Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40301) Beni97 válasza kenwood (#40299) üzenetére


Beni97
őstag

Ha igen, akkor remélem nem lesz könnyű dolguk.
De az OG-ből kinézek egy wint.

(#40302) TBT


TBT
addikt

A Demon Vi skint vettem volna (amíg 975 RP), de a fene, hogy nincs Mopay-es fizetés. :(((

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#40303) Beni97


Beni97
őstag

Megint szar az eune szerver vagy mi? Pont rankedezek én már kiválasztott kit akarok de aki utánam pickel ő nem pedig már rég letelt az idő, és ki se dobott. Bezártam a lolt most meg nem tudok bejelentkezni. Remélem nem indult el a meccs. Mondjuk a lolskill azt mondja hogy nem vagyok játékban.

[ Szerkesztve ]

(#40304) Beni97 válasza Beni97 (#40303) üzenetére


Beni97
őstag

Már jó.

(#40305) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

2. loss az ognek szintén boritékolható volt, már champ selectbe meg lehet mondani melyik nyeri. 1. be usless kenen eve 2.ba peke aniviaja multkor se jött be minek erőltetni szembe olyan chapekkel ami tele van hpval + cc-vel. nagyon régota játszuk haverral h champ selecbe megmondjuk kinyer 80%ba eddig bejött. főleg ezen a szinten ahol ilyen top játékosok top csapatok vannak hp meg cc kell.

(#40306) Brian_GT válasza -=Vacsek=- (#40305) üzenetére


Brian_GT
őstag

Én spoiler-be raktam volna helyedben, mert vki betoppan és első szavaidban villan, hogy 2:0 !!! Amúgy igen...nagyon örültem ahogy bekezdett az OG, de ami utána jött az pff...mondjuk nem értem miért nem játszik Faker... jó valahol értem ,de mégsem. Nélküle tolnak le egy elődöntőt?? De lehet majd most a végére...

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#40307) TBT


TBT
addikt

Faker rekt következik.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#40308) tomrRRR


tomrRRR
senior tag

Naponta hányszor lehet megváltoztatni a jelszót?
Megváltoztatták az accountomon a jelszót, s nem tudok jelszó emlékeztetőt kérni nem kapok levelet email címre? MIért?

The easy day was yesterday!

(#40309) hemaka


hemaka
nagyúr

Faker lel, god.

ez bizony 3-0 szagú. Az első meccsen pedig azt hittem, behúzza az OG, de a végére szétestek.

[ Szerkesztve ]

(#40310) kenwood válasza -=Vacsek=- (#40305) üzenetére


kenwood
veterán

Ez eleg tomeny lett.
Tartalmilag es formailag is :DDD

Egyebkent a Game 3 :
A legdurvabb az volt,hogy Faker hozott egy lassan skalazodo host,akinek kell 25-30 perc ,mire megvan a Roa es a Seraph's.Erre a 25. percben 5-1-7 ben van.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#40311) ChromeX


ChromeX
addikt

van amit nem lehet megnyerni :( [link]
nehéz a többiekkel maradni és beállni egy chogat mogé jinxel megértem, végig azon flamelt hogy elfeedelte a topot de ha ő utana nomralisan együtt jatszik nyertünk volna

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#40312) hemaka válasza kenwood (#40310) üzenetére


hemaka
nagyúr

Komment YT videó alatt: Next Bans (Mordekaiser, Marin, Faker)

(#40313) kenwood


kenwood
veterán

3-1es fnc gyozelemre tippelek.
habar a kt-t en jobb csapatnak tartom az fnc-nel,aztan megette oket reggelire a koo.
szoval barmi lehet meg.
fiorat nem szabad odaadni smebnek,hacsak nem talaltak valami countert ra.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#40314) TBT válasza kenwood (#40313) üzenetére


TBT
addikt

Huni a pónival megy, úgyhogy rekt.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#40315) #53932800


#53932800
törölt tag

Na győzött a KOO,sajnos csak az utolsó Feamfightot láttam de az szép volt:)

(#40316) Brian_GT válasza #53932800 (#40315) üzenetére


Brian_GT
őstag

Egész meccs alatt hibázott a Fnatic. Mikor 5vs5-re került sor rendszerint felül tudott kerekedni a Koo, mert tele voltak feldobással + kb. mindig 1-1 emberes hátránnyal ment neki a harcoknak a Fnatic. Nyilván nem magamból indulok ki, de a többi profihoz képest, már meccs szinten...olyan hibákat láttam én is kezdőként. Reignover volt azt hiszem úgy, hogy szó szerint besétált 3 vagy 4 Koo közé és gyakorlatilag ingyen kill-t adott át. Kíváncsi leszek összeszedi e magát a Fnatic!! Az tény a Koo sokkal jobban kezd, mint tegnap az OG. Ugye ott is azt lestük hoppácska micsoda kezdés, de a közepe fele eladták mégis a jó kezdeményezést és fordított az SK. Itt most sikerült győzelemre váltani ezt. Azért én szurkolok nekik...twitter nép valami 92:% vs 8%-ra tippelte...lenne áll leejtés, ha kiesne a Fnatic :D

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#40317) Dinter


Dinter
addikt

Bug bug hátán. Már a második láthatatlan ward. Remélem a döntőn valami nagyon komoly is beüt, aztán talán újraírják a klienst.

