Hirdetés

2024. július 5., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#188452) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Komolyan, ha nem értetek a szóból, akkor tovább is léphetünk! :(((

Tehát még egyszer.

Ha valaki kérdez, normális hangnemben ajánlotok egy/több márkát, típust, de a másik ajánlását nem minősíteni, abba nem belekötni!
Hangulatot kelteni szintén tilos!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

Hozzászólások

(#188551) csubuka válasza vacs (#188550) üzenetére


csubuka
addikt

Köszönöm szépen. A Pixel 8A meg S23 ár körül megy és úgy már nem annyira adja. Tehát büdzsé megoldásnak kamerára kiélezett eszköznél 7A, amúgy meg inkább S23 ebben a 200k körüli sávban...

(#188552) ata007 válasza csubuka (#188547) üzenetére


ata007
tag

Nothing Phone 2a? Fotoban nekem tetszik. Tamogatas, ha jol remlik 3 foverziot iger. Aksiido sem rossz.

(#188553) joysefke válasza csubuka (#188551) üzenetére


joysefke
veterán

Xiaomi 13T non-pro? Én eközött és a Pixel 7A / 8A között vacillálok a párom számára. Nekem egyébként 13 Pro+ van. Ennek a kameráját nem nevezném rossznak, de a fenti modellektől fotó terén többet várom mint a sajátomtól.

[ Szerkesztve ]

(#188554) Pepeninho válasza csubuka (#188549) üzenetére


Pepeninho
őstag

Azért 3-4 évig csak használható a telefon. Nem? A mai fogyasztói társadalomban nincsenek nagy elvárásaim, nem 10 évre tervezünk a telefonnal. Sajnos.

Ps4, Xiaomi 11T

(#188555) Viktor0610 válasza Pepeninho (#188554) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze. :K
Sőt, a legfrissebb rendszerrel még tovább.

Xiaomi 13T

(#188556) csubuka válasza ata007 (#188552) üzenetére


csubuka
addikt

Köszi, ez egy picit nagy már... meg érdekes a külseje. Illetve az ismeretlenebb nevet nem tudom "eladni" a családtagnak :D

#188553 joysefke:

Köszi, ez nem annyival olcsóbb és kicsit nagy. A kinai márka kevésbé jól csengő, nekem volt Xiaomi-m, nagy gondom nem volt vele, de azért alapvetően a Samukkal én személy szerint jobban elvoltam...

#188554 Pepeninho:

Jogos, bár a páram anyjának pl a másodlagos telója az 10 éves :D Jobb ha minél ritkábban kell cserélni.

(#188557) juve600 válasza ata007 (#188552) üzenetére


juve600
nagyúr

+1
Minden téren jó a 2a

(#188558) guftabi96 válasza Pepeninho (#188546) üzenetére


guftabi96
addikt

A meglévő ajánlások mellé esetleg még rá lehet nézni a Galaxy A55-re.
Még sokáig kap frissítést, 150 körül elhozható hivatalos helyről. (Media marktnál pl van rá készülék beszámítási kedvezmény, talán 25 alapból+a leadott készülék értéke).

#KeepFightingMichael

(#188559) cs.zs. válasza Pepeninho (#188546) üzenetére


cs.zs.
addikt

Samsung A35-A55, ezekkel vagánykodhat is a strandon, mert vízállók (IP67).

...itt kérem mindenki!

(#188560) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Köszönöm mindenkinek a segítséget.

Ps4, Xiaomi 11T

(#188561) Because válasza cs.zs. (#188559) üzenetére


Because
őstag

Egyre inkább csalódás az A35. Számomra nagy és nehéz, farmerzsebben hordom. Közelségérzékelő... sokszor nem éled a kijelző. Ujjlenyomatolvasó... kínos amikor nem tudom feloldani harmadjára sem. Úgy érzem csere lesz, visszakívánom a Redmi note 11-et.

(#188562) ata007 válasza Because (#188561) üzenetére


ata007
tag

A sulyra nem tudok reagalni ... De a tobbi problema erosen kijelzovedo folia iranyaba tereli a dolgot. Nem hasznalsz veletlen kijelzovedo foliat?

