Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36551) biker


biker
nagyúr

Szomszéd pici fia ide szokott állni elénk a kis X5-el, mert X5-re telik, de gumira nem
Ím a fotók, elől két téli michelin, széle 5cm-en kb nullára kopva, mert futómű beállításra se telik, hátul egyik oldalon egy túlnyomásosan kopott nullára símult pirelli , másik oldalon egy kb 3mm bordamélységű nyári michelin.

Csak kapná el egy rendőr, és venné le a rendszámot, mielőtt megöli a családját, vagy másét


Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#36552) Bati0501 válasza biker (#36551) üzenetére


Bati0501
őstag

De akkor miből lenne annyi hamis raj napszemcsi meg szifon?
Nem jól látod a dolgokat... :(

:W

(#36553) Lauda válasza biker (#36551) üzenetére


Lauda
félisten

Tipikus igenytelen ujgazdag csomorlet. :W Esoben komoly tapadas lehet a felig lekopott es felig meddig egyforma gumikon. :W

mezis :B :DDD

(#36554) biker válasza Lauda (#36553) üzenetére


biker
nagyúr

áááá, majd az ESP ESR meg a többi 3 betűs segít :)
már a 4 kerék 3 féle gumi büntet, de a nullára kopott és halálosan rossz futómű beállítás az milyen már?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#36555) mephi666 válasza Lauda (#36553) üzenetére


mephi666
nagyúr

...biztos az elromlott indexek javítására spórolnak, ami szintén nem olcsó a szervizben :DDD ...gyakori hiba bmw/audi/merci esetében

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#36556) Gépötty válasza mephi666 (#36555) üzenetére


Gépötty
senior tag

Ezekben feláras extra az irányjelző, nem tudtad? :D

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#36557) razzorr


razzorr
őstag

Az milyen,amikor a bringát az "árukiadás,NEM kerékpártároló" tábla alá kötik ki?!
Remélem hamar belerázódnak az utca felgyorsult tempójába a téli álmot alvó vakegerek.

Tegnapi eset: Asszonnyal tekerünk a bringaúton,mire oldalról szétnézés nélkül egy autós felgurul a bicikli útra,majd irányba áll és a ott folytatja az útját. Ez kb.2-3 méterre előttünk,szépen araszolunk vagy 50 métert és satu fék. Én gondoltam megkoccolom hogy tudja hol van,de az asszony mondta hogy ne balhézzak :) Mondjuk azért megmondtam neki,hogy hova menjek legközelebb.

(#36558) mephi666 válasza razzorr (#36557) üzenetére


mephi666
nagyúr

reggel rajtam majdnem egy robogó akadt fent... haladok nagykörúton külső sávban, látom előttem 2-3 kocsi már lassít, mert valakinek ott támadt kedve leállni és elfoglalni a sávot... lassítok én is, egyszer nagy kerékcsikorgás, azonnal nézem a tükröt, robogós majdnem eltaknyált, úgy csúszkált alatta a gép és centikre állt meg a kocsitól :U ilyen is csak húzni tudja neki meg utolsó előtti pillanatban kapkodni, ha már majdnem veszélybe sodorta magát

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#36559) razzorr válasza mephi666 (#36558) üzenetére


razzorr
őstag

Nagyon vakok az emberek. Bringával közlekedek mostanság,mert az autó túl nagy stressz :) és ma is a kerékpár úton meg az úttesten 5-6 ember téblábolt vagy szétnézés nélkül ugrott rá 4km-en belül.
Ennyire nem izgatja az embereket a saját életük? Az hogy más embert lesz.rnak oké,de hogy a sajátjukat is...

(#36560) Calogero


Calogero
addikt

(#36561) Lauda válasza Calogero (#36560) üzenetére


Lauda
félisten

Mondjuk amilyen nagy szaja volt eloszor, akar felre is alhatott volna. :U

(#36562) m3tr0 válasza Lauda (#36561) üzenetére


m3tr0
senior tag

ÁÁÁ, inkább átment a piroson...az menőbb. :DDD :C
Idióta f*sz. :D

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#36563) razzorr


razzorr
őstag

[link]
Egyszerűen vadbarmok.

