebook) tartozó alkalmazások elérése, de szerintem ilyen programokat egyik készülékhez sem találnék.

Sajnos a V8 nagyon hamar lemerül, és programokat sem igazán tudok feltenni, hála a zárt JUIX rendszernek, amúgy elégedett vagyok a sebességével és a tudásával is.

Árban körülbelül egy szinten van a kettő, de nem is eladni szeretném őket, hosszú távú használatra tervezek. Mit javasoltok?

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

(#16373) dirty.yakuza válasza rep3at (#16372) üzenetére


dirty.yakuza
aktív tag

Szerintem a Ming női telefon, nem megbántás de nálunk csak lányok veszik. Két barátnőmnek is van. Az az átlátszó flip... hát nem tudom... (Tényleg nem bántás,ne vedd magadra..)

Maga linuxos menü meg a telefon elég jó, de sajnos nem igazi érintős inkább csak ceruzával tudod piszkálgatni! :R :R :R

(#16374) rep3at válasza dirty.yakuza (#16373) üzenetére


rep3at
őstag

És a többi tulajdonság? Szerintem unisex külseje van :)

Forward thinking. كرر

(#16375) salival


salival
aktív tag

szerintetek egy garis k850i-t megéri elcserélni egy nemgaris n78-ra
mindegyik full dobozos kivével hogy a nokiának neincs headszetje, hasonló álllapotban vannak. :F

rep3at: szerintem is teljesen unisex

YNWA

(#16376) rep3at válasza salival (#16375) üzenetére


rep3at
őstag

Mindenképpen, szerintem.

Forward thinking. كرر

(#16377) rep3at


rep3at
őstag

Érdekes, nekem eszembe sem jutott hogy női. Kicsi, fekete és nekem kifejezetten tetszik az átlátszó flip. A külsővel nincs is bajom viszont a tapasztalatok/vélemények érdekelnek.

Forward thinking. كرر

(#16378) f.begbie


f.begbie
tag

Hali!

Max 70k,
Jó fényképező,
Jó akkuidő
Nem árt ha okosteló
Nem árt ha van Wifi
Meg van a magam elképzelése, de hátha valamire nem gondoltam...
Samu i7110-et sajna sehol sem lehet kapni:((((

(#16379) dirty.yakuza válasza rep3at (#16377) üzenetére


dirty.yakuza
aktív tag

Rosszat nem tudok mondani róla, mind két ismerős lány használja és semmi gondjuk nincsen vele... :N Nekem is tetszik a króm, meg az átlátszó flip, csak így egyben ezzel a formavilággal párosulva engem nem fogott meg, de hát ízlések és pofonok... :DD :R :R

(#16380) dirty.yakuza válasza f.begbie (#16378) üzenetére


dirty.yakuza
aktív tag

...már sok helyen lehet kapni csak jelenleg egy nagykernél sincs.. szerintem jó választás én várnék egy kicsit mert 1-2 napon belül biztosan lesz.. :R

(#16381) Sly Bp. válasza f.begbie (#16378) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nagyon jó telefon az i7110 nem is tudnék jobbat javasolni!

(#16382) f.begbie válasza dirty.yakuza (#16380) üzenetére


f.begbie
tag

Ha már eddig vártam, akkor kibírok még pár napot. Csak egy kicsit az aggaszt, hogy ahol valaha is volt, ott is azt mondták, hogy a beszállítónál nincs és fogalmuk sincs, hogy mikor lesz, ha lesz egyáltalán.
Ez persze nem feltétlenül ide tartozik, de komolyan nem értem, hogy a Samu megcsinál 1-2 nagyon eltalált symbis telefont, aztán sz.rnak rá. Pl ezt is megcsinálták nagyon jóra, de se marketing, se sw update, kapni se lehet, megkockáztatom, hogy gyártani se gyártják, pedig simán sikerteló lehetett volna.
A G810 ugyan ez volt.

[ Szerkesztve ]

(#16383) dirty.yakuza válasza f.begbie (#16382) üzenetére


dirty.yakuza
aktív tag

...ezekbe ne keress logikát! :D

(#16384) Mr.BB


Mr.BB
csendes tag

Flash támogatás van HTC touch Pro 2-n is, vagy csak a Hero-n? Ha ez nincs, akkor nincs You Tube nézelődés se pl...??

