Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13451) NoLF


NoLF
addikt

[link]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#13452) amol válasza tiv83us (#13442) üzenetére


amol
addikt

Pont erről beszéltem.
Persze nem árt ha a zsaru autója elég erős ahhoz hogy utolérje a gyorshajtót, nálunk ez "kevésbé megoldott" :( és költségesebb mint kiállni és kattintgatni.

(#13453) amol válasza Integra (#13432) üzenetére


amol
addikt

Képzeld mi lenne ezek nélkül.

(#13454) Integra válasza amol (#13453) üzenetére


Integra
titán

semmi
kevesebbet kaszálna az állam
ennyi

uborka: jaja, gusztustalan ahogy van

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13455) amol válasza fekeandras (#13448) üzenetére


amol
addikt

KülöNbség.
Amúgy totálisan egyetértek.

(#13456) amol válasza Integra (#13454) üzenetére


amol
addikt

Még több életveszélyes roncs lenne.

Te figyelj, nem gondoltál még bele hogy az államot ki tartja el? Te magad. És benne élsz, tehát egy részét magadra költöd. Ha te nem fizetsz akkor helyetted másnak kell.
Mindenki tudja hogy sokat zsebre is tesznek de mit gondolsz miből épült meg pld. a Megyeri-híd?
(Az adófizetők pénzéből. Az korrekt hogy az is használja aki nem fizet adót mert csal?)

Nem érdekel hogy az állam (=mi) háromszor ennyit "kaszál" ha a végén nekem kétszer jobb lesz.

(#13457) amol válasza DeadMeat (#13450) üzenetére


amol
addikt

eddig is mindenki tötymörgött hiába a 70-es tábla
Te miről beszélsz? Nekem csak az szokott feltűnni amikor 70-es táblánál 80-nal megyek akkor nem kevesen hagynak ott mint a szart. A tötymörgő sokkal kevesebb, de gondolom neked az fáj ha nem mehetsz úgy ahogy akarsz mert valaki 70 helyett 68-al "feltart".

(#13458) Integra válasza amol (#13456) üzenetére


Integra
titán

még több?
szerintem ami tud, megy magától, annak van zöld kártyája, ami meg nem megy, annak meg minek? :)
úgyhogy továbbra sem látom semmi értelmét az egésznek.
egyszerűen autózni kell és ezért kopaszthatóak az autósok.
nem kell szerintem túlbonyolítani.
a zöldkártyának akkor lenne értelme, ha azt be is tartanák és amikor látja a zsaru hogy okádja valami a kormot, szépen félrehívja és leveszi a rendszámot..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13459) Integra válasza DeadMeat (#13450) üzenetére


Integra
titán

jaja...
de a kedvencem..
nagykőrösin kifelé megyek, mindenk 60nal..
na mondom mi a túró van már..
a jobb sávban 65 körül ment egy rendőrautó...
hátfaszom, komolyan... 80nal kielőztem kénytelen kellettlen jobbról is a rendőr orra előtt, szerinted érdekelte őket? teljesen érthetetlen, hogy nem lehet közlekedni
ha 70es tábla kint van, menjünk már legalább 70-nel, még ha rendőr is van az úton..
komolyan mitől kell félni?
iszonyat

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13460) uborka3 válasza amol (#13456) üzenetére


uborka3
tag

Ez mind, mind ok, csak az a kétszer jobb lesz, az marad el mindig.

(#13461) amol válasza Integra (#13458) üzenetére


amol
addikt

Közelítsük meg másfelől a témát. Ahhoz hogy tudj közlekedni, ahhoz utakat kell építeni és azokat karban kell tartani. Pénzért.
Úgy korrekt ha ezt mi fizetjük. Súlyadó, kötelező, üzemanyag adótartalma, stb. Plusz a zsebretett milliárdok. Nem várhatjuk el hogy az vegyen nekünk utat akinek nincs autója.

