Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44501) Jim-Y válasza ClydeBeka2 (#44500) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hát, én biztos vagyok benne, hogy minden embernek maga felé görbül a keze (vagy hogy van a mondás), ettől függetlenül tényleg érdekelne, hogy miben lehetne fejlődnöm, szóval egy kritikának örülnék :K http://euw.op.gg/summoner/userName=MogyiBogyi

[ Szerkesztve ]

(#44502) Bowser válasza Yodamest (#44499) üzenetére


Bowser
aktív tag

5 gold vs 3 Challanger.

https://youtube.com/watch?v=EdNAFDGtgQc

A goldosok majdnem platosak.

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#44503) Yodamest válasza Bowser (#44502) üzenetére


Yodamest
addikt

Ezt ismerem, megnyeri a 3 challengeres végül, de ez hogy jön most ide?

UI: Annyit helyesbítenék az előző hsz-emhez, hogy 50%-ban van egy rossz külső tényező ahogy írtam is, de azokat a meccseket is meglehet azért nyerni, csak tényleg nagyon durván carryzni kell hozzá. Pl. most pár napja mentem olyan meccset, hogy Garennel sikerült valami 19-1-15 hozni így jóformán egymagam lehoztam, csak néhány húspajzs kellett semmi más. Ugyanígy 4v5-ben is lehet nyerni csak baromi ritkán jön össze.

(#44504) kenwood válasza ClydeBeka2 (#44500) üzenetére


kenwood
veterán

Nalam rendszeres,hogy 12-4-15 stattal kikapok,aztan meg fossa feedelem a lanemet,megis siman lehozzak nekem :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#44505) kenwood válasza stefyY (#44497) üzenetére


kenwood
veterán

Akkor nem Westdoor ment ellened :DDD

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#44506) Mottie válasza ClydeBeka2 (#44500) üzenetére


Mottie
őstag

En valahogy tegnap nem tudtam farmolni. Barmit csinaltam 10 perc alatt 50% CS-em volt az ellenhez kepest.. Tudnam mitol. Mondjuk alapbol is ritka szarul jatszottam :)

Be Victorious!

(#44507) Kanczy válasza Mottie (#44506) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

"Mondjuk alapbol is ritka szarul jatszottam"

Szerintem ettől ;]

Na de viccet félretéve, nekem is vannak napok, amikor egyszerűen nem megy. Sem a farm, sem más, szerintem ez tök normális.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#44508) Mottie válasza Kanczy (#44507) üzenetére


Mottie
őstag

Jó, külön issue volt a kettő. Egy, hogy farmolok, farmolok, de valahogy lassabbnak tűnik az AA animáció, így egy nagy adag cs-t kihagyok. A szarul játszás meg arról szólt, hogy mintha nem is lettem volna játékban. Like elmegyek kékért junglerként Blue sideon respawn után, miközben a 4 premade csapatom nekiesik sárkánynak. Aztán meglepődök, hogy quadra és sari az ellenfélnél.. :D

Na ma majd meglátjuk jobb lesz-e.

Be Victorious!

(#44509) ClydeBeka2 válasza Jim-Y (#44501) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Egyelőre annyit tudok mondani, mivel supportolsz csak, hogy vegyél Aegist. Szerintem a legalapabb support item, főleg ha 1 vagy 2 ap-s ellenfél van. Low elon kb. egyik support sem veszi. Vagy vegyél Crucible-t, szóval support itemeket. Hajam égnek áll amikor a support vesz egy Randuint. Max ha már megvan a Supp item + Aegis + Crucible. De ez is helyzettfüggő. Ha jól áll a csapatod akkor pl. épithetsz Morgananak zhonyát, vagy ha belefér. Ennyit tudok mondani kb., statokból nem könnyű. :)

szerk.: Még talán annyi, hogy ha az adc-d feedelt, akkor őt védd, ne ugorj be fightba ha nem muszáj. Használd akár a cc-det a tankra is, ha ezzel a tankot megölitek és az adc-d túléli. Nem kell mindig az enemy carrykre beugrani.

