Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45401) kentucky


kentucky
őstag

Sziasztok! Van olyan aki locked viewban játszik? Január óta játszom komolyabban, de nem tudok átszokni a freeviewra. Próbálgatom, de nagyon nehezen megy, esetleg valami tanácsot tudnátok adni?

(#45402) saelin válasza kentucky (#45401) üzenetére


saelin
veterán

Tedd át z-ről v-re (vagy ahogy neked kényelmes) a kamera lockot, úgy gyorsan tudsz váltani a szabad és rögzített között. Én ha junglerrel vagyok és csak irtom az erdőt, akkor sokszor rögzítem a kamerát, de ha megyek gankelni, esetleg team fight idő van, akkor meg feloldom a nagyobb rálátásért cserébe. Más role-nál csak folyton nyomom a space-t, hogy ott maradjon a karakter fókuszban, ha kell a freeview akkor csak felengedem a gombot.
Ennél kényelmesebb megoldást eddig nem találtam, és tudom hogy milyen nehéz átszokni, mert nekem is sok időbe telt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45403) kentucky válasza saelin (#45402) üzenetére


kentucky
őstag

Köszi a tippeket, a spaces dologról nem is tudtam :D Elég game-changer lesz, tetszik nagyon :K :R

(#45404) olloczky válasza kentucky (#45403) üzenetére


olloczky
senior tag

Igen csak úgy lehet játszani kb :D

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#45405) Mottie válasza olloczky (#45404) üzenetére


Mottie
őstag

Meg soha nem hqstnaltam.. Ahogy a kamera lockot sem :) Valahogy ezt szoktam meg (freeview), igy maradtam

Be Victorious!

(#45406) micafighter válasza Mottie (#45405) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én is így vagyok vele, de egyes hősöknél "kötelező" használni ha 100%osan akarod használni a hőst, pl lee sin ugrálós kombójával a képernyő egyik végéből egy pillanat alatt átmész a másikra, de akár csak egy Qval is, és ott nagyon hasznos hogy egy gombnyomással követi a kép a hősödet, különben nem tudnál utána egyből kombózni.

[ Szerkesztve ]

(#45407) huzsihun


huzsihun
újonc

Nincs több Solo Queue? Marad a Dynamic!

[link]

[ Szerkesztve ]

(#45408) huzsihun


huzsihun
újonc

Hőismereti pontok ARAMON:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#45409) Imilenni


Imilenni
addikt

Valaki segítsen pls!!!!
A mostani peccs óta megint visszatért hogy egyszerűen laggolok egy hatalmasat és nemtudok mozogni!!!!
Valaki tudna segíteni ilyenkor mit kellene csinálni?

Press "F" to pay respects.

(#45410) saelin válasza Imilenni (#45409) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem ez szerver gond, mert nekem is volt ma egy 20 másodperces dc-m és egy bazinga lagom. Az előző meccset meg úgy kezdtük, hogy 3 embert kidobott a szerver és folyamatosan csatlakoztak vissza. Egy percre agyérgörcsöt kaptam szerintem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45411) hugi0 válasza huzsihun (#45407) üzenetére


hugi0
őstag

Merthogy nem kell annyit varni ???

Vegul 25 percet vartam.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#45412) Jazz


Jazz
veterán

Azt hiszem életem legrosszabb meccsén vagyok túl.
Top nasus vs. ekko. 10 perc után nasus 0 9 0. :Y
Mid LB vs talon. 10 perc után LB 1 9 1.
Én mint jungler azt hiszem megtettem mindent 3 0 voltam ekkor.
Lehet számolni, ez 1 halál minden percben lane-enként. Azt hiszem 3 jungler is kevés lett volna hogy megvédjék őket saját maguktól. Ez rosszabb mint egy 3 v 5.
Az ilyen meccsek kicsit elveszik az ember kedvét, és elgondolkodtat, hogy van e értelme egyáltalán solo-zni. Én viszont mást nem tudok játszani. Nagyon ritkán jön össze egy-egy premade.
Így viszont értelmét veszti a játék. :(

