Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44101) Jazz válasza RangerFox (#44075) üzenetére


Jazz
veterán

Ezt hogy élte túl? 28:23. [link] E Q -> ferocity aktív újra e és smite majd beütött a lighning mastery?

free your mind

(#44102) Beni97 válasza Jazz (#44101) üzenetére


Beni97
őstag

Ha lesmitolja akkor yasuo gyengébb lesz rengar meg erősebb tőle. Szóval true damaget tol tőle. Meghát ott a yoomu és a hidra amiből életet nyert. És az a lifesteal olyan damage mellett nagyon komoly tud lenni. Meghát redbuff.

(#44103) micafighter válasza Jazz (#44101) üzenetére


micafighter
nagyúr

E - Q - W - ferocity-s Q, közbe ment red smite és a thunderlord is rácsattant yasuora.

(#44104) Jazz


Jazz
veterán

A hidra el is kerülte a figyelmem hogy már meg is volt neki. Köszi. És miért hydra a bloodthrister helyett? Ilyen sokat számít a hidra aktívja+a life steal apply to dmg, szemben a bloodthrister közel 2x akkora lifesteal-jével?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#44105) Bowser


Bowser
aktív tag

Imádom Twitchen ezeket a beszólásokat/kérdéseket :D

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#44106) FoLey-v válasza Bowser (#44105) üzenetére


FoLey-v
addikt

Csak nehogy ráfaragjon. :P ;]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#44107) jUUh


jUUh
addikt

Komolyan nem értem ezt a key fragmentes dolgot. Bekerült, kaptam szinte minden meccsen egyet. Ezen a héten semmi. Tegnap feldobott Silverbe, egyből kaptam egyet, mentem még egy meccset, azért is adott. Két kulcs két meccs alatt. Tegnap óta semmi... Akármit érek el, akármilyen premade :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#44108) Mister_X válasza kenwood (#44096) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Talon volt az aktuális.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44109) Bowser


Bowser
aktív tag

Nekem Kindred.

Amikor elkezdtem játszani rá egy héttel jött be.
Jött is a sok feeder Kindred xD

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#44110) Mottie válasza kenwood (#44096) üzenetére


Mottie
őstag

Uh fogalmam sincs :D Darius tuti új volt, de szerintem Lulu-Varus között lesz.

Szerk: jobban utánajárva valahol előrébb lesz az.. :D

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#44111) CraBByzzz válasza kenwood (#44096) üzenetére


CraBByzzz
aktív tag

Nekem asszem ekko vagy bard volt (valamikor 2014 decemberében kezdtem én is).

[ Szerkesztve ]

(#44112) tepenzed válasza CraBByzzz (#44111) üzenetére


tepenzed
őstag

akkor te 2015 közepén kezdtél el játszani :D

nekem amúgy zac jött be akkor, 2013 márciusa

[ Szerkesztve ]

(#44113) Kanczy válasza kenwood (#44096) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Viktor (2011 december) :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#44114) TBT


TBT
addikt

Én 2012 márciusában, Lulu érkezésekor.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#44115) kenwood


kenwood
veterán

meg nem lattam az fnv - vit utso (4?) meccset,ezert nem nezem az uolt,de loulexel nem sok eselyuk van az og ellen.
foleg,ha peke lesz (van) miden. :(

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#44116) micafighter válasza Jazz (#44104) üzenetére


micafighter
nagyúr

Inkább az az oka hogy a hydrát lehet használni animation cancelre amivel gyorsabb lesz a burstöd, ezért jó pl renektonnak meg rivennek is. Na meg az aktivja is plusz burst sebzés.

[ Szerkesztve ]

(#44117) D1Rect


D1Rect
félisten

2011. 09. 11. még megvan a levél :)

(#44118) kenwood


kenwood
veterán

Hextech ladahoz egy tipp,most talatam ki :)
Ha olyan skint kapsz,ami biztosan nem kell,akkor nezd meg mennyi essencet ad a disenchant.
Ha ilyen 520rp-s skin,akkor sztem nem eri meg betorni,hanem mehet rerollra.
Ami tobb essence,azt meg azert nem eri meg rerollolni,mert az total random,igy ha osszesen 1600rp a 3 karakter,akkor is ugyanannyi esellyel dob legendaryt,mintha 3 legendary skin toredeket rerollnal

Persze ez csak akkor jatszik,ha egyaltalan szoba johet a reroll.
Teljesen ertheto az az allaspont, hogy mindent torni,es inkabb azokat upgradelni,ami biztosan kell.
Akkor nem kapsz sokszaz essence helyett egy Dryad soraka permanentet ,mint en :DDD

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#44119) batai15 válasza kenwood (#44118) üzenetére


batai15
félisten

Reaper soraka jo lenne

(#44120) Beni97


Beni97
őstag

(#44121) yabba válasza kenwood (#44096) üzenetére


yabba
aktív tag

Ha jól emlékszem, nálam Yasuo.

