Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44551) Imilenni válasza jUUh (#44549) üzenetére


Imilenni
addikt

Champ select után kampec...nem lép tovább.
Túlterheltek a szerverek..

Press "F" to pay respects.

(#44552) jUUh


jUUh
addikt

Remek. Pont így képzeltem el a péntekem. Másik öt haverral. :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#44553) Imilenni válasza jUUh (#44552) üzenetére


Imilenni
addikt

Vicces, az egész ellenséges csapat már rég turreteket döntött amikor én kimozdultam kezdőről (Náluk senkisem afkolt nálunk kezdetben több ember is, de még most is van 1)

Press "F" to pay respects.

(#44554) jUUh válasza Imilenni (#44553) üzenetére


jUUh
addikt

Most kétszer bedobott a hősválasztásba. Készülj fel, hamarosan kezdődik az összecsapás!. Aztán 15 perc után kidob a neübe. :W

Samsung Galaxy S23+

(#44555) hugi0


hugi0
őstag

Tobb mint 28 perce varok, hogy mecset talaljon.

A rito megint meggondolatlan volt.
Meghirdette mikor lesz URF - mivel csak egy hetvegerol van szo, mindenki URF-et akar nyomni.
(Sok regi ismerosomnek is ez volt a terve.)
Es a sok jatekost nem birja a szerver.

Szerintem ha egy egesz hetre beraktak volna, most nem halt volna enyire le.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#44556) hugi0 válasza hugi0 (#44555) üzenetére


hugi0
őstag

36 perc varakozas utan.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#44557) Imilenni válasza jUUh (#44554) üzenetére


Imilenni
addikt

Legalább tudok kicsit farmolni Tracer-re.
Szerintem ma estére felejtős a játék :D

Press "F" to pay respects.

(#44558) kenwood válasza RangerFox (#44545) üzenetére


kenwood
veterán

Nem csak unalmas,de kovethetetlen is.
Lehet,hogy nekem rossz a "fantaziam", de amikor valaki 3-4 sorban osszefoglal egy 30 perces gamet,akkor az nekem egy katyvasz,es abszolut nem jon at,amit o ott atelt..

1-1 cimszo megmarad pl:
" ket lanen is szuper minionok a bazison,a csapat meg elmegy a baron pitbe 3v5 teamfightolni" ,de a teljes kepet en nem tudom (igazabol nem is akarom) osszerakni fejben.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#44559) Imilenni


Imilenni
addikt

Egy kis OFF:
Reggel ez fogadott :DDD

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#44560) micafighter válasza RangerFox (#44545) üzenetére


micafighter
nagyúr

A prémium ph tagoknak van "ignore" funkciója.

(#44558) kenwood +1

[ Szerkesztve ]

(#44561) kenwood


kenwood
veterán

nalam megvolt a kulcs droprate havi reset.
gyorsan jott is 3 kulcs.
trynda champion shard :W

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#44562) FoLey-v válasza kenwood (#44561) üzenetére


FoLey-v
addikt

Én meg 150 esszencia meg mesterhármas ikont kaptam. :W

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#44563) jUUh válasza FoLey-v (#44562) üzenetére


jUUh
addikt

Ugyanez Baron ikonnal.

Samsung Galaxy S23+

(#44564) Mottie válasza jUUh (#44563) üzenetére


Mottie
őstag

Másnál is teljesen halott laggol a lol?

Be Victorious!

(#44565) winfos válasza Mottie (#44564) üzenetére


winfos
tag

Nálam minden ok, EUW

(#44566) Mottie válasza winfos (#44565) üzenetére


Mottie
őstag

Akkor helyi hiba lesz.. De az URF kevésbé hatékony 500-2000 között ugráló pinggel :)

Be Victorious!

(#44567) Geri8 válasza Mottie (#44566) üzenetére


Geri8
tag

Nálam is laggolt a játék kb. 1 órája, nagyobb teamfightoknál. Szerver oldali a hibát ne zárd ki szerintem.

(#44568) Mottie válasza Geri8 (#44567) üzenetére


Mottie
őstag

Mondjuk ezeknél a "régi" játékmódoknál mindig elgondolkodom, hogy mennyi maradt meg bennük az akkori szoftverből..

Be Victorious!

(#44569) kenwood


kenwood
veterán

Annak mi lehet az oka ,hogy huszas eveik elejen allo jatekosok 1-2 ev utan visszavonulnak a versenyszeru loltol ?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#44570) D1Rect válasza kenwood (#44569) üzenetére


D1Rect
félisten

Élet?
Mármint oké, tök poén "esportolónak lenni", de nem egy karrier.

