Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45201) FoLey-v válasza Beni97 (#45200) üzenetére


FoLey-v
addikt

Akkor kipróbálom azzal,kíváncsi leszek az eredményre.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#45202) Jazz


Jazz
veterán

A trinity és az iceborn spellblade passive-ja nem adódik össze?
Iceborn-el és anélkül is ugyan annyit ütik egy szörnybe pl. spell használt után ha van mellette trinity is.

free your mind

(#45203) Dolby válasza Jazz (#45202) üzenetére


Dolby
senior tag

Unique – Spellblade => Csak egyszer kaphatod meg a bónuszt, akárhány itemed van ezzel a passive-val

[ Szerkesztve ]

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#45204) Yodamest válasza Jazz (#45202) üzenetére


Yodamest
addikt

Persze, hogy nem adódik össze, mivel mindkettő egyedi passzív képesség, és egyedi passzívok nem stackelődnek.

(#45205) marked one94


marked one94
őstag

Ez a új hős valami irtó gyenge lett, 42% WR elmond mindent róla :DDD

You'll Never Walk Alone

(#45206) saelin válasza marked one94 (#45205) üzenetére


saelin
veterán

Vagy csak nem túltolt mint a többi! :D Legalább nem kell nerfelni egy hét múlva.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45207) olloczky


olloczky
senior tag

Én nem is találkoztam még vele.. :D

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#45208) marked one94 válasza saelin (#45206) üzenetére


marked one94
őstag

Így meg semmi értelme sincs.

You'll Never Walk Alone

(#45209) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Nem tudjátok, hogy a legújabb Velkoz patch az mikor kerül érvénybe? Hogy az ulti 0.7sec-enként érvényesíti a passzívot?

Btw, PBE news -> confirm hogy 1700IP-ért lehet majd venni random champion chardot. Na most 1 champ tapasztalatom szerint kb 200,250 kék esszenciát ad, szoval az 5-600-hoz kell majd 2 vagy 3 champion shard. Hát az baromi sok :S Így nehéz lesz mastery6-7-et szerezni, mármint, nem az S-,S,S+ -on fog múlni hanem a kék esszencián :/ Már most is, van 3lvl7 tokenem branddel, meg 2lvl6 tokenem velkozzal de nincs esszenciám :S

[ Szerkesztve ]

(#45210) Methionyl válasza Jim-Y (#45209) üzenetére


Methionyl
senior tag

Már nem úgy működik.
6.9-es Patch-be jött be az, hogy ha a passzívját érvényesíted tehát 3 skill-el eltalálod és kap true dmg-et akkor 7 másodpercig meg lesz jelölve(ilyen halvány kör lesz körülötte az enemy-n és auto attack-al tudod frissíteni újabb 7másodpercig) és az ultija magic dmg helyett, true dmg-et oszt ki.
Ha nincs "megjelölve" azaz nem vitted be az ulti előtt a passzívját tehát Q+E+W kombo nem ment rá, akkor csak simán magic dmg-et kap az enemy és nem stack-eli a passzívját az ultival.

6.10-es Patch-be pedig buffolták:
Passzív
RATIO: 0.4 ability power -> 0.5 ability power

R - Ultija
RATIO: 1.0 ability power -> 1.25 ability power

Persze a 6.9-es patch-be kicsit nerfeltek a W illetve a E ap ratio-n

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#45211) Jim-Y válasza Methionyl (#45210) üzenetére


Jim-Y
veterán

Igen ezt tudom, ez után fog kapni, gondolom 6.11-ben egy javitast az ultija hogy applikalja a passzivot csak ritkábban mint régen de researched targetek ellen továbbra is true dmg.

(#45212) Methionyl válasza Jim-Y (#45211) üzenetére


Methionyl
senior tag

De miért kéne? Mármint, így is op. Ha stack-eli a passzívját (megint) + true dmg mikor meg is van jelölve..hova tovább?

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#45213) Beni97 válasza marked one94 (#45208) üzenetére


Beni97
őstag

Miért ne lenne semmi értelme?
Videókon keresztül nekem erősnek tűnik és rendelkizik cc-vel is. Nem hard cc-k de szinte mind spellje slow-ol, egyik egy kicsit még dobni is tud, az ultija meg egy kicsit ellök mint a corki passzív és el is tud zárni mint a jarvan ulti.

