Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44851) saelin válasza Yodamest (#44850) üzenetére


saelin
veterán

Még a lvl 30 sincs meg. :D

27-es szintü vagyok. A baj a draft móddal volt... ott erősebb játékosok vannak mind blinden. Most vissza jöttem blind-re és egyből sikerült egy S rankot összeszedni bard-al.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#44852) stefyY


stefyY
őstag


Májusi eső aranyat ér...! :))

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#44853) saelin válasza stefyY (#44852) üzenetére


saelin
veterán

Ezért jár valami jutalom? (IP, hextech bármi)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#44854) stefyY válasza saelin (#44853) üzenetére


stefyY
őstag

Semmi. :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#44855) hugi0


hugi0
őstag

VromeriXelwna
Ha talalkoztok vele azonnal lepjetek ki. Silver 1 es kijon mastery nelkul ?
Minden jatekaban legalabb 10x meghalt, meg abban az egy nyertes jatekban is.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#44856) Noddy válasza hugi0 (#44855) üzenetére


Noddy
senior tag

Lehet csak ip farmoló bot...

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#44857) glacious válasza Noddy (#44856) üzenetére


glacious
addikt

Rankeden ip-t farmolni? :D

(#44858) Imilenni


Imilenni
addikt

A bajnokságon lévő játékosok mekkora % nem tud angolul? Oké hogy Korea vagy honnan vannak egy csomóan, de hogy ennyire nem tudnak?
A 15 éves testvérem tudna azokra válaszolni amiket ott kérdeznek :D

Press "F" to pay respects.

(#44859) Kanczy válasza Imilenni (#44858) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Nincs rá szükségük, a két nemzetközi versenyen kívül csak koreaiul beszélnek.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#44860) Noddy válasza glacious (#44857) üzenetére


Noddy
senior tag

Szerintem ott jobb a szorzó, pláne ha elhúzódik a meccs.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#44861) kenwood válasza Imilenni (#44858) üzenetére


kenwood
veterán

Faker tud angolul,de elvi okokbol csak az anyanyelven hajlando nyilatkozni.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#44862) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Holnapi napon ki az esélyesebb, CLG vagy Flash Wolves?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44863) Zedz válasza kenwood (#44861) üzenetére


Zedz
addikt

És milyen elvekből teszi azt?

(#44864) Beni97 válasza Zedz (#44863) üzenetére


Beni97
őstag

Én csak azt tudnám elképzelni, hogy a kiejtésével nem akarná beégetni magát. Azt hiszem a vb-n beszélt angolul akkor vagy elég izgatott volt és azért beszélt akadozva vagy mert nem tud teljesen. Részemről teljesen mindegy, én már vb-n is mosolyogva néztem mikor angolul beszélt. Szép volt tőle.

(#44865) Zedz válasza Beni97 (#44864) üzenetére


Zedz
addikt

(#44866) saelin


saelin
veterán

Amit az elmúlt 2 napban Barddal tapasztaltam az nem semmi... ez a blind 5v5-re értendő!