(#44571) Jazz válasza D1Rect (#44570) üzenetére


Jazz
veterán

Pontosan. Ez nem lehet életcél, hogy játszasz....Megszedték magukat pár százezer esetleg millió dollárral....az már elég lesz az egyetemre.:)

Más: poromo-k után gold2-be estem vissza. Ez nem is annyira vészes. Meg csak úgy szórja a kulcsokat. Urf alatt is. Az első dobozból lett egy summoner icon meg 130 essence.:)

free your mind

(#44572) Aldo Novares


Aldo Novares
aktív tag

Nekem 18 URF jatekbol 6 kulcstoredeket dobott eddig :D És nem csak S osztályzat után kaptam

(#44573) Dolby válasza Aldo Novares (#44572) üzenetére


Dolby
senior tag

A töredék nem függ az osztályzattól, csak win kell hozzá ha jól tudom.

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#44574) Bowser válasza Dolby (#44573) üzenetére


Bowser
aktív tag

Igen a kulcstöredékhez elég a sima win is osztályzattól függetlenül.

Viszont a 4 láda egyszerűen nem akar jönni :D Elérhető már egy hete mind a négy de hiába is szerez valaki S-t azzal már kapott :D És nem akar jönni :D

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#44575) Beni97 válasza Bowser (#44574) üzenetére


Beni97
őstag

Én amióta bejött az urf, kb 9 kulcstöredéket kaptam, mivel 3 ládát nyitottam. Egy egy skin és 2 champ. Egy Tradicionális Seju skint nyitottam amit nem tudom, hogy majd kiváltsak. Nyitottam egy ziggs-et és egy nem tudom milyen champet, és mivel volt már egy cho'gat így a reroll eredménye egy Yorick lett.

És mi ma egész nap 5-ös premade-ben mentünk haverokkal, és vagy 5-6 meccset így mentünk. Annyit röhögtünk a nyögéseken :D

[ Szerkesztve ]

(#44576) Jazz válasza Bowser (#44574) üzenetére


Jazz
veterán

Én azt vettem észre, mintha gyakrabban dobná (tudom semmi köze hozzá) szűz karikkal (se kulcs töredéket nem szereztél vele, se S-ed nem volt).

(#44575) Beni97:
Nekünk olyan volt az utolsó hogy 4v5, de olyan simán lement, hogy 3 v 5-ben is meglett volna.:)
Felvételt mivel készítettél? Melyik recorder progival?

free your mind

(#44577) Aldo Novares


Aldo Novares
aktív tag

Kaptam egy Rénszarvas Kog Maw-ot amin gondolkodom hogy kiváltsam e már csak azért is mert karácsonyi mondókát dudol :D

(#44578) Imilenni válasza Beni97 (#44575) üzenetére


Imilenni
addikt

~10 U.R.F. 8 win és 0!! kulcstöredék már legalább 16-17 napja (sose egyedül játszok általában 4-5-ös premade) :W

Press "F" to pay respects.

(#44579) Beni97 válasza Jazz (#44576) üzenetére


Beni97
őstag

Az nem az én videóm. Azt csak azért mutattam mert az miatt kezdtük el mi is. De amúgy ott van a videó tetején közepén, hogy bandicam.

[ Szerkesztve ]

(#44580) Solad


Solad
őstag

Ne sírjatok már a kulcstöredékek meg a ládák miatt, most komolyan... Behoznak egy új featuret amivel ingyen kontentet lehet szerezni, és ezen is csak a hiszti megy.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#44581) Beni97 válasza Solad (#44580) üzenetére


Beni97
őstag

Hát jó, de valaki egy hét alatt többet kap mint más egy hónap alatt. Valaki itt írja, hogy nekem csak tegnap volt 3 kulcstöredék és még múlthéten is volt neki, másnak meg már 3 hete semmi.

Ez csak példa volt.

(#44582) Solad válasza Beni97 (#44581) üzenetére


Solad
őstag

Hosszu tavon ugyis kiegyenlitodik.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#44583) Jazz válasza Aldo Novares (#44577) üzenetére


Jazz
veterán

Nekem az egyik ládából jött egy icon meg 160 shard. A másikból egy 4800IP-s champ.:) Bár nem panaszkodhatok, mert a legelső loot-om egy legendary skin volt.

free your mind

(#44584) Beni97 válasza Solad (#44582) üzenetére


Beni97
őstag

Lehet. Én igazából csak azért akarom annyira a ládákat és kulcsokat, hogy champeket nyissak belőle, hogy a minél hamarabb meglegyen mind és az ip-t már csak rúnákra költsem. Mert mikor összegyűlik 6300 akkor elég nehéz döntés, hogy rúna vagy hős. Persze rúnaoldalt már csak akkor veszek ha megint 1 fizet 2-őt kap lesz.
Én a skinre annyira nem megyek rá. Persze jó ha jön, de ettől nem leszek jobb játékos. Meg hát ha 130 champ van kb akkor skin mennyi? Rohadt sok. Nagy szerencse kell ahhoz, hogy olyat kapjak ami tetszik.