(#36564) #64791808 válasza razzorr (#36559) üzenetére


#64791808
törölt tag

Nem vakok. Azt hiszed, a másik hülye, vagy nem lát? De igen. Csak leszarja! A magyar közlekedők nagyobb hányada csak az erőből ért. Most volt a totalcaron, fickó vezetés közben sms-t ír, közben húzza át az autót a mellette lévő sávba. Mikor szólnak neki, hogy mit csinál, mit válaszol...? "Álljál félre, megöllek" Ennyi.

Megy a bicikliúton. Megteheti? Meg. Melyikőtök megy oda, szedi ki a kocsiból, és rúgja szét a veséjét? Egyikőtök sem. Rendőr látta? Ha látta is, tojik rá. Ennyi. Kezdjétek magatokat szoktatni a gondolathoz, hogy az orosz videók pár éven belül magyar valósággá válnak.

(#36565) Avicularia válasza razzorr (#36563) üzenetére


Avicularia
veterán

Színangol úriemberek a lordok házából. Inkább nem is mondok semmit :U

(#36566) TaaT válasza #64791808 (#36564) üzenetére


TaaT
veterán

Az orosz (legyen inkább balkáni) állapotok már most/régen is jelen vannak idehaza, csak még nincs annyi videónk róla mint az oroszoknak, de igyekszünk. :))

Give them hell Ukraine!

(#36567) #64791808 válasza TaaT (#36566) üzenetére


#64791808
törölt tag

Ebben az a szomorú, hogy az orosz mentalitás egyik alappillérét jelenti a nyíltan erőszakos viselkedés, mindig is így volt, mindig is így lesz. A magyarnál ugyanakkor ez nem volt így. Az emberekben annyi a felgyülemlett feszültség, a görcs, a kitörni akaró frusztráció, hogy nem képesek visszafogni magukat. Más részről pedig a jelenség együtt jár a közjogi és közbiztonsági helyzettel.

Ez olyan, mint a kérdés, hogy miért nem gyilkolsz? Erre az emberek egy része azt mondja, hogy mert képtelen lennék rá, elvenni egy másik ember életét, eredendő bűn, ilyet ember nem csinál. Az emberek egy másik része pedig azt feleli, hogy mert tiltja a törvény...

Ugyanez igaz a közlekedésre. Miért nem autózunk a bicikliúton? Mert nem arra való, micsoda tahó már az, aki bicikliúton autózik. Mondja az egyik ember. A másik azt feleli: mert tiltja a törvény. És ha nem kell félni a törvénytől?

Miért vannak törvények? Azért, hogy az emberek egymással szembeni érdekérvényesítő képessége ne a pillanatnyi hatalmi helyzettől vagy a testi erőtől függjön, hanem igazságosan állapíttassék meg. Ezért kellenek törvények, és ezért kell a törvényeket betartatni.Minden olyan mozzanat, ami a törvények igazságosságát csorbítja, vagy az igazságos törvények betartatását csorbítja, egy lökés az erő alapú hatalommegosztás felé. A mostani "államformának" EZ a fő veszélye, még csak nem is az, hogy ki mit lop el. Hanem hogy felborít egy igazságos társadalmat.

Ennek egyik jele a bűnözési ráta, másik jele az emberi tolerancia visszafejlődése, és ennek a jele a közlekedési kultúra soha nem látott mélységekbe süllyeédese. Node semmi vész, lesz ez rosszabb is.

(#36568) Ivan15 válasza Gépötty (#36544) üzenetére


Ivan15
senior tag

ott ugy latszik a kutyak mennek at a zebran es a gyalogosok mellette... :))

[ Szerkesztve ]

(#36569) Möhe válasza Ivan15 (#36568) üzenetére


Möhe
addikt

annak a partipitsának 1:41-nél megtolnám a seggét,és majd rájön hogy ki van rossz helyen

Tescoba szállítok árut rendszeresen, és mindig van pár barom akinek úgy érzi jogában áll a parkolóban a felezővonalnál tolni a bevásárló kocsiját családostul ott közlekedve, és fel van háborodva ha rádudálok,mert ugye hol közlekedjen az autós,a járdán?