(#45214) Jim-Y válasza Methionyl (#45212) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szoktál játszani velkoz-t? Nekem az egyik main-em volt rework előtt és egyáltalán nem lett OP a változásoktól, sőt, én pl azóta nem játszom vele, mert érezhetően gyengébb lett. Vagyis.. a gyengébb nem jó szó, mert nyílván ha valakin ott a passzívod és rátolod az ultit az erős, ez nem is vita, csakhogy az egész karakter Összességében lett gyengébb, mert ritka az, hogy egynél több emberre is rá tudod tenni a passzívot meg még az ulttival is elkapod mindkettőt, mindhármat, stb.. Olyan ez, mintha csináltak volna egy AP assassin-t aki egy target ellen ha jól keveri a lapokat akkor baromi erős, csak cserébe mana-user és nincs mobility-je. A patch az ultira jót fog tenni, közelebb viszi a rework előtti állapotához, de lehet, hogy túl erős lesz így, majd kiderül..

(#45215) VitaD5 válasza Jazz (#45202) üzenetére


VitaD5
tag

Nem stack-elődik, de van rá egy mechanizmus: Ha megveszed az összes Sheen item-et, akkor a nagyobb sebzésű fog prioritizálódni, így az okozza a sebzést, a többi meg nem.

Azonban az Iceborn Gauntlet (Jégkesztyű), ami képes sebzést okozni más Sheen tárgyakkal eggyüt.Tegyük fel, hogy Ezreal-rel meglövöd Q-val a Blue-t. Amíg a célpont a legnagyobb sebzést kapja a Trinity Sheen effetkjéből (Q+200% base AD), addig az Iceborn ugyanúgy aktiválja az AoE sebzést, amiből csak a célpont körüli Golem-eket sebzi (100% Base AD). A Trinity-Iceborn vagy a Lich Bane-Iceborn egy működőképes kombó, habár nagyon drága kivitelezni, ezért nem ajánlott annyira.

[ Szerkesztve ]

Yar Har fiddle di dee

(#45216) Jim-Y válasza Methionyl (#45212) üzenetére


Jim-Y
veterán

Azért abban igazat adok, hogy nem használhatatlan kategória a champ, de rework előtt jobb volt szerintem :)

(#45217) Methionyl válasza Jim-Y (#45214) üzenetére


Methionyl
senior tag

Persze szoktam bár nem main szinten de szoktam vele.
Szerintem se gyengébb lett, inkább "skillesebb", nem csak megnyomod az R betűt és végig táncolsz 5 emberen röhögve, hogy csattan mindenkin a passzív. Persze így sokkal inkább 1 emberre orientált az ultija, mert nem tudsz mindenkit egyszerre megjelölni de azt is nézd, hogy az AP RATIO nagyobb lett az ultin + CD is kevesebb + azért egy mindenkit lassítós ágyú teamfight-nál nem rossz.. Szerintem így most okés.
Ha vissza hozzák, hogy a passzívját stack-elni lehet ultival, akkor csúnya lesz..mint Zyra :(((

(#45216) Jim-Y
Csupán a játék stílusán változtattak. Aki sokat játszik vele annak érthető, hogy most neki rossz vagy "más" :K

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#45218) marked one94 válasza Beni97 (#45213) üzenetére


marked one94
őstag

E spell borzalmasan lassú, Q-ja se tud szerintem elég dmg-et kitolni. Ulti meg csak elzár. Corki jarvan ulti legalább sebez is. Mondom nem véletlen a 42% win ratio.

You'll Never Walk Alone

(#45219) Jim-Y válasza Methionyl (#45217) üzenetére


Jim-Y
veterán

Értelek, igazad van amúgy, lehet, hogy így megváltozott kicsit a játékstílusa de szerintem ezzel azzal baj, hogy így meg vannak nála jobb választások ha csak egy embert kell kivenni a játékból, így méginkább visszaeshet a pick rate-je. Pl ott van Fizz vagy LeBlanc AP vonalon, vagy Zed Ad vonalon akik 1-1 target ellen nagyon jók mellettük ki választana egy immobile Velkoz-t? :/ Nekem jobban bejött a magasabb base dmg-el rendelkező Velkoz akinek gyengébb az ultija de mindenkire egyaránt sebez, mert sokszor volt olyan, hogy pl egy immobile Darius kergetett és pedig kiteoltam a fél páyán keresztül Q,W,E -vel és leszedtem mert nem ért be. Na most az új Velkozzal ez nem tudom, hogy ulti nélkül mennyire kivitelezhető.

