Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44151) #53932800


#53932800
törölt tag

Képzeljétek nyitottam egy Headhunter Akalit hextachből OMG:D 1350 RP-be kerül alapból,csak egy a gond még kéne 800 esszencia ami 2-3 láda nyitás... :R

(#44152) winfos válasza #53932800 (#44151) üzenetére


winfos
tag

Nekem épp most dobott egy Projekt Fiorát :)

(#44153) Beni97 válasza #53932800 (#44151) üzenetére


Beni97
őstag

Hát ha nem champet kapsz belőle. Nekem az utolsó 2 az champ volt.

(#44154) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Valóban minden kulcstöredék után csökken az esély arra hogy következőt kapjon az ember?
Kicsit nehéz elképzelni, mert már pl a 10 kulcstöredék után kb 0,000xxxxxxxx az esély. :F

Press "F" to pay respects.

(#44155) marked one94


marked one94
őstag

Az a lényeg hogy nem szopat a lol :D [link]

Dia 4 promoból lassan újra plat leszek xd :DDD

You'll Never Walk Alone

(#44156) FoLey-v


FoLey-v
addikt

6.7-es patch mikor jön ki ès mi a véleményetek az új taricról?

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#44157) Beni97 válasza FoLey-v (#44156) üzenetére


Beni97
őstag

Az új taricról még semmit nem láttam, max azt a képregényt. Így véleményt se tudok róla mondani.
A következő patch vagy most szerdán/csütörtökön vagy következő hét szerdán/csütörtökön jön talán. Nem tudom mikor jött ki a 6.6-os az a baj.

ASCENSION GAMEMODE.
PBE-n már bent van egy hete azt hiszem. Elég jól néz ki és így látásból élvezetes egy mod lesz.

[ Szerkesztve ]

(#44158) ClydeBeka2 válasza Imilenni (#44154) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Minden hónapban v 30 naponta (nem tudom pontosan) újraindul a dolog, szóval ismét hónap elején nagy eséllyel kapsz :)

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#44159) tepenzed válasza Beni97 (#44157) üzenetére


tepenzed
őstag

na várjunk csak, újradolgozták a dominion mapot miután megszűntették a játékmódot? vagy csak túl keveset játszottam rajta és eleve ilyen volt ? :D én csúnyábbra emlékszem

(#44160) FoLey-v válasza Beni97 (#44157) üzenetére


FoLey-v
addikt

Valahogy így fog kinézni.

Patch frissítés meg holnap ha a Surrender oldal igaznak írta le.

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#44161) CraBByzzz


CraBByzzz
aktív tag

Na eddig 2 meccs, 2 kulcsdarab. Lehet tényleg havonta frissítődik az a szorzó... :K

(#44162) micafighter válasza tepenzed (#44159) üzenetére


micafighter
nagyúr

Teljesen új texturákat kapott.

(#44163) micafighter válasza FoLey-v (#44160) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem rossz de nekem speciel jobban tetszik a képregény elején látható verzió.

(#44164) Kanczy válasza FoLey-v (#44160) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Hát ez outrageous. Truly, truly outrageous :K

Alig várom, remélem support marad a jó öreg komám.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#44165) CraBByzzz válasza Kanczy (#44164) üzenetére


CraBByzzz
aktív tag

Szerintem god tier toplaner lesz :D

(#44166) ChromeX válasza marked one94 (#44155) üzenetére


ChromeX
addikt

Ekko

Jo klip de ami utana következett az gyász:)

Kikaptunk, megint, nekem is olyan sorozatom van... képtelen vagyok nyerni.

Mar 10loseal tobb van a számlámon.

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#44167) Beni97 válasza tepenzed (#44159) üzenetére


Beni97
őstag

Ha jól tudom, talán shurimát jelképezi a map. Igen kapott egy kis vizuális változást és végül is itt is foglalni kell pontokat, de van más is. Ahogy látom, van egy champ amit le kell győzni és amelyik csapat legyőzi azzal lesz egy gép irányított champ. Vagy nem tudom. 3:00-nál egy xerathtot vernek szét, és egy lee-t kapnak.