free your mind

(#45413) saelin válasza Jazz (#45412) üzenetére


saelin
veterán

Ez tudom milyen érzés... :(
Ma "egész" nap bot/AI mérkőzéseket toltam Lulu-val, hogy menjen a mid vele, még vittem jungelbe is, hogy tudjam hol a határa a karakternek. Az első élő meccsemet totál elrontotta egy Aatrox jungler, mert olyan bénán gankelt, hogy még én is meghaltam miatta kétszer, pedig 3/0/0-ban voltam a gankjei előtt, és kétszer annyi dmg-t toltam ki a játék alatt Lulu-val (9,976 vs 4,251) mint ő junglerként - csak megjegyzem, hogy sona is 8k+ sebzést osztott ki. :W
Egyszer meg amikor segíteni akartam neki, mert Taliyah a nyakán volt, amit meg is öltem, de ekkor előkerült egy Varus és gyorsan belém darálta a skilljeit. Ezt túléltem, bőven lett volna elég sebzésünk, hogy a w-vel átváltoztatott Varus-t megöljük, de nem... ő elugrott a képességével a dzsungel falának másik oldalára... meghaltam megint miatta. Végül nyertünk és 6/4/4-el végeztem. Utólag megnézve pedig Aatrox egy bronze 3-as volt, ami akár már önmagában is intő jel lehet, de itt egy kis érdekesség: Volt egy Trynda a csapatunkban, aki bronze 4-es volt és 17/1/7-el zárta a meccset. Nagyon jól játszott!

Szóval én ezentúl nem fogok senkit sem a ranked helyezése alapján megítélni, mert ott is vannak jobb-rosszabb játékosok.

A második Lulu-s meccsem is egy jungler rontotta el, mert megint csak nem tudott játszani csak feedelni, de azt valami mesteri szinten. A top nasus is megér egy misét... Teemoval harcolt odafent és akárhányszor ment a jungler vagy én segíteni neki, hogy majd lecsapjuk a Teemot együtt. Erre? Retardáltak vagyunk, hagyjuk őt solo topozni és farmolni (ekkor már 0/3/0-ban volt). :O

Ezt sikerült feladni 28 perc után.

Lehet most már én is innen fórumról felveszek pár embert és csinálunk premade bot, mid/top-jungle kombót, mert borzalom ami néha történik. Voltak már olyan premadejeim, hogy előző meccsből meghívtak egy másikba, de az nem mindig sült el valami jól - inkább nem, mint igen.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45414) kentucky válasza saelin (#45413) üzenetére


kentucky
őstag

bár nem vagyok olyan jó még, vegyél fel: peckatwd42

[ Szerkesztve ]

(#45415) Beni97


Beni97
őstag

6/6 PBE UPDATE: CHAMPION MASTERY ON ARAM/TT TESTING, LCU ALPHA COLLECTION, AND MORE!

Kapunk egy kis betekintést milyen lesz az új kliensben a rúna/masteri rakás és a summ spellek.

(#45416) Imilenni válasza Beni97 (#45415) üzenetére


Imilenni
addikt

Várom már mikor jön ki az Alpha kliensre ez a szép újítás :P

Press "F" to pay respects.

(#45417) Jazz válasza saelin (#45413) üzenetére


Jazz
veterán

eune-n vagy te is? (mint itt a legtöbben)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#45418) Beni97 válasza saelin (#45413) üzenetére


Beni97
őstag

Ha előző meccsből szedsz össze emberek az azért nem a legjobb dolog még ha tényleg jó játékosok is, mert ha ti premadek vagytok akkor az enemy is az lesz. És ő náluk esélyes, hogy van ts/skype, míg nálatok még az se biztos, hogy egy nyelvet tudnátok beszélni. Szóval az ellenél jobb lenne a kommunikáció ami elég fontos. Ha még tudnátok is menni ts-re, aztán kiderülne, hogy milyen idegbetegek tudnak lenni....... magamból kiindulva én leállnék velük kötekedni. Ez nálam nem szokott kihatni a játékra, de rájuk lehet kihatna, mert arra figyelnének milyen dumával szidjanak.