(#45220) Bowser válasza marked one94 (#45218) üzenetére


Bowser
aktív tag

Igaz.

Nálunk is volt egy elfeedelt(11-4-2), early és midgameben jó volt. Utána Late gameben olyan szinten nem ért semmit, nem volt sebzése, a support többet ért nála :D De nála voltak a killek, carryzni kellett volna és sehol semmi. :U

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#45221) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Ezt az új Annie tibbers-t hogy kell használni?
Már nem először fordult elő hogy egyszerűen megállt egy helyben a maci és nem ment sehová sem!
A régi annyira jó volt, az aoe sebzésével hogy ott maradt ahová kattintottam, de ez???????
Mint a mérgezett egér összevissza szaladgál és pillanatok alatt le "börsztölik"...

Press "F" to pay respects.

(#45222) Methionyl válasza Jim-Y (#45219) üzenetére


Methionyl
senior tag

Ez ilyen. Minden champet változtatnak, finomítanak, hogy ne mindig ugyan olyan legyen mert kell a változatosság és ne csak 1 champ-es player legyél. Pl.: LB-nek is mekkora "ér vágás" volt mikor már nem tudott többé Silence-elni. Mindenki sírt még is OP maradt :K Ekko-t is nerfelték, még is hozzák igaz már inkább Tank Ekko-nak de még mindig OP.
Én nagy adc main voltam/vagyok és pl.: nagyon szíven csapott mikor a Graves-et teljes rework-öt kapott, ugyan úgy Caitlyn. De egyáltalán nem használhatatlanok lettek, csak más játék stílust igényelnek pont ahogy most velkoz is. Eddig teljesen AOE sebzésre ment ki az egész, most kicsit balance-olták, hogy AOE még mindig fáj, de single targetre is ugyan úgy erős legyen. A mostani velkozzal is végig tudnád kite-olni egy Darius-t. Kivéve persze ha 10/0 ba van, rád flash-el és szét dunk-olja a fejed :DDD


(#45221) Imilenni:
Bal ALT nyomva tartva + jobb klikkel tudod irányítani. Bár most elvileg "okosabb lett" :U

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#45223) Imilenni válasza Methionyl (#45222) üzenetére


Imilenni
addikt

16 win 3 lose, ez volt a ranked statom Annie-vel.
Tudom hogy kell mozgatni meg minden. Régen sok embertől hallottam hogy hülye volt a maci meg nem csinál semmit..nálam 1x fordult elő az azt leszámítva nagyon jó volt.
Persze hú lehet ez jobb lett a maci..szerintem nem, de kinek mi..

Press "F" to pay respects.

(#45224) Bowser válasza Imilenni (#45223) üzenetére


Bowser
aktív tag

Legegyszerűbb ha az R-t nyomogatod + bal klikk. Nem kell keresni az ALT-ot meg hasonlókat :D

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#45225) Jazz


Jazz
veterán

Az hogy lehet én csak azokat tudom játékba invelni akik a friend list-emen vannak?

Míg minap az egyik játékos úgy invelt hogy nem volt a friend list-emen. Annyi, hogy az utolsó előtti game-ben együtt voltunk. Én a recent list-ből sem tudok senkit invelni. Csak két opció van. Add friend, és block. Ennyi. Régebben lehetett, de mostanában nem.

Kérdeztem hogy hogy csinálta, de nem árulta el. Hack?

free your mind

(#45226) saelin


saelin
veterán

Óriási. A mai digis szenvedés után alacsony prioritású várólistára rakott a leavebuster (3 megszakadt meccs). :(

Remélem hamar elfelejti a rendszer.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45227) Jazz válasza saelin (#45226) üzenetére


Jazz
veterán

Ilyen is van?

Engem is dobált ma, igaz nem digi. Ki is lőttem. A mobil netet meg be.:) Az legalább megbízható.

free your mind

(#45228) Ryder1 válasza saelin (#45226) üzenetére


Ryder1
senior tag

Az egy dolog, hogy 1 megszakadt meccsed után mész még egyet, hátha megjavult, de hogy a második után is... :D Kicsit azért megérdemled, ha belegondolsz. :DDD

(#45229) saelin válasza Jazz (#45227) üzenetére


saelin
veterán

Igen a 3. utáni dc-nél már én is áttértem a mobilom hotspotjára, de az a 3... Nem tudom ma mi volt a diginél, de reggel tíztől egészen egy órával ezelőttig hol volt, hol nem volt net, mint a mesékben. Viszont legalább bepótoltam az elmulasztott évek társasjátékait! :) A legjobb viszont az lett volna, ha ezt nem tapasztalom meg... persze honnan tudhattam volna, hogy ennyit fog nyögni a hálózat.