(#188563) solfilo válasza Because (#188561) üzenetére


solfilo
veterán

Mi alig várjuk, hogy megjöjjön a két Redmi Note 11 helyett az A35 és A55. :D

solfilo

(#188564) cs.zs. válasza Because (#188561) üzenetére


cs.zs.
addikt

Ujjlenyomattal érdekes tapasztalataim vannak, jelen pillanatban 3 db emberrel a közvetlen környzetemben. Hiába állítanak be ujjlenyomatot újra és újra, nem tudják vele feloldani a telefont. Az a 3 (különböző) telefon az én ujjlenyomatommal programozva/próbálva - hibátlanul nyílik.
Jaja, ilyen különleges ujjam van - vagy inkább nekik.

Samsung A13 (2éves)-
A54 (1 éves)-
A25 (friss)
vannak a családban, még nem tapasztaltunk közelségérzékelő-hibát. Nyilván nem vettem volna meg az A25-öt, ha előtte hibásak lettek volna az előzőek.
:R

...itt kérem mindenki!

(#188565) Because


Because
őstag

Van rajta fólia, akkor könnyen lehet ez okozza a problémát.

Ami most tetszene az Xperia 10 VI, csak nem egy ár-érték bajnok...

[ Szerkesztve ]

(#188566) Albigator válasza Viktor0610 (#188529) üzenetére


Albigator
őstag

Köszönöm. :R

Magic6 Pro lett. :B

(#188567) A.Winston


A.Winston
tag

Sziasztok!
Szeretnek tippet kerni. Kellene egy olcso, akar hasznalt dedikaltan android auto-ra hasznalt telo. OBD/tracking appokat tennek ki vele kocsi kijelzojere. Nem kell semmi extra, kap egy adatsimet, kabelrol tud tolteni folyamatosan. Ar es jo AA kompatibiltias fontos csak.
Van egy huawei p10 lite a fiokban, de az annyira regi nem tudom van-e ertelme elovenni, illetve a lejart OS-sel se tudom mennyire kellene vigyazzak.

nincs

(#188568) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Sziasztok, ismerős csajnak kéne best buy telefon 120k-ig, vagy 250-300 euróig. Román vagy német boltok játszanak, főleg németek, de gyakran jár Budapestre is. Gondolom ami épp Magyarországon bestbuy, azt megtalálja hasonló árban Romániában vagy Freiburgban is, szal ajánljatok bátran :D . Új kéne, nem játszik, nem számít annyira a kamera minősége sem, a méret is szinte mindegy. Valamelyik Redmi vagy Poco esetleg?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#188569) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Sziasztok, segítsetek kérlek:

Samsung S22+ 5G 128GB Fehér használt, 1év garival a SES.hu-tól 160k HUF
vagy
Redmi 13Pro+ 256GB Fekete/Fehér Új, 2 év gari, 150k HUF

Édesapámnak lenne, főleg telefonál, néha fotóz (nem profi csak amolyan öregesebb módon), bankos applikációk, néha autós navigáció a mobilon. Ennyi!!
Autóban gravity tartó van, semmi extra humbug, wireless töltés sincs még képben.

Melyiket vennétek neki? A családban a másik telefon egy Samu A53-as ha jól rémlik (és ha számít bármit is).
Köszönöm! :R

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#188570) ata007 válasza Tsebacsi (#188569) üzenetére


ata007
tag

En S22-t nem vennek ... Ha Samu akkor meg A55 is jo lehet.

Xiaomirol nem nyilatkozom, nehany eve nincs a kezem kozt egy sem.

(#188571) Vtwo válasza Tsebacsi (#188569) üzenetére


Vtwo
senior tag

Az S22 felejtős.

(#188572) Tsebacsi válasza ata007 (#188570) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Mi a baj az S22-essel? :F

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#188573) vacs válasza Tsebacsi (#188569) üzenetére


vacs
veterán

Az S22 minden idők legrosszabb S szériája, leginkább a benne lévő exynos miatt, inkább ne!

(^)(>.<)(^)

(#188574) Tsebacsi válasza vacs (#188573) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Értem, nekem anno S20+ volt, ott is problémáztunk ezen. :K
Közben megnéztem, az A55 jó lehet még, az vagy az említett Redmi 13Pro+ esetleg, ha már új telefonnál járunk?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#188575) sunny1


sunny1
tag

Reklámmentes telefonmárkát keresek.Xiaomim van.
Most majd írjátok hogy,de ki lehet kapcsolni a reklámot.
Jól emlékszem hogy a Moto-k ilyenek?
Ezen kívül más gyártót tudtok még?

(#188576) vacs válasza sunny1 (#188575) üzenetére


vacs
veterán

Tudomásom szerint csak a Xiaomi Redmi Poco telefonokban van reklám, más gyártónál nincs!

