Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45051) jUUh


jUUh
addikt

Most komolyan, honnan szedjek én 500 kék esszenciát amikor kulcsot alig dob, ha dob is, nem champ shardot... :W Amióta bentvan a játékban a hextech craft, 195 kékem van... :W :W

Samsung Galaxy S23+

(#45052) Solad válasza jUUh (#45051) üzenetére


Solad
őstag

A 195 is több mint a nulla, ingyen kapsz kontentet ugyhogy örülj neki és ne sírjon a szád :W

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#45053) Methionyl válasza jUUh (#45051) üzenetére


Methionyl
senior tag

Tokent betudod váltani champ shard-ra..szóval ki lehet farmolni anélkül is, hogy kulcs + ládázz. Csak token kell, ami ingyen van, csak S- vagy annál jobbat érj el egy lvl5 ös vagy lvl6os champ-el

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#45054) Methionyl válasza Methionyl (#45053) üzenetére


Methionyl
senior tag

nem szóltam, félre értettem :N

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#45055) Imilenni válasza Methionyl (#45053) üzenetére


Imilenni
addikt

Hősönként hány token-t lehet kapni?
Mert van egy Cassiopeia hős shardom, aztán jólenne annyi kék eszencet összeszedni:)

Press "F" to pay respects.

(#45056) yabba válasza batai15 (#45042) üzenetére


yabba
aktív tag

lulu?

Most nézem, hogy már írták (visszafelé olvastam a fórumot).

Én régebben mentem, de kell, hogy ismerjék a csapattársak mit tud. Mostanában Morgana, vagy Alistar.

[ Szerkesztve ]

(#45057) saelin


saelin
veterán

Meglett a 10 besorolóm. 4 winem lett és silver IV. Ez nem tudom mennyire jó.

(#45056) yabba
6 játék után azt kell mondjam, hogy csak egy valamit sajnálok lulu-ban... mégpedig azt, hogy a pajzsa nagyon gyenge. Emiatt inkább a W-jét fejlesztem, mert az legalább 1.x másodpercig kivonja a célpontot a forgalomból. A pajzs még életet nem mentett! :P

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45058) yabba válasza saelin (#45057) üzenetére


yabba
aktív tag

Ha a pajzs a lényeg (pl blitz miatt), akkor inkább morgana.

Viszont lulu pajzsa sebzést is ad annak akire teszed, és egy ardent cense-rel külön jó.

(#45059) CraBByzzz


CraBByzzz
aktív tag

Na ez a veigar nem rossz :D 1550 stack másodjára vele. Elég op one-shot gép.

Más: Valaki nem tud chatszobákat ahol lehet keresni embereket az ip weekendre? Vagy ha valaki akar jönni már 2en vagyunk (én s3, haverom b2). Infiniti néven kereshettek EUNE-n.

(#45060) CraBByzzz válasza CraBByzzz (#45059) üzenetére


CraBByzzz
aktív tag

Bocsi, dupla

Jövőhéten lesz elvileg rúna leárazás (1et veszel 2-t kapsz). Szóval megéri tartogatni az ip weekendel szerzett ipt :P

(#45061) Solad válasza CraBByzzz (#45059) üzenetére


Solad
őstag

1550 stack? Azért azt ne akard beadni hogy 1000 fölötti cs számmal végeztél egy meccsen :DDD

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#45062) CraBByzzz válasza Solad (#45061) üzenetére


CraBByzzz
aktív tag

Bocsánat, stack alatt ap stackre gondoltam. xd fail 1550 apm volt.

(#45063) #53932800 válasza Solad (#45061) üzenetére


#53932800
törölt tag

Ám mostmár nem is ugy van,hogy megölt minion után ad AP-t hanem eltalált hős után. :R

(#45064) saelin


saelin
veterán

Úristen ma mit ajánlott fel a youtube!

Már vagy 10 perce ezeken röhögök! :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45065) huzsihun


huzsihun
újonc

Nyerj mystery skint! Kattints a részletekért!

[link]

(#45066) saelin


saelin
veterán

Most kipróbáltam ezt az URF nevű játékmódot... szvsz xar. :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45067) Nova96 válasza saelin (#45066) üzenetére


Nova96
őstag

Szerintem meg fun, jo kikapcsolódás.

(#45068) olloczky


olloczky
senior tag

Gyerekek .. yorickra függtem most rá.. earlyben kicsit gyengécske, de midre annyira op lesz, hogy nem igaz.. :D sokszor olvastam már a viccet, hogy "Yorick walks into a bar.. there is no counter.." és tényleg igaz :C

[ Szerkesztve ]

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#45069) Bowser válasza olloczky (#45068) üzenetére


Bowser
aktív tag

Én azt szoktam mikor valaki pickeli, hogy ez valami új champion? OP? :C

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#45070) olloczky válasza Bowser (#45069) üzenetére


olloczky
senior tag

"OP?" ezt hogy érted? :D nem tudod mit jelent, vagy hogy tényleg az-e?