(#36570) AMD Power válasza Möhe (#36569) üzenetére


AMD Power
titán

Az összes ilyen idiótát fel kéne rúgni. Ami fura volt ,hogy az 80% mindegyik nő volt. :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#36571) razzorr válasza #64791808 (#36564) üzenetére


razzorr
őstag

Maradjunk annyiban hogy a fele lesz@rja, fele meg totál elvan a kis világában, ergo vak.

Nehéz kérdés ez az erőszak téma, régebben belementem minden hasonló baromarc pofájába, de ma nem érdekel, max rácsapok a kocsijára és leordítom. Tudom hogy nem leszek előrébb ha agyonverem, max mehetek a bíróságra magyarázkodni. Köszi de nem.
Engem is fenyegettek többször, robogóval, bringával, kocsival, gyalog, ha meg odaálltam,akkor ment az anyázás és elhúzott ő is a piros lámpán :)

(#36572) Elemental válasza biker (#36551) üzenetére


Elemental
addikt

Ez tipikus példa.
Haverom autóalkatrészes. Meséli, hogy bemennek nagy mellénnyel az m5 meg rs6 tulajok, akik annyiért vették a f.stalicskájukat, amennyiért egy új hyndai i20-at sem kapni, de ugye ők a menők, és kérnek árajánlatot 4 gumira. Haverom mondja, darabja 100k. Ilyenkor eltűnik a nagy mellény.
Másik cimbim szintén szopott használt m5-ösével. (mindig kopott gumikkal járt mellesleg) 1milla elment motorjavításra.

(#36573) Lauda válasza razzorr (#36563) üzenetére


Lauda
félisten

Egyik se normalis. Nehany honap zartosztaly, lekotozve, napi 3x2 clonazepam. ;]

Ivan15 Nem semmi. Mint a vadnyugaton, nem voltak szabalyok, mindenki ment amerre akart. :C

[ Szerkesztve ]

(#36574) AMD Power válasza Elemental (#36572) üzenetére


AMD Power
titán

Ő az én gumisom tudod hány ilyet mesélt már nekem. Megy a sok mű csicska a BMW meg az Audival....

Vitték a nyári papucsokat felrakatni. Azt mondja neki a gumis ,hogy sorry de ő ezeket a szétkopott barázda nélküli szart fel nem rakja. Jó az még.. jött a válasz. Akkor vidd el és rakasd fől máshol. Ezeknek tudjátok mi való?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#36575) Möhe válasza razzorr (#36563) üzenetére


Möhe
addikt

A fehér toyotás meg bambán tűri és nézi ahogy barmolják a kocsiját, nah én pont ilyen esetekre akarok beszerezni egy "fatestápolót" a kocsiba,mert nehogy mán a befőtt rakja el a nagyit
A fehér BMW-s meg csak rugdosni tudja kifele az ajtót....szánalom hulladék betelpült népség, van egy tippem ,hogy mennyi volt rá a BOS5IN rendszám,de lehet még az is kevés lenne.....pénze van (apának) esze nincs csőcselék

(#36576) AMD Power válasza Möhe (#36575) üzenetére


AMD Power
titán

Ezeknek tudod hol lenne a helyük? :U

vagy

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#36577) deicide válasza AMD Power (#36574) üzenetére


deicide
veterán

Elképesztő, látok én is néha olyanokat, X5-ös és egy olyan gumi rajta, amivel a szerelőig nem mernék elgurulni. Tudomásul kell venni, hogy egy ilyen autó kiadással jár. Jól is néznék ki, ha mondjuk megvettem az opc-t, aztán télire már használt gumit kellene vennem rá, vagy sufniszervizbe vinni, vagy 3-ért tankolni bele, mert a fenntartásra, használatra már nincs lóvé... :(

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#36578) AMD Power válasza deicide (#36577) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig sajnos sok helyen ez megy. Én is nem véletlenül írtam már többször is ,hogy én is vehettem volna kp-ra A6 Audit meg BMW. És? Nem tudnám fenntartani pont az ilyen "extra" kiadások miatt. Sőt akár méh új 0km is tudnék venni , de minek? Hogy ne legyen pénzem tankolni és álljon itt a panel előtt!?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#36579) Sotho válasza AMD Power (#36576) üzenetére


Sotho
őstag

;]

(#36580) Gépötty válasza Sotho (#36579) üzenetére


Gépötty
senior tag

Keresztezve polippal.
Milyen gyorsan szedné már? :DD

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#36581) TaaT


TaaT
veterán

Haver tegnap rakta fel a GTA V-t a szgépére, kb így vezetett ő is. :D [link]

Give them hell Ukraine!