(#44168) ChromeX


ChromeX
addikt

[link]

Tökéletes game és nincs S. Legközelebb belopok pár killt végülis ugy könnyebb lesz nyerni :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#44169) micafighter válasza Beni97 (#44167) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem kapnak gép irányított champet. Aki leveri a xerathot az kap egy erös buffot.

(#44170) Beni97 válasza micafighter (#44169) üzenetére


Beni97
őstag

Akkor bocs.
Bezavart, hogy nincs név, lassan mozgott és még azt a quinnt se reagálta le gyorsan. Jó mondjuk PBE és nagy a ping tudom, közbe erre is rájöttem.

(#44171) Mottie válasza Beni97 (#44170) üzenetére


Mottie
őstag

Egyebkent volt mar az Ascension gamemode (pont egy eve talan?), vicces/erdekes.

Be Victorious!

(#44172) marked one94 válasza ChromeX (#44166) üzenetére


marked one94
őstag

Megint vesztettem :D Én már akármit csinálhatok sose jutok feljebb mindig vissza fog dobni platba.

You'll Never Walk Alone

(#44173) CraBByzzz


CraBByzzz
aktív tag

Srácok mi a véleményetek a nida supportról??? Sokan basztatnak h jaj de noob meg nem support de mostanában eléggé megy vele. Van healje, sokat pokeol, egyedül a mana szokott még zavarni, sokszor tf közben fogy el (persze ott van az ult ami ugye costless (puma állapotra gondolok). Full apt viszek rá mert lusta voltam eddig supp buildet keresni rá, de azért szerintem bőven 80% feletti winratem van vele (majd le is csekkolom ha érdekel valakit, igaz annyi meccsből amennyit én toltam vele nem modok sokat [lvl 4 leszek mindj pár nap alatt]). Azért mid gameben am lazán szétkap kb. mindenkit ha nem feedelt az ememy és nem full healtes...

[ Szerkesztve ]

(#44174) micafighter válasza CraBByzzz (#44173) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha működik akkor vidd, ne foglalkozz azzal hogy mások mit mondanak.

(#44175) batai15


batai15
félisten

Gyerekek ez a poppy support nagyon adja.

(#44176) CraBByzzz válasza micafighter (#44174) üzenetére


CraBByzzz
aktív tag

Ja, csak a baj az hogy lehet annyit fog flamelni, hogy szétcseszi a teamet. A kedvencem amikor az adc sírt hogy ő nem akar ilyen suppot, aztán kezdődött a meccs, nézem h akkor ő hogy játszik. Egy helyben farmolt. Direkt írtam magamnak (igen, jobb elfoglaltságom nem volt :C), amennyi skillshotot én láttam, 95%-a talált. A végén én voltam a carry, mert akkora noob volt. Másik meccs, 2 lowos ott a bokorban és hazateleportálnak, erre elkezd hátrafele ultizni (ezreal). Na nem baj, attól még megyek vele rendesen :DD :DD

(#44177) Mottie válasza CraBByzzz (#44173) üzenetére


Mottie
őstag

Low elon jo, en is funoltam vele regebben. De komolyabb szinten CC hianya miatt szerintem nem eleg valid. Foleg ha mar tudjak dodgeolni a landzsakat is.

Be Victorious!

(#44178) jUUh


jUUh
addikt

Tegnap kijelentkezésnél 2 key frag, most pedig 3 van. Mi a ...? :Y

Rémálom trynda... :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#44179) Imilenni válasza jUUh (#44178) üzenetére


Imilenni
addikt

Nekem már vagy 3 napja semmi se jön, persze a dobozt azonnal megkaptam :W :O

Press "F" to pay respects.

(#44180) kenwood


kenwood
veterán

az olyan fasza,amikor rakeresel egy best of 5 meccsre,majd latod,hogy 3 a legnagyobb szam,igy az elso meccs vegen mar tudod is,hogy ki jut tovabb :(((

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#44181) Dolby válasza kenwood (#44180) üzenetére


Dolby
senior tag

lolesporton is kint vannak a videók, és ott mindig 5 meccset mutat és csak ha rákattintasz akkor írja ki ha nincs olyan meccs.

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#44182) Imilenni


Imilenni
addikt

Taric

Press "F" to pay respects.