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#45071) saelin válasza olloczky (#45070) üzenetére


saelin
veterán

Azt trollkodja, hogy azt hiszi hogy új champ, és érdeklődik az erőssége után. Gondolom. :P

ON:
Ecsém, de béna vagyok Gnar-al... Eddig az összes meccset vele elvesztettem. Nem az hogy sokat haltam vele, hanem hogy egyszerűen nem tudtam ölni vele semmit, vagy csak nagyon ritkán. Nálam bekerült a nehéz karakterek közé, mint amilyen leblance is.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45072) Nova96 válasza saelin (#45071) üzenetére


Nova96
őstag

Tanács Gnarhoz, jatsz a w passivjaval + defensiven is lehet(e) ugralni, q jo poke, de csak ha van damage. Konkrétan tavolrol letudod szedni felhpra. Ami build bejott nekem eddig legjobban: trinity, black cleaver, frozen mallet es utana tankositok.

[ Szerkesztve ]

(#45073) Kanczy válasza saelin (#45071) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Gnarral nem kell ölni lanen, nem arra van a champ. Ganknél elég erős, ott meg lehet oldani, de 1v1-ben inkább csak letolod az ellent a laneről, aztán teamfight-ban lesz nagyon durva CC gép :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#45074) saelin válasza Kanczy (#45073) üzenetére


saelin
veterán

Megpróbálok vele teljesen másképp játszani, mint ahogy szoktam a többi hőssel. Csak védekezés és néha poke az enemybe. Szóval vissza kell magam fogni, ami nem lesz egyszerű.

Most egy mundo-t fogtam ki topra és nála még az sem működik, hogy kicsit megszeded és elmegy, mert nincs hpja. Teemo-t is kaptam már ki toppon, ami talán a legrosszabb, mert sokkal távolabbról tud támadni mint Gnar. Megpróbálok vele full defenzíven játszani és csak dobálni az ellent, csak elég nehéz így vele... ugye farmold a miniont, tartsd távol a hőst a toronytól, próbálj a lehető legtovább a lanen maradni, figyeld a ganket. Lehet a top nem nekem való, mert ennél még a jungler szerepe is könnyebb. Persze azért próbálkozom tovább, mert anno Fiorát is volt egy hét mire megtanultam használni. Kellett hozzá egy tonna vesztes meccs és addigra annyit hibáztam, hogy már nem volt mit elkövetnem vele. :D

Pl a kezdetekben gnar E-jével véletlen bepattantam a torony alá... Csak fogtam a fejem, hogy hogy lehetek ilyen bolond! :W

Jungleresnek végül Shyvanát fogtam be, mert valami vicc vele a szörnyek kipucolása. Evelynnel és Kindreddel állandóan azon kell aggódnom, hogy vajom nem halok-e meg camp takarítás közben (olyan gyorsan szedik a hp-m a szörnyek), míg a sárkánycsajjal egy W és Q spam az egész. Egy-egy camp között pedig elnyomok egy potiont és kb már is visszajön a vesztett hp. Lvl 3-4-en már tudok gankelni, lvl 6-on pedig egyedül viszi a sárkányt. Átalakulva pedig nem nagy veszély beugrani 2-3 ellenség közé sem. Kicsit meg is lepett hogy ilyen jól megy vele, mert nehezebb hősnek gondoltam az átalakulása miatt. Na, ő egy pozitív csalódás! :K

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45075) TBT


TBT
addikt

Morgana táppénzen van :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#45076) Solad válasza TBT (#45075) üzenetére


Solad
őstag

Ez egy irritáló győkér.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#45077) Beni97 válasza Solad (#45076) üzenetére


Beni97
őstag

Lemaradt, hogy a véleményed szerint.

[ Szerkesztve ]

(#45078) Solad válasza Beni97 (#45077) üzenetére


Solad
őstag

Nem is terveztem odatenni.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#45079) saelin


saelin
veterán

Twisted Fate teleportálás közben sebezhetetlen? :F

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45080) Imilenni válasza saelin (#45079) üzenetére


Imilenni
addikt

Nem, és meg is szakítható én úgy tudom.

Press "F" to pay respects.

(#45081) Kanczy válasza Imilenni (#45080) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Így van :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#45082) saelin válasza Imilenni (#45080) üzenetére


saelin
veterán

Az érdekes... Most tolok egy meccset és twisted teleportált pirosan. Sem sebezni, sem megszakítani nem tudtam és kb olyan gyors volt, mint egy baron utáni tp.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45083) Beni97


Beni97
őstag

TF 1 SHOTS BARON!

Ha valaki nem látja akkor annyi az egész, hogy Quinn elindul full builden, olyan itemekkel amik adnak mozgási sebességet+bázisvédő cucc+quinn ulti és közbe adják rá a buffot és néha eléri a 3000-es mozgásit egyszer még a 4000-et is. De mikor először elindul Ott a Tf rádob egy piros kártyát de Quinn mivel gyorsabb így lehagyja és még pár piros kártyát dob rá amiket szintén lehagy és a végén a baronnal megáll és betalál mind.

