Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45251) Beni97 válasza saelin (#45249) üzenetére


Beni97
őstag

Ez jó kérdés. Részben igen részben nem. Szerintem.

(#45252) Imilenni


Imilenni
addikt

Dark Star Tresh trailer (FB link)

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#45253) Jazz


Jazz
veterán

A Death Dance life steal passziv-ja miért nem hat a Nocturne Q-jára? Bug?

(Haláltánc [link])

free your mind

(#45254) saelin


saelin
veterán

Ma végre összejött elég IP twitch-re... :C És iszonyat tetszik! :Y

Az E-je nagyon emlékeztet kalista hasonló képességére, csak itt 6-ra van limitálva a stackek száma. Valami iszonyat jó érzés, amikor kevés hp-val elfut az ellen, te meg csak nyomsz egy gombot és szörnyethal... :D runaan-al pedig kap egyfajta aoe-t erre az egy képességére, mert ahogy elnézem nincs limit, hogy egyszerre mennyi célpont lehet megjelölve.
Megy tristana mellé fő adc-nek! Már csak midre kellene valami... mert oda csak annie van, de őt már valami kegyetlen módon unom. Vel'koz-on filózom, mert nagyon durva dmg-t lehet vele kitolni vagy zyra, mert őt még supportnak is tudom vinni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45255) Imilenni válasza saelin (#45254) üzenetére


Imilenni
addikt

Brand, Ahri én velük midezek :D

Press "F" to pay respects.

(#45256) kenwood válasza saelin (#45254) üzenetére


kenwood
veterán

lux,katarina,le blanc.
Talon meg nagyon durva miden.
Ha sikerul az elso 10 percben ket killt beszedned,akkor onnantol megszunik letezni az enemy midese.
torony alatt is megolod egyetlen komboval,es 70% koruli hpn elsetalsz.
Egyedul meg akkor sem tud megolni,ha van stunja.

Csereben melee ,es ha kikapsz,akkor semmit nem ersz,mert eltolod a kombod,ami lemaradva nem onehiteli ,es onnantol par secig 0 dmg :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#45257) saelin válasza kenwood (#45256) üzenetére


saelin
veterán

Leblanc megvan, de nem próbálkoztam vele túl sokat. Lehet adok neki még egy esélyt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45258) Jazz


Jazz
veterán

Na ez egy nagyon jó meccse volt. 57 nekünk, 63 enemy-nek. Ebből az én statom heca 21/2/7 :). (team tagok: KD ratio 1:2, 1:3)
Enemy anni stat: 33/9/10 :D
Win lett.

Persze S+, de jobb lett volna ha ez lvl 6 után történik.:S
Ugye most a lvl 6-hoz -500blue shard kell. A másik opció, hogy heca shard, vagy heca permanent. Csak hát nagyon kevés az esélye annak, hogy pont adott hős essen a chest-ből.

free your mind

(#45259) kenwood válasza saelin (#45257) üzenetére


kenwood
veterán

Nezz meg 1-2 videot is vele.

Nehez 130 hosbol 6-7 kulonbozo rolet figyelembe veve kivalasztani egyet,de ha nagyon muszaj,akkor nekem egyertelmuen LB az.

Egyedul a farmolas nem megy vele,mert a W a mobility kepesseged,ami eleg sok manat eszik es eleinte magas a cd is.
Magyaran vagy megtanulsz jol last hitelni a 60 attack damage-el,0 armor penetrationnel,vagy konnyu celpont leszel,mert elpazarolod a manadat,a W cooldownjat a farmolasra.

#258 Anniet utalom.
Ha en pickelem,olyna kicsi a range,hogy semmi nem talal,vagy olyan kozel kell mennem,hogy azonnal elkapnak.
Ha az enemy hozza,mar a bazisrol talal az aoe stun,es ultinal mar a masodik megol a 3 sebzo spelljebol :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#45260) saelin válasza kenwood (#45259) üzenetére


saelin
veterán

Én teemoval vagyok így...