(#45419) kenwood válasza Jazz (#45412) üzenetére


kenwood
veterán

Nasust nem igazan ertem,mert Ekko meg nagy elonyben sem onehitel,foleg egy nasust.

A midet pedig majd megerted,ha kapsz egy nalad ugyesebb jatekost,aki Talont hoz.
Ha az elso par percben van 2-3 killje,onnantol ahogy xp rangebe mesz,azonnal meghalsz.
En meg Ezrealel sem tudtam mit kezdeni az iszonyatos feed megallitasara.
Hiaba ugrottam el,a lassitas+blink kombojaval akkor is utolert.
Egy Annie ,Ahri, Ziggs meg annyit sem tud kezdeni vele hatranybol,mint az lb/ezreal.

Ha viszont megvered az elejen,akkor onnantol 5v4-ben vagytok,mert semmit nem fog erni :)

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#45420) olloczky válasza huzsihun (#45407) üzenetére


olloczky
senior tag

Most én ezt nem értem, mert engem legtöbbször hidegen hagy, hogy mi hogy változik, én csak játszok. :D Miért rosszabb egy dynamic (ami ha jól tudom, azt jelenti, hogy akár 3-an 4-en is mehetünk rankedezni, nem kell ranked team vagy duo) mint a solo q?

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#45421) kenwood


kenwood
veterán

Ne kerdezz tole.
O nem fog valaszolni.
5 hozzaszolasa volt eddig,5 link a sajat weblapjara :D

Engem is zavar a Dynamic Queue.
Ha premadeben megyek,vagy kapok egy premadet csapattarsnak,akkor az enemy team mmrje annyival magasabb,hogy szinte mindig veszitunk.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#45422) micafighter válasza kenwood (#45421) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én is próbáltam az 5ös premade rankedet most az új rendszerben, de szintén nem volt tul sikeres, pedig jó játékos barátaimmal próbálgattuk. Nem elég az 5ös premadehez hogy solo skillbe jok vagytok szerintem, ts alap, azon felül stratégia kell, és begyakorolt team kompoziciok.

[ Szerkesztve ]

(#45423) saelin válasza Jazz (#45417) üzenetére


saelin
veterán

Persze EUNE. :K

(#45421) kenwood
De ez nem úgy működik hogy az összeállított csapatok mmr-jét megpróbálja a rendszer kiegyensúlyozni? Szóval ha van 5000 az egyiken, akkor megpróbálja a másikét 4500-5200 közé belőni, nem? Mondjuk az ilyen hibája mindig az, hogy lehet van egy fő akinek 3k pontja van és a többi csak töltelék. A számok csak példák.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45424) micafighter válasza saelin (#45423) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha premadebe vagy akkor nagyobb MMRü ellenfeleket kaptok hogy kiegyensúlyozzák.

(#45425) kenwood válasza micafighter (#45424) üzenetére


kenwood
veterán

igen.
es kimondottan jo erzes,hogy amig magyarazom a pajtinak az enemy champek kepesegeit,semmit nem farmolok, meg ketszer megolnek :DDD

Kettesnel nagyobb premadet 1-2x mentem,de ott se volt shotcaller,szoval sok elonyunk nem szarmazott belole.
Neha szoltak,hogy eltunt a mid,vagy top,vagy dragon,aztan annyi.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#45426) Jazz válasza saelin (#45423) üzenetére


Jazz
veterán

Te is? :(

free your mind

(#45427) tempi88


tempi88
csendes tag

Olaf 1v5 pentakillem :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#45428) Jazz válasza Beni97 (#45418) üzenetére


Jazz
veterán

"Ha előző meccsből szedsz össze embereket...."

Na, ezzel kapcsolatban felmerült egy kérdés:
1. már nem tudom hogy melyik patch óta én nem tudok játékost akivel mondjuk egy előző meccsen játszottam. Csak akkor tudom invelni, ha felveszem előtte friend-be.
2. Viszont! Volt hogy engem úgy inveltek hogy nem volt a friend listemben!

1.: Ez nálatok is ilyen?
2.: Ez hogy volt lehetséges? Kérdeztem a srácot hogy csinálta, de nem árulta el.

