Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44751) sutyesz96 válasza Mister_X (#44749) üzenetére


sutyesz96
őstag

ha nem kap az ember "enyém a kill" voli jungle-t vagy "you noobs" top ashe supportot.

Ilyen nincs. :N

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#44752) Mister_X válasza sutyesz96 (#44751) üzenetére


Mister_X
nagyúr

És mégis van.

Megfejtés: Volibear gankel ami jó, de akkor is leöli az ellent, amikor ignite van rajta. Elsőnek beírok egy "..."-ot, válasz "sry", a második eset után egy "really?"-re is "sry". De ezt megcsinálta topon és boton is. Cserébe turret meg kósza Fizz vitte el (mert a minimapot és a chat logot b*szik figyelni, Syndrával meg nem álltam le követni a halat).
Megfejtés kettő: player megkapja a support role-t, last pick, Ashe-t választ, majd megy topra Renekton ellen (mondjuk az eredeti top laner meg Ekko volt, az is egy érdekes művelet) - és persze menjek el én a kurva anyámba, amiért nem volt elég két missing és egy alert ping Brand miatt.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44753) Kanczy válasza Mister_X (#44752) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Miért lenne az Ekko top érdekes? Hónapok óta az egyik pick/ban champ topra :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#44754) hugi0


hugi0
őstag

Mit szoltok az SKT - RNG mecshez ?
Mindent buffol a rito, hogy minnel rovidebb, porgosebb legyen a jatek.
Erre kaptunk egy izgalmas 1 oranal is hosszab jatekot a sracoktol.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#44755) hugi0 válasza hugi0 (#44754) üzenetére


hugi0
őstag

Jaj mekkora volt ez a SUP vs CLG.
Az eselytelennek velt torok csapatnak szurkoltam.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#44756) sutyesz96 válasza Mister_X (#44752) üzenetére


sutyesz96
őstag

Mmint olyan nincs, hogy ilyen, vagy ehhez hasonló csapattársat ne kapj.

.. na jó néha normalban előfordul hogy értelmes csapatod van. :P

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#44757) Jim-Y válasza sutyesz96 (#44756) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szerintem ez a legkevésbé rossz, de most tényleg, attól mert nálad jobb helyen lett volna az a +200gold még team-gold és ami fontosabb addig sem farmol az enemy, addig is megy a death-timer. Szóval iagzán irigyellek titeket ha az ilyen csapattársak a legnagyobb problémáitok nem a 40-et 30 percben farmoló zed, vagy a 10. percben 0-7-0-val álló top meg hasonlók. Egye bassza vigye el Voli a kill-t, kapok érte assistot meg pénzt meg előnyt az ellenfelemmel szemben + addig sem feedel a jungleresünk.

(#44758) Dolby válasza Mister_X (#44752) üzenetére


Dolby
senior tag

"mondjuk az eredeti top laner meg Ekko volt, az is egy érdekes művelet"
Ezt hogy kellene értelmezni?

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#44759) Mister_X válasza Dolby (#44758) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én a top = tank felállás híve vagyok és egy papír AP carry szerintem nem való oda - főleg tank ellen. Épeszű keretek között ki hoz Renekton ellen Ekkot?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44760) micafighter válasza Mister_X (#44759) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ekko azért annyira nem papir btw, meg ott a tank top ekko build ami mostanába igen népszerü.

[ Szerkesztve ]

(#44761) Beni97 válasza Mister_X (#44759) üzenetére


Beni97
őstag

Én többször látok tank ekkot topon mint miden ap ekkot.

(#44762) Mister_X válasza micafighter (#44760) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát az egy full AP Ekko volt (mit is vártam), Renekton lazán huzigálta a double killeket.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44763) sutyesz96 válasza Jim-Y (#44757) üzenetére


sutyesz96
őstag

Látom ide is mindenki sírni jár. :DDD

Nem hiszem el, hogy még mindig nem tanultatok meg ignoreolni.. Oké, feeder/noob/gyökér csapattársad van, tökmindegy minek nevezed. És akkor mivan? Te meg hagyod magad hogy felhúzza az idegeidet egy troll? Ezzel csak neki kedvezel, nem igaz hogy nem jöttetek még rá.