(#44122) Yodamest


Yodamest
addikt

Na gyerekek ezt űberelje valaki, ilyen egy Leona carry ;] olyan szép, hogy ezt nem tarthattam magamban:

(#44123) FoLey-v válasza Yodamest (#44122) üzenetére


FoLey-v
addikt

Support KS report! ;]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#44124) Mottie válasza Yodamest (#44122) üzenetére


Mottie
őstag

Meghaltál 1-szer, feeder!

Be Victorious!

(#44125) Imilenni válasza Yodamest (#44122) üzenetére


Imilenni
addikt

Majdnem megint sikerült, hülye Jhin :S :W

Press "F" to pay respects.

(#44126) Bowser


Bowser
aktív tag

Sziasztok!

Aki gyakran néz vicces LOL videókat hátha tudna nekem segíteni! :D
Kb 5 hónapja láttam a videót Youtube-on. A lényege az, hogy minden Dzsungelszörnyet bevittek a bázisra és onnan elkezdtek kiugrálni meg visszamenni a helyükre egyszerre. Vicces zenei aláfestés is volt.

Valami Fun compilation volt a neve de abból van 1000x aki tudja melyik videó az és linkelné megköszönném :D

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#44127) ClydeBeka2 válasza Bowser (#44126) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

https://www.youtube.com/watch?v=IEvgOsAzNCs

?

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#44128) micafighter válasza Mottie (#44124) üzenetére


micafighter
nagyúr

:C

(#44129) hugi0


hugi0
őstag

Talaltam en is egy gyongyszemet.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#44130) Jazz


Jazz
veterán

Kis nosztalgia: milyen jól nézett ki a régi grafika...[link]

free your mind

(#44131) hugi0


hugi0
őstag

... es ennek a legvege. Az elejen nem ertettem mit akar mutatni ezzel, de aztan jott a megvilagosodas. ;)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#44132) Beni97 válasza hugi0 (#44131) üzenetére


Beni97
őstag

Micsoda baron steal, és baron penta :C :C

(#44133) ChromeX


ChromeX
addikt

Boop boop

[link]

Elöbb csinaltam

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#44134) Imilenni válasza ChromeX (#44133) üzenetére


Imilenni
addikt

Grat :D
Én is vele nyomom most.
Szerintetek mennyire fogják nerfelni?? Nagyon erős...

Press "F" to pay respects.

(#44135) Kanczy válasza ChromeX (#44133) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Gyááá, de gusztustalannak néz ez így ki ;]

Amúgy milyen a champ? Keveset játszom mostanában :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#44136) ChromeX válasza Kanczy (#44135) üzenetére


ChromeX
addikt

Hát elég erős, sajna a másik két gameben amit ma mentem vele eléggé feedltek a többiek es hátránybol nem könnyu vele jatszani mert ugye elég melee champ és itemek is kellenek neki.
De amugy nekem bejön mert erős ha csak egyenlobe mész lanen te leszel a jobb. De ugyvettem észre elég könnyu vele lanet nyerni is- Kis gyakorlás kell hogy a külső gyűrűn tudd tartani őket megfelelő mozgással. Mert amugy nincs dmge, az ulti persze sokat sebez de önmagaában kevés.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#44137) micafighter válasza ChromeX (#44136) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem erdőben erősebb, undirito gankeket lehet vele tolni.