(#45419) kenwood:
A nasus-t én sem értettem. Csak annyit láttam hogy amint felért top-ra, tolta neki a lane-t mint a veszedelem. Túlment a "felezővonalon" egészen az enemy tower-ig, elkezdte csapkodni az ekko-t majd meghalt.
Majd gondolom elégedetten akceptálta hogy ez a taktika milyen "nyerő", és ennek örömére rátenyerelt a repeat gomb-ra.:)

LB: Én az ő helyében olyan safe-t játszottam volna mint a huzat ha látom hogy nem megy a szekér. Ilyen szinten már illik tudni farmolni torony alatt. De ha még sem, akkor is jobb mint az ultra feed és a folyamatos halál. Meg ott van a közeli monster pack is.

MMR: egyébként ezek is premade-ek voltak. 2-2 ha jól emlékszem. Meg az enemy is. Szóval elméletileg nem kellett magasabb mmr-el kompezálni. Gondolom ez a kompenzáció csak akkor van ha premade vs solo a felállás.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#45429) saelin válasza Jazz (#45428) üzenetére


saelin
veterán

Ha jól emlékszem, amikor indítasz egy játékot ott kilistázza jobb oldalt, hogy kivel játszottál előzőleg. Én még nem használtam sosem, de gondolom valahogy így inveltek téged.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45430) Jazz válasza saelin (#45429) üzenetére


Jazz
veterán

Na azaz a lista amiről beszélek, amiről nem tudok invelni.
Jobb klikk: add friend, block player. Ennyi az össz opció. És direkt játék kreáláskor sem enged invelni. Csak a firend list-ről enged.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#45431) Ryder1 válasza Jazz (#45430) üzenetére


Ryder1
senior tag

Vagy csak beírod a nevét oda, amit jelöltem pirossal :D

[ Szerkesztve ]

(#45432) ChromeX


ChromeX
addikt

[link]

Aki tud angolul. Lehet már sokan láttátok de érdemes megnézni a dislikeok számát. :) Olyan kiváncsi lennék, hogy ilyenkor bent náluk mit mondanak: "áh kit érdekel a saját statisztikák mást mutatnak" vagy "ez csak egy youtube video, mit számit"

Azért félmillió megtekintésből ennyi negativ visszajelzés szerintem pont azt jelzi hogy a játékosok nem elégedettek a jelenlegi dolgokkal meg azokkal a baromságokkal amiket a videoban mondanak.

Szerintem át kéne gondolni hogy ez miért van mert ez már nem jelentéktelen elégedetlenkedés. :U

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#45433) Ryder1 válasza ChromeX (#45432) üzenetére


Ryder1
senior tag

Van hozzá magyar felirat is. :D

Néztem valamelyik nap és sok a mellébeszélés. Azért riotosok is mondják közben, hogy nem túl jó most, de próbálkoznak. Nyilván nem szarozhatják le közvetlenül, úgyhogy ennél negatívabban nem is hiszem, hogy nyilatkozhatnak róla.

Egyébként a legnagyobb baj az, hogy az egyéni skillt már semmi sem méri. Ha ezt és a high dia+ hosszú várólistákat megoldják valahogy, akkor mindenki boldog lesz. :D Mondjuk ezt a szezont már ezzel kell lejátszani, simán benne van, hogy jövőre visszahozzák a soloq-t, ezt meg törlik, vagy a kettő párhuzamosan fog működni.

(#45434) Jazz válasza Ryder1 (#45431) üzenetére


Jazz
veterán

Na ez az egy működik. Ha egyesével bepötyögöm a nevüket.:)

Most őszintén. Ha nem tiltották le teljesen ezt a rendszert, akkor mi értelme volt megnyirbálni? Ha van kiskapu?

free your mind

(#45435) saelin válasza Ryder1 (#45433) üzenetére


saelin
veterán

Addig én leesek bronz V-be hatszor... :DDD Azt hiszem ideje vennem tankosabb supportokat, mint amilyen leona vagy az agresszív thresh, mert úgy érzem silverben egy kuka adc mellett semmit nem érnek a passzívabb suppok. Még lulu-val csak-csak lehet szurkálni, tornyot dönteni, pusholni, de egy soraka, bard vagy sona már nagyon nem jó erre. Márpedig a tornyok ledöntése a fő cél, nem egyszer kaptam ki ezekkel a támogatókkal úgy, hogy 3 lanen egy tornyot sem döntöttünk le, mert az adc be volt xarva és állandóan csak menekült.