A zöldkártya valóban egy vicc, be kellene tartatni mert lassan jobban jár az ember ha cigit szív mert azon legalább van szűrő.

uborka3: igen, sajnos ez nekem is feltűnt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13462) Integra válasza amol (#13461) üzenetére


Integra
titán

én nem is várom el
de azt elvárom hogy a pénzem oda menjen ahova kellene.
de nem megy.
viszont úgy módosítanak mindent, hogy a hülye is látja, hogy mi megy.
a zöldkártya is már rég csak egy adónem, de még ahhoz is gyávák hogy ezt bevallják..
hozzájárulás..
hát faszom, mihez? a kátyúkhoz meg a tankcsapdákhoz? meg a macskakövekhez? meg az ő zsebük töméséhez?
ezt ADÓnak hívják

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13463) uborka3 válasza Integra (#13459) üzenetére


uborka3
tag

De az még jobb, mikor a városban trafi, és 50-ről satu 30-ra. Akkor szoktam ébredni. Kész...

(#13464) amol válasza Integra (#13459) üzenetére


amol
addikt

Igen, röhej ahogy mindenki befosik és behúzza fülét-farkát. Aztán amint elment a macska cincognak az egerek, akkor már nagymenők mind.

#13462: Nevezzük adónak. Tudsz jobbat ami kihúzhatná az országot ebből a száz méter mély szarból ahová kedves elődeink süllyesztettek? Mert ha a politikusok áttörő ötleteire várunk akkor megette a fene. Azon meg kár bosszankodni hogy nem oda megy a pénz ahova kellene meg hogy ki tömi meg a zsebét mert amíg magyarok vagyunk ez így lesz mindig. Szemét egy tolvaj, csaló, hazug, széthúzó birka banda vagyunk. Vezéreinkkel az élen.

[ Szerkesztve ]

(#13465) fekeandras válasza Integra (#13462) üzenetére


fekeandras
őstag

Évek óta folyamatosan csak felújítják a Thököly utat.
Ennek ellenére még egy tankal is félve hajtanék rá...

De az volt a legjobb mikor a főváros részéről egy illetékes pitscha lenyilatkozta a médiában, hogy tulajdonképpen nem is sok a kátyú és mindenki menjen 50 helyett 30al. :W
Aztaqurva. :(((

amol(#13455): :B

[ Szerkesztve ]

(#13466) amol válasza Integra (#13462) üzenetére


amol
addikt

Szóval mi az ötleted? Ne fizessünk és akkor jobb lesz? Rosszabb már nem nagyon lehet tehát az esély megvan.
Attól hogy ilyen rendszerben élünk még közlekedhetnénk defenzíven, de ez habitusunkkal összeegyeztethetetlen.

(#13467) Integra válasza amol (#13466) üzenetére


Integra
titán

szerezzenek érvényt a zöld kártyának, ezt csinálják meg
hogy érezzem, hogy nem a semmire fizetem

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13468) Integra válasza fekeandras (#13465) üzenetére


Integra
titán

a thököly úgy volt hogy idén átmenetileg felújítják.
hogy aztán mi lett ebből, nemtom. mindjárt október, szóval sanszos hogy szar se lesz belőle idén...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13469) DeadMeat válasza amol (#13457) üzenetére


DeadMeat
veterán

Hát nemtudom,engem soha nem zavart,ha 70 helyett 60-al megy elöttem valaki.De ne menjünk már 40-el,ha kib... 70-es tábla van.Soha nem sietek sehova,de elborul az agyam,amikor mennék pestre,és a régi kettesen végig elözgetnem kell az autókat,mert lakott területen kivül egyik sem képes 50-nél gyorsabban menni.Hameg valami még az út szélen parkol,megy az lejjebb is... Nameg a másik a városi közlekedés itt vácon.50-es táblánál belsö sávban 30 az általános.
De gondolom pesten más a helyzet,ott mindenki notorius gyorshajtó.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#13470) uborka3 válasza amol (#13466) üzenetére


uborka3
tag

Vigyázz, a defenziv elmélet már akkor elavult amikor kitalálták.
Több adó semmiképp, de nem is új rend és .....

Integra: nem is tudtad,hogy az adó lényege Magyarországon pont az, hogy nem kapsz érte semmit.

[ Szerkesztve ]

(#13471) amol válasza Integra (#13467) üzenetére


amol
addikt

Jó, de hogy? Én mindig átnézettem a kocsit előtte hogy valóban rendben legyen. Gondolom ezzel nem vagyok egyedül. A környezetszennyezés csökkentése közös ügyünk és tudom hogy meglepő, de van akit érdekelnek mások is.