1. Gyakorlatilag a játékok nagyrészében a szövetségeseim nem tudják mire valók bard gömbjei. Nekem kell elmagyaráznom vagy vadul pingeli azok helyét.
2. Nem tudják, hogy akkor gyógyít legtöbbet ha naggyá változik.
3. Nem egyszer fordult elő, hogy nem tudtam gyűjteni healing orbokat, mert egy retardált a csapatomból (ultoljára egy zed verte ki a biztosítékot) full hp-n állandóan beleszaladt. (Nem, nem az út közepére raktam le.)
4. Az ellenfelek nem "lépnek rá" az orbokra, vagyis nagyrészük, megint csak nem tudja Bard skilljének a működését.
5. Ha véletlen megölök egy ellenséget jobb kattintással az KS. REPORT Bard! Noob, ks.
6. Ha véletlenül (értsd; elszalad, elugrik) nem ölök meg egy ellenséget akkor noob vagyok.
7. A csapatársak nem pingelnek, ha nincs a vonalukon azaz ellenfél, akivel már a kezdetek óta harcolnak. Fel sem tűnik nekik. Szerencsére mindig van ward/idejében észreveszem a ganket, így eddig baj nem volt belőle, de attól még fáj egy ilyen kardinális dolog elmúlasztása.
8. Legtöbször megkapom, hogy miért nem használom az ultimat teamfightban, amikor ott van feltöltve. Egyszerű: mert ha 3-an vagyunk életben és ránkjönnek 5-en, közben én lefagyasztok mindenkit, akkor is meghalunk, csak kicsit később... Vagyis nincsenek tisztában a jelenlegi helyzetükkel. Menekülésnél mondjuk szoktam használni, hogy megfogom vele az ellent.
9. Az ellenfelek hülye módon beleszaladnak a portálomba, amikor meg kijönnek a másik oldalt, akkor kapnak egy stunt az arcukba. Én meg vígan elszaladok.
10. Ha portált használok ahhoz, hogy eljussak a wardolni kívánt bokorhoz (a folyónál), akkor a társam követ a portálon át. Ha utánna kérdem tőle ezt miért csinálta, noha semmi jelzést nem adtam (ping, chat), akkor meg jön a piruldozás.
+1. Gyakran elvárják a support karakterektől, hogy olyan dolgot tegyenek amikre nem képesek. Pl ha jön egy jungler és ránk ront, jön a lane-en levő barátja is és a társam elkezdt harcolni vele. Mikor meghal meg én vagyok megint a noob, mert nem segítettem neki (ment az auto attack, kapott egy stunt az ellen... ennyit tudok tenni, esetleg egy heal arcba). Kérdem én! 2 dmg dealer karakter ellen, amiből ráadásul az egyik valahogy meglepett minket. Minek kell leállni velük harcolni? Még Sorakával sem tudtam az ilyet ki heal-elni, nemhogy egy barddal.

Ezekután elcsodálkozom, hogy kik is játszhatják a lol-t. Hogy jutottak el arra az mmr-re ahol én lehetek? Hogy hogy nem tudják melyik hős kb mire képes, amikor az official youtube csatornán van róluk részletes videó. Ingame van róla videó és leírás, de minden bizonnyal lvl 20+ szintel, már összefutottak minimum egyszer egy hőssel.

Szerintem én kiégtem. :W :O

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#44867) FoLey-v válasza saelin (#44866) üzenetére


FoLey-v
addikt

Hogy jutottak el arra az mmr-re ahol én lehetek Talán boostolással? :U Elkell fogadni,hogy lesznek ilyenek,ezért vannak az ilyen bohócok,hogy fejlődj és erősebbé válj és ne tanuld el tőlük. :D

[link]
Ez a meccs már úgy kezdődött,hogy trynda magáról nem tudott még a saját karakterjét sem tanulta meg,hogy kell használni. Aztán fogta magát és a szokásos ragequit! :W Nembaj kisegítettem a csapatomat,főleg a junglerünket erősítettem fel,sikerült is és a sírból hoztuk vissza és meg is fordítottuk a meccs állását. ;)

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#44868) saelin válasza FoLey-v (#44867) üzenetére


saelin
veterán

Itt is kellene valami olyan bünti, mint a dota-ban van. Ha kilép egy ember, akkor az ellenfél csapata kap x mennyiségű goldot. Persze ez kétélű penge...

Más:
Nem tudtam letesztelni a mostani meccsemen a guardian angel-t sionon (kétszer haltam meg csak, és ekkor még nem volt meg az item). Hogyha sion-t feltámasztja az armor, akkor ugye csak a második halállal jön elő sion dühe? Vagy ilyenkor mi fut le a játékban?

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#44869) Kanczy válasza saelin (#44868) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

"Itt is kellene valami olyan bünti, mint a dota-ban van. Ha kilép egy ember, akkor az ellenfél csapata kap x mennyiségű goldot. Persze ez kétélű penge..."

Nem teljesen értem, hogy ez mi célt szolgál :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#44870) saelin válasza Kanczy (#44869) üzenetére


saelin
veterán

Elvileg így kevesebb kedve lesz az ílletőnek kilépnie. :U Gyakorlatilag semmi, csak boost a másik csapatnak.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#44871) Beni97 válasza saelin (#44870) üzenetére


Beni97
őstag

Sokkal jobb lenne egy bot-ot berakni szerintem. Lehet, hogy egy bot nem okos, de mégse 4v5. Bár az irányítását nem tudom hogy kéne megoldani de akkor is.