Ha nálunk van feedel, bénázik, de ha az ellenfélnél, akkor a fél teamet kiszedi a francos gombáival! :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45261) Bowser válasza saelin (#45260) üzenetére


Bowser
aktív tag

Akkor kontrázok :D

My team Master yi feedel. 0/5/1

Enemy team Challanger Jungle Numero 1 Korean Master Yi :D 22/0/19 + Pentakill :D

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#45262) Jazz válasza kenwood (#45259) üzenetére


Jazz
veterán

Hát kb. Ja és megölhetetlen, gank-elhetetlen, mindent kibír, megszökik, elmászik, nem hal meg....persze csak ha az enemy pick-eli.:)

Ja és rögtön utána ranked enemy yi 8:0 feed az első pár percben, utána meg végig darált mindent szó szerint.
Valaki írta hogy ha soraka a supp akkor mindig loss. Támogatom, most is az volt. Néha eltolt egy-két heal-t és ennyi volt az össz tudása. A játékosok tudása meg.....komolyan, akármelyik normal-on sokszor jobban játszik bárki mint ők, és plat ráadásul.
Csak úgy elvoltak magukban. Farmolgattak, de semmi más. Se egy ping, se egy rossz vagy jó szó a chat-en, semmi. Mondjuk 4-en voltak ugyan abból a club-ból (4-es premade?), és solo/ranked duo. Nem tudom hogy ez hogy lehetséges.:S

(#45261) GoodOldTimes:
Ez melyik játék? :)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#45263) Yodamest válasza Jazz (#45262) üzenetére


Yodamest
addikt

Én írtam a Sorakát :) az a champ egy szutyok semmi. Itt az a nyerő ha minél carrybb (fú de szép szó) suppot hoz a csapat. Egy Tresh 100X jobb akkor már, pláne egy olyan ami a múltkor jött ellenem statikka, IE-vel meg runaannal.... 1hit kill meg is volt neki.

(#45264) Imilenni válasza Jazz (#45262) üzenetére


Imilenni
addikt

Nincs ranked Duo, már ez az új rendszer van.
Akár hányan lehetnek premad-ek rankeden.

Press "F" to pay respects.

(#45265) Jazz válasza Yodamest (#45263) üzenetére


Jazz
veterán

Támogatom. Amúgy is kevés a tank. Ráadásul ha még a supp is papír....
Mondjuk most lulu supp volt. 0/9/9-el. Jinx-el boton, az meg 1/10/1.
Enemy meg premade blitz + lucian és persz egyszerre úgy mozogtak mindenhova mintha össze lettek volna ragasztva. Persze hogy loss ez is. Ahh, kicsit kezdem már unni ezeket. Egyedül esélyem sincs. Nincs valaki euw-n?

(#45264) Imilenni: az faja. -.-

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#45266) Imilenni válasza Jazz (#45265) üzenetére


Imilenni
addikt

Gyere Nordic-ra :)

Press "F" to pay respects.

(#45267) kenwood válasza saelin (#45260) üzenetére


kenwood
veterán

Teemoval szeretek jatszani,ezert ellene is tudok.
Gombanal az a lenyeg,hogy amelyik teruleten meg nem setalt at egyik csapattarsad,vagy minionod sem,ott feltetelezned kell, hogy gomba van/lehet.
Nem futok bokorba,fog of warba teemo utan,meg akkor sem,ha sokkal kevesebb a hpja.
Pushnal tartsd a tavolsagot a csapattarsaktol,mert valaki ugyis balfasz lesz,mbeelozi a wavet,es neked is jut a damagebol.
Ha pedig egy Q 60-70% hp,az nem azert van,mert o a teemo,hanem azert ,mert a legtobb fed champion 2-3 sec alatt leszed barkit.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#45268) Yodamest válasza Jazz (#45265) üzenetére


Yodamest
addikt

Jah finom tud lenni. Nekem is megvolt a napi dózis: ellenfél meglepően jól játszott, mondom lolnexuson lecsekkolom már, hogy mégis kik ellen játszom (biztos voltam benne, hogy nem silveresek), na hát be is igazolódott amit gondoltam... Ahri smurf volt, mert alig volt meccse és ilyen 50 win 2 lose-al állt.... a Reksai pedig plat IV volt....
Mondanom sem kell, nálunk mindenki bronz és silver. Hát nem volt szép ami történt, csak azt nem értem miért kapok ilyen 3000mmr-es smurfokat, meg platinás playereket???? SILVERKÉNT????