(^)(>.<)(^)

(#188577) Zsolt,72 válasza sunny1 (#188575) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Apple, Samsung, Sony, Google gyártók esetén bizonyos, hogy nincs reklám (a lista nem teljes, ezeket volt alkalmam mostanság kipróbálni vagy használni).

"Nem vagyunk tökéletesek. Tudjuk ezt. Te is tudod. És a telefonjaink sem tökéletesek." - Steve Jobs

(#188578) ata007 válasza Zsolt,72 (#188577) üzenetére


ata007
tag

Realme, Moto szinten reklammentes, sallangmentes.

[ Szerkesztve ]

(#188580) Orgi


Orgi
őstag

Csak mert sokszor felmerülő kérdés, ha jól olvasgatom a fórumát itt, a Honor 200 Pro-n (és gondolom akkor a simán is) megy a hívásrögzítés.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#188581) Zsolt,72 válasza ata007 (#188578) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Köszönöm. Könnyen lehet, hogy vacs topiktárs már leírta azokat, akiknél van reklám, a többieknél pedig semmi ilyen nem fordul elő.

"Nem vagyunk tökéletesek. Tudjuk ezt. Te is tudod. És a telefonjaink sem tökéletesek." - Steve Jobs

(#188582) Sgr_A válasza Orgi (#188580) üzenetére


Sgr_A
addikt

Igen ha a c431 es verziót kapod (zöld telefon ikon) a honor tárcsázóval
Ha a c430-at a google tárcsázóval (kék telefon ikon) akkor nem megy a rögzítés

(#188583) Oldfoksz


Oldfoksz
junior tag

Moto.
G7² : kb. 15 fullkamu appot takaritottam le frissiben.
A droid 13-ra történt frissités után még pár darab jutott ezen sorsra.
A Moto App nevű csoda valamelyik nap pakolt fel hat db.
ungabunga-anululu játékot.
Kedvencem a dolllbiattmosz nevű hangzásromboló izé.
A rendszeralkalmazások kozött van 3 törölhetetlen meta(!!!) app .
Ennyit a moto féle stock droidról.

füstjel->zászló->morze-nincs is mit mondanom

(#188584) yanna válasza Oldfoksz (#188583) üzenetére


yanna
őstag

Ha' de mégse tampon reklám.

(#188585) Reynaldo válasza yanna (#188584) üzenetére


Reynaldo
junior tag

Nem lehet, hogy az személyre szabott volt? ;]

[ Szerkesztve ]

(#188586) cs.zs. válasza yanna (#188584) üzenetére


cs.zs.
addikt

A tampon reklám majd a Meta appban lesz ;)

...itt kérem mindenki!

(#188587) Zsolt,72 válasza Oldfoksz (#188583) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Pfff, ez nem hangzik jól. Egyáltalán nem biztató. :(

"Nem vagyunk tökéletesek. Tudjuk ezt. Te is tudod. És a telefonjaink sem tökéletesek." - Steve Jobs

(#188588) ata007 válasza Oldfoksz (#188583) üzenetére


ata007
tag

Vodafone-tol (RO) kaptunk 3 db-t mult heten, illetve mivel azokkal volt kis gond, a heten ujbol 3 db-t a Moto Edge 50 Fusion-bol. Semmi nem volt rajtuk. 1 Facebook ikon volt a jol ismert Google appokon kivul. A Face torolve lett es ment is ra az MDM ...

Felesegem regi Moto G9 Plus keszuleken sincs semmi reklam illetve felesleges app.. A G72-t nem ismerem kozelebrol. Nem tudom azzal mi a szitu ...

(#188589) yanna válasza cs.zs. (#188586) üzenetére


yanna
őstag

Azt meg nem kell használni. Sose használtam, de még mindig élek, virulok. :)

(#188590) vacs válasza ata007 (#188588) üzenetére


vacs
veterán

"A Face torolve lett es ment is ra az MDM ... "

Mi az az MDM?

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#188591) Zsolt,72 válasza vacs (#188590) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

[kép]

"Nem vagyunk tökéletesek. Tudjuk ezt. Te is tudod. És a telefonjaink sem tökéletesek." - Steve Jobs

(#188592) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Off off!
Köszi!

Xiaomi 13T

(#188593) ata007 válasza vacs (#188590) üzenetére


ata007
tag

Mobile device management - Intune.