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#44510) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

3 aram win 3 kulcs töredék in a row :D ez ty rito ;]

(#44511) Jazz válasza ClydeBeka2 (#44492) üzenetére


Jazz
veterán

Ez valószínűleg így van. A 4. game olyan volt hogy wuk top aki talán életében először látott teemo-t. Lvl 2-őn begankeltem, kapott egy free killt, majd meghálálta és 5x meghalt egymás után, miközben boton szintén adtam egy-két killt. Aztán az elfeedelt teemo nekiállt garázdálkodni. Közben elkezdett rage-elni a team...itt véget is ért a játék, borítékolható volt a lost. A chat át ment wall text-be.

free your mind

(#44512) Imilenni válasza -=Vacsek=- (#44510) üzenetére


Imilenni
addikt

Lassan 2 hete semmi.. :W

Press "F" to pay respects.

(#44513) Jazz válasza Jazz (#44511) üzenetére


Jazz
veterán

Kövi game: 0 7 0 yashuo mid azir ellen. Egy bronz 5 jobban játszik. Azt játsza hogy csak simán neki megy 1 v 1-ben és majd lesz valami. És ez plat. Hihetetlen. Feladom.

free your mind

(#44514) -=Vacsek=- válasza Imilenni (#44512) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

4. aram win 4. kulcs töredék szerintem itt vmi bugos.. de kár h menenm kell :(

(#44515) Jazz válasza -=Vacsek=- (#44514) üzenetére


Jazz
veterán

Nem hiszem: [link]
30 naponként...

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#44516) -=Vacsek=- válasza Jazz (#44515) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

2 v 3 napja gyűlt össze a 3 nyitottam is egy champet és most premédbe 3an 4 aram után mindig adott csak nekem. 1.be húztam egy ekko pentát biztos megtetszett a ritonak :D

btw nem jo a link.

[ Szerkesztve ]

(#44517) Imilenni válasza Jazz (#44515) üzenetére


Imilenni
addikt

mióta letelt a 30 nap semmitsem kapok :D
már vagy ~40 napja kinyitottam az első ládámat..:(

Press "F" to pay respects.

(#44518) Jazz válasza Imilenni (#44517) üzenetére


Jazz
veterán

Én már lesajnálom a ládát is. Bot lane megint elesett. Folyton meghalnak. Enemy meg k.va jól játszik. Minden szét van wardolva a játék. A mi részünkről meg semmi, csak amit én rakok le. És persze eve jungle, azt csinál amit akar. Én meg semmit. Vision wardot nem ismerik. 2v1-ben harcolok morgana+eve, mindkettő 5% hp-n, csak egy hangyafaxni segítség kéne, sima liba lenne, de adc két pixelre mellettem inkább farmol és baszik ott hagyni a minionokat! Még pingelek is vaknak ha nem venné észre hogy action van! De semmi! Agyam eldobom!! És plat a szerencsétlen! Ezek úgy veszik az accokat vagy mi?!? Ez egy xar játék. Csesszék meg a promojukat. Xar az egész. Essek vissza megint két rankot, kezdjek elölről mindent?....meg a maci faxát. Inkább törlöm az accom. :(((

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#44519) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Ma énis kaptam 2 töredéket 3 játékból. Nekem is most lehetett a reset. Pedig soloban mentem!

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#44520) Beni97 válasza ClydeBeka2 (#44519) üzenetére


Beni97
őstag

Én egyet kaptam csak. Van 3 ládám és már annyira ki akarom nyitni őket. De csak ezeket. Vagy jöjjön még 2 champ vagy 2 skin és én bár boldog vagyok. Onnantól én már lekakilom hogy mikor kapok. Jelenleg van 1 champ és 1 skin amit vagy reroll-ra vagy törésre készítek elő.

(#44521) Beni97


Beni97
őstag

Na nemsokára Morde jungle?

(#44522) Mottie válasza ClydeBeka2 (#44519) üzenetére


Mottie
őstag

Akkor itt még várni kell.. ma jöttek a winek, de a kulcsok nem :D

Be Victorious!