Szóval a nap tanulsága: Csak akkor játsz lol-t ha legalább 1 órán át stabil a net! :W

(#45228) Ryder1
Nem egymást követő 3 dc volt, hanem egy délelőtt, a következő valamikor 3 óra körül és az utolsó meg kb másfél órája. De igazad van, várnom kellett volna legalább egy órát, amíg biztosra nem megyek a hálózat stabilitásában.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45230) kenwood


kenwood
veterán

nekem fixen megy a low prio queue.
ha 2-3 invet nem fogadnak el,utana az 1-2 percbol 7-10 lesz.
az erdekes az,h a rejoin reseteli az egeszet,es ujra 1-2 perc lesz.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#45231) Jazz


Jazz
veterán

A "kártya" szegély (platina, arany...., játék töltés közben), a legmagasabb rank-ot mutatja mindig? Mi van ha visszaesel egy div-et. Onnantól arany lesz a plat helyett?

free your mind

(#45232) Kanczy válasza Jazz (#45231) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Az előző season végén elért rangot mutatja :)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#45233) Bowser


Bowser
aktív tag

Lowság: Ma a mi csapatunkban pickeltek egy Rek'Sai-t na mondom előre magamban ez tuti noob lesz. Az is volt, bronzba egyszerűen nem tudják használni. Feed, dive és feed, gyenge farm, 0 gank pedig az enemy agresszívan pusholt, azt se tudják, hogy kell használni.

Profiság: Ma enemybe a töltőképernyőnél a Rek'Sai-nak ilyen ikonja volt:

A Rek'Sai egyénileg csak Plat 4 volt, de ha valaki 5vs5-ben az előző szezonban csapatként Diamond-os az tudhat valamit :D
17/0/11-ben végzett..
.
.
.
.
.
.
.

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#45234) Mister_X válasza Bowser (#45233) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én amúgy csípem Rek'sai-t és néha tudok vele művelni LCS-level playeket. :B De ugye az ritka. Meg még tuti kéne 50-100 meccs csak vele, hogy igazi sivatagi terror legyek, az enemy junglert nem mindig tudom szívatni, hacsak nem Yi.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45235) Beni97 válasza Bowser (#45233) üzenetére


Beni97
őstag

Én tavaly mikor bronz-ba voltam, elég sokat rek'sai-al mentem. Elég jól is ment vele. Rengeteg comeback-et csináltam vele, olyan tankos voltam, hogy nem igaz és még damage-t is toltam. Udyrral még jobb voltam. Idén már nem igen mentem jungle-be, valahogy nem megy ott most.

(#45236) Yodamest válasza Beni97 (#45235) üzenetére


Yodamest
addikt

Azóta gyengébb lett, nemhiába van az, hogy tavaly LCS-en is orba-szájba hozták, idén meg már nem is látod. Én is szeretek vele játszani, jó maga az elgondolás, meg a képességek csak valahogy gyengécskének érzem a többi OP junglerhez képest. Tankos junglerben nekem Tahm a király jelenleg és tök fasza, mert soha nincs tiltva. Simán lehet vele hozni a meccseket, endgémbe egy thornmaillel akár 1v3-ba is legyakom az enemyt. (szokott is jönni a "honor Tahm" ilyenkor :) )

MÁS: Fú kipróbáltam a Yasuot éles helyzetben, eddig csak botmeccseket mentem vele, de hát abból ugye semmi nem derül ki... Hát nem tűnik így valami erősnek, azt hittem valahogy könnyebb vele. Igazából azzal van a baj, hogy a nehézség/erősség mutatója nem valami jó, nem könnyű vele játszani más sokkal könnyebb champ meg szintén tud ilyen erős lenni. PL. Chogath volt az ellenfelem és egyszerűen nem tudtam vele mit kezdeni, 1X ugyan megöltem, de végig ő irányította a lanet. Midre akkor már inkább hozok én is egy Tahmot akivel simán hozom a lanet.