(#188594) Highground


Highground
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Tönkrement a jó öreg, szeretett Xiaomi Mi Note 10 Pro-m :O
Nehéz lesz ár-érték kategóriában pótolni... De muszáj! Ehhez kérnék egy kis segítséget.
Legfontosabb ugye:
Árkategória: Maximálisan 200k tető, csillagos ég, plafon,...
(Lehetőleg olyan helyről, ahol van részletfizetési lehetőség. De ez nem kikötés.)
Mindenképpen újonnan.
Amire egyáltalán NEM használom: Játék, videószerkesztés.
Amire néha-néha: Videófelvétel
Amire napi használatban lenne, az: Átlagos felhasználás (face, messenger, viber, e-mail) mellett: Képek készítése szinte napi szinten. BKK bérlethasználat NFC-vel (mondjuk lassan alap gondolom). Böngészés, hírolvasás, X, youtube, tiktok.
Építőiparban dolgozom, volt egy ötlet, hogy Doogee vagy Ulefone márkáknál nézelődök. De megmondom őszintén kicsit őrlődök a kamera, meg a szoftveres támogatás hiánya miatt. Jópofa dolog a nagy telep, meg az extra kamerafunkciók, de én burkoló vagyok :) Így sok hasznát igazán nem veszem a hőkamerának... és az "éjjellátónak" sem.
Mondjuk az IP védettség nem egy rossz dolog. Főleg a mechanikus ütődés elleni védelem. De azt egy jó tokkal lehet pótolni.
Ugye a néhai előd azért kamerában elég jó volt. Ez alá a minőség alá már nem mennék. De ha nagyjából ugyanezeket a funkciókat, minőséget tudja, az is elég.
Hosszú távra szeretnék vásárolni. A Mi Note 10 Pro is lassan betöltötte volna az 5.-et :(
Méret mindegy, igazából szeretem a nagy kijelzőt, úgyhogy nincs "fogási háklim" :D
Oprendszer mindegy... no persze Androidon belül :) Csak ne legyen tetü lassú, mert sokat netezek.
Extraként megemlítem a nagy álmomat: Vezeték nélküli töltés. Nem elvárás, de nagyon tudnám értékelni.

Előre is köszönöm a segítséget!
:R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#188595) Moradorie


Moradorie
friss újonc

Sziasztok!

Teljesen laikusként és kérnék segítséget, milyen telefont vegyek. Sajnos nagyon döntésképtelen vagyok az ilyen dolgokban, kell a tanács.
Olyan 130-140 ezret szánnék rá maximum, új legyen, leginkább fotózásra, videózásra, zenehallgatásra, netezésre használnám. Most Vodás előfizura váltok, de egy összegben is megvenném bárhol.
Fontos a jó akksi, legalább három évig nem cserélném le.
Nem ragaszkodom márkához, most Samsung Galaxy A52 van, volt már Xiaomi, Huawei, de bármi jöhet ha jó.
Nagyon nagyon köszönöm ha érkezik válasz!

(#188596) picur10


picur10
aktív tag

Sajnos alaplap hibás lett a Samsung A52 5G telóm, sehol nem javítják. Hasonló paraméterű telefont keresek, használtan.
Két típusban gondolkodom: Samsung A54 és S21 FE
Árban nagyjából ugyanaz és bár régebbi, de az S21 FE felé kacsingatok. Ahogy néztem a képeket, az S21 jobb fotókat csinál és tud vezeték nélküli töltést, amit ki tudnék használni.
A napi használatra mindegyik jó lenne (pici játék, fotók, messenger, email, pontgyűjtő, meg autótöltő appok, és android auto, semmi komoly szerintem.)
A kérdésem, hogy szól valami a S21 FE ellen, amiért inkább az A54-et kellene választani?
Köszönöm!

(#188597) Milka 78 válasza Zsolt,72 (#188587) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Edge 40 szintén clear, közel stock droid kategória.

[ Szerkesztve ]

(#188598) Orgi válasza Moradorie (#188595) üzenetére


Orgi
őstag

Ha picit vissza olvasol, ebben a kategóriában van itt jó pár ajánlat, de pl ez az egyik:
[link]

(#188599) Vtwo válasza picur10 (#188596) üzenetére


Vtwo
senior tag

Üzemidőben jobb az A54 és hosszabb a támogatása is.

(#188600) bazsimano


bazsimano
őstag

Sziasztok! 200körül mi lenne a legjobb választás üzemidő és fotoképességek terén!?
Előre is köszönöm!
Melyik lenne a bestbuy?
:R :R :R

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.