Ezt magyarázza már el valaki, mert tök nem értem ez hogy működik. És elég sokszor van ilyen, hogy egyszerűen muszáj néznem egy lolnexust, mert érzem, hogy az ellenfelem 2-3 ligával felettem játszik és általában ez így is szokott lenni.

(#45269) Solad válasza Yodamest (#45268) üzenetére


Solad
őstag

Normal game?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#45270) Yodamest válasza Solad (#45269) üzenetére


Yodamest
addikt

igen :) Nocsak, talán ott nincs mmr?

(#45271) Solad válasza Yodamest (#45270) üzenetére


Solad
őstag

Mikor fogjuk mar fel hogy irrelevans? Kulon mmr van a ranked es normal gamekhez.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#45272) Jim-Y válasza Yodamest (#45270) üzenetére


Jim-Y
veterán

Normálon más MMR van mint Rankeden, sok ember normálban próbálja ki az olyan championokat akikkel nem tud játszani így teljesen máshogy alakul az ember normal MMR-je a ranked MMR-jétől. Simán lehet, hogy összetalálkozol egy Platinumos csókával normalban csak azért mert az ő normal MMR-je sokkal alacsonyabb attól mint amivel rankedben bír.

Nekem a személyes tapasztalatom, hogy ha platinumossal találkozom az 800%, hogy feedelni fog mert nem véletlen van velem/ellenem platinumos létére. Vagy azért mert sokat esett vissza, vagy mert egy új champet próbál ki, vagy akármi más dolog miatt, de sokkal többször feedelnek mint sem.

(#45273) Yodamest válasza Jim-Y (#45272) üzenetére


Yodamest
addikt

Na köszi a válaszokat, így már érthető. A champ próbálgatással kapcsolatban, nektek van olyan unmeta megoldásotok ami bevált? Gondolok pl. arra, hogy én játszok már rankeden is Tahm midet és junglet, mert annyira faszán megy, de ilyet sehol máshol nem látni, mondhatni nem létezik a köznyelvben és meccsek elején néha meg is kapom, hogy OMG meg satöbbi, de úgy a 10-12. killem után már inkább az szokott jönni, hogy menjek csak öljem őket ők maradnak védekezni ;]

A másik ilyen a Garen jungle volt, abszolút vállalható, az 1. kör egy kicsit még nyögvenyelős a lassúság miatt, de utána nagyon stabil és nem kell attól félni, hogy egy Rengar, Shaco, Khazix rámugrik és 1 shotol. (Tahmmal is ezért megyek az iszonyatos erején kívül)

Még majd egy Kindred midet akarok megnézni, illetve Nautilus jungle ami elég stabil szintén.

Ja és a végére az ultimate megoldás ha mindenképp nyerni akarok: Malza BÁRHOVÁ! Komolyan mondom suppot kivéve mindenhol number 1 az a hős, topon őrületes szívás a meele ellenfelemnek, jungleba nagyon beteg, miden nagyon beteg, még adc-nek is volt hogy őt hoztam és ott is simán jobb mint egy klasszikus lövész: Lvl 6 hívom a junglert, eltolom az ultit és meg van oldva a kill, akkor tolom be full a lanet amikor én akarom szal minden téren fasza.

(#45274) Jim-Y válasza Yodamest (#45273) üzenetére


Jim-Y
veterán

Egy Tahm mid nem tudom, hogy hogy lehet működőképes, mármint, csak úgy tudom elképzelni, hogy azzal nyered mid-et, hogy nem lehet megölni téged, tehát nem fog elkanászodni (snowball szabadfordításban :D) az enemy mides meg az ultid révén mondjuk jobban tudsz roam-olni. Ezzel szerintem csak az a baj, hogy

1: hiányozni fog a csapatodnak a dmg, egy percig se gondold, hogy Tahm-mal annyi dmg-et tudsz kiosztani mint egy normál midessel
2: ha már csak egy safe mid-laner kell aki segíti a csapatot akkor sokkal több jobb választás van nála. Kell tankos? Cho, kell jól roamoló? Morgana vagy Lulu..

A Garen juble-al meg az a baj, hogy nincs CC-je se semmi más ami egy sikeres gank-hez kéne és az objectiveket sem tudja egykönnyen biztosítani (szerintem).

Szumma-szummárum nem véletlen, hogy nem játssza ezeket senki sem :D

[ Szerkesztve ]

(#45275) saelin válasza Jim-Y (#45274) üzenetére


saelin
veterán

Ha már lane feed. Szerintetek melyik lane-t rosszabb megetetni? Nekem az a tapasztalatom, hogy a bot a legrosszabb, mert ott 2+1 (a plusz lehet a jungle vagy a kóbor mides) ember felhízik és 2-t megemésztenek.

Persze ez attól is függhet, hogy melyik hős van az adott lanen. Múltkor nekünk egy (top) voli hozta a meccset, ugyanis olyan jól használta a hőst, hogy mindig a twitch-em kezére játszott. Pl amikor jhin ultival le akart szedni beszaladt elém, és ezzel megkímélt az utolsó lövéstől! :C Kapott is egy honort tőlem, mert a supporton kívül ritka, hogy más csapatárs tesz valami hasonlót. Én sem számítottam rá.
De akár egy mides katarina is szívás lehet, mert nem egyszer láttam már olyat, hogy majdnem az egész teamet megölte a pörgésével.... Ilyenkor elgondolkozom rajta, hogy vajon a hősök mennyire vannak balanszolva egymáshoz mérten.

Szerk.:
Jön egy badass thresh skin... :o

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45276) Yodamest válasza Jim-Y (#45274) üzenetére


Yodamest
addikt

Na hogy válaszoljak: most eleve silver szinten mozgunk, feljebb nem állítom hogy szintén működőképes a dolog. Itt silverben igazából annyi, hogy a Q-val simán tudom harassolni a midest, baromi nagy a sebzés és pillanatok alatt megvan a 3 jelző aztán lenyelem és meghalt. Egy auto rámegy aztán egy nyelvcsapás ami ugye lassít is, így ha nem flashel el vagy nem használ valami elugrást kapni fog még egy autot és utána már le is nyeltem. Mire kiköpöm már lehet jön is a junglerünk vagy ha nem akkor kap még egy Q-t vagy egy égetést és kész. Sima ügy.
Earlybe még valóban nincs annyi sebzésem, de 3-4 item után simán több dmg-et tolok ki mint az adc egy célpontra, főleg mivel nem tudnak megölni. A végső táblázatban ahol a kiosztott sebzést mutatja, nem szokott kevesebb dmg-em lenni mint bárki másnak, viszont az elszenvedett sebzésem az toronymagasan a legtöbb.

Garenre igaz amiket írsz, mondom ott igazából az a jó a hátrányai ellenére, hogy nem tudnak megölni. Nem kell attól rettegni folyamatosan, hogy egy Rengar mikor ugrik rám a bokorból vagy egy Shaco, ezek a mocsok champok egész meccseket tudnak tönkretenni. Garennel csak megyek előre, nem egy gank mester, de ha csapatharcra kerül a sor azt viszont megnyerjük és ez többet ér mint 1-1 korai gank.

(#45277) Jim-Y válasza Yodamest (#45276) üzenetére


Jim-Y
veterán

Na jó de ezeket amiket leírtál más champ is tudja csak azok még többet is (adott poszton). Mármint értem én, hogy TE ezeket ismered, ezekkel tudsz jól játszani, de attól még csak simán a champion és a posztot nézzük, akkor nem véletlen, hogy adott poszton 1-1 champ a legjobbak között van :)

Most érted, jungelben ott van Volibear, vagy Zac vagy Amumu akik szintúgy tankosak, szintén nem tudják megölni őket, de mellé még jó gank potenciállal rendelkeznek. Mid-en is, ott van Cho aki egy knockup, egy silence utána meg egy autó és pont úgy ott van az ellenfél mint amit leírtál, de mellé magic sebzést tol stbstbstb..