(#40318) #53932800 válasza Brian_GT (#40316) üzenetére


#53932800
törölt tag

Külön örültem a Zacnek:D Szegényt alig lehet látni nagyobb eseméyneken,pedig szerintem erős :W

Csak nekem nem működik azLCSHU?

[ Szerkesztve ]

(#40319) Brian_GT válasza #53932800 (#40318) üzenetére


Brian_GT
őstag

Igen... én is örültem, hogy nah...nem megint egy megszokott meta szintű karakterek. és eddig bejöttek

LcsHU már működik, mondták, hogy volt gond innen is onnan is a közvetítéssel...elvileg most már nem lesz gond...elvileg :) aztán sajna mindig akad vmi :) szerintem nem túl acélos a netük ott... gondolom nincs arra digi ahol a studió

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#40320) TBT válasza #53932800 (#40318) üzenetére


TBT
addikt

LCSHU???
Ki nézi azt?

Ezt kell nézni, nem azt.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#40321) #53932800 válasza TBT (#40320) üzenetére


#53932800
törölt tag

Eldönthetem én ,hogy mit nézek? :F

[ Szerkesztve ]

(#40322) TBT válasza #53932800 (#40321) üzenetére


TBT
addikt

Nézd, de akkor ne sírj, hogyha valami nem jó! :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#40323) hemaka


hemaka
nagyúr

Huni fail flash -> died

(#40324) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

ferdeszem > eu :DDD

(#40325) D4nte válasza -=Vacsek=- (#40324) üzenetére


D4nte
csendes tag

Mintha az "eu" nem lenne tele kr challenger import játékosokkal. :D

(#40326) Beni97


Beni97
őstag

Nem értem miért harcolnak, ha a KOO el van feedelve. Ami miden és a baronnál történt... hát nem tudom mit hittek.

[ Szerkesztve ]

(#40327) TBT válasza Beni97 (#40326) üzenetére


TBT
addikt

Never give up!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#40328) #53932800


#53932800
törölt tag

Megint nyert a KOO,voltak pillanatok amikor azt éreztem,hogy ebből comeback is lehet ...de nem:D

Zac instabann lesz

[ Szerkesztve ]

(#40329) Brian_GT válasza TBT (#40320) üzenetére


Brian_GT
őstag

Mi van ha megy mindkettő? :) Nah? :) Értékelésre kíváncsi vagyok a magyarra is, de mellette nyilván én is azt nézem...720p 60fps nekem kellemesebb látvány...egyrészt..

És hoppácska... srácok 2:0 ... hogy is volt 8% esély a Koo-nak? :)

Robeszka: Nem :DDD Miből gondoltad, hogy te majd saját magadnak te döntöd el mit nézhetsz :D :D

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#40330) Beni97 válasza TBT (#40327) üzenetére


Beni97
őstag

Nem azt mondom, adják fel, csak mondjuk egy picit passzívabban is játszhattak volna.

(#40331) Brian_GT válasza Beni97 (#40330) üzenetére


Brian_GT
őstag

Igen...nagyon szépen sikerült kihátrállnia halál nélkül nexus alól a Koo-nak, mikor látták ez most nem fog sikerülni... kis csapatösszekapás, terv és mehet újra. Ezt a Fnatic nem tette meg...nagyon erőltetett volt.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#40332) Beni97 válasza Brian_GT (#40331) üzenetére


Beni97
őstag

Én azért még reménykedek fnatic továbbjutásban, csak az a baj hogy 3 meccset egymás után megnyerni elég nehéz. De nem esélytelen.

(#40333) #53932800


#53932800
törölt tag

Hát ez Heca carry volt....

(#40334) Brian_GT válasza Beni97 (#40332) üzenetére


Brian_GT
őstag

Hát ez így elég brutális volt halljátok :Y Smeb...ez a srác vmi őrűlt volt ma :)

Meghajlás alatt néző táblával: ,, Sjokz marrie me or troll" Az értelem jelen van :W

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#40335) D4nte válasza #53932800 (#40333) üzenetére


D4nte
csendes tag

Úgy kapdosta lefele őket, mint a creepeket. Bár engem azért meglepett már az elején is, hogy valaki azt hitte, hogy itt a fnatic lehet az esélyes (Gorilla = god).

[ Szerkesztve ]

(#40336) hemaka


hemaka
nagyúr

Rekkles nem igazán volt ott fejben, vagy csak szarokat pickelt, de három meccsen 4 kill semmi.

sírvaröhögős

[ Szerkesztve ]

(#40337) TBT


TBT
addikt

Fnatic rekt.