(#44523) Jazz


Jazz
veterán

Na még egy.:) 20:4 és talán 20 percnél sem voltunk.
Érdekes módon 3-3 premade mindkét oldalon (egy club), ezt nem is értem hogy lehettséges. Nálunk 0 tower 0 dragon 0 baron. Enemy: összes tower, összes inhib, egy rakat dragon baron....
A 3 enemy premade szétvert mindent és mindenkit (ahri, trinda, noc). Trinda abszolút megállíthatatlan. Adc, supp-juk kb. semmit nem csinált de nem is kellett. Ezek meg nem is tudom, challenger szint talán.
Ezt nem értem, hogy lehet ilyen borzasztó nagy különbség csapatok között. És sorozatban egymás után? 30-30-40%? Egymás után 8x a 30%-ba esni...hát nem tudom. Miért nem én vagyok azon a másik oldalon?

free your mind

(#44524) Beni97 válasza Jazz (#44523) üzenetére


Beni97
őstag

Én most mentem egy olyat, hogy ahol akali elfeedelt egy jaxet. A team elfeedelt egy kindredet. És nyertük. Nem tudom, hogy de valahogy szét lettek verve egy idő után. Ty lategame. :C

(#44525) Jazz válasza Beni97 (#44524) üzenetére


Jazz
veterán

Mi el se jutunk late de még mid gamig se. Bot mid top ilyen 0 3 0 , 0 5 0, 0 4 0....meg hasonlók. Mikor normálon játszottam, akármelyik bronzos százszor jobban játszott. Itt meg nulla ward, nulla team help stb.Trynda 18 volt mikor mindenki más 15.:) Ment és darált auto attackolt torony alatt vert 2-3 champot, azt csinált amit akart. Hihetetlen. Sajnálom hogy nem vettem videóra ezeket. Egyébként egy szempontból nagyon jó volt. Tényleg jól játszottak. De kb. mintha botok ellen mentek volna. Ahri is szénné verte yashuo-t mid-en.:) Bemegyek mid-re, ahri el flash-el. Épp hogy felérek top-ra, yashuo meghalt. És még 8x egymás után.:D Nem tudom mit tudnék tenni. Akkora ász meg nem vagyok hogy 1v5-ben lehozzam a game-t. Premade-el még lenne esély. Működött is. De promo meccsek alatt ugye nincs premade.:(

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#44526) Bowser válasza Beni97 (#44524) üzenetére


Bowser
aktív tag

3 végkimenetele lehet egy előre elfeedelt(enemy) meccsnek:

1, Marad a feed, továbbra is jól használják az előnyt és nyernek - 70%
2, Beleélik magukat a győzelembe, sok hibát követnek el (nem tudnak magukkal mit kezdeni) és visszahozzátok a meccset(nyertek) - 20%
3, A csapat elkezd flamelni, 1-2 percig csak az írogatás megy. Utána mindenki "kussba" marad és valamilyen csoda folytán elkezdtek igazi csapatmunkát végezni és lehozzátok egy csapatként a meccset. A killek egyenlő arányban oszlanak el nincs feedelt játékos nálatok. Náluk viszont egy emberen van az összes kill - 10%

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#44527) Beni97 válasza Bowser (#44526) üzenetére


Beni97
őstag

Hát ez most, úgy történt, hogy az akalit szidták, hogy miért feedel. Én csak annyit írtam neki, hogy próbálja fagyasztani a lane-t, ami nem sikerült és már torony alól is kiszedte jax. A jungle wukongunk valahogy elvolt magával, pár last hites emberkére ráment. Én az elején meghalltam azért mert jött az enemy jungle, nem tudtam menekülni és neki mentem az ahrinak hogy hátha. Hát szerintem sokat mondok ha 5hp-n ment el. Majd ugyan így megint meghalltam, csak akkor már az enemy kindrednek lett még pár killje és eléggé sokat ütött mikor betalált az E-je. A bot se volt valami nagy szám. Itt igazából a blitz szidott mindenkit hogy bronz vagyunk meg ilyenek. Én megmondom igazából nekem se nagyon ment a meccs, én is csináltam olyan dolgokat amiket hát vagy nem kellett volna vagy kellett volna de nem tettem. És mindig utólag jöttem rá ezekre.
Talán ez az a verziójú win volt ahol el is bízták magukat, meg nekünk erősebb volt a lategame-ünk és a csapat verekedésünk.