Persze ezeket nem rosszból írom, inkább csak beszélgetés szintjén, azzal játssz, és azt amivel sikereket érsz el. Ha már nem fogsz akkor váltasz és kész. Csak beszélgetni szerettem volna arról, hogy ezek a non-meta, vagy cheesy pick-ek miért nem általánosak. És hát azért nem mert hosszútávon nem érik meg. A nagy tömeg tesz róla hogy jó közelítéssel az legyen a jó ami amúgy tényleg jó. Legalábbis szerintem. Persze nem ilyen egyszerű az egész, mert vannak időszakos buildek amik jobbak 1-1 patch után. Meg a champek is véáltoznak folyamatosan. A meta is változik folyamatosan stb.

(#45278) Yodamest válasza Jim-Y (#45277) üzenetére


Yodamest
addikt

Jaja jó ilyenekről dumálgatni én is csak azért írom az okfejtésem :) Az említett Zac, Voli és Amu trió is megvan ők is nagyon jók egyébként. Zacet szoktam többet menni, hát legutóbb is egy 13-0-13 sikeredett vele :B Ő is nagyon jó de face-to-face Tahm a legerősebb, mert ő HP alapján kap alap és képesség sebzést és amikor már van egy 3-4K HP-m vele az nagyon tud fájni. Úgy lehet ezt szakzsargonnal kifejezni talán, hogy jobban scalel endgémre mint a többiek. De próbáld csak ki tényleg ajánlani tudom, egyszerűen nincs ellenfelem a játékban a végére. Malzát tudnám még hozzá hasonlítani ilyen szinten, ő olyan még, hogy az idő nekem dolgozik, mert egyre erősebb leszek csak és a végén már a dotokkal 3-4 killeket simán beszedek egy csapatharcban.

Volit nem nagyon próbáltam még, talán 1-2 botmeccset mentem vele, ő is piszok erős, de inkább azért nem játszottam még, mert megutáltam amikor ellenem volt :)

És van még egy faktor:
Nem szabad elmenni a lélektani hatások felett sem: a Tahm midből kiindulva, jön az ellenfél mondjuk egy Ahrival és tök vágja a matchupot egy Zed, Azir Kyle ellen, de fogalma sincs mit tegyen Tahm ellen mivel soha nem került még össze vele lanen. Ezért bénázni fog, nem tudja mire számítson, belerohan olyan helyzetekbe amikbe egy begyakorolt ellenfél esetén nem tenné.

Nagyon jó példa erre, amikor jött boton Yasuo adc ellenem. Először csak néztem, hogy ez mi a fenét akar, de aztán csak lestem, mert nem tudtam mit csináljak ellene, szanaszét szopatott, mert egyszerűen baromi meglepő volt és nem volt semmi ötletem ellene. A meglepetés ereje ugye :)

[ Szerkesztve ]

(#45279) kenwood válasza saelin (#45275) üzenetére


kenwood
veterán

Ez nem lane fuggo.
Ha valakinek van 2-3 szint elonye,akkor par supporttol eltekintve barmelyik champ 1v3 killer :)
Kulonbseg inkabb annyiban van,hogy nehany karakter earlyben es midben eros,a vegere elgyengul,mig par inkabb lateben eros.
Az utobbi a legdurvabb szerintem (pl vayne),mert ha mar midgameben van 10 killje,akkor a vegen a tankokat is onehiteli.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#45280) olloczky


olloczky
senior tag

Na ilyen is rég volt már :D 4v5ben játszottunk egy egész gamet mert a leonánk afkolt, de már a töltőképernyőn is rá kellett várni vagy 5-6 percet. És még nem is éreztük azt hogy hú de meg lennénk szorongatva.. ezért gondolom nyílván az enemy volt sz*r de mégis lehoztuk :P

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#45281) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Nem lesz soloq soha többét :O

Többé nem fogok tudni az egyéni skilled, csak ez a hibrid dinamikus valami értéket. :-/ Lehet én is átváltok valami másik játékra, vagy legalábbis kevesebbet játszok az biztos. Ez már túlzás, hogy elvegyék a (számomra) legjobb részét a játéknak, a versenyt. Akkor miért kompetitiv game egyáltalán?