Majd jövő héten Faker carryzi az SKT-t. :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#40338) Ryder1


Ryder1
senior tag

Egyébként elég szomorú, hogy mindkét best of 5 elődöntő 3-0-val végződött. SKT nagyon egyoldalú volt, de a mai sem sokkal kevésbé. Remélem azért a döntő legalább 4, de inkább 5 meccses lesz. Tavalyi VB valahogy jobb volt, ez most kicsit egyhangú. :(

(#40339) Brian_GT válasza hemaka (#40336) üzenetére


Brian_GT
őstag

Rögtön megakadt nekem is a szemem és egyből írtam is ide én is. Az értelem :) Komolyan nem értem az ilyen embereket...nyilván rohan oda és megy a nyelves, mert táblát írogat neki. Instant agyhalál!

Amúgy Gorilla riport...56 halálnál volt jelen...az állatja :D

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#40340) Dinter válasza Brian_GT (#40339) üzenetére


Dinter
addikt

Érteni kell a poént ;)

(#40341) Beni97


Beni97
őstag

Sajnálom az Fnaticot. Nekik szerintem nagyobb esélyük lett volna a döntőben mutatni valamit. Mondjuk ez náluk hangulat függő.

(#40342) Brian_GT válasza Dinter (#40340) üzenetére


Brian_GT
őstag

Az a baj, ezek az emberek általában marhára nem poénként tekintenek erre. Halálosan komolyan gondolják, hogy ő ezzel elér valamit. Most lehet ő csak egyszerűen hülye :) ... de a többség sajna ilyen.

Mindenesetre GG a Koo Tigers-nek...háát nem semmi döntőnk lesz jövő héten. Most tegyetek téteket :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#40343) gali777 válasza Brian_GT (#40334) üzenetére


gali777
őstag

Nem TBT volt az? ;]

(#40344) Brian_GT válasza gali777 (#40343) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nem láttam rá a telefonjára, hogy épp pro-ra van e belépve..messze volt a kamera :D Valaki kockázza ki ha ráér :)

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#40345) D4nte válasza TBT (#40337) üzenetére


D4nte
csendes tag

Jaja, már ha te is arra gondolsz, hogy szurkol a cserepadról Easyhoon-nak! :D

(#40346) Brian_GT válasza D4nte (#40345) üzenetére


Brian_GT
őstag

Az engem is érdekelne belső kommunikációban mi lesz a terv. Mert easyhoon se tolta rosszul, nyilván lehozták volna vele is a 3. meccset, csak a marketing miatt kellett azért faker. Meg hát gondolom fáradtak, ne makarták megkockáztatni, hogy az OG visszajön.

De így látom magam előtt jövő héten...döntő... vagy fakertől vagy easy-től kérdezik meccs előtt a társai, hogy.. te hol van easy vagy faker. Azt a meccs végén találják meg az öltözőben megkötözve egy razer egérkábellel és kipeckelt egérpaddal a szájában valamelyiket :D

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#40347) Ryder1 válasza Brian_GT (#40346) üzenetére


Ryder1
senior tag

Easyhoon amúgy letolt egy soloq meccset az OG elleni 3. meccs közben. :DDD

(#40348) Dinter


Dinter
addikt

Supportnak nem lehet írni, mert a nyelv kiválasztásánál nincs semmi lehetőség? :F

(#40349) Yodamest


Yodamest
addikt

Halihó,

Elkezdtem csapatni a lolt és nagyon megtetszett már 3 napja küldöm neki ;] , azelőtt dotáztam szóval nem vagyok a műfajban noob. :)

Viszont sajnos ez a vak meccsezés sokszor nem szerencsés, mert olyan retardáltakkal tud összedobni (a dotában is sokszor ez volt a bajom), hogy a gyerek ilyen 0-7-ben van már 5 perc után.... mintha vonzanám ezeket, mindig megtalálnak és sajnos az én oldalamon.... Szóval elég sok meccset fel kell adni emiatt, hisz már ilyen 3-40 arányban megy az ellenfél 10 perc után. Én azért nem szoktam sokat halni, max 3-4-et egy meccsen. de ha normális a csapat akkor 0-át.

Egy enemy volt eddig csak, aki nagyon durván megszivatott: direkt megnéztem Darius volt a champ neve és aki játszott az is durván tolhatta. De már lvl 1-5-ön olyanokat rámbaxott, hogy a fél hp-m lement aztán odarántott magához és KO. Lehetetlen volt vele bármit is kezdeni a lanen, berántott és haltam, így szépen be is tolta az egészet. Társaktól semmi helpet nem várhattam, mert ők is mind már ilyen 0-10-ben voltak, na az pokoli meccs volt. Nem is a társak miatt, mert a 7végén sokszor volt, hogy írtó noob csapatot kifogtam, de ez a Darius... nem volt gyenge pontja. Ez tényleg ennyire OP kari?

A lényeg, hogy akinek lenne kedve majd csapatni kezdőbb szinten az vegyen fel, Yodamest néven futok ott is. :R

(#40350) deatom


deatom
tag

Mai egy mindenkiért Singeddel, 60 perces játék :D de nem volt rossz :DD

[link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.