Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Pópa #15068 üzenetére

    Vannak dolgok, amiknek a propagálásába elég sok időt és energiát fektettem családon belül, vagy szűkebb ismeretségi körben. Ezek közé tartozik a ködlámpa használata. Mikor odavezettem a - jellemzően idősebb - családtagokat, ismerősöket az autójuk mögé, és megmutattam nekik, hogy mennyire vakít, akkor jó részük megértette, hogy pontosan mi is a problémám. Ilyen kereszteshadjáratot folytatok még egyébként a duda köszönésre használata ellen, vagy hasonló az út közepén, de akár az úttesten parkolás - viszonylag szűk kis utcában lakunk, egynyomvonalas, mégis mindenki az úton, de legalábbis félig az úton parkol, még a saját kocsibejárójára sem hajlandó ráállni, mert az két kormánymozdulattal több, inkább megáll előtte, és elfoglalja a fél úttestet. Ennek következtében az útpadka teljesen tropára van nyomva ezeken a helyeken. Még az sem szegte a kedvüket, amikor az egyik részeg szomszéd nem vette észre az út szélén parkoló másikat, és 20 méterrel arrébb tolta hátulról beleszaladva.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés