Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45551) Yodamest


Yodamest
addikt

Érdekességek:
http://lol.gamespace.hu/gondoltad-lolna-ezeket-a-dolgokat/

Nekem nagyon tetszik a fejlesztőknek ez a fajta hozzáállása a játékhoz, hogy még ilyen kis apróságokat is beletesznek. Ez tényleg azt mutatja, hogy szívvel lélekkel csinálják. Kíváncsi lennék, hogy a konkurenciánál is beletettek -é ilyen finomságokat.

(#45552) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Jah, a hook hitbox kicsit meg van fakkolva, de az SSW nem rosszabb, mint a többi. Csak a balkezesség miatt fura :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#45553) saelin válasza Yodamest (#45550) üzenetére


saelin
veterán

Youtube.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45554) Yodamest


Yodamest
addikt

Na ma reggel gyorsan vettem egy Illaoi-t, este magyar meccs után jön a tesztelés :) Az az ulti valami beteg, max elmenekülni tud az ellenfél, de akkor meg már előnyben vagyunk szóval gg wp. Silverben amúgy is mindig leállnak harcolni vele ulti alatt...legalább ezt kihasználhatom goldig :)

Topra meg suppnak fogom vinni, suppként nem túl elterjedt, de baromi erős úgy is, már maga a tankosság és az ulti miatt megéri.

(#45555) saelin


saelin
veterán

Ma kipróbáltam az ingyenes hősöket és azt kell mondjam, hogy Nautilus és Voli valami iszonyat jó! :Y Lissandra sem rossz, csak én túl rövidnek érzem a képességei hatótávját. Syndra meg... elég "meh". Túl macerás figyelni a golyóira és úgy időzíteni a többi skilljét. :D
Valamikor majd megnézem Lux-ot és Vayne-t is, de az nem ma lesz... beleuntam a bot játékokba.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45556) Yodamest válasza saelin (#45555) üzenetére


Yodamest
addikt

Hát Voli junglerek között az 1. helyen szerepel, szerintem ez mindent elmond:
https://champion.gg/champion/Volibear/Jungle

Nautilus is nagy kedvencem nekem is, topra, suppnak, sőt jungle-ba is nagyon jó! Buildeket még annyira nem teszteltem nála, meg kell nézni lolwikin milyen ratiokkal rendelkezik, de naptűzköpeny, szellemarc előtt-után lehet nem hülyeség tenni rá egy rylai + liandry párost.

(#45557) saelin válasza Yodamest (#45556) üzenetére


saelin
veterán

Most gyűjtöm az IP-t, de lehet ráköltöm ha letelik az ingyenes próbája. Addig tesztelgetem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45558) saelin


saelin
veterán

Junglernek mit éri meg elsőnek venni? Hunter's Talisman-t vagy Machete-t? Az egyik life steal és mana regen, a másik bónusz dmg és exp... Sosem tudom eldönteni, hogy melyik éri meg jobban. Shyvanának a Machete-t szoktam venni, mert a mana regen neki felesleges, de egy Voli-nál már nekem nem ilyen egyértelmű. :F

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45559) huzsihun


huzsihun
újonc

Érdekességek, melyeket nem biztos hogy gondoltál LoLna:

[link]

(#45560) Beni97 válasza saelin (#45558) üzenetére


Beni97
őstag

Hát ez függhet attól, hogy hol kezdesz. Szóval ha rednél akkor a manaregeneset érdemes szerintem. Főleg ha olyan champel vagy aminek nagyon kell a mana pl.: nocturne.

(#45561) CraBByzzz válasza huzsihun (#45559) üzenetére


CraBByzzz
aktív tag

Ennyire nem megy az oldalnak, hogy itt kell reklámozni már másodjára?? ;]

(#45562) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

Sziasztok!
Megint én lennék, ismét két kéréssel :B
1.) Tudna valaki linkelni/írni egy dzsungel gyorstalpalót? Ahogy néztem, a support uán a második legjobban nekem való szerep (igen, imádom ha rajtam verik le, hogy defeat van), eddig játszottam 3-4-et Master Yi-vel (nyilván nem ő a legjobb, de 450 ipt megért), és állandóan írták, hogy mekkoraszarnoobrohadköcsög dzsungelezési-készségeim nem a legjobbak.
2.) Normálon, lvl 10-15 között kik a legjobb (lehetőleg alsóbb árkategóriás) dzsungelbe való hősök (amihez nem elengedhetetlen a maxos mastery)? Yi valahogy sántít oda.

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#45563) Mottie válasza Chuzzlee803 (#45562) üzenetére


Mottie
őstag

Mindenkepp olyan host keress akinek jó a sustainje és akár egyedul is megoldja. Pl. Xin Zhao nem rossz ott sem szvsz.

Be Victorious!

(#45564) szabod válasza Chuzzlee803 (#45562) üzenetére


szabod
senior tag

Ahogy #45563-ban leírták a sustain a lényeg. Szóval Xin Zhao, Fiddlesticks, Warwick elég jó opciók lehetnek.

(#45565) Bowser


Bowser
aktív tag

Istenem...Nagy rajongója vagyok a szép skineknek. Viszont azt nehéz szeretni amelyik hőssel nem játszol mivel nem tetszik, de a skin az iszonyat jó. A hanghatások, az animációk és a recall.

Akkora epic skin, hogy az hihetetlen :D

[link]

Másik. Mi a véleményetek (nem 3vs3 hanem klasszikus idézők szurdoka) Maokai Supportról? Tapasztalatokat írnátok kérlek? :D

[ Szerkesztve ]

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#45566) Beni97


Beni97
őstag

(#45567) Beni97 válasza Beni97 (#45566) üzenetére


Beni97
őstag

Végre bekerült a /remake.

(#45568) Ryder1 válasza Beni97 (#45567) üzenetére


Ryder1
senior tag

De csak akkor tudod használni, ha első 3 percben afk valaki. Ha utána döglik meg valakinél a net, vagy direkt kilép, akkor ugyanúgy bukta. :D

(#45569) Beni97 válasza Ryder1 (#45568) üzenetére


Beni97
őstag

De tudod, ha nem lép be valaki 3 percig. Nem csak onnan, hogy áll a bázison, hanem onnan is, hogy ha megnyomod a tabot és ráviszed az egeret az afk-ra akkor nem látszik az ikonja hanem egy üres kör van ott. És nem biztos, hogy megéri kockáztatni, főleg ,hogy kb másfél percnyi kiesése lesz.
De amúgy ha jól értem és nincs gyilkosság és kilép valaki akkor az időn kívül semmi negatív dolgot nem kapunk. Ez lehet akár a 20. percben is. Vagyis én így értem. Persze erre low elon kicsi az esély.

(#45570) FoLey-v válasza Beni97 (#45567) üzenetére


FoLey-v
addikt

Ha csak nem szórakozásból is beleírhatják,mert troll,feedelős stb.,majd meglátjuk. :U

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#45571) olloczky válasza FoLey-v (#45570) üzenetére


olloczky
senior tag

"legalább 90 másodpercig inaktívnak jelöli a rendszer"

ez valamennyire kiküszöböli ezt

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#45572) saelin válasza olloczky (#45571) üzenetére


saelin
veterán

Azt nem olyan nehéz begyűjteni. Töltőképernyőnél elmész csinálni egy kávét, majd visszatérve már a leave buster fogad... :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45573) Yodamest


Yodamest
addikt

Fervor nerfhez mit szóltok? A képességek is csak 1 stacket adnak ezentúl. Lehet áttérek én is a thunderlordra.

(#45574) Methionyl


Methionyl
senior tag

Végre kijött egy új Vayne skin. Imádom a champet, szinte adc-k közül csak vele játszok és majdnem az összes skin megvan rá. Mikor megláttam, milyen fasza skin is jön mondtam magamba egy RIP pénztárcát de nem érdekelt. Megveszem..
JA MÉGSE. Mert ugyan olyan lesz mint a Hextech Annie skin. Csak 10 gemstone-bol lehet össze rakni, megvenni nem lehet. Köszi Riot. :)
Minden szar skint meg lehet venni, az új tresh skin, az új nami skin meg minden jól kinézőt de persze ami engem a legjobban érdekel azt nem. Igen ez most felbaszott de rendesen

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#45575) Sordoran válasza Chuzzlee803 (#45562) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem tudom mi alapján döntik el egyesek, hogy szar a jungle hős. Én is tolok néha Shyvana-t már lvl12 óta, és egyszer se kaptam meg, hogy béna lennék. Sőt, Kindred-el első meccsen se szóltak be, pedig ott első gólemnél a kisebbiket megöltem, majd TP, majd megöltem másodikat is, és újra TP-zni kellett, mert totál kiment fejemből, hogy smite is van, ráadásul 10 fps-el nehéz kite-olni. :W Asztalin utána azért már jobban ment.
Shyvana amúgy jó kezdőnek szerintem, elég jól bírja, gyorsan lehet vele haladni, annyi hogy nincs CC-je, így gankelés fokkal nehezebb, de kifárasztás segít neki.
Egyébként továbbra is ki a béna jungeles téma, tegnap egy Tryndamere jungeles jött nálunk, és nekem 2x gankelt sikeresen bot-on, ráadásul egyiknél én kaptam a kettős gyilkosságot is Tristana-val, chat-en mégis szidták, hogy szar jungeles. Persze lehet csinált hülyeséget, amit nem figyeltem, de én szempontomból jól végezte dolgát, szóval azért, mert beszólnak neked, nem biztos, hogy te vagy a rossz.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#45576) Imilenni válasza Methionyl (#45574) üzenetére


Imilenni
addikt

Ha havonta nem csak 6 kulcs jönne nem lenne baj, hogy csak úgy szerezhető meg.

Press "F" to pay respects.

(#45577) Imilenni válasza Sordoran (#45575) üzenetére


Imilenni
addikt

Dupla sorry.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#45578) Yodamest válasza Sordoran (#45575) üzenetére


Yodamest
addikt

Ha valaki lanen szopóágon van a legegyszerűbb a junglert hibáztatni, de azt nem értik meg ezek, hogy nem lehet egyszerre topra, midre és botra is figyelni ÉS emellett persze hozd el a sárkányokat ÉS természetesen ne maradj le szintben, farmban, itemekben. Ott is el lehet rontani a dolgot, hogy folyamatosan mennél gankelni, viszont az ellenfél nem hülye, visszatáncol, így ott álldogálsz vagy sétálgatsz a lanek között farm nélkül ami elvesztegetett idő...

(#45579) olloczky válasza Yodamest (#45578) üzenetére


olloczky
senior tag

Én nagyon nyugodtan játszok, kb 100ból egy meccsen rage-elek (de akkor nagyon :D ), de már nem egyszer találkoztam olyan jungler-essel, hogy 15-17 perc után kellett rimánkodni neki, hogy ugyan jöjjön már fel, mert be voltam tolva torony alá.

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#45580) saelin válasza olloczky (#45579) üzenetére


saelin
veterán

Én azon az állásponton vagyok, hogy a jungler azt a lanet gankelje, ahol a legnagyobb szükség van rá! Ha top jól áll, csak be akarja secure-olni a killt, akkor ne oda menjen már hanem bot-ra, ahol az adc és/vagy supp rohadt agresszív és nem tudnak tőlük farmolni.
Azt viszont sokan nem veszik figyelembe, hogy bizonyos junglerek csak lvl 6-nál tudnak hatásosan gankelni, ami nem a 4-5. percben lesz meg neki... Ha valaki érzi, hogy jobb tőle az ellenfele, akkor farmoljon torony alól akár 15-20 különbséggel is, csak ne haljon meg. Én mindig így csinálom és eddig bevált. Ellenben ha már tízszer szóltál a junglernek hogy jöjjön és baszik rá... Na, az a rossz jungler! Akárhány guide-ot olvasok a jungler role-ról, ott mindig hangsúlyozzák, hogy az a jó jungler, akinél érzi a csapat hogy számíthat rá, és ezzel nem is tudok vitatkozni.

Az már más, hogy a valóságban ennek nem mindig egyszerű megfelelni, mert a csapatárs folyton pushol, ha jelzed a ganket még előtte eltol minden skillt, így idejekorán kezd el menekülni a célpont és nem éred be, stb.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45581) Hamuuuu válasza Chuzzlee803 (#45562) üzenetére


Hamuuuu
tag

na ez lehet kicsit hosszú lesz és lehet írok számodra olyat ami nem újdonság,de tanács és tipp mindig jól jön.
először is tudnám neked mondani udyr, xin,amumu.evelyn esetleg gragas. Ezek elég olcsó és jó jungler karakterek és alacsony lvl-nél nagyon is jól tudnak müködni. Egyaránt tudod őket használni dmg és tank junglernek is.
Amit ajánlanék neked,hogy először olvasd el mindig az adott champ képpességeinek leírását, csekkold le a passive képességét. Figyeld melyiknek mennyi a cooldown-ja és ez alapján akár ki is alakíthtsz egy rotációt. Nézd meg lolwiki-n,hogy az adott hős képességei miből építi a sebzést. (Pl: volibear hp-ból.) Készíts magadnak jungler masterieseket és runaoldalakat. Ajánlanám,hogy nézd meg egy-egy profi mit használ.
Úgy építsd a buildeket,hogy az teamfightnál kedvező legyen a csapatnak. Vannak olyan itemek, amik használatával pl.: sebzéscsökkentést adsz a többi hősnek vagy éppen valamilyen ellenállást bizonyos sebzés fajtára. A builded az enemy sebzésének megfelelően építd. (pl,ha tankot épitessz és enemyben nincs ap champ akkor neked nem feltétlen muszáj egy magic resist-s itemmel bővitened. Vagy ha enemy team nem igazán tankos akkor a teambalance-t a te dmg-l is ki tudod egyensúlyozni, tehát építs kicsit többet dmg-re és ellenállás hybridre.
Figyeld mindig a lane-ket és azt,hogy épp merre jár az enemy junglere, és jelezd is a csapatnak ezt. Ebben segit az, ha próbálsz wardokat kiszedni és wardolni is. ha enemy jungelébe raksz 1-2 wardot még jobb, mivel növeled a visiont. Illetve egy gyors rajtaütéssel előnybe is kerülhetsz(ha alacsony hpn van pl)
Gankeket úgy alakítsd,hogy ne legyen közelben az enemy junglere és figyeld azt is,hogy a midesük ne roam-ljon oda ahol épp gankelsz.
Ha assasint játszol akkor próbálj meg ne a frontline-ban lenni,hanem inkább adc-t vagy a legpapírabbat gyorsan kiikratni és utána segiteni tovább azon pl akin a focus van,hogy ezzel is előnyben legyen a team.
Játékmenet alatt ne legyél rest átnézni és kiszedni ott is a farmokat. Persze ahol több creepből áll egy farm, mindig hagyj egyet. Ezzel növeled respawnját.
Gankelj pl,ha adc egyedül marad enemyből, ha valahol alacsony hp szinten vannak. Persze ehhez kell az adott lane helyes reakciója is.
Farmold te is,ne csak gankelj,mert lvlben is tartanod kell magad.ráadásnak buffok amiket kapsz seokat jelentenek farmolásnál és fightban is. Lehet csak 100dmg-t tol ki a buff,de kell az is.
Midesnek ha kell mindig áldozd be a bluebuffot.
Próbáld meg kialakítani magadnak,hogy te milyen jungler champet milyen másik jungler champel tudsz counterelni. Fontos,hogy ne csak 1 mained legyen,mert gyakran bannolnak jungler champeket.
Gankeknél próbáld meg átgondolni, hogy lehetne legjobban kivitelzni és ha nem vagy biztos teljesen,hogy az adott szituációban jól jöttök ki akkor hanyagold vagy várj. Sajnos sokan csak arra mennek,hogy 100kill-je legyen és ráront az ellenségre,majd csinál egy szép feedet,kezdeni nem nagyon tudsz vele semmit. Ez mentalitás és inteligencia hiány. Szétpusholnak egy lane-t és várják,hogy gankelj....torony alatt persze
A másik,hogy farmolni nem tudnak vagy teljesen trollitemeket kezdenek el. Vagy épp fogalmuk nincs,hogy az adott karekternek a képességei mit is csinálnak.Az neked is sokat segit,ha ismered a legtöbb champ képességeit.
Végül zárásképp mondanám,hogy ne csak junglert játsz,hanem mindegyiken próbáld megtanulni az adott lane dinamikáját.
Ez tényleg hosszú lett :)) :DD :D