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#45282) Jazz válasza ClydeBeka2 (#45281) üzenetére


Jazz
veterán

Ezt fejtsd ki pls.:) Valamiről lemaradtam?

free your mind

(#45283) Imilenni


Imilenni
addikt

Jól értem, hogy mostanában afkoltam? Ahhoz képest már 1 hónapja egyszer sem!
De csapattársak annál inkább.
Különös hogy pont azután kaptam egy ilyen üzenetet miután volt nálunk egy afk, és allítólag reportolta mindenki..

Press "F" to pay respects.

(#45284) Ryder1 válasza Imilenni (#45283) üzenetére


Ryder1
senior tag

Azt írják, hogy mostanában kiléptél, vagy afk voltál, de javuló félben vagy, köszönik szépen. :DDD

(#45285) Imilenni válasza Ryder1 (#45284) üzenetére


Imilenni
addikt

Akkor jó. :D
Köszi a javításért, késő van már az angolhoz :B

Press "F" to pay respects.

(#45286) Ch0b válasza Ryder1 (#45284) üzenetére


Ch0b
tag

Nem azt írják hogy mostanában kilépett, hanem azt, hogy mostanában kevesebb játékban volt afk, vagy lépett ki, ami valójában 0-t jelent, emiatt jobb státuszba került az accountja.

(#45287) ClydeBeka2 válasza Jazz (#45282) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

http://oce.leagueoflegends.com/en/news/game-updates/features/dynamic-queue-and-future-league

Nem hozzák vissza a soloq-t és csak ez a fos dynamic queue lesz... Hányok.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#45288) Zolly444 válasza ClydeBeka2 (#45287) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Esetleg kifejted mi a "fos" benne vagy csak szidod érvek nélkül? :U

(#45289) Beni97 válasza Zolly444 (#45288) üzenetére


Beni97
őstag

Hát ha egy négyes premadet kapsz magad mellé és ez miatt az enemy is premade lesz az elég szar.
És könnyebb a boostolás is.

[ Szerkesztve ]

(#45290) ClydeBeka2 válasza Zolly444 (#45288) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Pontosan az, hogy elveszi a solo queue lényegét, ami az EGYÉNI skill. (már duo is necces volt régen, de az nagyon minimális értékben befolyásolta). És helyette semmit sem raknak be. Arról már nem is beszélek, hogy kivették a ranked 5-t is, ahol tökjól gyakorolhattak a csapatok, főleg dia+. Ennek is vége mivel Dia+ már max 3as premade-ben mehet. Vicc ez a Riot...

Kell még érv?

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#45291) Imilenni


Imilenni
addikt

Még hogy egyenlő viszonyok vannak az új rendszerben.
Nálunk ADC
3/11/9
Enemy ADC
16/8/9

Egyszerűen vicc, és mindíg ez megy, bezzeg Rankedon kívül mindíg az enemy-ben vannak a fogykosok....
Legalább ki lenne egyenlítve!!!!!!!
Nekem senki se mondja hogy az kiegyenlítés hogy a csapatomat rankeden folyton szétverik, esélyem sincs egyedül elintézni.
Egyébként egyetlen egy jó van a rendszerben. Méghozzá az, hogy mi választjuk ki hová szeretnénk menni!!
De sajnos most is vannak trollok hogy leszarják odamennek ahová akarjuk ha meg nem tetszik így jártunk...

Én nem mondom hogy nem lehet fentebb menni meg ilyenek, de annyira feltünő hogy amint elérem a S2 promót S1-be, bevonzom a butákat, akik folyamatosan meghalnak és hibáztatják a pálya másik felén lévő csapattárs. Biztos egyedül vagyok ezzel az érzéssel, meg beképzelem..de régen ennyire erősen nem éreztem ezt...