(#44138) Zivos válasza Yodamest (#44122) üzenetére


Zivos
tag

S+ -hoz grat, viszont szerintem rosszul állsz a játékhoz, igaz rossz tanácsokat is adnak, illetve nem fejtik ki részletesen. Ez egy csapatjáték, hiába nyered szarrá a laned ha máshol vesztetek. Itt is írtak már olyant, hogy X tök rossz játékokat hívott, de mivel mindenki követte így nyertek. Már írtam van egy haverom aki imád ölni. Ketten már tudunk játszani Bronz 5 szinten :) , így néha elmegyünk normálra. Hozott egy Kaylet, mert topra az volt a legjobb win akkor. Először finoman figyelmeztették, hogy miért nem Yasuora ultizok amikor beugrik, hogy legalább ölni tudjunk, a végén már szidták, ő meg nekem azt mondta hogy magára tartogatja, mert 2 másodpercig túléli legalább a csatát. Persze ő talán 1x halt meg, de simán kikaptunk. Vagy ha én vagyok tankkal, beugrok 4 közé, ő meg elmegy haza mert épp összegyűlt a pénze X itemre :) . Tehát alap, hogy a többiek hülyék, neked kell megnyerned, de ez ne akadályozzon abban hogy segíts a többieknek. Én topról sokszor lemegyek középre gankelni, meg is lepődnek általában. Ha kicsit betolják az ösvényt, vesztek pár miniont a gyilkosságért megéri.

(#44139) Kanczy válasza Yodamest (#44122) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Nekem is van jó pár ilyen, linkeljem őket? ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#44140) Beni97 válasza Zivos (#44138) üzenetére


Beni97
őstag

Így van. Ez nálam is megtörtént ma. Én simán hoztam a lane-t, míg más bukta. Vesztettünk is. 52 perc "szenvedés"(igaz volt nálunk egy sona aki afkolt). Ezért kell tisztába lenni azzal, mikor toljuk a lane, vagy mikor fagyasszuk és ezek előnyéről/hátrányáról tudni.
Ajánlok neked AK-t, elég hasznos dolgokat mond.
És szerintem csak ritkán menj supportnak ha soloQ-ba mész. Supportként egy egész csapatra kell vigyáznod.
Gyakorold a midet. Onnan lehet a legjobban carryz-ni. Minden más lane közel is van, gyorsan le tudsz menni. Én tavaly szinte csak, supp és jungle voltam. Most csak top és mid. Ha be merem vállalni akkor jungle. Már jobban állok mint tavaly.

(#44141) kenwood


kenwood
veterán

[link]

"Az egyik ertekes skint orral nyitottam ki.
Ugy, hogy nem neztem oda"
:DDD

A csoka kihuzta a #1 skinemet.
Mighty Jax
Szenvedos a video,de erdemes a vegeig elmenni.
kiteped a hajad,ha meglatod,mit csinal :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#44142) Mister_X válasza Imilenni (#44134) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem erős, early kifejezetten gyenge, ha a mid laner közelharcos (Zed, Yasuo, néha kataliba is) és nem sikerül ellehetetleníteni a farmját. Ulti arra jó, hogy vagy levakard magadról az ellenfelet, vagy megöld vele, előbbit nem könnyű Yasuo ellen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44143) CraBByzzz válasza kenwood (#44141) üzenetére


CraBByzzz
aktív tag

Én is megkaptam múltkor mighty jaxet :D

[ Szerkesztve ]

(#44144) jUUh


jUUh
addikt

Midre kit ajánlotok akinek olyan spelljei vannak mint például Xerathnak, vagy Vel'koznak. Arra gondolok, hogy szinte minden spelljük területre sebez. (AOE?)

Samsung Galaxy S23+

(#44145) CraBByzzz válasza jUUh (#44144) üzenetére


CraBByzzz
aktív tag

Ziggs, brand, karthus, lissandra, annie, anivia.

(#44146) jUUh válasza CraBByzzz (#44145) üzenetére


jUUh
addikt

Köszi. AP-s champeknek midre milyen rúnákat ajánlotok?

Samsung Galaxy S23+

(#44147) micafighter válasza jUUh (#44146) üzenetére


micafighter
nagyúr

A "standard" a piros kavicsba mpen, nagyba pedig flat AP. Preferenciától függöen sárgába armor, flat HP vagy skálázódó HP, kékbe flat AP, skálázódó AP, skálázódó CDR, vagy flat MR. Mivel elég sok lehetőség van, nekem ezért van pl csak AP mid-re vagy 6 féle runatáblám.

Illetve még megemliteném hogy szerintem nagy kavicsba szinte minden hősnek a legjobb kavics az MS, azt is be lehet tenni nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

(#44148) Beni97 válasza jUUh (#44146) üzenetére


Beni97
őstag

Én ezt használom.

(#44149) Beni97


Beni97
őstag

Micsoda baron steal és penta kill

És ez off, de hogy lehet 7 órán keresztül lábbal wowozni?. Most kiváncsi lettem hogy olyan táncszőnyeggel és egérrel milyen lehet lol.

(#44150) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

van valami oktató videó, mert hiába játszom nem megy annyira jól mint szeretném.... sőt ma nagyon gyatrán :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.