Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40451) VitaD5 válasza Ryder1 (#40441) üzenetére


VitaD5
tag

Kissebb ADC változtatások

Ashe:
- Passzív slow kissebb, illetve nem számít critnek a passzívos autoattack. A crit-es autoattack az AD-nak megfelelő bónusz damage-et okoz, illetve kétszeres slow-t aplikál.
- A Q nem fogja erősíteni a passzív slow-t. Csak is 5 stack-el lehet cast-olni. Nincs CD (?).

Draven:
- Kisseb attackspeed szintenként, autoattack projectile lassabb lesz.

Ezreal:
- A Q-ja találat esetén 1,5 másodpercel csökkenti az összes spell CD-jét az 1 helyett. Q CD-je 0,5 másodpercel hosszabb.

Jinx:
- A passzív tovább tart két másodpercel, illetve attackspeed-et stack-el. (15%)
- Amíg Fishbone-t használod -15% attackspeed.

Kalista:
- Nagyobb base attackspeed, de szintenként kevesebbet kap.
- A paszív ugrálásának sebessége az attackspeed alapján nő.

Lucian:
- Az ulti nem fog az attackspeed alapján több lövést leadni, hanem egy fix számban fog (20/25/30). Több AD-val és CDR-el rendelkező build-ek most előnyt szereznek.

Sivir:
- A W CD-je a castoláskor kezdődik, nem pedig a buff után. A buff duration kisebb lett. 6 sec -> 4 sec

Tristana:
- Nem lehet csökkenteni autoatack-al sem a Q, sem az E CD-jét.
- A Q CD-je a spell rangjaival csökken.
- A W lategame-re nagyobbat sebez, illetve nem fog bónusz sebzés okozni az E stack-jei alapján.
- Az E a 4. stack-nél azonnal robban. Most már a spell-ek is stack-elhetik. A 4 stack-es E felrobbantása nullázza a W CD-jét.

Twich:
- A Q CD-je nullázódik, ha egy enemy champ-et megölnek, miközben rajta volt a passzívod.
- Amint Twich láthatatlannál válik, megszakítja az aktuális célpont ellen folytatott autoattack-ot.
- Az ulti kevesebb ideig tart. Az ulti nem fogja feltörni a láthatatlanságot.

Urgot
- Bónusz armor és MR helyett damage reduction-t kap ulti után.

Varus:
- Az ulti most már mutatja a területet, ahol az terjed. A root-olt célpontok a duration alatt 3 stack-et kapnak W-ből.
- Kissebb sebzés.

Vayne:
- Kisebb AD szintenként.
- Nincs többé flat damage. HP alapján nagyobb %-ban okoz true damage-et. 4/5/6/7/8% --> 6/7.5/9/10.5/12%

[ Szerkesztve ]

Yar Har fiddle di dee

(#40452) VitaD5 válasza ClydeBeka2 (#40450) üzenetére


VitaD5
tag

Gyakrabban kéne frissítenem a fórumot. :DDD

Yar Har fiddle di dee

(#40453) ClydeBeka2 válasza VitaD5 (#40452) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Sry. :D

Akkor egy új: ADC itemek

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#40454) Yodamest


Yodamest
addikt

Nekem ma reggel az első dolog, ami azonnal feltűnt és már nagyon hiányoltam az az volt, hogy végre a képességek leírásában szépen látszik, hogy fejlesztés esetén miben javul az adott spell. Eddig az kimondottan zavart, hogy semmit nem mutatott a képesség leírásban arra vonatkozóan, hogy ha fejlesztem miben lesz erősebb, mi fejlődik. Végre ezt szépen megcsinálták. :R

Ashe-t meg örülök, hogy rendbe tették kicsit, mert ez a 110% crit ha slow rajta van + crites itemek is sebzést növelnek ebben az esetben stb. ez így nagyon átláthatatlan mechanika volt, nem is tudtam értelmezni igazán.
Most jobb lett talán, na majd este kipróbáljuk :)

[ Szerkesztve ]

(#40455) Yodamest


Yodamest
addikt

Na megvolt reggel a Darius teszt is gyorsba, most ugye ingyé van a 7en.
Hát, ahogy sejtettem is brutál jó karakter, jól lehet kombózni a képességeivel, szóval elég jól adja. + most ákciós is, valami 470 RP-be kerül csak, ahhoz képest, hogy 6300 IP-s kategory, ez durván jó ár. Meg is fogom venni.