Ilyenkor nem feladni kell, meg idegeskedni, hanem kihozni magadból azon a meccsen a lehető legtöbbet, és tanulni a saját hibáidból, gyakorolni. Következő meccsen pedig újult erővel nekiállni a játéknak.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#44764) Jim-Y válasza sutyesz96 (#44763) üzenetére


Jim-Y
veterán

Ezt nekem szántad? Csak mert valahogy nem tűnik válasznak az én hozzászólásomra azért kérdezem :)

(#44765) sutyesz96 válasza Jim-Y (#44764) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ezt úgy általában. :R

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#44766) Beni97


Beni97
őstag

[link] Nem tudjuk meddig megy a stream, de ha kedvetek van nézhettek minket. Új modon megyünk és fun,

(#44767) Mister_X válasza sutyesz96 (#44763) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én lenémítok mindenkit a francba az első helytelen megnyilvánulása után. Csak elkövettem azt a hibát, hogy a megszokott játékidőmtől (00-04) eltérő időben léptem be. Ez van, néha kiömölhet a só, ha meg nem tetszik, átugrod vagy ignorálsz. Vagy azt, aki rendszeresen panaszkodik.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44768) stefyY


stefyY
őstag

Most mondjátok azt, hogy feeder típus vagyok... :DDD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#44769) Fl3x


Fl3x
aktív tag

Hát ez a G2....nagyon gyenge, nem gondoltam volna, hogy EU LCS ilyen gyenge színvonalon van.

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#44770) ClydeBeka2 válasza Fl3x (#44769) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Nincs ilyen gyenge szinvonalon. Csak semmit nem készültek, nem gyakoroltak erre a tornára és ezért ilyen gyengék. Inkább szünetet tartottak, mert 2 hét múlva kezdődik a summer lcs, és az dönti el ki megy a vb-re, arra pihennek rá.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#44771) hugi0


hugi0
őstag

Hat ez a RNG vs CLG
Igy eldobni egy nyert jatekot.

Stixxay viszi a hatan a CLG-t.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#44772) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Jungel hőst keresek , Kindred és Rengar között nem tudok dönteni, ki tud hasznosabb lenni a csapat számára?
Tudnátok segíteni?

Press "F" to pay respects.

(#44773) RangerFox válasza Imilenni (#44772) üzenetére


RangerFox
veterán

Team comptól függ... Meg hogy milyen játékstílust szeretsz. Igazából mindegy, mind a kettővel lehet carryzni, ha ez a célod vele. Rengar viccesebb szerintem, főleg ha feedbe vagy. Tényleg, csak röhögni tudsz, hogy porlad szét az enemy. :DD

(#44774) Jazz


Jazz
veterán

A bloodlust mastery hogy működik pontosan?
20%-al megnöveli (legjobb esetben) az aktuális Life steal-edet, vagy +20%-ot ad, függetlenül attól hogy mennyi a LS-ed?

free your mind

(#44775) Zedz válasza Imilenni (#44772) üzenetére


Zedz
addikt

Én elég sokat Kindredezek, néha midre is viszem ha Yasuot kibannolják, és szerintem ott is teljesen életképes. Amire figyelni kell az a passzívjának a megfelelő stackelése, illetve ügyesen használni az ultit.

Ha elfeedeltek téged, vagy farmból megvannak az alapvető itemek, onnantól tényleg carryzni tudja a játékot. Amit sajnos Rito nem néz jó szemmel, a legutóbbi 2 patchben kapott 1-1 nerfet. :(

[ Szerkesztve ]

(#44776) Imilenni válasza Zedz (#44775) üzenetére


Imilenni
addikt

Köszönöm a válaszokat!
És tudnál egy jó általános buildet mondani?
Jungelbe és midre?
Gondolom Botrk alap neki, meg Hurrican :)

Press "F" to pay respects.

(#44777) Zedz válasza Imilenni (#44776) üzenetére


Zedz
addikt

Jungleben ez alapján építkeztem, apróbb módosítással.

Hunter's potiont nem vettem meg, helyette inkább rusholtam a Hurricanra, aztán Botrk, ahogyan Te is írtad. Ha ez a kettő megvolt, onnantól szituáció függő nálam a dolog. Ha kellett akkor elkezdtem defet építeni, ha nem akkor pedig tovább az attack speedre vagy armor penre. Utóbbit egyre több helyen olvasom, hogy lehet arra kellene inkább fókuszálni, mert elég hatásos, de őszintén bevallva még nem próbáltam ki. Jungleben a W-t rakom ki először, aztán Q, E, majd a Q maxolása, W maxolása aztán E.