[ Szerkesztve ]

(#45084) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Szerintetek ez jó build Rengonak?
CD-s cipő, Infinity, Statik, Youmo és Ravenous Hydra.
Utolsónak nem tudom mit kéne, végülis GA-t ne nagyon vegyek ha nem kapok fókuszt nem? Inkább a burstra kéne rámenni vagy valami off tankos item?
Megköszönném a segítséget :)

Press "F" to pay respects.

(#45085) Evil Snowman válasza TBT (#45075) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Zsizi a legnagyobb király. Jelenlegi kedvenc streamerem, a VR a másik. A stílusa meg direkt ilyen, valahogy el kell adnia magát az embernek. :DDD

(#45086) kenwood válasza Evil Snowman (#45085) üzenetére


kenwood
veterán

Zsozsenak vannak jo dumai,csak unalmas, hogy minden masodik poenja a melegekrol szol.
Kicsit latens az ember sztem

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#45087) Evil Snowman válasza kenwood (#45086) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Nekem most egy sem ugrik be, ahol a melegekről lenne szó, lehet átsiklok felette, mert engem hidegen hagy az ilyen jellegű megnyilvánulás. Tuti nem százas az ember, de ezért is szeretem (nem úgy :DDD ).

(#45088) olloczky


olloczky
senior tag

Ez a Yorick tényleg bejött..máris silver 3ban vagyok :D irány gold :C

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#45089) Kanczy válasza olloczky (#45088) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Most egy kicsit nem szeretlek ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#45090) Yodamest válasza olloczky (#45088) üzenetére


Yodamest
addikt

Jött ellenem tegnap egy Yorick, csak nem te voltál az? ;]

Valóban nagyon erős, ezt az is jól mutatja, hogy Malza topoztam és nem bírtam nyerni ellene. Tök jól tartotta magát, rám igazából nem volt túl veszélyes, 1 gank alkalmával megtudott ölni aztán vettem itemeket és én is visszaöltem ultival. Más ellen simán betolom az ösvényt és torony alatt kell farmolnia, de ő valahogy jól bírta a törődést, tök egyenlő lane volt. Többi lanet közben szépen megnyertük így feladták, mi végig csak a saját csatánkat vívtuk :)

(#45091) olloczky válasza Yodamest (#45090) üzenetére


olloczky
senior tag

Malzával még nem találkoztam :)

(#45089) Kanczy: ne hari :(

[ Szerkesztve ]

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#45092) huzsihun


huzsihun
újonc

(#45093) kenwood válasza huzsihun (#45092) üzenetére


kenwood
veterán

Ha szeretnel a kozosseg tagja lenni,akkor ird le,hogy mit,es miert linkelsz.
Ha csak reklamozni szeretned a sajat,vagy barataid oldalat,es csupan linkekbol fog allni a forumos aktivitasod ...
... az ugy nem igazan lesz jo, sztem.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#45094) Imilenni válasza kenwood (#45093) üzenetére


Imilenni
addikt

Egy kis segítség azoknak, akinek nehezebben megy early-ben a jungel.

Ne értsd félre, csak azért a tiédre válaszolok hogy ő is lássa kb így kellene linkelnie. SZVSZ

Press "F" to pay respects.

(#45095) feedme


feedme
tag

Én nem tudtam, de leírom, hátha más se. Ha három skin töredéket beforgatsz, kaphatsz olyan skint, amihez nincs meg a hős. De ha megvetted a hőst, ingyen kiválthatod.

(#45096) Solad válasza huzsihun (#45092) üzenetére


Solad
őstag

(I)"Próbáld meg kitalálni, merre lehet az ellenfél dzsunglerese!"(/I)

Eddig olvastam

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#45097) Jazz válasza Solad (#45096) üzenetére


Jazz
veterán

"Nagyon fontos, hogy ne pörögd túl a játékot és OBJEKTÍV orientáltan játssz!" :(

free your mind

(#45098) micafighter válasza feedme (#45095) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen sajnos ilyen, irtam már ide amikor én is igy jártam.

(#45096) Solad pedig ez valóban fontos. Nyilván nem arra kell gondolni hogy a minimapon lásd meg a hösét, és ügyes vagy ha felismered a karakterének a képét, hanem ha pl ki tudod találni hol fog gankelni, counter gankelni tudsz ami megfelelően kivitelezve könnyen kettő killt jelenthet a csapatodnak.

[ Szerkesztve ]

(#45099) Beni97 válasza micafighter (#45098) üzenetére


Beni97
őstag

Hát igen de ez szerintem nem segítség, hanem alap dolog.
Én csak a kiemelt szöveget olvastam el a felsorolást már nem.
Nem mondom, hogy rossz az oldal de néha tud hülyeségeket írni.

(#45100) Solad válasza micafighter (#45098) üzenetére


Solad
őstag

Nem a mondat informaciotartalmaval van bajom. Tizenevesen nem adtam volna ki a kezem alol ilyen ganaj munkat. Dszunglerese? Konyorgom...

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.