(#44528) Mister_X válasza Bowser (#44526) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A mínusz tíz százalékos meccsek izgalmasak a maguk módján. Már pickelésnél fogod a fejed, hogy itt most mi lesz, early szar, midet éppen túlélitek, majd fordítotok gyönyörűen.

Legutóbbi meccsen ADC-t kaptam, first pick vagyok, banolások mindkét oldalon értelmesek voltak, többen is írják, hogy kéne majd tank support meg esetleg tank top is. Nézegetem a champ listám, Kalistával is rég mentem, nosza. Enemy első két pick: Caitlyn, Leona. Húbazeg. Top hoz egy Malphite-ot, support meg Luxot. Caitlyn és Leona ellen. Anyád. Ultim persze értelmét veszti, mert mindig menekülésre használta, amúgy support itemet se vett és még nagyban farmolt is mellettem. Akkor se ugrik be a Caitlyn utli elé, amikor full HP-n van és rajtam a célkereszt és egyébiránt békésen meglennénk Leo nélküli lane-en - frászt, pánikszerűen eltolt ultit is menekülésre használta. KS-eket meg sem említem, junglerünk is eltakarította helyettem a minion wave-et, ha nem tudott gankelni.

És megnyertük, pedig minden lane veszni látszott.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44529) Beni97 válasza Beni97 (#44527) üzenetére


Beni97
őstag

Az szerintem nem minusz 10 hanem kötőjel 10.

(#44530) Bowser válasza Mister_X (#44528) üzenetére


Bowser
aktív tag

az kötőjel 10% :D

És még meg sem említem azt a jungelest aki jön gankelni és earlybe bemegy érte torony alá megöli az enemyt, csak a turret lesebzi őt is meghal és erre szerzett egy killt az enemy a lanen ahol vagy nálatok meg a dzsungeles kapta :D Ez miden meg topon különösen probléma :D

Nálunk is volt most Taric top na mondom biztos "jól" játszik vele. Persze első torony topon dől, Taric 0/3/0, de szerencsére a végére megnyertük :D Egy teamfigthba se fókuszolták a Jannám pedig elég papír, és elég jók a pajzsok amiket tud adni + sok bosszankodást okoz az enemynek.

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#44531) Mister_X válasza Bowser (#44530) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Este van, na. Vagyis már hajnal. Akkor meg pláne :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44532) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Én meg most olyan játékossal találkoztam a csapatomban,hogy hihetetlen! Katarina-val volt zed ellen miden és állandóan nyomkodta a help pinget,mert egy béna játékos,hogy nem bírt el zed-el. Síránkozása után fogta magát lejött hozzánk botra és lopkodta a killeket persze nekem köszönhetően supp létemre,hogy nem döglött meg. Jó örüljön a fejének,de utána már nem is csapatjátékosként dolgozott inkább a killeket akarta belopni és ha döglött a team report-al fenyegetőzött,ezt szépen elmondtam neki szépen és neki nem tetszett és le noobozott,feed és lerohadékozott (ha jól értelmeztem a bastard szó jelentését) engem. A meccset buktuk,igen normal volt,de nem is izgat szépen ment neki a report a legkevesebb amit tehetek. :DDD
[link]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#44533) Mottie válasza FoLey-v (#44532) üzenetére


Mottie
őstag

bastard = fattyú :)

Be Victorious!

(#44534) FoLey-v válasza Mottie (#44533) üzenetére


FoLey-v
addikt

Akkor a google fordító jót is meg rosszat is lefordított,mert nem nagyon vágom az angolt. :D

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#44535) Dolby válasza FoLey-v (#44532) üzenetére


Dolby
senior tag

Azért két dolgot megjegyeznék. Első, hogy Katarina zed ellen tényleg nem főnyeremény, nem olyan nagy csoda hogy nem tudta nyerni ellene a harcot. A második, hogy mid-lanerként szerintem igenis járható út, hogy ha 1v1 nem tudsz a lanen boldogulni, vagy vársz és torony alatt farmolsz, vagy roam-olni mész másik lane-re, hogy te és a másik lane is erősödjön. Katarina erre elég jól használható, mivel gyorsan le tud érni az ugrással. A harmadik pedig, hogy supportként ne érezd úgy hogy egy mid-es lopja a killeket. Kata ráadásul gyakorlatilag csak úgy életképes, ha öl, mert azzal kap cooldown csökkentést, azaz gyorsabban használhatja utána újra a képességeit. Igen, assistért is megkapja, de ha megvárja míg mások leölik, akkor lejárhat a 3 másodperc, amivel elesik a csökkentéstől. Tehát neki az kell hogy akire rá megy az meghaljon.