(#13472) amol válasza DeadMeat (#13469) üzenetére


amol
addikt

Ja így oké, azokat én sem tudom megérteni. Különben igen, amikor vidéken járok sokkal nyugodtabb vagyok. Itt a törtetés megy, át a másik hátán. Nincs olyan kocsisor amibe ne akarna többtucat autós az elején befurakodni. Jobb esetben irányjelzővel, de inkább ijesztéses kormányberántással. És ez csak egy példa.

(#13473) amol válasza uborka3 (#13470) üzenetére


amol
addikt

Lehet hogy rossz szót használtam, egyszerűen arra gondolok hogy nem kellene mások kárára közlekedni, és ez nem attól függ hogy hol nyúlnak le, hogy mennyi adót fizetünk vagy hogy van-e zöldkártyánk. Elvégre ez nem a szidjukakormányt topik. Nem (csak) ők a felelősek ezért az elfogadhatatlan közlekedési morálért. Mondhatjuk hogy milyen szemétség 50-es táblát tenni oda ahol lehetne nyugodtan 70-nel is menni, de itt nem 70-nel hanem 120-al hajtanak! Könyörgöm, nem merem átengedni a gyereket zöld jelzésnél a zebrán!!!

az adó lényege Magyarországon pont az, hogy nem kapsz érte semmit
Például az új híd sem a politikusok saját családi kasszájukból épült. Akasztani való banda, de valamit azért visszaforgatnak.
Leváltani nem lehet őket, csak ugyanolyanokra. Egymásnak adogatják a stafétabotot és nem javul hanem romlik a helyzet. Megszámolhatatlan olyan ember van akinek a fizetése az elmúlt 5 évben nem emelkedett miközben a kiadásai megduplázódtak. Éppen ezért ha nem lázadunk fel akkor maximum annyit tehetünk hogy tekintettel vagyunk a többi velünk együtt szívóra.

[ Szerkesztve ]

(#13474) amol


amol
addikt

Nem találom ki linkelte de nagyon kemény :DDD

Majdnem elfelejtettem: ma kiálltam a teremgarázsból két órára mert takarították. Igyekeztem olyan helyet találni ahol nem esik baja az autónak, beálltam a garázsajtó melletti helyre 45 fokban. Hát mit látok amikor kimegyek? Valami csökkent képességű beállt még mellém úgy, hogy félig takarta a garázsbejáratot, tőlem harminc centire ahol persze nem fért ki és mindkét autón szépen ott virított ennek a nyoma. "Szerencsére" azon az elemen van már egy mélyebb karc, de ennek ellenére ha nincs ott a fiam valószínű hogy lerúgom a tükrét. Itt állandóan azzal szórakoznak hogy beállnak az ajtó elé aztán mehet a gépészkedés ha valaki el akar menni. 11 kocsi van a garázsban és egyirányú az utca.
Volt már régebben is olyan hogy ültem az autóban parkolóban és nekib@szták az ajtót, aztán amikor ezt sérelmeztem akkor értetlenül néztek hogy mit akarok és szó nélkül leléptek. Kéne egy dózer.

(#13475) amol válasza NoLF (#13451) üzenetére


amol
addikt

Hogy tudták így végigszántani szegény szivit :W

(#13476) dokar válasza amol (#13474) üzenetére


dokar
addikt

ha nincs ott a fiam valószínű hogy lerúgom a tükrét

miért? lerúgta helyetted? :D
btw a rendszámot jobb lerúgni.

extra - SEXRay

(#13477) dabadab válasza amol (#13474) üzenetére


dabadab
titán

"Nem találom ki linkelte de nagyon kemény :DDD"