(#36582) Lauda válasza TaaT (#36581) üzenetére


Lauda
félisten

Be volt rugva! :D

(#36583) Lauda


Lauda
félisten

;]

(#36584) TaaT


TaaT
veterán

Emberünk nagyon laza. [link]

Give them hell Ukraine!

(#36585) MaciG válasza TaaT (#36584) üzenetére


MaciG
addikt

Szerintem ez a tipikus "laxarok mindent, ki ha én nem" típusú fazon aki nem néz körül, a szabályok rá nem vonatkoznak hisz ő a faxagyerek.

BANZAII

(#36586) Calogero


Calogero
addikt

Fára mászott: [link] :(

(#36587) Lauda válasza Calogero (#36586) üzenetére


Lauda
félisten

Ilyet se nagyon latni. :Y Legalabb mas nem halt meg.

(#36588) AMD Power válasza Calogero (#36586) üzenetére


AMD Power
titán

Atya Úr Isten! Ezt ,hogy csinálta... de durva. :Y

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#36589) mephi666 válasza Calogero (#36586) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez se énekli már idén majáliskor a "mint a mókus fenn a fán"-t

reggel gyalogos miatt fikáltam el majdnem: járdán várakozik egy csoportosulás buszra, lassan kerülöm őket, erre az egyik bamba nyomkodja a telefonját és kilép elém... kb 5tel ha haladtam, de fékeztem, balra húzódtam, ez meg nekemjön, meglök, kormány bal fele beakad egy padba, majdnem elesek, bazmegelek, de fel se fogja, megy tovább a busz irányában... kb ilyen zombi pattant le pár kommenttel korábban a vw-ről :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#36590) Gépötty válasza mephi666 (#36589) üzenetére


Gépötty
senior tag

Így.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#36591) Sotho válasza Gépötty (#36590) üzenetére


Sotho
őstag

Nagyon jó! :D

(#36592) Sotho


Sotho
őstag

Vótmán? [link] + [link] ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#36593) TaaT válasza Sotho (#36592) üzenetére


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#36594) TaaT


TaaT
veterán

:DDD [link]

Give them hell Ukraine!

(#36595) TaaT


TaaT
veterán

Ez nagyon passzol a topik témájához. [link]

Give them hell Ukraine!

(#36596) brd válasza TaaT (#36595) üzenetére


brd
nagyúr

Tulajdonképpen megérdemelték egymást, csak a kamionost sajnálom.

The only real valuable thing is intuition.

(#36597) Bati0501 válasza TaaT (#36595) üzenetére


Bati0501
őstag

Már FB-n is fent van,szóval terjed. :D
Pickup-os is megéri a pénzét rendesen...

(#36598) MaciG válasza TaaT (#36595) üzenetére


MaciG
addikt

Ügyes :C

Hétvégén én is kicsit autóztam a pályán (nem szoktam csak ritkán) és volt több olyan eset, hogy előttem elkezdtek előzni pár kamiont, majd én is előztem és szépen megtartottam a követési távolságot, de közben odaértek mögém és ott villog meg türelmetlenkedik és szinte a seggemben van. Az ilyen nem látja, hogy előttem is vannak és azért nem nyomom neki? :F

BANZAII

(#36599) mezis válasza Bati0501 (#36597) üzenetére


mezis
nagyúr

A tanulság: Bármekkora is a gépjárművem, már egy hülyétől is jobb távol maradni, ha meg kettő is van, akkor meg kész életveszély a közelükben haladni.

mezis

(#36600) Bati0501 válasza mezis (#36599) üzenetére


Bati0501
őstag

Gondolta a kamion sofőr és letolta őket a 'csába. ;] :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.