Miden nem sok változás éri a buildet, annyi, hogy kezdő itemnek egy Long Swordot veszek, 3HP poti aztán építem Hurricant, majd a Long Swordból kiindulva pedig Botrk-t, mint a jungelben is tenném.

Miden még annyi változik, hogy feltűnőbb ha elmész a megjelölt campre vadászni, illetve ez ugye farm kiesést is jelent, ezért ésszel kell csinálni. De mindenképp fontos a passzívod stackelése, 10 körül már meghálálja magát a dolog. Itt a Q az első spellm, majd a W, E, és a maxolási sorrend nem változik a junglehez képest. Persze az ulti mindig előnyt élvez, először az legyen maxon. :)

Annyira figyelj még, hogy Kindred eléggé papír, szóval ne nagyon ugorj bele 1v3-as csatározásba mert könnyen pórul járhatsz. Apróbb falaknál tudod használni a Q képességed, az egy kicsit segít a menekülésben vagy valakinek a levadászásában. Early gameben most lett lenerfelve a W + Q kombó, ugye a töltési időről van most szó, de late gameben 2s-re csökken a Q-d ha a W területén állsz.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, ha Kindredet veszed meg és kérdésed van, írj nyugodtan. :D

(#44778) Imilenni válasza Zedz (#44777) üzenetére


Imilenni
addikt

Köszönöm :)
Eddig két meccset mentem vele, hát az elsőn is a képen látható dolog állt fent (Persze ott abban énis voltam hibás) De a második, hát.. :D
Egyébként egész szép play-eket lehet vele menni. Erősebb mint hittem..

Press "F" to pay respects.

(#44779) Zedz válasza Imilenni (#44778) üzenetére


Zedz
addikt

Jaja, ha lesz egy kis gyakorlatod benne, akkor félhet az akire a jeled raktad. :D
Ráadásul most jön egy elég pofás skin hozzá. Pedig megfogadtam, hogy többet nem költök rá, de a Rito ezt másképp képzelte el. :D

(#44780) Jazz válasza Jazz (#44774) üzenetére


Jazz
veterán

Erre valaki? ...
A hadúr vérszomja hogy működik pontosan? +20% LS-t ad, függetlenül attól hogy mennyi az aktuális LS-ed, vagy +20%-al megnöveli az aktuális LS-edet?

free your mind

(#44781) micafighter válasza Jazz (#44780) üzenetére


micafighter
nagyúr

+20%, függetlenül attól hogy mennyi van. Tehát ha mondjuk van 10%LS-ed alapbol, akkor low hpn lesz 30%. Ha 0 lifestealed van, akkor low hp-n lesz 20%.

(#44782) Jazz válasza micafighter (#44781) üzenetére


Jazz
veterán

:R

free your mind

(#44783) kenwood


kenwood
veterán

A tankos junglereket preferalom,de ha kindred,graves,yi es nidalee mehet,akkor adtam egy eselyt az amu ap buildnek.
runic echoes,rylais,abyssal,boots of switness,morelo,rabadon.

Kikaptunk ugyan,de 24-11-14 lett a statom.
Seriesre inkabb a frozen heartos,tankos buildet vinnem,max egy abyssal,vagy inkabb malphite.
bohockodni viszont jo,es nem akkora troll,mint egy pantheon support,vagy vayne top.
Tankos csapat ellen is jo,mert amennyivel kevesebbet elsz,annyival tobbet sebez a combo es a W.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#44784) Bowser


Bowser
aktív tag

EUNE most halálos :D Laghalmaz röviden :D

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#44785) saelin válasza Bowser (#44784) üzenetére


saelin
veterán

Lol, most néztem rá a kliensre és 3 felkiáltójel pillantott vissza rám... :DDD

Pedig pont most akartam egyet aramozni. Más szerverek jók?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#44786) Zedz válasza Bowser (#44784) üzenetére


Zedz
addikt

Múlt héten is volt amikor teljesen használhatatlan volt. :(

(#44787) Jazz válasza micafighter (#44781) üzenetére


Jazz
veterán

Van még egy ilyen nem teljesen tiszta, félreérthető helyzet:
- Trinity force: UNIQUE Passive - Spellblade: After using an ability, the next basic attack deals bonus physical damage equal to 200% of base Attack Damage on hit

- Ravenous Hydra: UNIQUE Active - Crescent: Deals 60% to 100% of total Attack Damage as physical damage to nearby enemy units (closest enemies take the most damage)

Az egyik a Base attack dmg x %-át adja.
A másik a Total attack dmg y %-át.