(#44872) Jazz


Jazz
veterán

Van más megoldás arra hogy innen futtassunk specatet-et anélkül hogy a windows futtatásából indítanánk?
(próbáltam cmd-be, de "error bug splat fogadott")

free your mind

(#44873) Kanczy válasza saelin (#44870) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

De a kilépőt nyilván nem érdeklik a társai vagy a meccs, ezzel pedig csak még tovább büntetnénk a csapatát. Vagy nem :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#44874) saelin válasza Kanczy (#44873) üzenetére


saelin
veterán

A logikát ne tőlem kérdezd. :D Pár napja kezdtem csak dota 2-t játszani.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#44875) Dolby válasza Beni97 (#44871) üzenetére


Dolby
senior tag

Szerintem nem lenne jobb botot berakni. Nem tudom mennyit játszottál botok ellen, de nem hiszem hogy örülnél ha egy bot még a kilépő társad után tovább feedelné az ellenfelet, mert még az interm. botok mozgása logikája is túl kiszámítható, nem tudsz neki jelezni pl ha hiányzik a lane-ről hős, simán mehetnének többször gankelni közel 100%-os eséllyel a kill-re.

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#44876) saelin


saelin
veterán

Itt a videó elején mi történik? Van ilyen item? :Y

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#44877) Methionyl válasza saelin (#44876) üzenetére


Methionyl
senior tag

Már pontosan nem emlékszem melyik, de egy játékmódba volt benne. Ugyan olyan játékmód mint pl.: az URF, a felemelkedés, hexakill stb. Csak itt ilyen item-ek is voltak, hogy pl. fel tudtad venni az egyik társad kinézetét és nevét. Régen volt.. többre nem nem emlékszem.

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#44878) #53932800 válasza Methionyl (#44877) üzenetére


#53932800
törölt tag

ZSeintem a Bilgotwer eventnél volt,ha jól emlékszem

(#44879) Methionyl válasza #53932800 (#44878) üzenetére


Methionyl
senior tag

Azaz :K

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#44880) Jazz


Jazz
veterán

Minap nézegetem a zed skin-jeit (hextech prototype-ot dobott).
Aztán meglepve tapasztalom, hogy meg van az SKT T1 zed skin ("owned"). :F Mikor én nem vettem semmit. Ezt hogy?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#44881) Kanczy válasza Jazz (#44880) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Kaphattad (ha jól tudom) season végi jutalomként pl :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#44882) Bowser válasza Kanczy (#44881) üzenetére


Bowser
aktív tag

Tuti nem! :D

Az SKT Skineket csak venni lehet/ vagy ajándékozni. Utoljára Novemberben lehetett megvenni meg most. Nem rémlik valami mégiscsak, hogy valakitől kaptad?

Apropó!
Összegyült 6 db Láda + hozzá kulcsok.
A legjobb nyitásom volt:
-Szultán Tryndamere
-PROJEKT: YI
-Nagyszerű Twisted Fate
-Pikk Ász Ezreal
-Fagyos Annie
- és egy Legacy 520-as Kog Maw Skin

Az Ezreal Skint, a Kog Maw Skint és a Szultán Tryndát rerolloltam és adott egy Spirit Guard Udyrt :D Mondom nem Udyrozok de ez 3250-es Skin ezért megvettem 1350-ért Udyrt és fel is oldottam rá :)

Az Annie ,Yi és TF skint Rerolloltam és adott egy galaktikus Azirt. Lehet ez hiba volt de nembaj az ingyenes Udyr skin már megérte :D

[ Szerkesztve ]

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#44883) RangerFox válasza saelin (#44866) üzenetére


RangerFox
veterán

Szerintem egy kicsit eltúlzod a dolgot...

(#44884) saelin válasza RangerFox (#44883) üzenetére


saelin
veterán

Tolj barddal jó pár kört és te magad sem fogod elhinni... :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#44885) RangerFox válasza saelin (#44884) üzenetére


RangerFox
veterán

Asszem 70k pontom van Barddal, s5-ben vele jutottam fel goldba.... De te jobban tudod.

(#44886) saelin válasza RangerFox (#44885) üzenetére


saelin
veterán

Én blind pick-ről írtam a véleményem. Rankeden még jó hogy nem hülyék a playerek.