"A fizika elsőszámú törvénye : a testek igyekeznek megőrizni nyugalmi állapotukat."

(#45582) Yodamest válasza Hamuuuu (#45581) üzenetére


Yodamest
addikt

Na ez szép kis leírás lett :)

Jungle fegyókra áttérve, nem szívesen veszem a warriort és a runicot. A cinderhulk így buff után nem rossz már, majdnem olyan jó mint a sunfire. A bloodrazor a legjobb mindközül, hacsak nincs baromi jó ad rátája a champnak, akkor bloodrazor a way to go, én még a tankos junglereknek is azt veszek, hogy legyen egy kis releváns sebzésük.

A warriorral nekem az a bajom, hogy az a 60dmg és 10% cdr 2600-ért sokba kerül. Hasonlítsuk csak a black cleaverhez, ami 3100-ért 50dmg, 300hp, 20% cdr, + passzív speed boost + passzív armor shredding. Mindez 500 golddal kerül csak többe..

És ugyan ez a baj a runic echo-val is, annyiból már inkább egy roa vagy picit többért egy morello. Mondjuk boldogulok ezek nélkül is teljes mértékben, mert ha nagyon tank kell cinder, ha dmg bloodrazor. Egyedül az ilyen fiddle típusú mágus junglerekkel vagyok bajban, de ezeknél meg lehet azt fogom csinálni, hogy nem fejlesztem fullra a fegyvert, hanem csak addig, hogy a súlytás meglegyen aztán ha betelt minden slot eladom és veszek helyette mást.

Valaki esetleg szokta csinálni azt, hogy nem fejleszti fel teljesen a fegyót?

(#45583) micafighter válasza Yodamest (#45582) üzenetére


micafighter
nagyúr

Runic echo manás junglereknek manaregen miatt kell első sorban, más részt egyben egy gyengébb luden echo is.

(#45584) Beni97


Beni97
őstag

(#45585) saelin válasza Beni97 (#45584) üzenetére


saelin
veterán

De akkor valami állandó legyen, mint az ARAM vagy a 3v3 map. Néha jó ezeken kikapcsolódni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45586) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Most ahogy nézzem Csillagörző Lux skin akciósan van,lehet,hogy beszerzem. Valaki tervezi megvenni? Csak kíváncsi vagyok rá. :D

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#45587) Hamuuuu válasza Yodamest (#45582) üzenetére