(#16385) dirty.yakuza válasza Mr.BB (#16384) üzenetére


dirty.yakuza
aktív tag

YouTube "nézelődés" biztosan van, olvasdd el itt az oldalon a tesztet! :C

(#16386) thepeti válasza Sly Bp. (#16381) üzenetére


thepeti
csendes tag

Hellósztok!!!
Ki mit hallott vagy mit tapasztalt a Nokia 2700 Classic, és a Nokia 6303-as készülékekről?? Céges mobilnak szeretnék vásárolni több darabot. Főleg a strapabíróságuk, megbízhatóságuk érdekelne. Előre is köszönöm a segítséget.

(#16387) tilla3


tilla3
csendes tag

Sziasztok!Telefont szeretnék vásárolni.Melyiket ajánljátok inkább ezt vagy az LG Renoir-t?Inkább fényképezésre,videózásra,zenehallgatásra kellene a teló.Milyen formátumban menti a videókat?Gyorsított, lassított felvétel van benne?Hosszabb időre szeretném a telót, melyiket ajánljátok több évre?melyiknek jobb az érintőképernyője?Előre is köszönöm a válaszokat!

(#16388) dirty.yakuza válasza thepeti (#16386) üzenetére


dirty.yakuza
aktív tag

Mindenféle képpen 6303 nagyon jó kis teló csak ajánlani tudom... :R Nagyon jó vétel!

(#16389) dirty.yakuza válasza tilla3 (#16387) üzenetére


dirty.yakuza
aktív tag

Melyik a másik??? :F

(#16390) Sly Bp. válasza thepeti (#16386) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A 2700-ról csak rosszat hallottam eddig! De a 6303-at ajánlom!

(#16391) f.begbie válasza dirty.yakuza (#16383) üzenetére


f.begbie
tag

És mégis honnan tudhatnám meg, hogy mikor lesz a nagykerekben? Vagy hívogassam 2 napont a kiskereskedőket, hogy van-e?:)

(#16392) Sly Bp. válasza f.begbie (#16391) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Más megoldás nem nagyon van mint a nyakukra járni vagy rendelni egyet!

(#16393) dirty.yakuza válasza f.begbie (#16391) üzenetére


dirty.yakuza
aktív tag

sajnos igen... :D Ha megtudok vmit és nem felejtem el irok én is..

(#16394) Bazs81


Bazs81
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég elhagytam a Nokia 6300-mat és most kénytelen vagyok másik telót beszerezni. Ez a Samsung is tetszik az olcsóbbik kategóriából. Az lenne a kérdésem, hogy van e olyan szép kijelzője mint a 6300-nak, ill hogy szólnak rajta az mp3-ak? Az Ébresztés/Szundi funkció mennyire paraméterezhető? Ezt vegyem szerintetek vagy inkább vagy mégegyszer a 6300-t?

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#16395) dirty.yakuza válasza Bazs81 (#16394) üzenetére


dirty.yakuza
aktív tag

Úgy látom nem nagyon megy itt a link funkció senkinek! :D Melyik Samsungra gondolsz?

(#16396) bok92


bok92
addikt

Sziasztok!Szeretnék venne mobilt max 20ezerért.Fontos lenne,hogy bővithető memóriával rendelkezzen,és normális minőségű legyen egy ilyen kategóriában a telefon.Én eddig 2 telefont néztem ki: NOKIA 2720 FOLD,és Samsung C3050.Nyugodtan lehet javasolni, hogy melyiket,vagy ha van jobb azt is. :K

[ Szerkesztve ]

(#16397) dirty.yakuza válasza bok92 (#16396) üzenetére


dirty.yakuza
aktív tag

Számból vetted ki a szót C3050! Ennyiért jó kis teló, függetlenül tudok 1év GSM-bolti garival 19.000Ft-ért! :DDD

(#16398) dirty.yakuza válasza dirty.yakuza (#16397) üzenetére


dirty.yakuza
aktív tag

Anyagminőségben és összeszerelésben jobb!

(#16399) bok92 válasza dirty.yakuza (#16398) üzenetére


bok92
addikt

Aha,köszi.Esetleg tudnál mondani olyan készüléket(most így utólag jut eszembe,hogy mit is akarok :DDD )ami kamera szinten kicsit jobb és a zene terén is jónak mondható.Ezért írtam a Nokiát,csak arról nem tudok semmit.Előre is kösz! :B

(#16400) dirty.yakuza válasza bok92 (#16399) üzenetére


dirty.yakuza
aktív tag

Nagyon jó áron most van egy LG telefon GM310. 1év gyári garral NAGGYON akciós áron! ITT a link!
45.999Ft helyett most 29.999Ft!!! 3MPx, Dolby, Zenemobil!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.