Ahogy észrevettem nagyon sokat számít egy jó adc vagy jungler, mert ezek akár egyedül is letudnak verni tornyokat, csak kell valami ami bátorságot ad nekik, hogy levegyék a pelenkát. :D

Szerk.:
Most is... 10. perc és itt van mellettem egy 8 farmos fortune... :W

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45436) Imilenni válasza saelin (#45435) üzenetére


Imilenni
addikt

Miért esnél vissza addig? :D
Annyira nem rossz a helyzet mint ahogy sokan mondják....

Press "F" to pay respects.

(#45437) FoLey-v válasza saelin (#45435) üzenetére


FoLey-v
addikt

Vegyél braumot vagy blitzet és meg van oldva a helyzet.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#45438) Jazz válasza Ryder1 (#45433) üzenetére


Jazz
veterán

Megnéztem a videot: Ezt a sok mellébeszélést....ez már művészet.:)

Ők nagyon jól látják hogy mennyi a premade és mennyi a solo játék. Elakarják billenteni a premade felé mert az milyen jó. Csak ehhez nincsenek meg az alapok.

Ha csak nem vagy kisiskolás végtelen szabadidővel sok haverral akikkel bármikor lelehet ülni és TS-en játszani, nem nagyon fog összejönni az áhított premade, pláne nem TS-en.
A legtöbb embernek a játék igazodik a életritmusához, ami max pár órát jelent. És ezek az idők nem mindig vannak összhangban.
Invelhetek én akármennyit, ha mind játszik, vagy afk. De fordítva ugyan ilyen gyakori. Elmész afk-olni, és visszatéréskor látod hogy volt 5-10 invite-od.

Az tényleg nem fer, hogy azok akik állandóan premade-ben tudnak menni, könnyebben jutnak feljebb, plusz elveszik az soloQ jelentése.

Ahogy a videóból elhangzott, az első problémájuk a magas szinten játszók hosszú várakozási ideje. Ha ez így van, kezeljék külön a kettőt, és adják a játékos kezébe a döntést.
Ne legyen dinamikus rendszer high-elo-ig. Kicsit tovább kell várni ugyan, de ezen a szinten ez még mindig nem jelentős. Magasabb szinten meg legyen választási szabadság: jobb minőségű játék de sokáig várakozok, vagy fordítva. És meg van oldva a probléma.

free your mind

(#45439) Yodamest válasza saelin (#45435) üzenetére


Yodamest
addikt

Nem tankosabb support kell neked, hanem más role! Suppként nem jutsz ki bronzból ezt most megmondom. Én is már bronz 4 be estem vissza, amikor úgy döntöttem, hogy elkezdek rankeden is midezni, topozni, junglerezni és láss csodát még aznap silver 4 be feljutottam...

SoloQ téma: én nem rég óta játszom, nem tudom mi ez az egész, hogy régen soloq volt, most meg nincs. Most miért nem számít az egyéni skill? Bemész egy gémbe csinálsz egy 20-2-10-et ott az egyéni skill kész. Az, hogy az ellenfélnél van egy 2-3 premade semmit nem jelent, abszolút nem jelenti azt, hogy ők jobban fognak játszani, lehet csak haverok és egyik beinvitálta a másikat a játékba vagy akármi. Nem tudom miért megy ezen a felháborodás...

[ Szerkesztve ]

(#45440) ncut válasza Yodamest (#45439) üzenetére


ncut
csendes tag

@Saelinnek is szól

Suppként is ki lehet ám jutni, csak beleőszül az ember. :D Én Morgi main suppal juttam fel bronze V-ből Silver IV-be. Ha elég jó supp vagy, akkor van esélyed, nem is kevés. Akár Sona, Leona, Bard-dal is (sőt ők pont durván jók, ha tudsz velük).