Tegnapelott eloben volt szerencsem megtekinteni egy hasonlo produkciot, mint az elso videon:
Megyek egy egyiranyu utcaban, egyszer csak latom, hogy kiall egy ember az ut kozepere, integet, hogy varjak egy kicsit, gondoltam, az egyik kapualjbol tolat ki egy teherauto, v vmi hasonlo. De nem. Az utca szelen allo Focus tolat, aztan a mogotte allo kisteher ring egy kicsit, Focus megall. Elore megy egy kicsit. Megint tolat, visszaer ugyanabba a pozicioba, mint az elobb, kisteher megint ring, Focus megint megall. Aztan ezt ismetelgette szorgalmasan.
(Aztan az integetos ember elengedte a forgalmat, en megalltam az elso parkolohelynel, visszagyalogoltam (ez azert ugy par percbe beletelt), latom, hogy meg mindig ugyanott tart a Focus, soforje boven hetven folott, meg addigra valoszinuleg tiszta ideg volt, mert a motor folyamatosan uveghangon sikitott (mikozben a kuplung nyilvan csendben egett). Mivel van bennem emberi erzes, tartozkodtam a "friss a jogsi, mi?" megjegyzestol, csak mondtam, hogy merre tekerje a kormanyt, aztan vegul sikerult is kiallnia (osszesen egy elore-hatra manoverre volt szukseg).)

Ez igy akkor eleg vicces volt, de ha belegondolok, hogy mit csinalhat egy ilyen sofor akkor, ha nagyobb sebessegnel talalkozik vmi kicsit is varatlanabb helyzettel... (Es meg csak azt se mondhatom, hogy "majd belejon".)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#13478) NoLF válasza amol (#13475) üzenetére


NoLF
addikt

nem tudom, de egy 3,5 tonnás vígan körbeforoghatott volna a mellettem lévő helyen...

megtalálom megölöm, az 1000%

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#13479) dragonfx válasza amol (#13474) üzenetére


dragonfx
veterán

ninc smás fatestápoló gázspré..és gyúrjááá vazzz.eeee....neked ninc sis meg régót a a kocsid és már ennyi sérelem érte...hát vazzz én ilyet meglátnk rugnám rá az ajtót...felőlem ott lehet a következő pápa kereszanyjának a micimackója is.. :R

dokar>>lol inkább a rendszámot..... a nap poénja:))) :C ..tudod dupla avgy semmi..vagy jót teszel vele vagy nagyon rosszat :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13480) plömplöm


plömplöm
őstag

tegnap este rámdudált egy suberbes taxis egy bevásárlóparkolóban, amiért nem adta meg nekem a jobbkezet. kcsg fillérvadász.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#13481) NoLF válasza plömplöm (#13480) üzenetére


NoLF
addikt

rám tegnap egy új ML mercis dudált a lámpánál, hogy mi a rákért nem megyek már.
még piros volt.
nc

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#13482) fokukac válasza plömplöm (#13480) üzenetére


fokukac
nagyúr

engem a kecskeméti ósán parkolójában majdnem megvert két mercis kopasz ezért...

más téma :
mit lát a masiniszta?

és mivel játszik a hülyegyerek a sínek között?

[link]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#13483) amol válasza dragonfx (#13479) üzenetére


amol
addikt

Mire gyúrjak ha nincs ott a sofőr? Ha ott lett volna elbeszélgettem volna vele, elhiheted.
Voltak rajta karcok amikor vettem, még nem csináltattam meg bár nem is tudom hogy érdemes-e ebben a városban.

Amikor bent ültem akkor még csikó voltam.

(#13484) deicide


deicide
veterán

utóbbi pár nap termése:

- 3000-es csekk egy rutin közúti ellenőrzés során a lejárt mentődoboz miatt...(ha leszedem róla a dátumot és nem tudja kideríteni, hogy érvényes-e, akkor mi van?
- tegnap reggel régi 7es, tejszerű köd, kb 50m látótáv, előttem 60-al mennek, martonvásár előtt van egy hosszú egyenes szakasz, gondoltam kihasználom és megelőzöm, mikor már elhaladtam mellette, szemből egy sacc/kb 60 éves papa bukkant ki a ködből a marutijával, helyzetjelzővel!! Kb 30-40-m-en múlt a frontális, vagy az árok 90-el...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#13485) amol válasza fokukac (#13482) üzenetére


amol
addikt

[ Szerkesztve ]

(#13486) fokukac válasza amol (#13485) üzenetére


fokukac
nagyúr

bocs, akkor én kérek elénézést...! ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#13487) Zin