Természetesen a kommunikációt amit emellett lenyomott nem látjuk így nem is akarom védeni, csak gondoltam hátha van a leírtakban olyan amit még nem tudtál vagy nem gondoltál rá.

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#44536) Beni97


Beni97
őstag

Nagyon király az URF. Végre újra bent van. Annyira pörgős és élvezetes. 3 napig nincs ranked azt hiszem.

(#44537) Beni97


Beni97
őstag

Elég szar lett az a lee sin splash art.

(#44538) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

folytatódik a széria. ma 2 aram lossal nyitok de a 3. win és megint jött a kulcs :D

(#44539) Beni97 válasza -=Vacsek=- (#44538) üzenetére


Beni97
őstag

én most urfon próbálom meg farmolni a kulcsot. Eddig 1.

UI. Most megnéztem a raktáramat és volt 4db kulcstöredékem. Pedig én 2-ről tudtam csak :D

[ Szerkesztve ]

(#44540) micafighter válasza Beni97 (#44537) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az acolyte meg jó lett, a dragon fist meg brutál jó szvsz. Csak a dragon fist skinje hiányzik de így már muszáj lesz azt is megvenni :)

[ Szerkesztve ]

(#44541) -=Vacsek=- válasza Beni97 (#44539) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

ha tudod indig csinálj belőle kulcsot mert minél több a töredék annál kisebb az esélye h dob.

(#44542) Beni97 válasza -=Vacsek=- (#44541) üzenetére


Beni97
őstag

Egyből csináltam. Egy ziggs-et kaptam. Még 1 champ és mehet a reroll. Csak mondom nem tudom, hogy honnan kaptam még 2 kulcstöredéket. Megnéztem és 4db volt pedig én csak 2-ről tudtam.

(#44543) micafighter válasza Beni97 (#44542) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nekem nem mindig írja meccs után hogy kaptam, érdemes még a ránézni a hextech craft menüre hogy mennyi töredéked is van.

(#44544) Beni97


Beni97
őstag

Megint összejött egy újabb nyitásra :C :C
Ez jött belőle.

(#44545) RangerFox


RangerFox
veterán

Most komolyan miért kell sírni hogy bot így feedel, mid úgy feedel, 0-5-0-ban van, mindig vesztek, nem jutok ki innen soha, nem kapok kulcsot stb... Már elegem van állandóan ilyen hszeket olvasni.

(#44546) Beni97 válasza RangerFox (#44545) üzenetére


Beni97
őstag

ok

(#44547) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Másnál is bugos a game?? Mintha szerver lagg lenne vagy nem tudom, de használhatatlan. Alig küldi az üzeneteket, az idézői ikonokat nem látom, nem akar meccsbe dobni..

Press "F" to pay respects.

(#44548) marked one94


marked one94
őstag

Topot úgy elfeedeltem hogy le is carryztem az enemynek a meccset. Na ez jobb? :D :P

You'll Never Walk Alone

(#44549) jUUh válasza Imilenni (#44547) üzenetére


jUUh
addikt

Ugyanez... 20 perce várok meccsre. :C

Samsung Galaxy S23+

(#44550) HoaryFox válasza Imilenni (#44547) üzenetére


HoaryFox
őstag

Szintén. Joinolok URF-ra, 5 perc várakozás utána megunom, kinyomnám, erre azt írja, hogy már champ select-ben vagyok

WTF? :DDD

Szerk.: Normal draft, megvan a pick, de nem indítja a játékot... Biztos ők is DDoS-ra fognak hivatkozni :DD

[ Szerkesztve ]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.