Ezt a lekezelő stílust meg dugd el gyorsan... nem vagyok a haverod.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#44887) RangerFox válasza saelin (#44886) üzenetére


RangerFox
veterán

Igazad van, normálon csak hülyék vannak. MINDIG!!! Nem dugom el ezt a stílust, mert idejössz sírni, elpanaszolni hogy milyen rossz csapattársaid vannak (mert mindig ők a hibásak), az enemy jobb, kikaptok, de te mindent megtettél, de nem jött össze. Először is ez szerintem idegesítő, másodszorra pedig teljesen követhetetlen néha. És ahogy mondod, igen, csak Normál (!) játékról van szó. Csak... Játssz. Csak normál, nincsen semmilyen tétje. Ha vesztesz akkor tanulsz belőle, ha eleget játszol, és jó is vagy, akkor többször fogsz nyerni, mint veszteni. De nem kell minden unranked normálos tapasztalatot megosztani, mert kb mindenki ezt csinálja. Hülyék mindig is voltak a játékban, és lesznek is, attól nem fognak eltűnni, hogy te itt panaszolod el a történteket. További szép estét. :C

(#44888) Bowser válasza RangerFox (#44887) üzenetére


Bowser
aktív tag

Nem szeretnék senki oldalára se állni...

De!

Ez egy fórum! Nyugodtan leírhatja a tapasztalatait. Nem egy katyvaszt írt, hanem részletesen leírta mi és hogyan történt. Én elolvastam, tudomásul vettem továbbléptem. Lépj tovább te is ha nem tetszik ne olvasd vagy olvasd és ugord át :D Ne itt akarjunk veszekedni. Ennyi

saelin:

Ne felejtsd! Bard első lecke:
-Ne pickelj Bardot!

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#44889) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Mid season invitational

SKT-t tettem meg győztesnek, de azért CLG is behúzhatna egy győzelmet.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44890) CraBByzzz


CraBByzzz
aktív tag

Na 2 win 8 (! sajnos rosszul indult ez a szezon) lose-sal bedobott Silver 3-ba. Az utolsó prómómat úgy buktam el, hogy nasusoztam, 500 stackem volt, már kb mindenki feladta de jöttem azt elkezdtem darálni. Viszont. Amikor az enemy baron buffal támadott, belementek 5v4-be, 2x is, lazában betámadtak. Simán nyerhettünk volna. Kár érte.

(#44891) Bowser válasza CraBByzzz (#44890) üzenetére


Bowser
aktív tag

2 Win 8 Loose és S3 ? :D Az elég jó. Nekem régebben S5 vége előtt 6 Win 4 Loose és S1..

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#44892) Imilenni válasza CraBByzzz (#44890) üzenetére


Imilenni
addikt

2 win 8 lose Bronz 5 :DDD

Press "F" to pay respects.

(#44893) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

A placement továbbra is erősen függ az előzetes MMR-től, szóval ne legyetek meglepve :N

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#44894) Imilenni válasza Kanczy (#44893) üzenetére


Imilenni
addikt

Én csak azt nem értem miért dob le annyira mélyre, ha már bőven fentebb vagyok.. :D
Ha ott lent kezdtem gondolom odavaló lennék, mégis már szinte a Gold alját súrolom :F

Press "F" to pay respects.

(#44895) Solad válasza Imilenni (#44894) üzenetére


Solad
őstag

Ha fentebb való vagy úgyis feljutsz. Ha meg nem, akkor.. ;]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#44896) Kanczy válasza Imilenni (#44894) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Valószínűleg olyan rossz volt az MMR-ed a 10 meccs után, hogy még így is ledobott :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#44897) Jazz válasza Jazz (#44872) üzenetére


Jazz
veterán

Megoldva. Leírom hátha másnak is kell. TC-ből deploy mappáig meg kell nyitni, utána rendesen idézőjelekkel működni fog.

Más: Szerintetek ez a jynx nem OP egy kicsit? Long range slow, rocket, mega rocket, csapda, passzív. Hol a gyengéje?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#44898) Solad válasza Jazz (#44897) üzenetére


Solad
őstag

A slow, es az ulti dodgeolhato/flashelheto, minigun modban kis range, rocket modban manaigeny, es nincs escape ability a csapdat leszamitva.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#44899) Kanczy válasza Jazz (#44897) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Ott, hogy nincs mobility spellje, viszonylag gyenge early és late game is, és ha ki tudják focusolni teamfightban, nem sokat ér. Azért nem erős jelenleg, mert rááll az arcára egy Maokai, Poppy, vagy Trundle, és facetankolja fél percig, ráadásul ledamageli. Mindeközben táncol a testén egy-két Azir katona, vagy oneshotolja egy Ekko, netán egy Ryze. ADC-nél jelenleg a mobility a kulcs :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#44900) Solad


Solad
őstag

Jéézusom hogy swain mennyire tönkre lett vágva. :W

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.