Mi a különbség a kettő között?
- Base attack dmg amit itemekkel összeszedsz? Mondjuk van 500 AD-d. Akkor annak a 200%-át adja a trinity? Tehát 1000. És ez még crit-elhet is?
- A Total attack dmg-be meg benne van az alap ugyan úgy + buff és minden más?

free your mind

(#44788) Solad válasza Jazz (#44787) üzenetére


Solad
őstag

A base dmg az ami a bonuszok nelkuli. Raviszed a kurzort az AD-ra es kiirja base+bonus formaban.

Total AD pedig az aktuális AD-d, minden együtt.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#44789) glacious válasza Jazz (#44787) üzenetére


glacious
addikt

A karakter alapsebzése, ami szintenként nő. A bónusz ehhez adódik, cuccok, képessgek stb.. Az így kapott érték a teljes sebzés, amit kiír a karakterlapon (ha fölé viszed az egeret látod az összetételt).
Tehát, ha van 500 AD-d és abból 100 az alap, akkor trinity-vel 200-zal többet fogsz ütni.

(#44790) stefyY


stefyY
őstag


99 LP pls...

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#44791) Jazz válasza glacious (#44789) üzenetére


Jazz
veterán

"Tehát, ha van 500 AD-d és abból 100 az alap, akkor trinity-vel 200-zal többet fogsz ütni."

Ez akkor azt jelenti, hogy a hidra jóval nagyobbat fog ütni?
- Van 500 AD abból 100 az alap. Akkor trinity be fogja vinni a 100 200%-át, azaz 100*2=+200Dmg-et.
- A hidra meg az 500-nak a 100%-át adja. Azaz 500*1=+500Dmg.

A kérdés még hogy ezek a Dmg-ek critelhetnek?

free your mind

(#44792) Dolby válasza Jazz (#44791) üzenetére


Dolby
senior tag

Azt azért vedd hozzá, hogy a trinity minden használt képesség utáni ütésnél aktiválódik, a hydra aktívja pedig csak 10 másodpercenként használható, szóval nagy cd-s hősöknél jobb lehet a hydra, kis cd-s képességűeknek pedig valószínűleg hasznosabb egy trinity

[ Szerkesztve ]

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#44793) glacious válasza Jazz (#44791) üzenetére


glacious
addikt

Egy ideje nem játszottam, de a hidra nem csak 60-100% az ellenfél távolságától függően? Mert az is fontos tényező.

[ Szerkesztve ]

(#44794) Dolby válasza glacious (#44793) üzenetére


Dolby
senior tag

De total attackdamage 60-100%-a

[ Szerkesztve ]

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#44795) Jazz válasza glacious (#44793) üzenetére


Jazz
veterán

De igen. Ideális esetben 100%.

free your mind

(#44796) saelin


saelin
veterán

Gondoltam megtréfálom a csapatársaimat draft alatt, annyira írta az egyikük, hogy dont ban yasuo... ;] Az utolsó másodpercben váltottam csak el. Szegény srác szerintem agyvérzést kapott. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#44797) Aldo Novares


Aldo Novares
aktív tag

Mikor már nem is írok semmit chatre mert 30 chat bant kapok és inkább muteolok aki beszól, egy vesztes meccs után ez fogad.... Mehetek át a kiskarira

[ Szerkesztve ]

(#44798) Zedz válasza Aldo Novares (#44797) üzenetére


Zedz
addikt

Nem lehetne fellebezni?
Mert ennyi erővel ha van egy 4-es premade és viccből reportolnak, akkor is kivághatnak, nem?

(#44799) ClydeBeka2 válasza Zedz (#44798) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ez legtöbbször automatikus, nem téved a robot , csak kb. 0.01 %-ban. És soha nem fogják visszavonni a banokat. Csak ha kb. reddit főoldalára eljutsz és tényleg nem irtál semmi rosszat.

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#44800) kenwood válasza ClydeBeka2 (#44799) üzenetére


kenwood
veterán

Igy van.
Valszeg mar napokkal korabban kierdemelte a bant,csak most kerult sorra.
Ezert az utolso par meccs mar irrelevans volt,nem azert lett kirakva.

En ilyenkor azert az ipt meg a jatek telepitesi azonositojat is tiltanam,hogy erezze a helyzet sulyat a troll,ne menjen at azonnal a masik accra tovabb rombolni a kozosseget.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.