Egyébként ez minden 7en így van, hogy egy amúgy drága sampot RP-ből tök olcsón meglehet venni? Lehet akkor a Jinx-nél is majd érdemes lesz kivárni egy olcsósítást és elvinni ilyen 450RP-ért. :)

(#40456) Jim-Y válasza Yodamest (#40455) üzenetére


Jim-Y
veterán

3 naponta vannak leertekelesek. Es egy honapra elore lehet tudni, hogy az adott honapban milyen hosok es skinek lesznek akciozva.

(#40457) Yodamest válasza Jim-Y (#40456) üzenetére


Yodamest
addikt

fúúú az jó, egy linket kérhetnék, ha van ilyen oldal ahonnan erről lehet értesülni?

(#40458) Noddy válasza Yodamest (#40455) üzenetére


Noddy
senior tag

Mindig vannak akciók. DE 6300 IP-t kb ki lehet farmolni 3 hét alatt, ha napi 2 győztes meccset játszol. RP-t pedig csak pénzért kapsz. Persze az elején azt hiszem kapsz 400-at ingyen de a többiért fizetni kell. Persze ha van pénzed lehet RP-t is venni. Támogatod vele a játékot, hogy fizetsz érte.

amúgy megint jó sok változtatás lesz... tényleg minden évben egy szinte új játékot kapunk.

[ Szerkesztve ]

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#40459) Yodamest válasza Noddy (#40458) üzenetére


Yodamest
addikt

Jah kilehet farmolni, most is már van 5K IP-m, de nem egy hősre akarom az egészet elkölteni. Nagyon kevés van meg így is, IP-ből most arra megyek, hogy a 450 és 1300-ba kerülőket megveszegessem. Szerintem veszek 2K RP-t és arra fogom használni, hogy az egyébként 6K-ba kerülő sampokat, amikor akció van ilyen 400 ért megtudjam venni RP-ből.

(#40460) Yodamest


Yodamest
addikt

Mana ital is akkor eltűnik? Ez érdekes lépés, mert tök alap hogy van. Fura lesz kicsit, hogy van HP poti de mana poti nincs, ettől függetlenül viszont nem nagy cucc, mivel van flaska 3 töltettel. Olyan hősnél, akinek annyira fontos a mana, egyébként is jobb döntés egy flaskát venni, amit mindig újratöltesz hazatéréskor.

(#40461) Dinter válasza Yodamest (#40460) üzenetére


Dinter
addikt

Na meg a HP poti is drágább lesz, tehát elég csúnyán rá lehet fizetni a legkisebb hibákra is. Na meg 1 gank még el is döntheti a lanet, ha még kill nem is lesz belőle.

(#40462) zeli


zeli
aktív tag

Könnybe lábadnak a szemeim, ADC mainként. :D

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#40463) Yodamest válasza Dinter (#40461) üzenetére


Yodamest
addikt

Érdekes a lolt dotásítják a dotát meg lolosítják? kurvanagy :)

Csak mert dotába meg pont, hogy olyan változtatások vannak, amitől pergősebb, megengedőbb lesz a játékmenet: olcsóbb teleport tekercs, képességek kevesebb manába kerülnek, kevesebb CD stb...

Szép lassan összehozzák a két játékot :R

(#40464) kenwood válasza Noddy (#40458) üzenetére


kenwood
veterán

Amikor valaki megemliti ,hogy penzert venne ,ez mindig elokerul.

Aztan a masik oldal mindig elmondja,hogy 3000 + game utan meg minimum 15-20 champ hianyzik neki

A 6300-as hosok kifarmolasa egy orokkevalosag.
Nem is kell gazdagnak lenned hozza,hogy megerje.

Meg azert egy plusz hos talan hasznosabb,mint egy extra skin

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#40465) bucketb0b válasza kenwood (#40464) üzenetére


bucketb0b
őstag

Aki sokat játszik és nem napi 3-4 aramot annak simán kijönnek a hősök, ráadásul nem is sok idő.