Zin
senior tag

Decemberbe megyekk muszaki, zold kartya.Arakat tudna vki irni?Ja es a folia maradhat elol es a hatso szelvedon?Van mubizonylatom is! :R

[ Szerkesztve ]

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#13488) deicide válasza Zin (#13487) üzenetére


deicide
veterán

az első ajtón legálisan 70% áteresztőképességű fólia lehet, de csak ha az ablak nem eleve színezett, az első szélvédőn csak a visszapillantó tükör magasságáig lehet, persze fentről indulva...a hátső szélvédő szabadon választott. Nekem 30 pénz volt, telibefóliázott autóval, fólia nélkül olcsóbb.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#13489) plömplöm válasza deicide (#13488) üzenetére


plömplöm
őstag

"Nekem 30 pénz volt, telibefóliázott autóval"

nekem meg 2ezer egy vadiúj eüdoboz a régi csotrogányba. szorri.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#13490) deicide válasza plömplöm (#13489) üzenetére


deicide
veterán

nem a 3.000Ft bánt, nem érdekel, csak nem értem, miért kell mindenáron fogást találnia rajtam. Ugyanis ha nagyon akart volna és a doboz is rendben lett volna, belenézhetett volna az izzókészletembe is, abban ugyanis összedobálva van vagy 7-8 izzó, de éppen most nem volt benne oldalindex izzó...

a műszaki + zöldkártya meg kenőpénz nélkül sem sokkal olcsóbb...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#13491) plömplöm válasza deicide (#13490) üzenetére


plömplöm
őstag

teljesen off, de belenézett az izzókészletedbe? ha jól értelek, akkor nem, szóval ebből az jön le nekem, hogy olyan nagyon azért nem akart rajtad "fogást találni". az eüdoboz project hónapok óta terítéken volt, lett szólva hogy rá fognak menni.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#13492) deicide válasza plömplöm (#13491) üzenetére


deicide
veterán

Az izzókészletet már a lejárt doboz után kérte és csak ránézett, látta, hogy tele van izzóval, aztán mondta, hogy jól van, de a doboz miatt megbüntet. Igazából nem nagyon érdekelt akkor, láthatta is rajtam, hogy nem vagyok nagyon jó kedvemben, éppen temetésről mentem hazafelé.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#13493) plömplöm válasza deicide (#13492) üzenetére


plömplöm
őstag

a csotrogányban az én izzókészletem is ilyen, mivel ha elhullik valamelyik izzó, akkor párban cserélem őket, a maradékot pedig elteszem emlékbe, az évek alatt összejött így már kétmaréknyi. sőt, belegondolva, még sosem volt nekem "izzókészletem", most először van, kaptam az új autóhoz :DDD
amúgymeg vegyél eüdobozt :K

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#13494) deicide válasza plömplöm (#13493) üzenetére


deicide
veterán

De legalább mindig van tartalék...:) néha jól jön.

akkor ha a dátumot leveszem, nem oldódik meg a probléma? Egyébként ezekután asszonyét is megnéztük, az egy tinédzserkorú mitsubishi colt, az ő eudobozán eleve nincs dátum...:) akkor abba is vegyek másikat?

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#13495) DeadMeat válasza deicide (#13494) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nyomtass rá másikat,kösd át cérnával a lukát.(aka blomba) olyan mindegy,hogy a bevásárlóközpontban ragasztják rá a szavatosságot,vagy te. :U

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#13496) plömplöm válasza deicide (#13494) üzenetére


plömplöm
őstag

nemtom. én vettem, mert jobb félni mint megijedni, de itt van pld ez a cikk... szóval passz.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#13497) dragonfx


dragonfx
veterán

de most akkor kell érvényes vagy sem??
honnan lehet nyomtatni rá??valaki dobna privit ezzel kapcsolatban ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13498) fokukac


fokukac
nagyúr

szépet repül a srác...
[link]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#13499) Mawyx válasza dragonfx (#13497) üzenetére


Mawyx
senior tag

Word --> beprüntyög --> nyomtat--> ragaszt--> örül :)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#13500) DeadMeat válasza Mawyx (#13499) üzenetére


DeadMeat
veterán

:DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.