Hamuuuu
tag

Warrior-n szerintem még lesz változtatva, erősítve…..így most elég gyengécske a többivel szemben. De még így is jó választásnak bizonyul néhány junglernek. Főleg Lee-sin, Graves, Kha’zix, J4-nak. Bár én már próbáltam úgy, hogy 1.cinderhulk 2.ninja tabi 3.blackcleaver 4. spirit visage szettet és egész jól müködött Lee sin-l és J4-l. Ezzel csak az a gond szerintem,hogy lassú az építése és kiesés lehet, ha nem tudsz elég goldot kitermelni. Runic echo szerintem nagyon is jó. Főleg egy nidalee, fizz, ekko-nak. De már játszottam amumuval is elsőként runic echo-t és elég erős early game sikeredett belőle. Jó a speed boost,mivel így a speed boostra rakott masteries pontokat másra is át tudod rakni. Másik a passive ami 250%-ban ha creepekre, ahogy olvastam. Man visszanyerés se rossz, bár nekem azzal nem szokott gondom lenni. Item eladással az a baj, hogyha nincs jungler item …. nincs smite se, legalábbis régebbi patchekben így volt adaptálva. :D
Volibearrel követtem el egy olyat, hogy alap Stalker’blade után egy titanic hydrat vettem. Nem túl tankos,de nem is volt rá épp szükség. Hydra passive és active képessége is jól volt. Ezután pedig jött a cinderhulk. Hydra passive és az, hogy Voli hp-ból képzi a dmg-t egy nagyon ütős kombó lett. :DD

"A fizika elsőszámú törvénye : a testek igyekeznek megőrizni nyugalmi állapotukat."

(#45588) Yodamest válasza Hamuuuu (#45587) üzenetére


Yodamest
addikt

Warrira legalább kéne a 10%cdr mellé egy 80dmg hogy pariban legyen más itemekkel.

Most az adc itemeket egyébként erősíteni fogják, a IE és essence sebzése 65-ről 70-re felkúszik. Kell is mert már mindenki inkább Youmuu-t vesz ezek helyett és ezt nem akarják a riotosok.

(#45589) Sordoran válasza FoLey-v (#45586) üzenetére


Sordoran
addikt

Én nem látom akciósok között (csak azt láttam, hogy júniusban az lesz valamikor). Amúgy én is arra várok, instant vétel lesz. Lux volt az első hős akit kipróbáltam mikor ingyenes volt, és utána ahogy meglett IP meg is vettem. Azóta is rendszeresen előveszem, és szeretem, szóval a Csillagörző skin kell! ;] Már csak mert rózsaszín, és cuki ami poén (főleg ha ellenfelet folyton leszeded, emiatt külön frusztráció neki), na meg kiskoromban imádtam a Sailor Moon-t. Persze így felnőttként gagyi az a mese, de azért nosztalgikus az egész. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#45590) FoLey-v válasza Sordoran (#45589) üzenetére


FoLey-v
addikt

Star Guardian Lux így sem ismerős? :P Pedig benne van a june akciós listában. :D

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#45591) Sordoran válasza FoLey-v (#45590) üzenetére


Sordoran
addikt

Igen, a júniusiban, de még nem volt az eddig. :DDD Mindig nézem mikor mely kinézetek azok, de eddig nem volt a hónapban, csak azt tudni, hogy júniusban lesz valamikor. Talán holnaptól az lesz, de majd késő délután derül ki (vagy van oldal ahol előre jelzik pontosan?).

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#45592) jUUh válasza FoLey-v (#45590) üzenetére


jUUh
addikt

Vakuljak meg én se látom :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#45593) micafighter válasza FoLey-v (#45590) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nálam instabuy volt mikor kijött :)

(#45594) saelin


saelin
veterán

Azt hiszem Irelia be lesz fogva mainnak, az E-je valami iszonyat nagy biztonságérzetet nyújt! :K Nem is tudok másik olyan champet, akivel low hp-n merek harcot kezdeményezni, és tudom, hogy van esélyem nyerni. Most pl sikerült egy rohadtul elfeedelt Zed-et megállítani, amikor először nekimentem valami 14+ killje (nekem 2 :D picit eltartott, mire sikerült elvinni a felső tornyot) volt és simán lecsapkodtam a W, Q, E, R, Ignite kombóval.
Szegény a végén már olyan salty lett, hogy elkezdte ócsárolni a csapattársait, pedig egyikük sem tehetett róla, hogy direkt rá akasztottam a célkeresztem.