Meg most megnéztem. 85 champem van a kb 130 champból. Az összes 450-1350-es champ meg van és még pár 3150 van. A többi árkategóriában van még pár. És van kb 3-4 skinem. Megvagyok én skinek nélkül is. Mondjuk nem kell mindegyik champ. Még megveszek párat és igazából jól is vagyok. Csak hát változik a meta, és most a mage reworkök is jönnek amik tetszenek. Szóval jobb ha minél előbb megvan mind.

(#44585) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Na 5 winből kigyűlt ma a kulcs. Ezzel 6 ládát nyitottam eddig, és 3 maradt még 0 kulccsal egyelőre.

6 ládából 5 skin 1 champ:

Darius / Blood Knight Heca - Definitely not Velkoz - Fnatic Corki - Gragas, Esq. - High noon Jhin

Elég jó eddig, és a Fnatic Corkit fogom megvenni szerintem, csak először kell a champ :D

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#44586) kenwood válasza Jazz (#44571) üzenetére


kenwood
veterán

Nem hiszem, hogy ez lenne a hatterben.
Altalaban nem is onkentes a dolog,hanem jelzik nekik,hogy mar nem tartanak igenyt a szolgalataikra.
Persze korrekt a csapat,es megkapjak a lehetoseget, hogy onallo donteskent jelentsek be, mint pl Dyrus.

A legtobbjuk egyszeru szakkozepes,esetleg egyetemista, aki ha nem tud megragadni a a kozvetitesek kornyeken,vagy nepszeru stream csatornat inditani,akkor mehet a Wal-martba arufeltoltonek.

Szerintem inkabb valami olyasmi lehet a hatterben,hogy a 17-24 kozotti idoszakban a legalkalmasabb a test erre a jatekra,kesobb mar lassul a reakcioido,a donteshozasi kepesseg.

Bar talalkoztam mar olyannal, aki az irl elet miatt hagyta,azt kizartnak tartom,hogy tomegesen dobnak el maguktol eletuk lehetoseget ezek a gyerekek.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#44587) Yodamest


Yodamest
addikt

Feljutottam végre silverbe, de a portré keretem még mindig bronz, mikor fog átváltani silverre? :)

(#44588) stefyY válasza Yodamest (#44587) üzenetére


stefyY
őstag

A következő szezonban.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#44589) Noddy válasza stefyY (#44588) üzenetére


Noddy
senior tag

Hacsak szezonzárásig vissza nem esik bronzba :)

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#44590) stefyY válasza Noddy (#44589) üzenetére


stefyY
őstag

Szerintem nem lehet visszaesni. :U


Viszont tetszik nekem ez az utóbbi 20 meccses KDA-m... :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#44591) Yodamest válasza Noddy (#44589) üzenetére


Yodamest
addikt

Én innen már csak felfelé megyek az tuti :)

(#44592) Bowser válasza Yodamest (#44591) üzenetére


Bowser
aktív tag

A hozzáállás jó! Csak így tovább :)

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#44593) Mister_X válasza Yodamest (#44587) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Van egy pozitív megérzésem, hogy én is fel fogok jönni, mint a talajvíz. Rework óta nem néztem meg milyen is lett Ashe, azért is folyamodtam ADC posztra, mert kezdtem megunni, hogy többségében bot miatt megy el a meccs.

Hát ez egy terminátor. Jó supporttal bedarálja a lane-t és 1vs1 se kell félteni. Escape mondjuk nem sok van (=nincs), de a snipe arrow meccsfordító és egy meneten szarrá szívattam az ellen Luxot, mert képes voltam előtte gondolkodni és a végén már ő is csak röhögött, amikor a pálya túlvégéről szedtem ki :N A meccs elején pedig adtunk SS hiánya miatt egy duplát Zednek, de lehoztam. Olyan ESL playek voltak (részemről), hogy csak lestemÉrtékelés "S"

A második menet langyos lett, Jinx+Morgana páros eléggé rektált minket, de a mi junglerünk szerencsére gyakran tiszteletét tette nálunk és egy Baron steal segítségével bedöntöttük őket. "S-"

Harmadik meccs alatt is szopóroller volt earlyben, akkor dobtam el az agyam, amikor az ellen mid a junglerrel karöltve jelent meg és a topjuk is mögénk tp-zett... Az csúnya volt :Y De noobok voltak, egy dragont se hoztak el és pusholva voltak mindenhol. Csak "A".