(#40466) Noddy válasza kenwood (#40464) üzenetére


Noddy
senior tag

Ez is mindig előjön... mindenki tudja, hogy mi éri meg neki... nekem egy hős nem ér annyit, mint egy jó skin. És skint csak RP-ért lehet. De persze ahány ember annyi féle dolog, nem baj, ha mind a két vélemény elhangzik pláne akkor ha egy új emberről van szó. Van néhány játékos itt aki az 5 év alatt kifarmolta már az összes hőst, persze ha valakinek most azonnal kell annak az RP a jobb, de szerintem az is jó ebben a játékban hogy 450-es hősökkel is le lehet hozni egy meccset.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#40467) Solad válasza kenwood (#40464) üzenetére


Solad
őstag

S1 végén kezdtem, mostanra megvan minden hős, RP-re egy forintot nem költöttem és nem is fogok. Cirka 3500 gamenél lehetek

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#40468) zeli válasza Noddy (#40466) üzenetére


zeli
aktív tag

Így van, mindenki döntse el, hogy pénzt, vagy időt akar/tud rászánni, és csókolom.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#40469) kenwood válasza Solad (#40467) üzenetére


kenwood
veterán

En sem fogok soha host venni rp-bol,de akinek tobb a penze,mint a szabadideje,annak nagyon megeri.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#40470) Imilenni válasza VitaD5 (#40451) üzenetére


Imilenni
addikt

Csak szerintem nagy nerf ez Vayne-nek??
Ahogy láttam szinténként most kap ~2.5 AD-t, amit írtak,hogy próbálkoznak vele az meg mindössze ~1.6 AD..
Remélem mire Live-ra kerül addig gondolkoznak ezen :DDD

Press "F" to pay respects.

(#40471) bucketb0b válasza Imilenni (#40470) üzenetére


bucketb0b
őstag

És több a true damage..

(#40472) VitaD5 válasza Imilenni (#40470) üzenetére


VitaD5
tag

A Marksman Update-ben igyekeznek minden ADC-t a egyedibbé tenni, így a Vayne még inkább a W-jén fog alaulni, hisz ez a champ külömlegessége. A kis AD meg szerintem rákényszeríti az embereket arra, hogy egy normális ADC build-et használjanak neki. (BoTRK, IE, Phantom, Youumu, Last Whisper, Berserk)

A véleményem: Az a 12% max HP alapú true damage nekem fáj... Ideje törölni a játékot. (Úgy se fogom.)

Yar Har fiddle di dee

(#40473) kenwood válasza VitaD5 (#40472) üzenetére


kenwood
veterán

Vayne inkabb az E-re epul.
Ahhoz eleg nagy balfasznak kell lennie valakinek,hogy alljon es vegignezze,ahogy felstackeled rajta a W-t.
Q-val max az ulti alatt tudsz trukkos lenni.
Ha nincs ulti,akkor stun nelkul 1v1 ben kb. barki megol.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#40474) bucketb0b válasza kenwood (#40473) üzenetére


bucketb0b
őstag

Elég balfasznak kell lenni annak is aki úgy helyezkedik, hogy le tudja egy vayne stunolni.. :U

(#40475) TBT


TBT
addikt

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#40476) Nova96


Nova96
őstag

Garen ellen a rework óta nem tudok mit csinálni, valami tipp? :B

(#40477) VitaD5 válasza Nova96 (#40476) üzenetére


VitaD5
tag

Champ kite potenciállal. (Quinn, Gnar, Teemo, GP stb.) Hard lane bully. (Teemo ;] )

Kite-olást segítő item-ek. (Frozen Mallet, Rylai, Black Cleaver, Trynity, Randuin, Iceborn, BoTRK, sőt még talán Youumu.)

Ha ezekkel sem tudsz távolságot tartani, akkor valószínüleg az igazság kardjába leled halálod.

Vagy akár Master Yi lategame. Ha megvan a lategame, nincs az a pénz, hogy kibírja azt a Garen. Csak ulti mielőtt silence-el. gg ez

[ Szerkesztve ]

Yar Har fiddle di dee

(#40478) RangerFox válasza Nova96 (#40476) üzenetére


RangerFox
veterán

Gnar, teemo, jayce, quinn pick
Egy páncélt veszel meg 5 potit kezdésnek, és kéred a junglist hogy gankeljen earlyben. Nagyon könnyen meg lehet fogni, de elég ha arra figyelsz, hogy ha jön feléd q-val akkor aa-val leviszed a hpját. Távolsági, pokeolós champ kell ellene és kész