Viszont a gankekre még mindig nagyon figyelmetlen vagyok... kétszer ölt meg Rengar úgy, hogy wardolva volt a folyóban lévő bush és a rákocska is adott visiont. Nekem kellene valami visító ward, mert a szemem nem olyan, mint a kaméleoné. :DDD

Oh, és ha már gank! Beszereztem Gragas-t - mondom próba cseresznye - és nagyon tetszik! Tankos, írtja a junglet és van cc-je gankre. Lassan, de biztosan összejön, hogy kik lesznek a main karaktereim.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45595) Yodamest válasza saelin (#45594) üzenetére


Yodamest
addikt

Ireliát már 1000 helyről hallottam milyen jó, de még nem szereztem be. Amúgy Vizicsacsinak is ő a kedvenc karaktere, egyik streamben elmondta. Kezd érdekelni az a champ lassacskán, annak ellenére, hogy nem vagyok egy assassínó ;]

Én meg pár napja vettem Illaoit, hát ő sem volt egy rossz vétel. Egy BC kell neki onnantól full tank és beteg az egész. Olyan sebzést még nem láttál amit az leművel. Viszem topra, midre, suppnak, lehet még junglet is majd megpróbálom vele. :)

(#45596) saelin válasza Yodamest (#45595) üzenetére


saelin
veterán

Illaoi-t én is sokat játszottam a beszerzése után, de valahogy azóta hanyagolom. Fiorával is pont így vagyok, pedig tudom hogy mekkora szörnyeteg, ha tud vele helyezkedni az ember. Olyan sok szimpatikus hős van, hogy az ember nem tud választani közülük! :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45597) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

Ma reggel vettem észre, hogy 7000 ip-m van, mert annyira el voltam Leonával, hogy nem is gondolkodtam más champ megvételén. :C
Osztálytársam (és csapatunk adc-je) unszolására megvettem Thresht.

FENOMENÁLIS!
A q+q+r beteg kombó, az e pedig hátrafelé elsütve garantált kill egy szemfülesebb adc-nek, vagy szembe lőve menekülés a csapatnak.
Igaz, ahol játszom (15-25lvl playerek), nem nagyon értik mire jó a w, de ettől függetlenül összességében egy nagyon jó champ.

Azt hiszem, megtaláltam a mekkám.

(#45598) Yodamest válasza saelin (#45596) üzenetére


Yodamest
addikt

"Olyan sok szimpatikus hős van, hogy az ember nem tud választani közülük!"
Igen igen :K Abban a fázisban vagyunk, hogy próbálgatjuk a hősöket, de így csak egyre több tetszik meg. Van aki olyan, hogy tök nem érdekli melyik hőssel milyen játszani meg mit tud, ő egyet kipróbált és világ életében azzal az egyel vagy kettővel játszik, ilyen is van.

Engem nagyon érdekel minden hős és úgy vagyok vele, hogy amíg mindet nem próbáltam addig nem tudok véleményt sem alkotni, hogy melyik számomra a legjobb. Viszont ahogy próbálgatom őket, mindegyikben meglátom azt, hogy miért jó és nehéz kiszűrni, hogy mi az amit elengedek. Pedig jó párat el kell engedni, mert ennyivel nem lehet játszani értelmesen, kell hogy legyen egy stabil 10-12 fős keret amiből válogat az ember. Pl. most is vettem egy Azirt, félek hogy az is bejövős lesz :) pedig midre már van Malza, Swain, Tahm, Chogath, amik tutira bejövősek.
Hiába nem könnyű az élet ;]

(#45599) hugi0


hugi0
őstag

xPeke Ashe ultik hozzak le az ROC ellen.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#45600) Yodamest


Yodamest
addikt

Amikor érzed, hogy baromi erős az ellenfél, majd alt+tab és ránézel a lolnexusra :U nincs balanszban a két csapat asszem

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.