Tetszik ez a karakter. Mostanság kitapasztaltam, hogy mi nem fekszik Kalistának, Dravennek és Jhinnek (eddig velük mentem), Twitch meg el van felejtve.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44594) Jim-Y válasza Mister_X (#44593) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szerintem nagy szívás ADC-nek lenni, nincs semmi védelmük, többségének semmi escape, és azt se lehet mondani, hogy low ELO-n ők osztanák ki a nagy sebzést.

Más: nagyon tetszik Varus (mid) nagyon jól tudok vele farmolni és tetszik a kit is, de valahogy nagyon azt érzem, hogy nincs semmi sebzésem, ugye Varus egy poke caster lenne aki a Q-ra épít főleg, namost full builden múltkor egy Q egy lux-ból ha ilyen 15% hp-t levett akkor sokat mondok... nem értem :/

Build: muramana, ghostblade, lucidity boots, maw, death dance, mercutial. AD rúnák.

(#44595) Yodamest válasza Mister_X (#44593) üzenetére


Yodamest
addikt

Jah Ashe elég tökös. Láttam már párszor, hogy dühpengét vesznek rá, azzal próbáltad már? Annyira OP az a tárgy, hogy már minden karakterre standard lesz. Kezdődött a Master Yi, Xin, Kogmaw érával, aztán már Tristana, Ashe is használja, de láttam már Aatroxot és Nocturnet is vele.

Jim-Y Lehet rosszul gondolom, majd kijavítanak, de a muramana Varusra neked honnan jött, hogy jó? Úgy persze, hogy nincs sebzésed.... egy sima Miss Fortune buildet tolsz neki, teljesen jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#44596) Jim-Y válasza Yodamest (#44595) üzenetére


Jim-Y
veterán

Varus mid-nél a muramana az alap item :K http://probuilds.net/champions/details/Varus

[ Szerkesztve ]

(#44597) Mister_X válasza Yodamest (#44595) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Elég standard buildet nyomok vele, Berserker, Statikk, Hurricane, Infinity, Bloodthrister és egy GA a meglepetések ellen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44598) Yodamest válasza Jim-Y (#44596) üzenetére


Yodamest
addikt

Nem mindent kell elhinni, amit az ilyen buildek mondanak. Közben megnéztem én is champion.gg-n ott is írja midre, de nekem nem passzol a karakterhez. Eleve ez egy baromi lassú tárgy, csak endgame-ben lesz jó és addig nem lesz vele sebzésed. Sokkal jobban jársz, ha crites adc itemeket veszel.

UI: jó hogy volt szó a dühpengéről, látom Varusnak is már standard tárgyként szerepel (champion.gg)

[ Szerkesztve ]

(#44599) Kanczy válasza Yodamest (#44598) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Nem, nem jár sokkal jobban. Mást csinál a mid és az adc varus. Míg az egyik poke-ol, a másik pedig autoattack-kal sebez, ezért más tárgyak kellenek rá :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#44600) LLaci89 válasza kenwood (#44586) üzenetére


LLaci89
tag

Minden gamer profi szórakozásként kezdett el játszani, amikor akkor játszik amikor neki kedvem van.
Mikor profi leszel akkor kötelező gyakorlások, azok után solo queue gyakorlás, és ez a hét majdnem minden napján 10+ órában. Így természetesen gyorsan kiég mindenki, elveszti a motivációját. És ki akar napi 10+ órákat ölni olyan dologra ami nem is motiválja már?
Plusz ha profi vagy nem csak olyan championokkal kell játszanod amit szeretsz, hanem azzal ami most OP. Ezek a dolgok egy fiatalabb embernél elég gyors kiégéshez vezetnek szerintem.
Lehet hogy ő folytatná utána is még, de mivel ha nem teszed teljesen oda magad akkor lemaradsz, és már a csapat felől jön majd, hogy gyakorolj még többet.
Koreaiak nagy része is azért megy Kínába, mert tudja, hogy ezt sokáig nem lehet csinálni, így ott jól megszedik magukat, utána pedig majd kezdenek valamit az életükkel.

Megnézhetsz sok sportot, hogy amatőr-profi átmenetnél mennyien adják fel, és ott még nincs is ennyi edzés(heti 5/6 nap, napi 2 edzés, közel se napi 10+ óra).

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.