(#40479) Nova96 válasza RangerFox (#40478) üzenetére


Nova96
őstag

Jayceel mentem , de elején még oké ,lategamebenn silence aztán rekt.
Túl gyors volt és silence után tehetetlen vagyok, azaz ulti meg. :W

(#40480) Beni97 válasza Nova96 (#40479) üzenetére


Beni97
őstag

Én Gnar-ral szoktam ellene menni. Egyedül nem igen erősködök neki, néha dobálom, hogy azért a passzívja ne legyen aktív, általában last hitelek a minionokra, és ha jön a jungle segíteni nekem akkor kb 90%-ban sikerül megölni.

Csak figyelni kell arra is hogy ha slowolod akkor a q-val leszedi magáról. Először meg kell várni, hogy elnyomja a q-t és utána adni neki a cc-t

[ Szerkesztve ]

(#40481) Nova96 válasza Beni97 (#40480) üzenetére


Nova96
őstag

Köszönöm a segítséget mindenkinek, próbálkozok majd. :R

Rito logika, erős volt...hogyan oldjuk meg? Legyen erősebb. :C

[ Szerkesztve ]

(#40482) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Valaki normál-ozni nem jönne??
Inkább FUN mint halál komoly játék..(voicechat off)
EUNE: ShadowAsasi

Press "F" to pay respects.

(#40483) Nova96


Nova96
őstag

Lord Dominik's Regards + Masteries + minden , mennyi újítás/változtatás.
:Y

Masszív PBE

[ Szerkesztve ]

(#40484) yabba válasza Yodamest (#40459) üzenetére


yabba
aktív tag

Érdemes gyűjteni az IP-t a rúnákra. A 3.szintűek nagyon drágák.

(#40485) Beni97 válasza yabba (#40484) üzenetére


Beni97
őstag

Én westem elkezdtem egy account-ot, hogy ott majd arra megyek, hogy lvl20-ig farmolom az ip-t, majd megcsinálom a 2 rúnaoldalt, utána lvl30-ig megint farmolok ip-t és megveszem azt a 16 champet amivel a legjobban megy a játék és ami marad ip azt megint rúnára költöm. Jóval nyár előtt kezdtem és most tartok ott, hogy lvl6. Egy "kicsit" lusta vagyok hozzá. :D :D

(#40486) Nova96


Nova96
őstag

Miért van ennyi idióta magyar játékos? Fel se merem vállalni , hogy az vagyok .
Meccs:
Zed ellen 3-0ba vagyok majd 4-1 meghalok .Bár kiment két flash rám+ 3-an jöttek. Majd 6-1 be leszek e közben "main riven" 0-7-ben van és elkezdett feedelni mert miért ne? Még a jungler egész értelmes volt, de aztán mintha vérszemet kaptak volna mindenre... Ilyenkor megy az embernek a kedve a játéktól.
A vicc az egészben , hogy legtöbb farmmal legkevesebb halállal én vagyok a noob mert nem ugrok be a 4v1 -be ,helyet 4v2-be hanem hátulról lövöm őket. :U

Aztán végén próbáltam a többieket védeni így 6-7-nél feladták....

[ Szerkesztve ]

(#40487) Yodamest válasza Nova96 (#40486) üzenetére


Yodamest
addikt

Sajnos én is kifogom a jónépet mindig. Brian fórumtárssal csapatjuk mostanság és első pvp meccsünk már úgy nézett ki, hogy:

Egyik tag már a karakterválasztásnál elkezdte a pofázást, hogy ki mit válasszon, ki hova menjen, Baront mikor üssük le stb... már ekkor mondtam Briannek, hogy figyelje meg tuti ez a tag lesz a legnagyobb noob az egész mezőnyben. És hát így legyen 5-ösöm a lottón naná, hogy aki a legtöbbet pofázott az volt a legnagyobb noob, halt valami 11-et, jól el is buktuk. Mi a magyar éra jól toltuk, rajtunk nem múlott :)

Csak bosszantó, amikor te hozod a lane-t szoros küzdelemben az ellennel, erre a "társad" meg látod, hogy ilyen 0-6-ban van már a tornya meg bedőlve.... + teszem hozzá, hátrányban sem lehetett, mert mi jó darabig 2v3-ban tartottuk a frontot, szóval nem tudom mit műveltek a többiek...