A lényeg az, hogy elég magabiztosan játssz a main supp-oddal és simán ki fogsz jutni. Passzív suppokkat ld.: Soraka, Janna kell kerülni, mert nekik kell egy jó adc. Ha szar az adc-d, keresni kell más carryt magadnak mid game-ben. Ill. sajna bronze-ban megéri off supp-pal menni és sebzést is építeni, ha kell, az megkönnyíti az életedet.(És szarni rá, rá a ks-t írogat a bugyuta adc-d.)

Szar a supp élete néha, de megéri. Főleg, amikor lecarry-zel meccseket. Nem killekkel, meg faszságokkal, hanem jó decision making-gel.

[ Szerkesztve ]

Nem jut eszembe semmi vicces.

(#45441) Mottie válasza ncut (#45440) üzenetére


Mottie
őstag

Gold- levelen egy aggro suppal siman le lehet hozni meccseket. Nem erdekel mit ir az ADC, ha egy 11-2-es Zyraval rohangalok es oneshottolom az enemy teamet. Persze en is jobban szeretem, ha en vagyok 4-2, az ADC meg 7-0, de az nem mindig jon ossze :)

Be Victorious!

(#45442) kenwood válasza Mottie (#45441) üzenetére


kenwood
veterán

Viszont az is lehet, hogy azert vagy gold,mert carryzni akarsz,es rendes supporttal mar reg plat ,vagy diamond lennel

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#45443) olloczky válasza saelin (#45435) üzenetére


olloczky
senior tag

Azért bard egy elég op/idegesítő support :)

(#45442) kenwood: igaz :)

[ Szerkesztve ]

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#45444) ncut válasza kenwood (#45442) üzenetére


ncut
csendes tag

Ez egyre magasabbra jutva lesz egyre igazabb sztem, mert a felsőbb league-kben egyre erősödik a teamwork, több a strat már az elejétől, így tényleg a hagyományosabb suppok lesznek sikeresek (buildben és pickben is).

Nem jut eszembe semmi vicces.

(#45445) kenwood válasza ncut (#45444) üzenetére


kenwood
veterán

meg az lcsben is vannak troll pickek,pl lucian top,vagy tf jungle.
olyat viszont meg sose lattam,hogy a support nekiall damaget epiteni.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#45446) VitaD5 válasza kenwood (#45445) üzenetére


VitaD5
tag

Nem értem, hogy miért lennének ezek troll pick-ek?

Yar Har fiddle di dee

(#45447) kenwood válasza VitaD5 (#45446) üzenetére


kenwood
veterán

Azert,mert ha racionalis lenne,akkor azok a profi jatekosok,edzok,tanacsadok,akiknek az egesz elete a jatekrol szol,mar reg rajottek volna,es nem 600 bol 1 gamen vinnek oket.
Ha mondjuk Faker egy shaco middel csinalna 8-1et,es nyernek,attol meg nem lenne jo valasztas a shaco mid.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#45448) yabba válasza kenwood (#45447) üzenetére


yabba
aktív tag

Vagy mondjuk egy Olaf mid-del, mint a vb-n. :R

(#45449) kenwood válasza yabba (#45448) üzenetére


kenwood
veterán

Mondjuk ott a boxzsak BKT ellen mentek.
Egy Febiven,vagy Bjergsen pokolla tette volna az early gamejet.
Meg ugye komolyabb szinten mar csapatstrategia van.
Valaki pickeli egy scaling champet,akivel eselye nincs early gameben,tehat kell a jungle babysit.
A tobbi lanere ugy kell pickelni,hogy a jungler nelkul is tarthato legyen.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#45450) Mottie válasza kenwood (#45442) üzenetére


Mottie
őstag

Nem, azert vagyok gold mert kethetente egy meccset jatszom :) Masfel eve Gold I teteje voltam, de akkor nem is Zyra only volt :)

Sajnos nekem a tank nem megy se topon se supportban.. Ettol fuggetlenul Janna, Lulu megy pl, ritkan veszitek veluk.

Be Victorious!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.