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#45292) Kanczy válasza Imilenni (#45291) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Pedig az ellenfélnél több kéne legyen a buta. Dobj egy acc nevet :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#45293) Imilenni válasza Kanczy (#45292) üzenetére


Imilenni
addikt

JustCsokisKex
Elég sokáig felfele haladtam, töretlenül. Viszont amikor kezdődött a vizsgaidőszak abba hagytam a lol-t.
S1-be promóztam, de azóta..félek játszani..:D

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#45294) kenwood válasza Imilenni (#45293) üzenetére


kenwood
veterán

Arra figyelj,hogy carry karakterrel bukott helyzetben ne engagelj.
Sok olyan meccsed van,ami 7-10 halal.
Ez meg supporttal es tankos toppal is,nemhogy mides,vagy adc.
Ha buko a teamfight,akkor inkabb menj el,annak semmi ertelme,hogy elhozol max 1 enemyit,de te is meghalsz.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#45295) saelin válasza ClydeBeka2 (#45287) üzenetére


saelin
veterán

" Right now, a support main has a 95% chance of getting his role, while a mid main has only a 55% shot at getting hers. Different combinations of roles also vary quite a bit. For example, if a mid main is a support secondary, she’ll end up mid only around 16% of the time."

Ezt én is észrevettem már. Ha másodlagosnak suppot jelölök meg és elsődlegesen nem adc-t, akkor nagyrészt (szerintem bőven 90%+) supportnak kerülök be. Múltkor még poénkodni is akartam itt vele, csak végül kiment a fejemből.
Szoktam is vele trükközni, hogy nagyobb eséllyel kerüljek be egy role-ba. Pl ha jungleba akarok menni, akkor jelölök először junglet, majd egy adc-t, mert azt nagyon sokan akarják, így nagy valószínűséggel oda kerülök ahova akartam is.

(#45291) Imilenni
Engem tegnap lekurváztak a lobbyban, mert nem akartam átadni a support role-omat. :U

(#45294) kenwood
"(...) annak semmi ertelme,hogy elhozol max 1 enemyit,de te is meghalsz."
Ez Sionra is igaz? :DDD Tegnap egy nasus meg a shaco jungler annyira gankel-t toppon, hogy jó sokat haltam, de mindig vittem magammal valakit. Volt hogy mindkettőt elvittem, annyira nem bírtak velem. Nyertünk, de úgy hogy a rengarunk 1 db ganket nem próbált, mert shaco a játék elején megölte és beafkolt ezért. Később meg amikor már jól álltunk visszajött öldösni...

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45296) Zolly444 válasza Beni97 (#45289) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Amíg a négyes pre a négyes pre ellen játszik addig semmi gond. Legálabb több lesz a csapatmunka :U Számomra ez csak egy előny, hogy nem mindenki egyedül kóborol hanem több az összetartás, egyfélét csinálnak, nyertes tf után a fele nem sarizik a másik fele meg baronozik. Ezzel nem értem mi a baj.
Clyde:
Eddig se egyéni teljesítményt néztek. Hiába vagy 10\0\8 ba hogyha kikaptok LPt vesztesz.

[ Szerkesztve ]

(#45297) kenwood


kenwood
veterán

Lehetne inverz role valasztas.
"barmi,csak ne support"

Hatranya,hogy novekedne a queue time.

Elonye,hogy aki nem kenyszerbol megy suppnak,az nagyobb valoszinuseggel fog gold itemmel kezdeni,es sightstonet vaasarolni,mint az,aki nem kapta meg a midet,ezert bosszubol boton epit ap carryt ,es 80-90 %-os esellyel rajta megy el a game.

#45295
Ha az adc is arra ker,hogy add at,(premade bot) akkor nagy bunkosag nemet mondani.

Szerintem oriasi baromsag,hogy nem lehet premade botot jelolni fixen.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#45298) saelin válasza saelin (#45295) üzenetére


saelin
veterán

Most nézem, az nem is rengar volt, hanem egy tristana jungler... :DD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45299) Kanczy válasza Imilenni (#45293) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Én is csak azt tudom javasolni, amit a kolléga írt: halj kevesebbet. Elhiszem, hogy sok a hülye csapattárs, és sokszor nem lehet mit csinálni, de őket nem tudod kontrollálni. A saját játékodat tudod irányítani és javítani, és ha az megy, akkor előbb-utóbb menni fogsz tovább ;)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#45300) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Azt sem tudom,hogy melyikkel kezdjem,mindegyik tetszik. :DDD Azt hiszem,hogy mecha khazix meg iblitzcrank-ot megveszem.

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.