Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-08 20:34:45

LOGOUT.hu

Milyen kompakt digitális fényképezőgépet?
Mielőtt kérdezel, olvasd el az összefoglalót!
Figyelem! A kompakt fényképezőgép és bridge kategória gyakorlatilag megszűnt. Az ajánlóban szereplő gépek 6-7 éves modellek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29254) scarabaeus válasza atsil (#29252) üzenetére


scarabaeus
őstag

Az sem mindegy, hogyan dönt az automata ISO... mi van akkor, ha az emiatt választott gépen paranoiás, és nagylátószöghöz századmásodperces záridőt akar választani, ahhoz való ISO-kkal? Egy kompakt volt, amin hagytam az ISO-t (néha) autón, de az egy tévedése volt a Fujinak, a kis szappantartó F30, ami messze az akkori kompakt mezőny fölé sikerült magas ISO-kon, egy érzékenységről szóló esszében csak DSLR-ekkel tudták úgy összevetni, hogy alulmaradjon. Na, azt sürgősen le is rontotta az utódmodellekkel a Fuji. Általában nincs elrejtve a menü mélyére az ISO beállítás, én a magam részéről az ura akarok lenni annak is, én tudom, hogy a kezem mennyivel remeg kevésbé a reciprokszabálynál, én tudom, hogy mennyire hatékony a stabilizátor, és én tudom, hogy az adott viszonyok között mondjuk meg van-e támasztva a kezem és nem szükséges, hogy emiatt tőlem függetlenül kisegítsen egy magas ISO-val a gép. Ez vélemény volt, meggyőzni nem akarlak, csak furcsálltam, hogy az auto ISO dönt gépek között, azt gondoltam, a felpattanó vaku vagy a LiIon nagyobb ellenérv. :)

Quoth the Raven "Nevermore."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.