[ Szerkesztve ]

(#40488) #53932800 válasza Yodamest (#40487) üzenetére


#53932800
törölt tag

Felvettelek :)

[ Szerkesztve ]

(#40489) Yodamest válasza #53932800 (#40488) üzenetére


Yodamest
addikt

Mármint? A lolban? :)

(#40490) Jim-Y válasza Yodamest (#40487) üzenetére


Jim-Y
veterán

Megnyugtatlak, ilyen mindig lesz akarhol tartasz a lolban, es akarmilyen reg ota is jatszol :) En mindig azon huzom fel magam ha nem segitenek, de ugy nem segitenek, hogy rosszul merik fel a helyzetet es pl 4v2-ben sem jonnek tamadni pedig ugy szednenk le oket hogy kb eletet se veszitenenk, persze sokszor en vagyok az initiator, mondom ez laza, itt van 2 squishy mi 4-en vagyunk, a maradek 3 pedig latszik a terkepen a palya masik vegen, initiate, majd 1v2-ben elhalalozom mig latom hogy a tarsaim kb karnyujtasnyira szo szerint semmit sem tesznek. Na ez baromira fel tud idegesiteni :(

(#40491) #53932800 válasza Yodamest (#40489) üzenetére


#53932800
törölt tag

Igen :R

(#40492) Yodamest válasza #53932800 (#40491) üzenetére


Yodamest
addikt

Jó majd akkor tolhatjuk, akár 3-an. Lehet összeáll valami csapat féleség lassacskán :)
És te milyen szinten tolod? mert mi még kezdők vagyunk, habár a játékintelligencia az ott van a szeren ;]

[ Szerkesztve ]

(#40493) Yodamest válasza Jim-Y (#40490) üzenetére


Yodamest
addikt

Meg amikor már a meccs kezdete előtt előremennek és meghalnak..... na azt is imádom.

(#40494) kenwood válasza Yodamest (#40493) üzenetére


kenwood
veterán

[link]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#40495) Yodamest


Yodamest
addikt

Na megvettem az összes 450-be kerülő hőst + a most olcsósított Dariust. Így már minden szerepre lesz valakim, akit bevethetek. Most jön a 2. fázis: meg kell tanulni velük játszani :)

Azért majd remélem lesz akcióba Jinx, Miss Fortune, Yasuo, Kindred ők már most nagyon bejönnek.

[ Szerkesztve ]

(#40496) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

3 napra utazom el, erre ez... ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#40497) crey válasza Yodamest (#40495) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ez a legnagyobb marhaság, amit tehettél, úgyhogy a helyedben én refundolnám őket, amíg lehet :DDD

Én ugyan ezt csináltam, ezért van meg Allistar pl, meg Katarina, Yi és még egy páran.

Allistar az a champ, akivel én képtelen vagyok játszani. Hiába support a mainem, egyszerűen bűn rosszul játszom Allistarral - nem áll kézre, rosszak a felütéseim.

Szenvedhetsz vele egy sort, vagy inkább próbálkozhatsz a free champekkel, és ha valamelyik tetszik, megveheted őt.

Mióta így csinálom, egész baba champ poolom lett, és érdekes... szinte mindenkit szeretek játszani. Kivéve azt a párat, akit az elején elhamarkodottan megvettem (és miután és sok ARAM-ot megyek, ezért be is szívom vele néha).

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#40498) Yodamest válasza crey (#40497) üzenetére


Yodamest
addikt

Jó értem mire célzol, de Allistar pl. már 1350-es hero, én annak az árából 3-at vettem. Úgy vagyok vele, hogy 450-ért megéri megvenni őket, az nem egy tétel. Nyilván az 1350-től felfelé kategóriát már jobban meggondolom és csak azt veszem meg aki igazán bejön.

Tényleg demozni nem lehet a hősöket? Mintha láttam volna olyan menüt, de most amikor ismét kerestem, már nem találtam.

(#40499) kenwood


kenwood
veterán

Vb donton akkora buli lesz,hogy nyakpant nelkul mar be se lehet ferni a terembe :DDD

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#40500) glacious válasza Yodamest (#40498) üzenetére


glacious
addikt

Alistart ingyen meg lehet szerezni egy youtube feliratkozással.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.