[ Szerkesztve ]

(#45237) Jim-Y válasza Yodamest (#45236) üzenetére


Jim-Y
veterán

Most amugy ettől még ne keserdj el, és ne add fel yasuo-t, cho elég sok champet counterel, mert durva sustain-je van. Gondolom azért hozta az ellenfeled pont őt, mert te yasuo-t pickeltél aki köztudott, hogy nagy lane bully.

(#45238) saelin válasza Yodamest (#45236) üzenetére


saelin
veterán

Ha már Tathm... ezen a héten őt lehet kipróbálni! :C Eddig csak egyszer volt rá alkalmam, de valami piszok régen.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45239) FoLey-v válasza saelin (#45238) üzenetére


FoLey-v
addikt

Nekem régóta megvan már a tahm csak support terén hanyagoltam,valamiért nem ment. :D Blitzcrank,thresh,braum-ot szoktam használni. :D

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#45240) Kanczy válasza saelin (#45238) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Fú, de unalmas a Tahm support. Akkor sem szerettem vele játszani, amikor erős volt, de most már nem is igazán az :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#45241) Beni97 válasza Yodamest (#45236) üzenetére


Beni97
őstag

Yasuo nehéz champ és megéri vele gyakorolni. Én már régóta yasuo-zok és még mindig nem megy vele.

(#45242) saelin válasza FoLey-v (#45239) üzenetére


saelin
veterán

Threst múltkor próbáltam és valami iszonyat mobilis supp. Nem is csoda hogy minden 3-4. meccsen ő jön velem szembe.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45243) Solad válasza saelin (#45242) üzenetére


Solad
őstag

Nekem a múltheti kedvenc meccsem a BC supp, thresh ADC. Nagyon fun volt :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#45244) Jim-Y válasza Solad (#45243) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nekem pont tegnap éjjel volt egy ilyen meccsem, csak normal-draft-game volt, szoval leginkább fun, de a mi botlane-ünk egy BC supp, Thresh ADC volt.

(#45245) saelin


saelin
veterán

Ezt olvastátok? Smurf is téma benne.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45246) marked one94 válasza saelin (#45245) üzenetére


marked one94
őstag

Pont ma néztem famasfordemacia magyar srácnak a streamjét párszor régebben is néztem. Ő meg pár ismerőse állandóan azt csinálják hogy kis ligába smurfolnak meg invelik be a chatről a kis ligás játékosokat. Most az ilyennel mit fognak csinálni? Sima ban? Mert ő még nem is tudja azt mondani hogy nem csinálta. Az más kérdés hogy utálom a srác stílusát :D

You'll Never Walk Alone

(#45247) Yodamest válasza saelin (#45245) üzenetére


Yodamest
addikt

Én egyébként ezt a smurf account dolgot nem értem: az még oké, hogy alázni akarja a kicsiket ezért csinál egy új accot, de az mmr-rendszer olyan, hogy ha sokat nyersz folyamatosan akkor olyanokat fogsz kapni akik a te szinteden vannak. Most igazából nyer egy 15-20 meccset zsinórban és már ugyanott van vele mint a main accján. Ez ilyen pillanatnyi öröm csak, ezért nem értem miért jó. Vagy ilyen 20 meccsenként új accot indít?

(#45248) kenwood válasza marked one94 (#45246) üzenetére


kenwood
veterán

Tul sokat nem tud smurfolni.
Ha nem az elso meccse az accon, akkor ket dolgot tud csinalni :
- direkt szarul jatszik ,es kikap
- diamond szinten jatszik a bronze accal,es par meccs alatt az egekbe szokik az mmrje.

raadasul mas accjat tilos hasznalni..
ha azt kiszurjak a streamen,akkor repul is a ban.
Ha o huzta fel,akkor mar a szintezes kozben rakerult a smurf flag az accra.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#45249) saelin válasza Yodamest (#45247) üzenetére


saelin
veterán

Ha valaki játszik másik szerveren az is smurf? Pl nekem van egy 30-as accom eune-n és vagy egy lvl 5-ös euw-n. Még régen csináltam és párhuzamosan toltam a kettőt, de végül időhiány miatt abbahagytam. Amolyan 100%-os free to play accnak szántam.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45250) Imilenni válasza Beni97 (#45241) üzenetére


Imilenni
addikt

Gold alatt 2-3 item után carry, még ha 0/10/0-ban is van. Szinte bárki játszik vele :DDD
Fentebb már más, meg ha valakinek van esze megy rá a CC és akkor nem ér semmit.

Press "F" to pay respects.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.