(#44183) winfos


winfos
tag

Na meg is jött az új Taric :)

Elég op támogató lesz/lett belőle első blikkre.

(#44184) Ryder1


Ryder1
senior tag

Taric hype. :D Brutál jó supportnak néz ki elsőre, meg úgy másodszorra is. A képességek cd-jére meg mana költségére leszek még kíváncsi. Ha nem vészes, akkor gyorsan meta support lesz.

(#44185) winfos


winfos
tag

(#44186) kenwood


kenwood
veterán

taric,kindred,bard erdekes lehet egy csapatban :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#44187) micafighter válasza kenwood (#44180) üzenetére


micafighter
nagyúr

Vods-on kell nézni, ott erre is figyelnek, teljesen spoilermentes.

(#44188) Beni97 válasza winfos (#44183) üzenetére


Beni97
őstag

Haverom utálja mert így már nem biztos, hogy majd viheti topra.
Amúgy szerintem sokkal supportosabb lesz mint most.

(#44189) micafighter válasza Beni97 (#44188) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem meg jó lehet toppon is. Baromi jó lesz neki gankelni, jön a junglered rádobod a linket ami shieldeli is és gyakorlatilag adsz stun képességet a junglerednek is (gondolj bele master yi stunnal gankel téged..), arról nem is beszélve hogy tudsz healelni.

[ Szerkesztve ]

(#44190) jUUh


jUUh
addikt

Szerintem kellett már neki ez a rework. A legnagyobb play nagyjából régen az volt vele, hogy flash+E az enemy adcre. :DDD
Azért a rework után bőven lesz vele mit alakítani. Nem hiába húztam ki ötösre :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#44191) micafighter válasza jUUh (#44190) üzenetére


micafighter
nagyúr

Hát igen a régi bot egyszerű volt. Az újnak viszont szvsz baromi jo képességei vannak és a linkes képességével jóval érdekesebb lesz mint a régi :)

(#44192) batai15 válasza winfos (#44183) üzenetére


batai15
félisten

nekem is begyere !
infernal diana nem jön be, inkább a lunar diana.

(#44193) kenwood


kenwood
veterán

Azt nem ertem,hogy egy supportnak mi a bubanatos szért kell attack speedes passive?

Ok,cdt is csokkent,de mar a holy palanal is baromsagnak tartom ezt a judgementes manatoltest.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#44194) glacious válasza kenwood (#44193) üzenetére


glacious
addikt

Mert nagyok a CD-k és ütésenként csökken.

(#44195) micafighter válasza kenwood (#44193) üzenetére


micafighter
nagyúr

Plusz kellett valami mechanika amivel egy kis sebzést is ki tud tolni.

[ Szerkesztve ]

(#44196) Yodamest


Yodamest
addikt

Akciós a Zed! Ma reggel meg is vettem végre, már csak 3 hét szabi kellene és fent lennék vele goldban ;]

(#44197) kenwood válasza micafighter (#44195) üzenetére


kenwood
veterán

igen,kellett kicsit kedvezni azoknak,akik mar unjak dorans ringes katarina supportot.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#44198) Mottie válasza kenwood (#44197) üzenetére


Mottie
őstag

Dorans ring Katarinan? Mirol maradtam le? :D

Be Victorious!

(#44199) micafighter válasza kenwood (#44197) üzenetére


micafighter
nagyúr

Gyűrű helyett próbáld doran blade-el, nagyon OP.

;]

(#44200) Dolby válasza kenwood (#44197) üzenetére


Dolby
senior tag

Szerintem azért nem utolsó dolog, ha egy support is képes valamilyen szinten sebezni. Jelenleg is az mm egyik legnagyobb problémája, hogy supportot kevesen játszanak, mert sokszor ki vagy szolgáltatva a melléd sorsolt adc tudásának. Az önmagában nem elég, hogy az enemy-t le tudod stunnolni, ha a társad ez alatt torony alatt áll, vagy gőzerővel lövi a fullhp-s minionokat. Én is emiatt szoktam le supportról, így legalább valószínűbb hogy ha kikapok lane-en az miattam van. Magasabb szinteken a fulldamage support úgyis kevesebbet fog érni mint egy rendes adc - supp páros.

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.